lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 5948
Čeká na schválení: 165
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilování mezilopatkových svalů

Nejnovější v kategorii komunikace:


porodnice Karlovy Vary - Porodnice

porodnice Karlovy Vary - Porodnice

porodnice Karlovy Vary porodnice Karlovy Vary Popis: adresa: Bezručova 19, 360 66 Karlovy Vary primář gynekologickoporodnického oddělení: MUDr. Miloslav Nesyba vrchní sestra: Marie Bačová Oddělení porodnice Karlovarské nemocnice poskytuje péči o fyziologické i rizikové gravidity a porody, dále intermediární centrum perinatologické péče pro předčasné porody s regionální působností. V Karlovarské nemocnici je možnost volby epidurální anelgezie. Porodnice poskytuje systém Rooming-in. Na natáčení kardiotokografie, ultrazvukové vyšetření, na plánované kontroly, vyšetření i do rizikové poradny je třeba se předem telefonicky objednat. Porodní sál má k dispozici celkem 7 lůžek a to 2 dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením sloužící jako čekací pokoje pro I. dobu porodní nebo jako lůžka pro intenzivní porodnickou péči + jednolůžkový nadstandardní pokoj s koupelnou, WC, kuchyňskou linkou, TV, se samostatnou rohovou vanou, určený pro dobu předporodní, porodní i poporodní. Dále 2 zcela nová porodnická lůžka na boxech porodního sálu sloužící výhradně pro konec I. doby porodní (otevírací) a pro porod samotný (II. doba porodní, vypuzovací).
Kategorie: porodnice karlovy varySeznam zdrojů na téma posilování mezilopatkových svalů:


Posilovací věže | online-sport.cz
Automobilizace hrudní páteře - Cvičíme.cz
Technika běhu a svalové dysbalance: Kulatá záda - behej.com: BĚH, MARATON, OUTDOOR, LYŽE, KOLO, FITNESS
Kompenzační cvičení v badmintonu 2. část | Badminton - Skuhrov nad Bělou
2011-1, www.53x11.cz - časopis silniční cyklistiky
Nejčastější svalové dysbalance u běžné populace – V. část (závěr)
Jak posilovat
Detail obrázku - Posilování mezilopatkových svalů 1 -
kulturistika - fitness - posilování - sportovní výživa bojová umění - silové sporty - kondiční cvičení
Body-Solid Fusion 500 - SrovnaniCen.cz
Badminton school » Posilování a cvičení v badmintonu
Posilovací cviky na záda – Viviente
Michael Moder® - osobní trenér fitness - terapeut - výživový poradce, hubnutí břicha, jídelníček, diety, cvičení i pro těhotné atd.
Problémy s krční páteří aneb také vás bolí za krkem? - Ordinace.cz
SVALOVÉ DYSBALANCE - Posture - internetový obchod s fitness pomůckami
Sport - články - Aerobic - Posilování pro správné držení těla
Kulatá záda - prevence a korekce cvičením - CWiky
Zdravotní židle, zdravotní křesla, zdravé sezení, Therapia | RADA NÁBYTEK s.r.o. Brno
Bolí vás páteř? Posilujte zádové svaly - Vitalia.cz
Fórum o posilování a kulturistice

POSILOVACÍ CVIKY | CVIKY NA LÝTKA | Sportovní oblečení, posilování » Primafitness.cz

POSILOVACÍ CVIKY | CVIKY NA LÝTKA | Sportovní oblečení, posilování » Primafitness.cz

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY KALORIE TABULKA POSILOVACÍ CVIKY » CVIKY NA LÝTKA Cviky na lýtka   Výpon vsedě Provedení - Špičky chodidel postavte na plošinu,položte opěrky na spodní části stehen a spusťte paty co nejníže. Zvednutím pat co nejvýše posuňte závaží nahoru a pomalým pohybem vraťte paty do výchozí pozice. Abyste zvětšili rozsah pohybu,měla by opěrka být těsně nad kolenem. Používané svaly - Dvojhlavý sval lýtkový a částečně šikmý sval lýtkový.                Výpon vestoje Provedení - Umístěte přední část chodidel na plošinu a ramena pod podložky a spusťte paty co nejníže. Zvednutím pat co nejvýše posuňte závaží nahoru,nohy jsou stále napnuté a pomalu spouštějte paty zpět do výchozí pozice. Záda jsou stále rovná a kolena propnutá,aby byl co nejlépe izolován lýtkový sval. Abyste zvětšili rozsah pohybu,snažte se o co největší protažení s patami v dolní pozici a také při zvedání zpět. Používané svaly - Dvojhlavý sval lýtkový a částečně šikmý sval lýtkový.             Provedení - Na legpressu je odpor zajišťován podložkou pro nohy.
Kategorie: posilování lýtek

www.tehotenstviaz.cz | Facebook

www.tehotenstviaz.cz | Facebook

Registrace Díky Facebooku můžete navázat kontakty s lidmi a sdílet s nimi své zážitky. Facebook © 2012 · Čeština Mobile · Najít přátele · Štítky · Lidé · Stránky · O stránkách · Reklamy · Vytvořit stránku · Vývojáři · Kariéra · Soukromí · Podmínky užívání · Nápověda
Kategorie: posilování břicha v těhotenství

Databáze porodnic - MojePorodnice.cz

Databáze porodnic - MojePorodnice.cz

Katalog porodnic v ČR Pro nalezení porodnice vyberte Váš kraj: Porodnice - Jihočeský (7) Porodnice - Jihomoravský (8) Porodnice - Karlovarský (4) Porodnice - Královéhradecký (7) Porodnice - Liberecký (5) Porodnice - Moravskoslezský (10) Porodnice - Olomoucký (6) Porodnice - Pardubický (6) Porodnice - Plzeňský (6) Porodnice - Praha (6) Porodnice - Středočeský (14) Porodnice - Ústecký (9) Porodnice - Vysočina (5) Porodnice - Zlínský (5) Porodnice - V zahraničí (0) Nejlépe hodnocené porodnice ve městě Prachatice Neváhejte a přidejte hodnocení Vaší porodnice. Nejlepší hodnocení od návštěvníků serveru MojePorodnice.cz získaly tyto porodnice: Porodnice Prachatice Počet hodnocení: 9 Diskuse: 27 příspěvků Vaše hodnocení: 76% Kompletní katalog porodnic ve městě Prachatice Veškeré informativní materiály byly převzaty z internetových stránek daných zařízení.
Kategorie: porodnice prachatice

Cvičení :: Eries

Cvičení :: Eries

30 % pohybem  - Předpokladem pěkné postavy a zdraví je adekvátní pohyb. Jestliže tzv. svalová pumpa funguje nedostatečně, tukové buňky se zanesou odpadními látkami a zmohutní. Výsledkem pak je vznik pomerančové kůže. Určitě nelze podceňovat význam tak jednoduchého pohybu, jakým je chůze a plavání. Chůze po schodech a jízda na rotopedu jsou také výborným tréninkem proti křečovým žilám, oteklým nohou a pomerančové kůži. Pokud nám pohyb není zcela blízký a máme nedostatek času, můžeme provádět alespoň jednoduchá cvičení kdekoliv doma nebo i v práci! Pro naše nohy uděláme mnoho, když budeme několik vteřin přešlapovat na místě. Tímto jednoduchým „tréninkem" se aktivuje odvádění odpadních látek a odstraňování usazenin látkové výměny. Vůbec nejefektivnějším cvičením jsou celulitida cviky s míčkem a posilovací gumou.
Kategorie: posilovací cviky s gumou

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra - Program slev a výhod

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra - Program slev a výhod

Regionální slevy Adamov • NOVÝ HRAD (Nový Hrad, 679 04 Adamov - Tel. : 516 446 221, Mob. : 603 510 600) - sleva 5 % na pronájem hradu a ZDARMA pohlednice při návštěvě hradu Benešov • AOPTIK - (Oční optika, Vnoučkova 1699, Benešov, tel. 317 700 641, 777 612 803, www. aoptik.cz, markova@aoptik.cz ) - sleva 12% na brýle a skla po předložení průkazu pojištěnce • OPTIK VISIO - (Malé náměstí 1700, Benešov a Dukelská 2190, Benešov, www. optikvisio.cz ) - sleva 10% při platbě v hotovosti při koupi brýlí a na kontaktní čočky a roztoky 5% sleva • PRÁDLO (Dagmar Horáčková, prodejna Vnoučkova 2131, Benešov, www. luxusni-pradlo.com, email dagmarhorackova@email.cz, tel. 317725585) - sleva 10% při platbě v hotovosti po předložení průkazu pojištěnce na mateřské a kojenecké prádlo (podprsenky, kalhotky, noční prádlo, polštáře na kojení) • SPORT 2000 SPORT ŠEFČÍK (Ke stadionu 2095, Benešov, tel. 317726777, 606425200,  www. sportsefcik.cz, email sefcik@sportsefcik.cz ) - sleva 10% po předložení průkazu pojištěnce na přilby na kolo, přilby na lyže, sportovní rukavice, páteřáky, servis kol a lyží Beroun • AUTOŠKOLA MIKASKA (U stadionu 486, Beroun 1 - Tel.
Kategorie: posilovna blansko

Kategorie: