lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 2286
Čeká na schválení: 266
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » poruchy mozku

Nejnovější v kategorii komunikace:


SMS zdarma hromadné odesílání z PC

SMS zdarma hromadné odesílání z PC

Napište nám jaké máte s touto branou zkušenosti. -kubik- Štítky: DreamCom na facebooku 6. 12. 2009 admin · Napsat komentář Zařazeno pod: Nezařazené Poslední dobou si mám facebook čím dál více v oblibě. Když si člověk dá mezi přátele zajímavé lidi (a vyhází lidi, kteří tam píšou, že dnes ráno si čistili zuby), tak je to úžasný zdroj zajímavých informací. Proto jsem se rozhodl zřídit stránku o tomto programu. Je možné přímo na této stránce diskutovat, dále tam uveřejňuji krátké příspěvky, novinky, tipy. Nejlépe, když se sami podíváte, a rozhodnete se stát se fanoušky. Štítky: Kubík SMS DreamCom 5.86 15. 7. 2009 admin · 3 komentářů Zařazeno pod: Nová verze Uvádíme novou verzi programu, jejíž hlavní novinkou je vestavěný SMTP server. To vám umožní odesílat smsky odesláním emailu z libovolného emailového programu - samozřejmě včetně těch v mobilním telefonu.
Kategorie: posilani sms zadarmoSeznam zdrojů na téma poruchy mozku:


Mozková mrtvice neboli Cévní mozková příhoda (CMP) | Medicína, nemoci, studium na 1. LF UK
Když mozek pracuje jinak - | Theofil
Mozková mrtvice – příznaky a následky nemoci — Vylecit.cz
Dědek kořenář : Poruchy prokrvení mozku
Otřes mozku: příznaky, léčba (komoce) - Vitalion.cz
Cévní mozková příhoda: příznaky, léčba (mrtvice) - Vitalion.cz
Drogová závislost je organická porucha mozku / Časopis Vesmír / 80, 430, 2001/8 / vesmir.cz
Nemoci mozku - Vмљtec Stanley Bradley - Stanislav Brбzda, vмљtec a spisovatel, autor шady bestsellerщ jako jsou Jak se doћнt 140 let nebo Љkola vэkladu karet
PhDr. Monika Šulistová | Poruchy řeči dospělých, afázie, dysartrie, breptavost, koktavost, poruchy hlasu
LMD - lehká mozková dysfunkce | Doktorka.cz
Vademecum zdraví » ADHD – mýtus, nebo porucha mozku?
Virde - Sortiment - Poruchy paměti, onemocnění mozku
Traumatické poranění mozku - Wikipedie
Závrať : Přičiny závratě - Onemocnění koncového mozku
Mobily a poruchy spánku, deprese, metabolismus mozku | Elektrosmog blog
Cerebrální paréza, DMO – důsledek poškození mozku, terapie - léčení
Rakovina mozku | Medicína, nemoci, studium na 1. LF UK
Mozkové poruchy
SPECIFICKÉ VÝVOJOVÉ PORUCHY UČENÍ
Edém mozku, poruchy HEB/Repetitorium – WikiSkripta

Posilování pro začátečníky i pokročilé | Knihkupectví Fišer, reprezentativní prodejna Nakladatelství

Posilování pro začátečníky i pokročilé | Knihkupectví Fišer, reprezentativní prodejna Nakladatelství

Popis: Posilování pro začátečníky i pokročilé Libor Kopecký ; František Vaňásek V posilovně, s činkami, protahování ADONAI Kniha, čeština, 224 stran Parametry produktu Posilování pro začátečníky i pokročilé Název V posilovně, s činkami, protahování Podnázev Libor Kopecký; František Vaňásek Autoři Kniha Druh sortimentu Čeština Jazyk Libor Kopecký Autor František Vaňásek Fotograf ADONAI Nakladatel 2. vydání Pořadí vydání 177 x 245 x 17 mm Formát Pevná bez přebalu lesklá Vazba 224 Počet stran 9788073371203 EAN 80-7337-120-0 ISBN 0044274 Interní kód
Kategorie: posilování pro začátečníky

TRENÉŘI | InCore posilovna Brno Líšeň

TRENÉŘI | InCore posilovna Brno Líšeň

ÚVOD | KONTAKT | CENÍK A OTEVÍRACÍ DOBA | TRENÉŘI | O FITKU | SKUPINOVÉ AKTIVITY | RSS | RSS - komentáře | Fitness Brno | SEO © 2010 INCore s. r. o. , Štefáčkova 2491/15, 628 00 Brno, IČO: 29206901, DIČ: CZ29206901, den zápisu: 10.3. 2010. Všechna práva vyhrazena.
Kategorie: posilovna brno

Wilsonova choroba - Anamneza.cz

Wilsonova choroba - Anamneza.cz

Nemoci Lékaři a nemocnice Léky a lékárny Wilsonova choroba Jako Wilsonovu chorobu označujeme vrozenou intoxikaci ( tj. otravu organizmu ) mědí. Příčiny / rizikové faktory Wilsonova choroba je dědičné - autosomálně recesivní onemocnění ( tj. typ dědičnosti), které představuje smrtící poruchu metabolismu mědi ( tj. látkovou výměnu mědi v organismu ). Postihuje jednoho ze 30 000 jedinců z každé etnické skupiny a z každé zeměpisné lokalizace, postižení jsou homozygoti s abnormálním genem - tzv. „ genem rovnováhy mědi “ neboli „ genem Wilsonovy choroby “, lokalizovaným na chromozomu číslo třináct. Asi 1,1 procent lidské populace, tj. asi 50 miliónů lidí, jsou heterozygotní nosiči genu ( tj. typ genetické dispozice ) Wilsonovy choroby.
Kategorie: poruchy jater

Cviky na šikmé břišní svaly – vysvětlení a fotografie | SvůdnéBřicho.cz

Cviky na šikmé břišní svaly – vysvětlení a fotografie | SvůdnéBřicho.cz

2) Šikmé přitahování kolen k tělu – viz obrázek. Tímto cvikem posilujete nejen šikmé břišní svaly, ale i boky – což je často zanedbávaná oblast 3) Zvedejte obě nohy zároveň Zpočátku půjde o dosti náročné cvičení. Pro ideální výsledky střídejte strany. Pro nejvyšší posílení proveďte 10 (nebo pokud zvládnete více) nadzvednutí, dejte si půl minuty pauzu a pak opakujte – takto celkem 4x. Proč se většině lidí nikdy nepodaří vyrýsovat přitažlivé břicho? Důvodem rozhodně není nedostatek vytrvalosti nebo malá disciplína. Naopak – znám mnoho lidí, kteří dělají desítky cviků na břicho denně a přesto nemají vyrýsované, přitažlivé svaly. Proč? Protože pomocí cviků na břicho rozhodně nespalujete tuk na břiše. A aby Vaše přitažlivé svaly byly vidět a měl(a) jste přitažlivé břicho – musíte se také zbavit tuku na břiše. Jak se tedy zbavím tuku na břiše?
Kategorie: posilovací cviky na břišní svaly

Posilování břicha

Posilování břicha

Vyberte si z naší nabídky! Posilování břicha - další produkty: Ab Rocket Twister Už žádná namožená záda a krk při neefektivním cvičení sklapovaček na podlaze!
Kategorie: posilování břicha

Kategorie: