lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 1823
Čeká na schválení: 121
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilování nohou

Nejnovější v kategorii komunikace:


Nemocnice Na Homolce | Klub rodičů dětí s poruchou metabolismu tuků

Nemocnice Na Homolce | Klub rodičů dětí s poruchou metabolismu tuků

Klub má 90 členů, a má svoji samosprávu složenou z dobrovolníků z řad rodičů v tomto složení: Předsedkyně: Magdalena Kreidlová, místopředseda: Ing. Jan Řehák, hospodář: Jana Husárková, kulturní referent: Věra Růžičková, jednatel:Hana Stránská, mluvčí:Iva Hemzová. Odborným garantem Klubu je Prof. MUDr. Josef Hyánek, primář Metabolické poradny Nemocnice na Homolce Finanční situace Klubu je zajišťována ročními příspěvky členů, mírnými dotacemi MZ ČR a z největší části sponzory. Klub je začleněn do Sdružení na pomoc chronicky nemocným dětem, Zelená 14, Praha 6, v němž je zařazeno několik klubů nemocných dětí (např. Klub astmatiků a alergiků, fenylketonuriků aj). Rádi přivítáme nové členy do našeho Klubu. Nápady a připomínky pro naší práci zasílejte na adresu: Klub rodičů dětí s poruchou metabolismu tuků Metabolická poradna Nemocnice na Homolce Roentgenova 2 150 30  Praha 5 Tel. : +420 257 273 229 Email: vera. martinikova@homolka.cz Pro další rozšíření prospěšných aktivit našeho Klubu hledáme další sponzory.
Kategorie: poruchy metabolismuSeznam zdrojů na téma posilování nohou:


POWERBALL 250Hz Blue FOOT (pro posilování nohou) | Mironet.cz
Cvičení pro těhotné – Posilování nohou - Těhotenství Online.cz - těhotenství týden po týdnu
Poradna - fitness, kulturistika, sportovní výživa ...
Vytvaruj si sexy zadeček - Krásná.cz - tvoje nové sebevědomí
Jak vybrat posilovací stroj na nohy na domácí posilování | JakTak.cz
Překonejte stagnaci – Nohy (Stehna)
Ronnie.cz - Posilování nohou
Posilování nohou - Fórum - behej.com: BĚH, MARATON, OUTDOOR, LYŽE, KOLO, FITNESS
Posilování nohou - iDNES.cz
Fórum o posilování a kulturistice
POWERBALL 250Hz Blue FOOT (pro posilování nohou) včetně počítadla | Mironet.cz
Cviky na posílení nohou > Cvičení doma > Buď-Fit.cz
Jak posilovat nohy? | JakTak.cz
Hubnutí a Fitness - Posilovač svalů dolních končetin - formování stehen a hýždí
Posilování nohou | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček
SK Karate Spartak Hradec Králové | posilování nohou
Posilování nohou : Ostatní - kulturistika, fitness, powerlifting
Fitness cviky - posilování nohou na míči
Posilování nohy, hýždě, trénink nohy hýždě, tvarování nohy hýždě
Posilování nohou

Posilovací lavice | Levně v Akci lirashop.cz

Posilovací lavice | Levně v Akci lirashop.cz

Přeskočit na hlavní obsah / Přeskočit na doplňující obsah Zpět | Úvodní strana » Domácí posilovna » Posilovací lavice Posilovací lavice Posilovací lavice by měla být součástí každé domácí posilovny. Posilovací lavice jsou typické svou jednoduchostí, ale přitom jsou jedním z nejúčinnějších posilovací zařízení. Tyto lavice umožňují buď cvičení s volnými vahami, nebo cvičení pouze s vahou vlastního těla. Jestli se cvičení hodláte opravdu věnovat, pak je pro Vás posilovací lavice absolutně nezbytná. Vyberte si ji z naší nabídky. V kategorii Posilovací lavice jsou tyto produkty: Stránka 1/2
Kategorie: posilovací lavice levne

posilovací věž, stroj bazar Nezařazeno - Online prodej.cz

posilovací věž, stroj bazar Nezařazeno - Online prodej.cz

Posilovací lavice MASTER Rocket + Posilovací lavice MASTER Rocket MASTER Rocket (AB Rebounder) je domácí posilovací a masážní stroj, který simuluje klasické sedy-lehy. Je však účinnější, neboť: - zaručuje skvělé výsledky bez větší námahy - tvaruje postavu pomocí jednoduchých pohybů - jemně masíruje záda a oblast beder - je vhodný i pro cvičení pilates S posilovacím strojem MASTER Rocket bude všechna vaše námaha efektivně zužitkována, váš krk ani páteř nebudou namáhány, celý trénink bude zaměřen pouze na vaše břišní svaly.
Kategorie: posilovací lavice bazar

Poruchy štítné žlázy

Poruchy štítné žlázy

katalog stránek Začátek.cz PORUCHY ŠTÍTNÉ ŽLÁZY Téměř 40-letý vědecký výzkum štítné žlázy je doposud nejdelší a nejširší, který objasňuje souvislosti metabolických onemocnění v organismu. Proč je v současnosti tolik metabolických onemocnění a jakou to má souvislost se štítnou žlázou? Začíná se to každodenní únavou, vypadáváním vlasů kazivostí zubů, rychlejším přibíráním na váze (obezitou), později se objeví kardiovaskulární onemocnění (vysoký krevní tlak, špatný krevní obraz, infarkt myokardu, mozková příhoda), u žen jsou to ženské problémy (poruchy menstruace, cysty a nádory na prsou, vaječníkách a krčku dělohy, předčasné porody a potraty) a zároveň s tím osteoporóza, cukrovka. U mužů jsou to zápaly prostaty, sexuální problémy a jiné. Všechno toto souvisí s poruchami, hlavně hypofunkcí štítné žlázy. Minimálně 90% lidí, kteří si našli něco z tohoto dlouhého seznamu metabolických onemocnění, má dlouhodobě značný deficit organicky vázaného jodu, který je základním stavebním kamenem hormonu štítné žlázy. Platí nejzákladnější pravidlo: čím je vyšší zátěž organismu a to nejvíc psychická (stres), těhotenství, nemoc, fyzická námaha, špatná strava, alkohol atd. , tím je stimulovaná zvýšená syntéza hormonu štítné žlázy (thyroxinu). Poněvadž nám chybí stavební materiál, štítná žláza nedokáže vyrobit tolik hormonu, na kolik byla daná objednávka z organismu. Avšak největší zákeřnost je v tom, že onemocnění začíná o hodně dříve než se dá diagnostikovat, proto je důležitá prevence.
Kategorie: porucha štítné žlázy

Doc. PhDr. Jana Marečková, Ph.D. / Ústav ošetřovatelství a porodní asistence LF OU

Doc. PhDr. Jana Marečková, Ph.D. / Ústav ošetřovatelství a porodní asistence LF OU

"Rizikové faktory aterosklerózy u studentek Univerzity Palackého v Olomouci a možnosti jejich ovlivnění". Interní grant UP, č. 007LF11230
Kategorie: porodnice v olomouci

Informace o posilování a fitness - Sport a hobby - Zóna.cz

Informace o posilování a fitness - Sport a hobby - Zóna.cz

Související odkazy Fitness Shop - Fitness doplňky, výživa Internetový obchod fitness. Fitness shop nabízí sportovní výživu pro posilování, fitness doplňky, creatiny, proteiny, dietní nápoje, fitness oblečení a spoustu dalšího fitness vybavení. www.
Kategorie: posilování online

Kategorie: