lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 11831
Čeká na schválení: 241
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » porodnice kadaň

Nejnovější v kategorii komunikace:


Porucha osobnosti a neurózy

Porucha osobnosti a neurózy

Příklad : Dvě právě popsané osoby trpěly poruchou osobnosti: poddůstojník byl přesvědčen, že za jeho pití může Okinawa, ne on sám, a ta žena rovněž nepřipouštěla, že by mohla mít sama podíl na své izolaci. Naproti tomu jedna neurotička, která také trpěla na Okinawě osamělostí, si mi stěžovala: "Každý den jezdím do klubu pro manželky poddůstojníků, abych si našla kamarádku, ale necítím se tam dobře. Myslím, že ostatní ženy mě nemají rády. Asi je se mnou něco v nepořádku. Měla bych snáze navazovat přátelství. Měla bych být vstřícnější. Chtěla bych zjistit, co to se mnou je, proč jsem tak neoblíbená." Tato žena přijala úplnou odpovědnost za svou osamělost, jako by to byla jen a pouze její vina. V průběhu psychoterapie se pak ukázalo, že je prostě o hodně inteligentnější a ctižádostivější než ostatní manželky poddůstojníků, a proto se s nimi necítí dobře. Pochopila, že osamělost je sice její problém, ale nemusí to nutně být následek nějaké její chyby nebo nedostatku.
Kategorie: poruchy osobnostiSeznam zdrojů na téma porodnice kadaň:


glady | Porodnice Kadaň Duben 2007 – rajce.net
Porodnice Kadaň - Diskuse - eMimino.cz
porodnice Kadaň | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček
Porodnice Kadaň - Diskuse - eMimino.cz
Dula Jana Hoňková
Porodnice Chomutov a Kadaň. Máte zkušenost? - str. 3
Porodnice Nemocnice Kadaň s.r.o. | Maminka.cz
Porodnice ve městě Kadaň | Baby on line
porodnice Kadaň | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček
Nemocnice Kadaň
Databáze porodnic - MojePorodnice.cz
Klášterecké noviny: Galerie
Hodnocení - MojePorodnice.cz
Klášterecké noviny: Galerie
Nemocnice Kadaň s.r.o. - Dětské hry
Porodnice Kadaň - MojePorodnice.cz
Porod v Kadani Mé pocity z porodnice v K | Baby on line
!!! Porodnice Kadaň !!! (popř. Teplice) | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček
Nemocnice Kadaň
Nemocnice Kadaň

CYBEX - VR3 - Posilovací-Stroje.com

CYBEX - VR3 - Posilovací-Stroje.com

POSILOVACÍ-STROJE.COM -> POSILOVACÍ STROJE - PROFI -> CYBEX - VR3 CYBEX - VR3 (celkem: 17) Tisk Ceník CYBEX LEG EXTENSION (PŘEDKOPÁVÁNÍ) VR3 Profesionální posilovací stroj CYBEX pro procvičení nohou v sedě (předkopávání). CYBEX SEATED LEG CURL (ZAKOPÁVÁNÍ V SEDĚ) VR3 Profesionální posilovací stroj CYBEX na procvičení zakopávání v sedě. CYBEX LEG PRESS VR3 Profesionální posilovací stroj CYBEX na procvičení tlaku na nohy. CYBEX PRONE LEG CURL (ZAKOPÁVÁNÍ) VR3 Profesionální posilovací stroj CYBEX, zakopávání. CYBEX HIP ABDUCTION (ROZNOŽOVÁNÍ) VR3 Profesionální posilovací stroj CYBEX, roznožování. CYBEX HIP ADDUCTION (SNOŽOVÁNÍ) VR3 Profesionální posilovací stroj CYBEX, snožování. CYBEX ARM EXTENSION (TRICEPS) VR3 Profesionalní posilovací stroj CYBEX pro posílení tricepsového svalu. CYBEX GLUTE (HÝŽDĚ) VR3 Profesionální posilovací stroj CYBEX na posílení hýžďového svalstva. CYBEX CALF RAISE VR3 Profesionální jednoůčelový posilovací stroj CYBEX pro posílení lýtek ve stoje. CYBEX CHEST PRESS (TLAK NA PRSA) VR3 Profesionální jednoůčelový posilovací stroj CYBEX, tlak na prsa v sedě.
Kategorie: posílení zádových svalů

Posilování problémových partií 1 - hejbejseTV

Posilování problémových partií 1 - hejbejseTV

Posilování problémových partií 1 Dobrý den, ráda bych Vám představila Helenu, která u mě ve Fitness clubu vede hodiny posilování problémových zón. V tomto cvičení se budeme věnovat posilování zadku a také stehen. Podobné cvičení si můžete objednat v našem e-shopu pod názvem DVD Hejbejse 4. P-Class s posilovací gumou. Rajec - Vzácný pramen z čisté přírody A právě taková je pramenitá voda Rajec z panenské přírody Rajecké doliny Počet shlédnutí: 7436
Kategorie: posilovani zadku

spinning/indoor cycling Brno

spinning/indoor cycling Brno

Weisser Sport Centrum Součástí jsou 3 sály na cvičení a posilovna. Najdete u nás H. E. A. T.
Kategorie: posilovna brno bohunice

FITNESS CVIKY PRO ŽENY | fitness.cz & KETTLER - největší prodejce fitness a sportovní výživy v ČR. Rotoped, rotopedy, posilovací stroje, sportovní výživa, Weider, Kettler, posilovny.

FITNESS CVIKY PRO ŽENY | fitness.cz & KETTLER - největší prodejce fitness a sportovní výživy v ČR. Rotoped, rotopedy, posilovací stroje, sportovní výživa, Weider, Kettler, posilovny.

Nejvyhledávanější Optimum 100% WHEY GOLD STANDARD Concept 2 Scitec 100% WHEY PROTEIN Champion PURE WHEY Kettler BSN Nitrix Syntrax Matrix BSN NO-Xplode PhD Nutrition Weider Technogym MUSCLETECH CELL-TECH Kettler Verso 107 Kettler Paso 107 Fitness > Rubriky > Sportovní výživa Sportovní výživa očima odborníků Pead. Dr. Vladimír Kolouch, Ph. D. Odborný asistent Centra sportovních aktivit VUT v Brně, trenér kulturistiky I. třídy, rozhodčí kulturistiky I. třídy, instruktor fitcentra, osobní trenér. Libuše Boháčková Věnuje oblasti sportovní kulturistiky a posilování od roku 1984, kdy založila oddíl kulturistiky žen v posilovně TJ Favorit Brno. Barbora Benešová Nakonec jsem se rozhodla zkusit štěstí v novodobém sportu - ve fitness. Kulturistika mi dala dobrý základ, a tak byl můj první start na MS ve fitness více než úspěšný. FITNESS CVIKY PRO ŽENY Dnes bychom vám rádi nastínili správné provedení některých cviků, které zařazujete do tréninku. Jsou to cviky na posílení prsních svalů, nohou a rukou.
Kategorie: posilování pro ženy

LG 47LV5500 od 19 494 Kč - Heureka.cz

LG 47LV5500 od 19 494 Kč - Heureka.cz

Užijte si nakupování a nespoléhejte vždy jen na nejnižší cenu. Garance nákupu Pečeť Garance nákupu označuje obchody, ve kterých jste při nákupu přes Heureka.cz ochráněni zárukou vrácení peněz v případě určitých druhů podvodu ze strany obchodu. Tuto záruku neposkytuje obchod, ale Heureka.cz jako snahu odlišit kvalitní obchody a usnadnit Vám výběr. Pro aktivaci ochrany musíte být přihlášen/a na Heuréce. Přihlásit Vše o programu naleznete na stránce Garance nákupu. HDS Komfortní doručení HDS + odvoz vysloužilého spotřebiče za 1 Kč Zažijte skutečně komfortní doručení zboží. Doprava HDS s Vámi domluví doručení nejpozději den předem. Zásilku očekávejte s přesností 60 minut. Doručení zboží probíhá v průběhu celého dne. Zboží Vám doručíme až do bytu.
Kategorie: porovnej cenu

Kategorie: