lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 8198
Čeká na schválení: 339
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » porodnice nymburk

Nejnovější v kategorii komunikace:


Zasady cviceni v posilovne

Zasady cviceni v posilovne

Paže Tato část je na první pohled určeno mužské části čtenářů, avšak podle našich zkušeností se i ženy rády věnují procvičování paží - hlavně zadní straně nadloktí (triceps), kde se často usazuje tuk. Muži naopak preferují biceps paže a neuvědomují si, že u nich “zanedbávaný” triceps tvoří 2/3 hmoty nadloktí. Také posilování předloktí bývá někdy stranou pozornosti a začneme si ho hledět, až když nastávají nějaké potíže (bolesti předloktí či loktů). Kromě toho jsou paže (včetně předloktí) prostředníkem k posilování větších svalových partií jako jsou záda nebo prsa. Také zde platí, že u začátečníků bychom se měli vyhnout cvičení ve stoji a raději zařazovat cviky izolované a páteř fixovat např. opřením o opěrku lavičky. Cviky Kliky za tělem se cvičí mezi dvěma lavičkami. Tělo by mělo být při cvičení svisle (záda těsně míjí hranu lavičky) a ruce maximálně v šíři ramen. Méně zdatní si mohou nohy opřít o zem, dolní končetiny tak mohou při propínání paží pomáhat. Hlavně ve fázi dopínání loktů je důležité hlídat postavení ramen a to ve smyslu jejich stažení dolů a do šířky.
Kategorie: posilování předloktíSeznam zdrojů na téma porodnice nymburk:


Nemocnice Nymburk s.r.o.
Jak se rodí v Nymburce | Maminka.cz
Porodnice Nymburk - Diskuse - eMimino.cz
Porodnice Nymburk | www.aperio.cz
Nymburk Porodnice - ZnamyLekar.cz
Některé středočeské porodnice mohou skončit, rodí se v nich málo dětí - iDNES.cz
Porodnice Nymburk (Příspěvek Rodina.cz)
porodnice Nymburk - Diskuse - eMimino.cz
Názory k porodnici Nemocnice a SZZ Nymburk (Rodina.cz)
Nemocnice Nymburk s.r.o.
Nemocnice Nymburk - diskuze k porodnici
Nemocnice Nymburk - Dětské hry
Fórum - Porodnice Nymburk - BABY-CAFE.CZ
Názory na porodnici Nymburk a Mladá Boleslav - str. 2
Porodnice ve městě Nymburk | Baby on line
Porodnice Nymburk - nejhorší volba - Josefínka prodělala hypoxickou encefalopatii 3.stupně, edém,krvácení do mozku.Je postižená | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček
Porodnice Nymburk - Diskuse - eMimino.cz
Porodnice | Středočeský kraj | Nymburk | Narození.cz
Co s sebou do porodnice | Středočeský kraj | Nymburk | Narození.cz
Porodnice Nymburk - Porodnice

Rokycany Porodnice - ZnamyLekar.cz

Rokycany Porodnice - ZnamyLekar.cz

Něco nefunguje? Oznámit tady Vaše návrhy
Kategorie: porodnice rokycany

Posilování zádových svalů | Kulturistika, Fitness

Posilování zádových svalů | Kulturistika, Fitness

Posilování zádových svalů Autor: admin • Čvc 23rd, 2011 • Kategorie: Cviky Záda patří mezi největší svalové skupiny našeho těla, takže je určitě dobré se zamřit na důkladné posilování zádových svalů. V dnešním článku si představíme nejlepší cviky na rozvoj zádových svalů. Uvidíte i video ukázky jednotlivých cviků na zádové svalstvo. Zádové svalstvo Posilování zádových svalů musí probíhat správně tak, aby jsme se zaměřily jak na hloubku našich zad, tak také na šírku vašich zad (kdo by přece nechtěl mít krásné véčko). Je důležité také vždy cviky provádět zcela technicky správně. Pokud budete svalovou hmotu, tak by jste měli v každé sérii jednotlivého cviku odcvičit 8 -12 opakování. V dalším tréninku by jste měli vždy zvýšit počet opakování v sérii nebo váhu na čince. Ideální počet sérií je 4 -5. Mezi jednotlivými sériemi udělejte vždy krátkou pauzu. Cviky na posilování zádových svalů Níže vám představíme nejlepší cviky na posilování zádových svalů.
Kategorie: posilování zádového svalstva

porucha přijmu potravy — Vyhledávání — Vylecit.cz

porucha přijmu potravy — Vyhledávání — Vylecit.cz

Nacházíte se: Úvodní stránka > Vyhledávání porucha přijmu potravy — výsledky vyhledávání — články Anorexie a bulimie Štíhlost, štíhlost, štíhlost. Z televize, internetu, bilboardů na nás vykukují modelky s dokonalými těly, módní návrháři navrhují jen pro štíhlé, jsme obklopeni reklamami na přípravky na hubnutí. Zkr... Jana Mrkvíková, 0 komentářů Schizofrenie a její příznaky Člověka od zvířat odděluje schopnost mluvit a podle mnohých teorií je schizofrenie trestem za dar řeči. Je všeobecně zažito, že je schizofrenie rozdvojení osobnosti. To však není tak zcela pravda. Li... Jana Mrkvíková, ; 33 komentářů Dětská mozková obrna Ze všech nemocí, které postihují lidstvo každým dnem člověku až běhá mráz po zádech. Televizní noviny nám stále přinášejí zprávy o nevysvětlitelných úmrtích, známí nám dokola vyprávějí o nevyléčiteln... Veronika Sýkorová, 0 komentářů Psychická bolest umí potrápit: Deprese V běžné řeči, když jsme zasmušilí, často říkáme, že máme depku. Ta má ale k opravdové, psychiatry diagnostikovanou depresi, daleko. Co je to deprese, jak se projevuje a jak jí léčit?
Kategorie: porucha přijmu potravy

Menší posilovny v Praze - poradíte? - Diskuze Omlazení.cz

Menší posilovny v Praze - poradíte? - Diskuze Omlazení.cz

Kotatkosarinka 21. 2. 2009 19:19 hod. Ahoj chtěla bych chodit cvičit ale nevím kam.. Hledám nějakou spíš menší a obyčejnou posilovnu - rozhodně ne žádný BBC atd.. Poradíte? Nejlépe okolí anděla a nebo chodova Malajka 21. 2. 2009 19:42 hod. menší hezkou znám u nás ve Vršovicích - fitgalery, chodila jsem tam na P-class, teď se chystám na pilates, ale nechce se mi chodit samotný.. zrzka22 21. 2. 2009 19:44 hod. www. squasharbes.cz - je to blízko Anděla villifanynka 21.
Kategorie: posilovna anděl

PLOCHÉ NOHY

PLOCHÉ NOHY

Posilovací cviky :"Drbání" holeně opačnou nohou, zdvíhání prstů, sepnutí nohou (chodidel) proti sobě a jejich přitahování k tělu, "píďalka vsedě a ve stoji" - skrčování a propínámí prstů i celé klenby což způsobí posun vpřed, sbírání předěmtů a jejich uchopování a předávání (tužka, ponožky, vršky od petky), navlékání ponožek, psaní tužkou na papír atd. , výpony z plných chodiel na špičky, chůze po vnitřní a vnější hraně chodidla, přenášeční váhy z celého chodidla na špičky do přepadu, vestoje střídat postavení nohou na patě a špičkách. Další podrobné zásobníky cviků Jogou proti plochým nohám POUŽITÉ ZDROJE A DOPORUČENÉ ODKAZY
Kategorie: posilovací cviky na nohy

Kategorie: