lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 4472
Čeká na schválení: 293
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » porodnice karlovy vary

Nejnovější v kategorii komunikace:


SMS zdarma z mobilu - PoslatSMS.cz

SMS zdarma z mobilu - PoslatSMS.cz

PoslatSMS.cz Stahujte mobilní aplikaci do svého telefonu Zadejte ve svém mobilním prohlížeči adresu: http://m.poslatsms.cz/download Naše aplikace umožňuje levné odesílání SMS zpráv bez vysokých nároků na přenesená data. SMS zprávy Vás tak vyjdou i z mobilu skutečně na pár haléřů (případně v rámci internetového tarifu zcela zdarma). Specialitkou také je, možnost nahrát všechny kontakty z mobilního adresáře na náš server - budete je tak mít vždy k dispozici v mobilu i na internetu v PC verzi. Založíme Vám novou skupinu kontaktů "Kontakty z mobilu" kam nahrajeme všechny kontakty. V jakém telefonu aplikace funguje?
Kategorie: posilani sms zadarmoSeznam zdrojů na téma porodnice karlovy vary:


Karlovarska krajska nemocnice a.s. - Aktualně: Prvním miminkem roku 2012 je Barborka, Nemocnice Karlovy Vary
Porodnice - Karlovy Vary - Zlaté Stránky
Karlovarska krajska nemocnice a.s. - Aktualně: Dočasné uzavření porodnice, Nemocnice Karlovy Vary
Co s sebou do porodnice | Karlovarský kraj | Karlovy Vary | Narození.cz
Gynekologové v České republice | Těhotenství, porod, vývoj dítěte a nemoci očima předních českých odborníků
Ostrov (okres Karlovy Vary) - porodnice
Ředitelé brání menší porodnice v Karlovarském kraji, jimž hrozí rušení - iDNES.cz
Porodnice Karlovy Vary | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček
Porodnice Karlovy Vary :-) | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček
Těhotenství a porod - okres Karlovy Vary  -  Najisto
Tag:porodnice
Porodnice Karlovy Vary | www.aperio.cz
Porodnice Karlovy Vary, Ostrov. Máte zkušenost?
KKN a.s., nemocnice v Karlových Varech | porodnice Karlovy Vary
Porodnice | Karlovarský kraj | Karlovy Vary | Narození.cz
Vaše názory - Nemocnice Ostrov
KKN a.s., nemocnice v Karlových Varech - diskuze k porodnici
porodnice Karlovy Vary - Porodnice
Porodnice | Baby on line
Vybíráte porodnici - co nabízí v Karlových Varech? - eMimino.cz

Pedagogicko psychologická poradna Plzeň - KÁPEZET - KPZ Plzeň | Prevence poruch příjmu potravy

Pedagogicko psychologická poradna Plzeň - KÁPEZET - KPZ Plzeň | Prevence poruch příjmu potravy

Pedagogicko psychologická poradna - KÁPEZET Úvod Novinky Projekt Nabídka programů Primární prevence Kontakt Prevence poruch příjmu potravy PPP Plzeň - město PPP Plzeň - sever PPP Plzeň - jih PPP Rokycany PPP Klatovy PPP Domažlice PPP Tachov • Základní charakteristika - poruch příjmu potravy Co vlastně znamená termín Poruchy příjmu potravy (PPP) O poruše příjmu potravy hovoříme tehdy, když člověk používá jídlo k řešení svých emocionálních problémů. V obtížné situaci se snaží ulevit svým pocitům pomocí jídla. Pro člověka, trpícího PPP přestává jídlo být jednou ze součástí jeho života, ale stává se pro něj peklem. Někteří lidé, trpící poruchou příjmu potravy konzumují obrovská množství jídla, i když právě nemají hlad. Tomuto chování říkáme záchvatovité /nutkavé/ přejídání. Jiní lidé drží tak přísné diety, že nakonec váží méně než 85 % své normální tělesné hmotnosti a doslova umírají hladem. Toto chování nazýváme mentální anorexie /sebehladovění/. Posledním typem poruch příjmu potravy jsou záchvaty přejídání, při kterých člověk během velmi krátké doby sní velké množství jídla, kterého se vzápětí snaží zbavit pročišťováním pomocí zvracení nebo projímadel. Tomu se říká mentální bulimie. ZÁCHVATOVITÉ PŘEJÍDÁNÍ Neexistuje žádný jednoduchý test, pomocí kterého bychom mohli s určitostí zjistit, zda někdo trpí záchvatovitým přejídáním.
Kategorie: poruchy výživy

Své zdraví i sexuální prožitek zlepšíte cvičením svalů pánevního dna | Žijeme naplno

Své zdraví i sexuální prožitek zlepšíte cvičením svalů pánevního dna | Žijeme naplno

Své zdraví i sexuální prožitek zlepšíte cvičením svalů pánevního dna Autor: Michaela Poštulková | komentářů: 0 Svaly tzv. pánevního dna začnou ochabovat při prvním těhotenství a pokud nejsou procvičovány, mohou ve stáří způsobit řadu zbytečných obtíží. I zesláblé svaly ale lze rychle dostat do formy – pomocí nenápadného cvičení. Nezapotíte se při něm a krátké každodenní cvičení se projeví na kvalitě sexuálního prožitku a předejde inkontinenci. Když už je na cvičení pozdě, existuje šetrná chirurgická metoda, při které gynekolog zavede pacientce tzv. suburetrální pásku. Co svaly pánevního dna ovlivňují? Vzhled bříška, zdraví vnitřních orgánů i bolavá záda Svaly pánevního dna tvoří svěrače (močové trubice, řitního otvoru, poševního vchodu), oblast mezi genitáliemi a konečníkem, zvedač konečníku a u mužů svaly obepínající část penisu. Ochabovat začnou v momentě, kdy je přestaneme procvičovat, u těhotných žen na ně vyvíjí tlak i plod. Nedostatkem pohybu, sedavým zaměstnáním i nadváhou si tak vedle všech ostatních zdravotních nesnází zaděláváme i na problémy s inkontinencí či prostatou.
Kategorie: posílení svalů pánevního dna

posilovani

posilovani

Posilovбnн je pro kaћdйho Co je to"posilovбnн"? Pшedstava mнstnosti plnй ћeleza, tшнskбnн иinek, funмnн a supмnн naducanэch chlapщ, zбpach potu a dшiny. Nebo obraz ъspмљnйho hercщ? Nejrychleji rostoucн skupinou novэch nбvљtмvnнkщ ve fitcentrech jsou ћeny a lidй ve vмku nad 50 let. Posilovбnн je dnes skuteиnм pro kaћdйho. Lidй poznбvajн, ћe pevnй svaly usnadтujн provбdмnн kaћdodennнch иinnostн, omezujн riziko zranмnн, zlepљujн drћenн tмla. Kosternн svalstvo je zodpovмdnй za vљechny tмlesnй pohyby, ovlivтuje stav vnitшnнch orgбnщ, zajiљќuje stabilitu kloubnнch spojenн. Nejvнce svalщ mбme kolem 30 let ћivota, potй dochбzн k postupnйmu poklesu jejich mnoћstvн. Pokud se tomuto trendu nebrбnнme, dojde k oslabenн pohybovйho systйmu, kterй se demonstruje nбstupem bolestн v zбdech, kloubnнmi potнћemi, zvэљenэm vэskytem pбdщ a z nich pramenнcнch zranмnн. Vэsledkem poklesu svalovй hmoty je neschopnost zvlбdnout bez pomoci okolн bмћnй kaћdodennн иinnosti.
Kategorie: posilování pro začátečníky

Brno - Ostatní sportoviště - Jižní-Morava.info

Brno - Ostatní sportoviště - Jižní-Morava.info

Comsa Brno Palace Hotel (173) sauna pouze pro ubytované, vířivka vnitřní pouze pro ubytované, solárium, masáže, fitness centrum / posilovna pouze pro ubytované Adresa: Šilingrovo nám. 2, 602 00, Brno
Kategorie: posilovna brno kounicova

Porodnice Plzeň Lochotín - Porodnice

Porodnice Plzeň Lochotín - Porodnice

Porodnice Plzeň Lochotín Porodnice Plzeň Lochotín Popis: Gynekologicko-porodnická klinika má 114 lůžek a rozsáhlou ambulantní činnost, na klinice pracuje 27 lékařů. Gynekologicko-porodnická klinika je jedním ze 12ti perinatologických center v ČR ustanovených Ministerstvem zdravotnictví ČR. Centrum řeší nejkomplikovanější případy z celého Západočeského regionu (Plzeňský a Karlovarský kraj), centralizuje předčasné porody ve 24. až 32. týdnu, závažné kardiopatie, diabetes mellitus včetně gestačního inzulin dependentního, závažné preeklapsie, hypotrofické plody před 34. týdnem gravidity, vrozené vady diagnostikované prenatálně, další závažné stavy s možným vitálním ohrožením ženy nebo plodu. Dále slouží klinika jako Onkogynekologické centrum, jako jediná v regionu koncentruje a provádí celé spektrum gynekologicko-onkologických operací. Gyn. por. klinika plní zdravotnické úkoly regionálního a spádového pracoviště a slouží též jako výukové a výzkumné pracoviště LF UK v Plzni. Gyn. por. klinika má tradičně špičkovou úroveň v rámci ČR v prevenci a léčbě prekanceróz a zhoubných nádorů děložního hrdla, nově v gynekologické endoskopii, v urogynekologii a asistované reprodukci. V září 2007 bylo otevřeno nové sídlo Gynekologicko-porodnické kliniky Fakultní nemocnice Plzeň v areálu na Lochotíně. Výstavba trvala necelé dva roky a nemocnice usilovala o jeho vybudování od 70.
Kategorie: porodnice plzeň

Kategorie: