lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 9378
Čeká na schválení: 18
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » porodnice na bulovce

Nejnovější v kategorii komunikace:


Posilování nohy, hýždě, trénink nohy hýždě, tvarování nohy hýždě

Posilování nohy, hýždě, trénink nohy hýždě, tvarování nohy hýždě

Úvod » Fitness » Trénink » Kondiční posilovací trénink - nohy, hýždě Kondiční posilovací trénink - nohy, hýždě 1. 11. 2011 Kondiční posilování nohy, hýždě – Domácí cviky Nohy a hýždě představují asi nejzanedbávanější partie těla, při posilování se jim většina nevěnuje často a každý se soustředí na trénink bicepsů a prsních svalů – chyba, přeci je nejdůležitější ranec a nohy, rozvíjí se střed a odtud vzniká síla a základ úspěchů. Za další setkal jsem se s tréninkem cyklistů a každý říká, budu cvičit pouze horní polovinu těla, nohy beru za zbytečné, když je posiluji celý rok v sedle – rovněž chyba. Následující cviky jsou určeny pro : - zlepšení celkové kondice - zlepšení stability a rovnováhy - tvarování svalstva - zlepšení svalové vytrvalosti a absolutní síly ( více u izometrického cvičení ) - částečně se podílí na síle či růstu svalové hmoty Příklady cviků (A) Výpady vpřed : Postup : Odpor jednoroční činky u pasu nebo aguahit za hlavou. Chodidla v šířce boku, vzpřímené držení těla, levou nohou vykročíme vpřed, provedeme podřep, koleno nesmí přes špičku a vrátíme nohu zpět, totéž opakujeme i na pravou. Tento cvik je velice náročný na stabilitu, doporučuji pro začátečníky špičky mírně ven. Posilujeme : přední strana stehen, zadní strana stehen, ale také i hýžďové svalstvo, zároveň tvarovací cvik Hluboké dřepy : Jedná se o velice náročný cvik, je určen pro vyspělé jedince. Pro začátečníky doporučuji bez zátěže. Dochází k velkému zatížení páteře. Postup : chodidla v šířce ramen, rovná záda do mírného předklonu a jít co nejvíce dolů a hodně rychle vyletět nahoru.
Kategorie: posilování nohouSeznam zdrojů na téma porodnice na bulovce:


PhDr. Eva Labusová - rodičovství - psychologie - zdraví
Baby Web
Nemocnice Na Bulovce za porod v sanitce potrestala lékařku | Mediafax.cz
CAP na Bulovce
Porod na Bulovce - zkušenosti - Diskuse - eMimino.cz
Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?
HAM - Hnutí za aktivní mateřství­ - Exkurze do porodnice Bulovka
Databáze porodnic - MojePorodnice.cz
České porodnice | Rodina.cz
Porodnice na Bulovce a v Krči nebudou od března přijímat, varuje primátor - iDNES.cz
Porodnice na Bulovce a v Krči nebudou od března přijímat varuje primátor [http://zpravy.idnes.cz/porodnice-na-bulovce-a-v-krci-nebudou-od-brezna-prijimat-varuje-primator-1oz-/domaci.asp?c=A110126_173428_domaci_jj]
Porodní sál | Gynekologicko-porodnická klinika Bulovka
AMBULANTNÍ POROD? U NÁS TO JDE. - AZ Rodina - to nejlepší pro rodinu – internetový portál (nejen) pro rodiče
Porod Bulovka Praha :: ObsGynae.NET
Porodní příběhy | Marianne.cz
Pražská porodnice na Bulovce nehodlá po odchodu lékařů zavřít | Mediafax.cz
I. LF UK a Fakultní nemocnice Na Bulovce, Porodnice | Baby on line
Návštěva dítěte v porodnici na Bulovce - Diskuse - eMimino.cz
Porod v sanitce. "Hlouposti z Bulovky," rozčiluje se záchranář - tn.cz
Kostelec Na Hané Porodnice Bulovce - ZnamyLekar.cz

Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, p.o. - diskuze k porodnici

Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, p.o. - diskuze k porodnici

Kontakty na správce webu www. naseporodnice.cz Copyright web, 2008-2011: provozovatel webu Copyright obsah, 2008-2011: autoři dat Provozní podmínky serveru magazín Předškoláci.cz Sdílet na: Diskuze k porodnici - Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, p. o. zpět na popis porodnice Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici. Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.
Kategorie: porodnice v ustí nad labem

Honza Šafránek – student, který má ale svaly | Zapni mozek

Honza Šafránek – student, který má ale svaly | Zapni mozek

Honza Šafránek – student, který má ale svaly 25. Listopad 2010 v rubrice Móda a styl napsal(a) Petr Homoky Protože je Zapni Mozek.cz internetový magazín zaměřený převážně pro studenty, tak vám nabízíme unikátní rozhovor se studentem Honzou Šafránkem, který k smrti miluje posilování. S Honzou si budeme povídat o tom, kdy začal posilovat a co jej k tomu vlastně vedlo. Cesta to byla určitě dlouhá. Jan Šafránek je nyní ve čtvrtém ročníku na střední průmyslové škole v Kutné Hoře. Ahoj Honzo. Jako první nám pověz, proč jsi vůbec začal posilovat a proč jsi chtěl, aby tvé tělo vypadalo lépe? No rozhodně proto, že jsem nevypadal tak, jak bych chtěl. Na ostatních jsem viděl, že měli větší svaly a byli hubenější, a proto jsem s tím začal něco dělat. V kolika letech jsi tedy začal posilovat?
Kategorie: posilování pc svalu

Přítahy jednoručky v předklonu | Posilovací cviky

Přítahy jednoručky v předklonu | Posilovací cviky

Publikováno v Posilovací cviky na záda Komentáře 2 2 Komentářů k “Přítahy jednoručky v předklonu” Tomáš Únor 9th, 2011 v 16.03 ahoj, v tréninkovém plánu máte na pátek spodní záda, ovšem zde cviky na spodní záda chybí…existují vůbec nějaké které se dají dělat doma s minimálním vybavením? admin Únor 13th, 2011 v 13.48 Ahoj, určitě, takový příspěvek už tu u jednoho z cviků je – na posilování spodních zad není nutně potřeba žádné speciální vybavení, jednoduchý cvik je třeba superman, při kterém se leží na zemi na břiše a na určitou dobu se zvednou natažené ruce a nohy. Dobré je i takzvané prkno, při kterém se posilují svaly břicha i spodních zad – je to také cvik na výdrž a bez zátěže, provedení je podobné jako u kliku, jen s tím rozdílem, že ruce jsou pod tělem, předloktími položené na zemi a směřují dopředu. V takové pozici je možné setrvat například 30s až minutu. Z cviků s činkami doporučuji například mrtvý tah s jednoručkami nebo dřepy s jednoručkami za zády. Komentovat tento posilovací cvik
Kategorie: posilovací cviky doma

Pronájem, byty, 4+kk, Brno - RealHit.cz

Pronájem, byty, 4+kk, Brno - RealHit.cz

Exkluzivně nabízíme pronájem luxusního mezonetového bytu 4+kk, v klidné části města Brna - Kohoutovicích s krásným výhledem do zeleně. V blízkosti domu chráněná krajinná oblast i veškerá občanská vybavenost (lékař, pošta, knihovna, obch. i sportovní centrum) Byt je částečně zařízen. V kuchyni jsou veškeré el. spotřebiče, vč. myčky, mikrovlnné trouby, horkovzdušné trouby - vše od značky AEG. Kuchyňská linka na míru značky Hanák. V obývacím pokoji LCD TV Sony, Audio systém Sony 5x1 K bytu náleží rohová terasa o rozloze 20m2. V bytě 2x šatna, prádelna, vestavěné skříně. V 2NP posilovna.
Kategorie: posilovna brno kohoutovice

První trimestr | myPilates ACADEMY

První trimestr | myPilates ACADEMY

Uzavřené kurzy 2012 Hned v prvním lednovém týdnu začíná další série uzavřených skupin. Prosíme klienty, kteří chtějí pokračovat, aby se zajistili co nejdříve svá místa. Volná místa budou nabídnuta novým zájemcům. Rezervace i Vaše požadavky eviduje a dotazy zodpovídá recepce osobně nebo na čísle 602 603 603. Cvičení, hry a pohyb pro děti a rodiče Pro děti je velmi důležité správně rozvíjet své pohybové schopnosti. Umožněte svým dětem hrát si a přitom cvičit. Od září otevíráme dopolední lekce pro děti ve věku do 8 měsíců a od 9 měsíců do 3 let. Více najdete na našich stránkách nebo na čísle 602 603 603 (recepce). NEJBLIŽŠÍ ÚVODNÍ HODINA Skupinová úvodní lekce probíhá každý čtvrtek od 19.00 hodin (90 minut / 300 Kč). Absolvování úvodní hodiny je nezbytné, abyste se mohli účasnit skupinového cvičení v rámci lekcí dle rozvrhu.
Kategorie: posilování břišních svalů v těhotenství

Kategorie: