lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 9542
Čeká na schválení: 46
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilovací lavice bazar

Nejnovější v kategorii komunikace:


Posilovací cviky.info | Posilovací cviky na záda, ruce, břicho

Posilovací cviky.info | Posilovací cviky na záda, ruce, břicho

Rozpažování s jednoručkami v leže Vynikající posilovací cvik na budování nepřehlédnutelného hrudníku, na který se však poslední dobou poměrně zapomíná. Nenechte se však zmást, ti zkušení vědí, že v tréninkovém plánu nikoho, kdo to s posilováním svalstva v oblasti hrudníku myslí vážně, nesmí rozpažování s jednoručkami v leže určitě chybět. Publikováno v Posilovací cviky na prsní svaly Komentáře (4) Tlaky s jednoručkami v leže O něco jednodušší obdoba velmi oblíbeného bench-pressu, která Vám umožní soustředit se více na výkon a méně si lámat hlavu s provedením. Tlaky s jednoručními činkami patří mezi ty nejzákladnější posilovací cviky na hrudník, a určitě by tak neměly chybět ani ve Vašem tréninkovém plánu. Publikováno v Posilovací cviky na prsní svaly Komentáře (0) Kick-back s jednoručkami Pro většinu lidí nepříliš známý, avšak zajímavý a efektivní posilovací cvik na rozvoj tricepsu, to je kick-back. Patříte-li mezi ty osvícené, kteří vědí, jak velký vliv na vzhled paží má řádně rozvinutý triceps, určitě kick-back vyzkoušejte. Publikováno v Posilovací cviky na ruce Komentáře (0) Francouzský tlak s jednoručkami Jen těžko budete hledat jiné posilovací cviky zaměřené na posilování tricepsu, které ve svém tréninku používá tolik lidí. Francouzský tlak s jednoručními činkami má své nezastupitelné místo v mnoha tréninkových plánech, neboť jeho vliv na rozvoj tricepsu je znatelný a provedením přitom není tento cvik nijak zvlášť obtížný. Publikováno v Posilovací cviky na ruce Komentáře (0) Bicepsový zdvih s jednoručkami Asi vůbec nejznámější posilovací cvik, kterým začíná i naprostá většina mladých mužů. Není divu, biceps patří mezi nejčastěji posilované svaly a tento cvik jej zatěžuje opravdu naplno.
Kategorie: posilování bez činekSeznam zdrojů na téma posilovací lavice bazar:


Bazar - Kulturistika
inzeráty | inzerce zdarma | bazar - inzerce-obchod.cz
Posilovací lavice | i-Bazar.cz
PROFI BAZAR - Profesionální stroje
Fitness bazar - posilovací stroje
Bazar - činky, posilovací stroje, stroje na cvičení
rovná posilovací lavice bazar
Bazar posilovacích lavic
Posilovací lavice AB FIT - Bazar Omlazení.cz
Posilovací lavice, bench press - Fit bazar
Posilovací nastavitelná lavice Vario - Insportline | E-Fit.cz
Bazar audio-video - Obchody, prodejci - Karlovy Vary - Info-Vary.cz
Posilovací lavice, prodám, Karviná - inzerce, bazar - ČeskýPortál.eu
Posilovací lavice - bazar, inzerce, inzeráty | Multibazar.cz
Posilovací lavice - bench lavice bazar, rovné posilovací lavice se závažím
Posilovací lavice v pěkném stavu - inSPORTline. , prodám Budyně nad Ohří
Posilovací lavice Olpran BH-SO-507 fitness - Bazar Omlazení.cz
Bazar - Kulturistika, fitness
Výpis inzerátů : Bazar.cz - inzerce zdarma
Posilovací lavice - bench lavice bazar, rovné posilovací lavice se závažím

www.macmotor.info: ceník porotherm

www.macmotor.info: ceník porotherm

2010 ceník porotherm :: Ceník prací Ceník prací Úvodní stránka | Ceník 2010 | 2010 ceník porotherm 2010 ceník porotherm Stavební systém POROTHERM Si (Super-Izolant) je na trhu prozatím ve dvou provedeních - POROTHERM 44 Si a POROTHERM 40 Si – a to včetně doplňků. Oba druhy cihel splňují požadavky na tepelně izolační vlastnosti vnějších stěn a pokud jsou doplněny správně provedenými omítkami, jejich tepelně izolační schopnosti se zvyšují až na hodnoty, které tyto požadavky překračují. http://www.cenik-praci.cz
Kategorie: poroterm ceník

Nejčastější svalové dysbalance u běžné populace – IV. část

Nejčastější svalové dysbalance u běžné populace – IV. část

autor: Martin Hojda rubrika: trénink Nejčastější svalové dysbalance u běžné populace – IV. část Odstraňování svalových dysbalancí strečinkem a posilováním - hýžďové svaly, ohybače kyčlí a bederní svaly Hýžďové svaly (m. gluteus maximus, m. gluteus medius, m. gluteus minimus) S tímto svalovým komplexem mají větší problémy ženy. Velmi často neumí ani jejich semknutí (,,stáhnout půlky k sobě"), což je ve většině případů otázka správného ovládání daných svalů. Místo velkého hýžďového svalu dámy častěji aktivují bederní část vzpřimovačů či hamstringy. Namísto středního a malé svalu hýžďového přebírá práci čtyřhranný sval bederní. Tyto posturální svaly jsou přetěžovány nesprávnou činností a fázické svaly se zatím,,rekreují" nic neděláním. A hned tu máme velmi častý příklad svalové nerovnováhy.
Kategorie: posilovani hyzdovych svalu

Praha - Sauna - Saunování a prohřívání celého těla - Sauny

Praha - Sauna - Saunování a prohřívání celého těla - Sauny

sauna Praha Sauna je místem, které se používá jako ohřívárna lidského těla. Vyhřívá se na teplotu až 120°C. Uvnitř sauny je člověk absolutně izolován od okolí. Proč chodit do sauny ? Saunu navštěvují lidé zejména kvůli relaxaci. Sauna také uvolňuje unavené svaly a zbavuje stresu. Ačkoliv se to může zdát nezdravé, ochlazení těla po ohřátí v sauně se provádí prudkým snížením teploty pomocí sprchy nebo skokem do bazénu. Podívejte se do našeho katalogu a vyberte si novou saunu, kterou budete navštěvovat do konce života. Slevy Praha | Nabídka práce Sauny v Praze - Saunování a prohřívání celého těla Lokalita: Praha Sauna klub ve Finské - Miroslav Koutecký Poskytování služeb spojených se saunou. Nabídka masáží.
Kategorie: posilovna arbesovo náměstí

Posilovna Lesná | Kulturistika, Fitness

Posilovna Lesná | Kulturistika, Fitness

posilovna lesná Hany bany fitness Brno Lesná By admin • Srp 5th, 2009 • Category: Posilovny Dnes si představíme Hany bany fitness Brno Lesná. Hany bany fitness Brno Lesná info VacuShape kombinuje působení podtlaku a chůze na pásu. Znáte člověka, který se po celé týdny zdravě stravuje, tvrdě a disciplinovaně cvičí, dodržuje instrukce trenéra a dokonce ještě drží dietu a vidíte, že se v jeho těle něco děje. Kila ubývají, ale bohužel opět na
Kategorie: posilovna brno lesná

porodnice Nymburk - Diskuse - eMimino.cz

porodnice Nymburk - Diskuse - eMimino.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu První příspěvek v tématu isha4 Povídálka Příspěvků: 30 25.05. 09 21:37 porodnice Nymburk Ahoj holky, máte některá zkušenost s porodnicí v Nymburce? Díky Ivana Napsat příspěvek Reakce: Judycum Závislačka Příspěvků: 4903 25.05. 09 21:41 Rodila jsem tam loni v létě, co by tě konkrétně zajímalo? Ptej se, ráda odpovím…  Napsat příspěvek isha4 Povídálka Příspěvků: 30 25.05. 09 22:20 Milá Judycum , díky za reakci. Zajímalo by mě jestli jsi měla třeba sepsaný porodní plán a zda podle něj postupovali. Jaká byla péče na odd. šestinedělí a co dětské sestry a lékaři. Koho jsi měla u porodu – lékař.
Kategorie: porodnice nymburk

Kategorie: