lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 11943
Čeká na schválení: 35
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilování na prsa

Nejnovější v kategorii komunikace:


kulturistika - fitness - posilování - sportovní výživa bojová umění - silové sporty - kondiční cvičení

kulturistika - fitness - posilování - sportovní výživa bojová umění - silové sporty - kondiční cvičení

Počet zobrazených článků: 10 (z celkem 12 nalezených) | 0-10 | 10-12 | Jak zvládnout shyby Na první pohled to vypadá moc dobře, když se borec zavěsí na tyčku a pumpuje a pumpuje. Když to chcete po něm zkusit taky, nezřídka zůstanete viset jako pytel a ladné pohyby nahoru dolů vystřídá mrskání se jako kapřík na udici, kterému se nechce z vody. Nic si z toho nedělejte, bez tréninku (hlavně správného tréninku) na tom je většina cvičenců stejně. Jednou se přitáhne každý, dvakrát ti co nejsou obézní a třikrát sportovně založení jedinci. Při více přítazích už jde o trénovaného jedince. Na zvládnutí shybů je potřeba vynaložit značnou sílu a dokonalé koordinace několika svalů... » přečíst článek | Autor: redakce | vydáno: 31. 05. 2007 30570 přečtení | komentářů : 2 | + komentář | Záda - zádové svaly - stahování kladky - různé další úchopy Další varianty cviku stahování kladky - stahování horní kladky paralelním úzkým a také paralelním širokým úchopem. Tyto dva cviky jsou další variantou stahování horní kladky. Taky působí hlavně na šířku zad, ale rovněž zapojují vnitřní části širokého svalu zádového...
Kategorie: posilování zádových svalůSeznam zdrojů na téma posilování na prsa:


Babinet.cz: Poradny a diskusní fóra / Cviky na zpevnění prsou
Cviky pro krásné a pevné poprsí - Mineralfit.cz
Cviky na prsa « Rubrika | Fitness trenér Mr.Big
Prsa - Kulturistika, Posilování
Zvětšení poprsí
propadnutý hrudník-pectus infundibuliforme | Doktorka.cz
Fórum o posilování a kulturistice
Prsa a cviky pro pevnost - Mineralfit.cz
Posilování prsních svalů pro větší prsa - Diskuze Omlazení.cz
TĚLESNÁ VÝCHOVA A JEJÍ STUDIUM: Prsa-posilování
Chceš pěkná prsa? Zpevni je! - Krásná.cz - tvoje nové sebevědomí
Cvičení s gumou (ramena a prsa) > Cvičení doma > Buď-Fit.cz
Pevnější prsa !!! - diskuse.Dáma.cz
Prsa jako melouny! :-) | kulturistika.net
Kulturistika - Posilování - kureci prsa s grilovacim korenim
Prsa po kojení > Cvičení doma > Buď-Fit.cz
Prsa - cviky | Aktin.cz | internetový magazín o sportu, fitness, zdraví a výživě
Fórum o posilování a kulturistice
Povislá prsa po kojení - Diskuse - eMimino.cz
Cvičení doma • Zobrazit téma - Nejlepší cviky na břicho a prsa?

Koleje a menzy - ELSA.cz

Koleje a menzy - ELSA.cz

Kolej Jednota se nachází v centru Prahy u Hlavního nádraží. Jednota ma 4 patra a pokoje jsou pro 2 až 4 studenty, sociální zařízení a kuchyň jsou společné pro celé patro, ale zrekonstruované. Součástí koleje je televízní místnost, 2 studovny, tělocvična, posilovna a velmi kvalitní menza. Více informací naleznete zde.
Kategorie: posilovna chodov

Metros newsletter

Metros newsletter

Historie společnosti Společnost WINKLMANN spol. s r. o. byla založena v roce 1993 a má sídlo v Domažlicích. V roce 1997 zahájila prodej – import cihlářských výrobků ze SRN – Spolkový stát Bavorsko do České republiky. Cihlářské výrobky odebírá a expeduje od několika moderních výrobců – jejichž výrobky odpovídají evropské normě CE EN 771-1. Výrobní sortiment Sortiment zahrnuje: broušené obvodové zdivo, masivní zdivo nové generace, tepelně izolační cihly, obvodové a nosné zdivo, AKU cihly, doplňkové formáty, překlady, cihelné komíny Schlagmann, hurdisky a omítky. Společnost WINKLMANN spol. s. r. o. dodává nabízený sortiment prodejcům stavebních materiálů na celém území České republiky. Například pro provedení obvodového pláště stavby je výběr odstupňován od běžných cihel, které splňují základní tepelně technické požadavky až po High Tech výrobky – cihelné bloky plněné perlitem, mezi kterými nejnovější verze T7 je špičkou nejen na našem trhu, ale i v evropském srovnání. Většinu formátů lze dodat i jako cihlu broušenou CB; zdění z těchto prvků se pak provádí pomocí malty pro tenkovrstvé zdění nebo alternativně na pěnu W- FIX. Speciální malta i pěna jsou vždy součástí dodávky cihel.
Kategorie: poroton schlagmann

Oblastní nemocnice Rychnov nad Kněžnou, a.s. - Firmy.cz

Oblastní nemocnice Rychnov nad Kněžnou, a.s. - Firmy.cz

Oblastní nemocnice Rychnov nad Kněžnou, a. s. - Oddělení anestézie a intenzivní medicíny Rychnov nad Kněžnou - Jiráskova
Kategorie: porodnice rychnov nad kněžnou

Deset nejlepších cviků na posílení trupu a paží. Zacvičte si s námi - iDNES.cz

Deset nejlepších cviků na posílení trupu a paží. Zacvičte si s námi - iDNES.cz

Deset nejlepších cviků na posílení trupu a paží. Zacvičte si s námi 28. května 2010 Chcete-li v cvičení a tvarování postavy něčeho dosáhnout, neobejdete se bez silného trupu. Je základem všech silových i kondičních programů, protože vytváří stabilitu pro všechny ostatní pohyby a pomáhá předcházet zraněním. Na fotografiích a videu vám představujeme ideální cviky na posílení trupu a paží.
Kategorie: posilovaci cviky na ruce

Doma posilovani zad aktuálně - zprávy a novinky online

Doma posilovani zad aktuálně - zprávy a novinky online

Rihanna prožila Vánoce doma na Barbadosu a na internet poslala svou sexy fotku v bikinách Rihanna dokončila před Vánocemi své turné Loud v Londýně a zamířila odtud přímo do rodného Barbadosu, aby si tam užila svátky. Prožila je v ulicích karibské domoviny veřejnými oslavami. Tři Češi obvinění v Zambii ze špionáže jsou doma Praha - Tři Češi obžalovaní v Zambii ze špionáže jsou po dvou a půl měsících volní. Nový rok už oslavili se svými rodinami v České republice. Domů se dostali v utajení, jak přesně jejich osvobození proběhlo, nechce říct ministerstvo zahraničních věcí ani tajná služba. Osvobození se podařilo utajit i před příbuznými - Jan Coufal, Jiří Cetel a Michal Vebr se po několikadenní odmlce z ničeho nic objevili před dveřmi svých domovů. Česká strana požadovala propuštění od poloviny října, přimlouval se i prezident Václav Klaus. V Zambii se nejspíš ještě neví, že trojice z domu honorárního konzula zmizela. " Nebudem nijak komentovat jejich cestu domů. Důležité je, že jsou zpátky v bezpečí u svých rodin.
Kategorie: posilovani zad doma

Kategorie: