lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 14025
Čeká na schválení: 108
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilovací stroje na nohy

Nejnovější v kategorii komunikace:


POROTHERM STROPY - AZ poptávka

POROTHERM STROPY - AZ poptávka

POROTHERM STROPY Keramické stropy POROTHERM Značka: Wienerberger-Porotherm POROTHERM stropy Výhody keramického stropu POROTHERM: Hlavní výhoda: snadné navrhování a realizace v kompletním cihlovém systému POROTHERM. Nosníky POT jsou vyztuženy svařovanou prostorovou výztuží, je možno je použít v běžném i vlhkém prostředí uzavřených objektů. Pokud bude strop použit v prostředí s relativní vlhkostí vzduchu 60 - 80 %, musí být na podhledu opatřen omítkou tloušky minimálně 15 mm. Délka uložení nosníku musí být na každé straně nejméně 125 mm! rozměry nosníku POT 160x175x1750 až 6250 mm 160x230x6500 až 8250 mm hmotnost nosníku 21,7 až 25,6 kg/m tloušťka stropu 190, 210, 230, 250, 270, 290 mm Vložky MIAKO Porotherm jsou dodávány v roztečích 500 a 625 mm a výšce 150,190 a 230 mm. Další výhody – světlé rozpětí až do 8000 mm – možnost ekonomické volby ze šesti tlouštěk podle zatížení a rozpětí – vysoká únosnost – tuhá monolitická deska – snadná (i ruční) manipulace a montáž – ideální podklad pod omítku – nízké doplňkové vložky pro možnosti širšího statického využití stropu Montáž stropu POROTHERM Na nosné zdivo se položí těžký asfaltový pás a to pouze do míst pod budoucí ztužující věnec. Asfaltový pás se nepokládá na překlady v místě nad otvorem. Na takto akusticky opatřené zdivo se nosníky ukládají do 10 mm tlustého lože z cementové malty. Skutečná délka uložení musí být na každé straně nejméně 125 mm!!! Nosníky Porotherm je nutno podepřít vodorovnými dřevěnými hranoly se sloupky již při ukládání na nosné zdi symetricky tak, aby vzdálenost mezi podporami nebo podporou a nosnou zdí byla maximálně 1,8 m.
Kategorie: porotherm rozměrySeznam zdrojů na téma posilovací stroje na nohy:


Posilovací stroj, lavice - bench, hrazda, nohy, prsní svaly, prodám P8, Kobylisy
Posilovací stroje | Posilovací stroje
Posilovací stroj nohy - Roznožování + Snožování - Produktový katalog TOPkontakt
Posilovna - stroje na nohy | Milan Smetaník-zámečnictví | ePoptávka.cz - poptávky a veřejné zakázky
Jak vybrat posilovací stroj na nohy na domácí posilování | JakTak.cz
Posilovací stroje na nohy a stehna | inSPORTline.cz
Leg Trainer - posilovač nohou | Posilovací stroje | internetový obchod rotopedy-kola.cz
Posilovací stroje na nohy > Posilovací stroje > Fitness > INSPORT.cz e-shop sportovních potřeb, oblečení obuvi výbavy a doplňků pro outdoor letní zimní a halové sporty, akční ceny slevy zboží skladem
POSILOVACÍ STROJE
HIP SHAPER posilovač nohou a boků | Posilovací stroje | rotopedy-fitness.cz
Posilovací stroje
Posilovač nohou inSPORTline Leg - Trainer | SPORTCZ
POSILOVAČ NOHOU - Hydraulicline CLE500 | Hsport
Posilovací stroj na nohy LEG PRESS k TUFF STUFF AXT 5D od 19 990 Kč - Heureka.cz
Posilovač nohou inSPORTline Leg - Trainer | WORKER.cz
Posilovací stroj Leg Trainer - Sport-live.cz
Lavice na nohy - Domácí posilovací stroje
Posilovací stroj na břicho, hýždě, nohy i záda - Heureka.cz
jagg.cz: franzjosef1
Posilovací stroj Vectra VX - 28 (Vectra)

Porodnice - Vítkovice - Zlaté Stránky

Porodnice - Vítkovice - Zlaté Stránky

Zobrazit na mapě A Vítkovická nemocnice a. s. Více » Zalužanského 1192/15, 70300 Ostrava - Vítkovice Zobraz tel. číslo 595 633 022 Rubrika: Nemocnice, lůžková zařízení www. nemvitkovice.cz
Kategorie: porodnice vítkovice

Tunturi Platinum Posilovací věž Upper Body Unit | Internetový Obchod Praha

Tunturi Platinum Posilovací věž Upper Body Unit | Internetový Obchod Praha

Stroje řady Tunturi Platinum jsou určené do klubových, hotelových a profesionálních fitness center. Tunturi Platinum Upper body unit Vám nabídne řadu cviků pro horní svalové partie. Jednoduché nastavení Vám poskytne volnost ve cvičení.
Kategorie: posilovací věž cviky

Douchebag Workout (71%) - online hry zdarma

Douchebag Workout (71%) - online hry zdarma

Skvělá hra :-) Tato hra je musím říci perfektní hrál jsem jí z kámošemi když jsme si volali přes skype a skvěle sme se bavili. V této hře se ocitnete jako slabý chlapík kterému se všichni posmívají, ale on to tak nenechá a půjde do posilovny a rozhodne se ze sebou něco dělat. Rady Budete se moci kupovat drogy které vám pomůžou při posilování. Postupně se vám budou otevírat všechny drogy, ale já doporučuji vždycky brát jen po jednom. Vemte si nějakou drogu a bješte posilovat pak se vám načte víc síly a budete mít dřív maximum pak bješte nakoupit další drogy, ale také jen jeden kus. Když nakupujete po jednom tak budete mít dříve maximum než kdybyste nakupovali všechny a pak vám hnet zmizí. Když máte health to červené zdraví na minimum (že máte žádné zdraví) choďte po každém cvičení do jídelny a tam si kupujte jen ZDRAVÉ JÍDLO pak se vám to zdraví bude pomale načítat. Červená zdraví se vám ubere vždycky když koupíte nějakou drogu když nemáte žádné zdraví nekupujte si drogy kvůli tomu slábnete a můžete zemřít. Screeny Hru jsem celou dohrál :-) http://www.supergames.cz/obrazek/210100909760.jpg Hudba Hudba se mi ve hře líbila já osobně hru dohrál, protože mě bavila, ale hudba je sice furt dokola, ale když si vyberete co chcete posilovat hudba se změní na tokovou drsňáckou a když doposilujete tak se hudba zase změní a to se mi líbilo takže hudba byla skvělá a já osobně proti ní nic nemám :-). Grafika Po grafické stránce je hra docela hodně dost dobrá :) neříkám že je nějak velkolepá viděl jsem i lepší grafiky, ale musím uznat že se hra povedla i po grafické stránce jak jinak :-).
Kategorie: posilování online

RosniДЌka MrГЎДЌkovГЎ si z porodnice odvezla dceru!

RosniДЌka MrГЎДЌkovГЎ si z porodnice odvezla dceru!

ДЊlГЎnek RosniДЌka MrГЎДЌkovГЎ si z porodnice odvezla dceru! RosniДЌka Karla MrГЎДЌkovГЎ (36) se nedГЎvno potЕ™etГ­ stala maminkou. I kdyЕѕ si byla do poslednГ­ho okamЕѕiku jistГЎ, Еѕe se jГ­ narodГ­ kluk, nakonec na svД›t pЕ™ivedla pЕ™ed nД›kolika dny dceru Karlu. 28.11. 2009 11:05 Osobnosti: Karla MrГЎДЌkovГЎ (23 ДЌlГЎnkЕЇ) PodobnГ© ДЌlГЎnky RosniДЌka MrГЎДЌkovГЎ mГЎ tЕ™etГ­ dГ­tД›, porodu dcery pЕ™ihlГ­Еѕel i manЕѕel RosniДЌka Karla MrГЎДЌkovГЎ se potЕ™etГ­ stala maminkou. V nedД›li dopoledne se jГ­ narodila dcera Karla. "Bylo to pЕ™ekvapenГ­, byla jsem si stoprocentnД› jistГЎ, Еѕe to bude zase kluk," Е™ekla iDNES.cz moderГЎtorka, kterГЎ mГЎ jiЕѕ dva syny. 22.11. 2009 13:55 | podobnГ© ДЌlГЎnky Osobnosti: Karla MrГЎДЌkovГЎ (23 ДЌlГЎnkЕЇ) Karla MrГЎДЌkovГЎ se pochlubila: Tohle je moje dcera! RosniДЌka Karla MrГЎДЌkovГЎ (35) si v pГЎtek vВ poledne odvezla z porodnice svoji dceru KarliДЌku, na kterou uЕѕ se doma tД›ЕЎili jejГ­ starЕЎГ­ brГЎchovГ© Nikola (8) a MaxmiliГЎn (17). 28.11. 2009 05:10 | podobnГ© ДЌlГЎnky Osobnosti: Karla MrГЎДЌkovГЎ (23 ДЌlГЎnkЕЇ) RosniДЌka MrГЎДЌkovГЎ ukГЎzala ЕЎestidennГ­ dceru Karlu RosniДЌka Karla MrГЎДЌkovГЎ opustila v pГЎtek krГЎtce po dvanГЎctГ© hodinД› s manЕѕelem a ЕЎestidennГ­ dcerou KarliДЌkou porodnici Na Bulovce. ObД› Karly jsou v poЕ™ГЎdku.
Kategorie: porodnice na bulovce

Jak cvičit na míči - břicho | JakTak.cz

Jak cvičit na míči - břicho | JakTak.cz

chiquita Mírný 10 až 30 minut 1 Cvik 1 Na míči můžete cvičit klasické sklapovačky, tento cvik se však na míči cvičí mnohem pohodlněji. Posaďte se na míč tak, abyste měli položená chodidla na podlaze, nohy roznožte cca na šířku boků. Záda mějte rovně, dávejte pozor na bederní páteř, ruce si překřižte a položte na hrudník. Zatněte břišní svaly a zakloňte se dozadu, dokud neucítíte, že svaly na břiše jsou natažené. V této poloze ustaňte, třikrát se zhluboka nadechněte a vraťte se do výchozí polohy. Podle stejného postupu cvik několikrát zopakujte. 2 Cvik 2 Lehněte si na záda a míč si dejte pod nohy tak, aby se dotýkal vašich stehen a lýtek. Nohy si na míč položte pokrčené, pokud možno v pravém úhlu. Zatněte břicho a zvedněte zadek nad podložku, nyní se o podložku opíráte pouze vrchní částí těla. Lopatky, ramena a hlavu máte položenou stále na podložce.
Kategorie: posilování břišních svalů na míči

Kategorie: