lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 5343
Čeká na schválení: 84
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilování na zadek

Nejnovější v kategorii komunikace:


PÉTANQUE, WALLYBALL, MINIGOLF, BEACHVOLEJBAL - Co, kdy (nejen) v Praze - Aktuální přehled kulturních akcí.

PÉTANQUE, WALLYBALL, MINIGOLF, BEACHVOLEJBAL - Co, kdy (nejen) v Praze - Aktuální přehled kulturních akcí.

Pétanque BVC Chodov adresa: Revoluční 610, 357 35 Chodov, tel: 774 251 796, www.bvc. mestochodov.cz plus: beach volejbal, stolní tenis, minigolf SK Tempo Praha adresa: Nad lesním divadlem, 142 00 Praha 4 – Braník, tel: 241 727 535, 241 494 161, www. minigolftempo.wz.cz plus: minigolf Sportcentrum JONATHAN L. S. adresa: K Dubu, 147 00, Praha 4 - Chodov, tel 272 937 414, 602 255 602, www. jonathan.cz plus: posilovna, aerobic, tenis, stolní tenis, sauna, solárium Sportovní areál Hanspaulka adresa: Na Hanspaulce 2, Praha 6, tel: 724 069 956, 602 323 326, www. sporthanspaulka.cz plus: malá kopaná, nohejbal, volejbal, minigolf, basketbal, florbal, atletická dráha, tenis, stolní tenis Tenis - pétanque Hlubočepy adresa: Hlubočepská 38/60, 152 00 Praha 5 - Hlubočepy, tel: 603 511 732, www. tenishlubocepy.cz plus: tenis Pražská pláž na Smíchově adresa: Hořejší nábřeží - spodní náplavka, 150 00 Praha 5 – Smíchov, tel. 222 520 362, www. prazskaplaz.cz plus: beach volejbal, badminton Sportovní areál HAMR Záběhlice adresa: Záběhlická, 106 00 Praha 10, tel. 272 772 762, 272 773 809, 272 774 030, www.
Kategorie: posilovna budějovickáSeznam zdrojů na téma posilování na zadek:


Cviky na břicho
Cviky na břicho
Fórum o posilování a kulturistice
Hana Kynychová - hejbejseTV
Kulturistika - Posilování - stihle nohy zadecek stehna
Posilování stehen a hýždí (1) > Cvičení doma > Buď-Fit.cz
Cviky na zadek | Hubneme-cvičením.cz
Jak správně posilovat v posilovně - hýždě a zadeček | JakTak.cz
Hezký zadeček / ČLÁNKY / aerobics.cz
Posilování břicha
Posilování a cvičení doma
Cviky na zadek: Pro pevné a krásné pozadí
hrabák.org - posilování žen
Jak získat pevný zadek a ulevit páteři - Vitalia.cz
Cviceni na hyzde - YouTube
Online rozhovory - FITHALL.cz
Posilování - zadek | Lžu, podvádím, zasloužím si trpět - hladem!
Cviky na zadek | Kulturistika, Fitness
Stepper - má smysl kupovat? - Diskuse - eMimino.cz
10 cviků na zadek, které opravdu fungují

Nové služby pro stavby z POROTHERMU – dopracování statiky stropu - Stavebnictví a interiér

Nové služby pro stavby z POROTHERMU – dopracování statiky stropu - Stavebnictví a interiér

Nedostatečný rozsah projektové dokumentace Nová služba pomůže řešit situaci, kdy mají stavebníci či stavební firmy projektovou dokumentaci vypracovanou pouze v podobě pro získání stavebního povolení a není zde detailně řešena konstrukce stropu či navazujících prvků, k nimž patří například schodiště, průvlaky, věnce apod. Profesionální dopracování stropní konstrukce „Firmy či stavebníci jsou v podobných případech nuceni sami hledat statika, který jim potřebné konstrukce a údaje doplní,“ vysvětluje ing. Ivo Petrášek ze společnosti Wienerberger cihlářský průmysl. Jak ale dodává, v praxi se bohužel lze na stavbách setkat s neodborným přístupem, kdy stavební firmy či stavebníci stropní konstrukci realizují odhadem bez dokumentace, jen na základě svých minulých zkušeností. „Naše nová služba jim poskytne možnost zajistit kvalitní a rychlé dopracování projektové dokumentace a mít tak jistotu, že stropní konstrukce je bezpečná. “ Dopočet statiky celého objektu Služba zpracování kompletního autorizovaného výpočtu statiky stropů ze systému POROTHERM v sobě zahrnuje vypracování projektové dokumentace včetně statiky navazujících prvků, jako jsou průvlaky, věnce, konzoly, schodiště a dalších. Zákazníci obdrží dokumentaci jednotlivých prvků včetně výkresu výztuže a výkazu materiálu. V případě zájmu je možné tuto pomoc rozšířit i na zpracování statiky celého objektu ze systému POROTHERM (základy, zdivo, krov apod.) . Cena takové služby bude dojednána individuálně podle rozsahu a složitosti projektu. Staticky bezpečné řešení balkonu ze systémem MIAKO POROTHERM Kvalitní návrhy s optimálním řešením Pro projektanty bude nová služba znamenat ulehčení práce na jedné části objektu, kterou takto získávají víceméně „na klíč“, a hlavně záruku zpracování od statiků, kteří se na tyto konstrukce specializují a díky svým zkušenostem a znalosti materiálu dokážou navrhnout optimální řešení.
Kategorie: porotherm ceník

Porodnice Hradec Králové - Porodnice

Porodnice Hradec Králové - Porodnice

Porodnice Hradec Králové Porodnice Hradec Králové Popis: Porodnice Hradec Králové provádí diagnostiku a léčbu v celém rozsahu oboru porodnictví a gynekologie. K porodu může ženu doprovázet maximálně 1 osoba a může zůstat po celou dobu trvání porodu, tj. od příchodu na porodní sál až po jeho opuštění. Porodnice umožňuje epidurální anestezii i bez lékařského doporučení tohoto úkonu. Při porodu je k dispozici možnost využití teplé koupele, sprcha, relaxační pomůcky (balón, ribstole, závěsné lano), poslech hudby, aromaterapie a masáže prováděné personálem. Porot může být proveden i v alternativních polohách (vleže, pololeže či polosedě na posteli, na porodní stoličce, na porodním vaku, v kleku, ve stoje nebo polodřepu s opěrou nebo v závěsu a ve dřepu). Kontakty: Fakultní nemocnice Hradec Králové Gynekologicko - porodnické oddělení Sokolská 581 500 05 Hradec Králové E-mail :fnhk@fnhk.cz Telefon: 495831111 Web: http://www.fnhk.cz Miminka narozená v této porodnici: Hodnocení Průměrné hodnocení: 0 Počet hodnocení: 0 Nejlepší: 0 Nejhorší: 0 Porodnice Hradec Králové - komentáře návštěvníků + vložit nový komentář K tomuto zařízení vložen žádný komentář Menu vložit nové zařízení vloženo: 18.06. 2010 aktualizováno: 18.06. 2010 zobrazeno: 193 x BATOLE.eu - vše o těhotenství, dětech a rodině, Copyright © 2010 Své připomínky, názory a případné dotazy můžete psát v rámci diskusního fóra, případné chyby nahlašte zde. Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024 x 768, testovány v IE a Firefoxu.
Kategorie: porodnice v hradci kralove

Posilování prsních svalů | Sportovní výživa

Posilování prsních svalů | Sportovní výživa

Posilování prsních svalů Kategorie: Posilování a cvičení Všichni chceme vypadat dobře a přitažlivě, a tak dbáme na svůj obličej, na oblečení a hlavně na své tělo. Skvělou postavu má od přírody jen pár šťastlivců, my ostatní na tom musíme trochu zapracovat. Pravidelným posilováním může krásné a zpevněné postavy dosáhnout každý. Správnými cviky můžete posilovat jakoukoliv partii vašeho těla, ať už se jedná o nohy, hýždě, bříško, ruce, nebo o posilování prsních svalů. I když se to může zdát trochu ironické, posilování prsních svalů se většinou týká hlavně mužů. Muži totiž chtějí mít krásný, vypracovaný a vyrýsovaný hrudník. Posilování prsních svalů mohou ale provádět i ženy a díky tomu si mohou udržet své poprsí pevnější a mladistvější. Zaměříme na správné posilování prsních svalů mužů. Pánové, pokud chcete mít hrudník, kterým se budete moci chlubit a z kterého žádná žena nespustí pohled, pak byste se měli věnovat pár cvikům určených k posilování prsních svalů. Prvním takovým cvikem jsou kliky.
Kategorie: posilování na prsní svaly

Posilovací stroje

Posilovací stroje

Posilovací stroje pro domácnost Posilovací stroje pro domácnost je možné rozdělit na tzv. cardio stroje, mezi které patří např. rotoped, ergometr, crossový trenažér, nebo běžecký pás a na tzv. posilovací stroje, mezi které patří např. posilovací věž, posilovací lavice. Někce mezi se nachází stepper, který působí jak na posílení svalových partií, tak i jako cardio trenažér. Pokud se nechcete potit ve společných fitness centrech a platit drahé vstupné, jsou tady posilovací stroje pro domácnost právě pro Vás. Posilovací stroje pro domácnost nabízíme za skvělé akční ceny! Pravidelně aktualizujeme naši nabídku tak, aby všechny výrobky v kategorii Posilovací stroje pro domácnost byly aktuální a dostupné. Neváhejte! Vyberte si posilovací stroje pro domácnost z naší široké nabídky!
Kategorie: posilovací stroje na nohy

Maximálně efektivní posilování stehen a lýtek vytlačováním - Sportovní oblečení New-Alpine

Maximálně efektivní posilování stehen a lýtek vytlačováním - Sportovní oblečení New-Alpine

ICQ status: Maximálně efektivní posilování stehen a lýtek vytlačováním Posilovací stroj Leg Press Machine ze série strojů Hydraulic Line je součásti speciálního kruhového tréninku. Tento posilovací stroj je navržen pro maximálně efektivní cvičení svalů dolních končetin bez zamáhání koleních a kýčelních kloubů.
Kategorie: posilování stehen

Kategorie: