lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 11002
Čeká na schválení: 228
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posílení imunity

Nejnovější v kategorii komunikace:


Zdravotní cvičení, frisbee, kondiční posilování

Zdravotní cvičení, frisbee, kondiční posilování

Soubory animovaných cvičení - Zdravotní tělesná výchova Na těchto stránkách najdete animované obrázky a popisy cvičebních sestav, které vyučuje Vlaďka Botlíková v hodinách Zdravotní tělesné výchovy (dále ZTV). Animovaná cvičení slouží jako výukový materiál v elektronické podobě k podpoře domácího cvičení a přípravy studentů a studentek ČVUT, kteří navštěvují hodiny ZTV. Všechna cvičení jsou tedy podrobně popsána a předcvičena v hodinách ZTV včetně vysvětlení jejich účinku, možných chyb v provedení a správného průběhu pohybu. Studenti si však mohou jednotlivá cvičení ještě na svém počítači v klidu prohlédnout a připomenout v domácím prostředí. Stránky s animacemi byly vytvořeny autory Vlaďkou Botlíkovou, Lukášem Josífkem, Jiřím Kortánkem a Radkem Pekařem v rámci projektu Web pro výuku TV, podporovaného grantem Fondu rozvoje vysokých škol pro rok 2007. Veškerá zde uvedená cvičení jsou chráněna autorským zákonem a nesmí být použita pro komerční účely bez svolení autorů. Stránky s animacemi cvičení na posilování břišních svalů (Soubor cviků vleže na břiše) byly vytvořeny autory Vlaďkou Botlíkovou a Lenkou Šěpánkovou. Stránka s videoprojekcí Pozdrav Slunci byla vytvořena autory Vlaďkou Botlíkovou a Lukášem Sládkem. Všechny animace a video na webové stránky implementoval a graficky upravil webmaster Radek Pekař. Tyto stránky vznikly v rámci projektu Web pro výuku TV 2, podporovaného grantem Fondu rozvoje vysokých škol pro rok 2008.
Kategorie: posilování hrudníkuSeznam zdrojů na téma posílení imunity:


Posilování imunity - správná cesta k pevnému zdraví - MUDr. Zbyněk Mlčoch
Müllerův čaj na posílení imunity nálev. sáčky 20 x 1.5 g : Lékárna.cz
Jak posílit imunitu? Otužujte se a smějte se! – 2. díl. | Mé BIO - portál o BIO receptech a BIO potravinách
Tipy a rady na posílení imunity. Zbrojíme na sezonu chřipek - iDNES.cz
Simply You HerbalMed pastilky Dr. Weiss pro posílení imunity 24 pastilek + 6 pastilek ZDARMA
Müllerův čaj® na posílení imunity | Müllerovy čaje®
Posílení imunity
Pro posílení imunity: pohyb, vitaminy a také antioxidanty - Zdraví - www.iReceptar.cz
11 způsobů, jak posílit imunitu. Aktivní pohyb a vitaminy – 1. díl. | Mé BIO - portál o BIO receptech a BIO potravinách
Pro posílení imunity | Krasa.cz
Léky na posílení imunity - Diskuse - Vitalion.cz
Přípravky na posílení imunity - Heureka.cz
Pobyty posílení imunity lázně. Zvýšení, obnova a podpora imunity na záněty, infekce virové, bakteriální, kvasinkové, plísně, mykózy
Dieta na posílení imunity – Recepty – Žena.cz
Posílení imunity, enzymové přípravky » Léky na internetu .cz - Vaše kvalitní online lékárna na netu
Zdravá výživa na posílení imunity
Posílení imunity | Nachlazení | Poradna o nemocech | Moje lékárna
Posilování imunity je dobrý byznys, co ale opravdu funguje? - Vitalia.cz
Co na posílení imunity? - Zdraví a nemoci - Diskuze Šmudla.cz - vše o dětech
Podpora imunitního systému - internetová lékárna :: lékárna Samoléčení.cz

Apple - MacBook Air – Srovnání notebooků MacBook.

Apple - MacBook Air – Srovnání notebooků MacBook.

13palcový MacBook Air Nejdokonalejší notebook pro každodenní práci. Další informace
Kategorie: porovnání notebooků

Pojištění domácnosti | Pojištění nemovitosti srovnání

Pojištění domácnosti | Pojištění nemovitosti srovnání

Určitě to nejsou příjemné myšlenky, proto pojišťovny nabízí speciální produkt, určený k ochraně movitých součástí bytu – pojištění domácnosti. Podle čeho vybírat pojištění domácnosti Každá z pojišťoven nabízí své vlastní pojištění, které má vždy specifické vlastnosti. Při vybírání pojištění byste měli sledovat nejen výslednou cenu pojištění, ale také to, na co jste v základu pojištěni a jaké jsou výluky pojištění. Některé společnosti mají například výluky u povodní a záplav, takže domy v záplavové oblasti jsou ohroženy i když si je pojistíte. Naopak pokud máte pojišťovnu, která v základu nabízí pouze málo pojistných událostí, můžete si sjednat doplňující připojištění, například proti přepjetí elektrické sítě, proti pádu stromu či nárazu letadla. Většina pojišťoven ovšem nabízí ve standardní verzi pojištění ochranu proti častým živelným pohromám, krádeži či vandalismu. Dále byste měli sledovat různé detaily, které pojišťovna u pojištění nabízí. Některé pojišťovny vám například v případě pojistné události proplatí zničené zboží v aktuální nové ceně. Jiné pojišťovny nabízí k pojištění i náhradní ubytování, v případě, že se vaše domácnost v případě pojistné události stane neobyvatelnou. Jaká je cena pojištění domácnosti Ceny pojištění domácnosti se liší jednak podle různých pojišťoven, ale také podle toho, jakou nemovitost si pojistíte a jaké pojištění zvolíte.
Kategorie: porovnání pojištění nemovitostí

Inflace v květnu zrychlila, zdražily potraviny a pohonné hmoty – Novinky.cz

Inflace v květnu zrychlila, zdražily potraviny a pohonné hmoty – Novinky.cz

Podrubriky: Energie v moderní době Inflace v květnu zrychlila, zdražily potraviny a pohonné hmoty Růst spotřebitelských cen v květnu v porovnání se stejným obdobím zrychlil na dvě procenta z dubnových 1,6 procenta. V porovnání s předchozím měsícem ceny vzrostly o 0,5 procenta, což ovlivnilo hlavně zdražení potravin a nealkoholických nápojů. Uvedl to ve čtvrtek Český statistický úřad (ČSÚ). Zvětšit obrázek Na zvýšené inflaci se podepsalo i výrazné zdražení pečiva. FOTO: Milan Malíček, Právo čtvrtek 9. června 2011, 9:04 - Praha Proti loňskému květnu zdražila řada druhů potravin, například ceny běžného pečiva stouply o 34,4 % a ceny chleba o 20,4 %. Zdražila i elektřina či zemní plyn, stouplo i čisté nájemné. Sestupnou tendenci naopak zaznamenaly ceny u oděvů. „Za zvýšením tempa inflace tentokrát stojí hlavně ceny pohonných hmot, ale i potravin,“ připomněl analytik společnosti Home Credit Michal Kozub. Ačkoli se prudký růst cen ropy na světových trzích zastavil, na konečné ceně u čerpacích stanic se to příliš neodrazilo.
Kategorie: porovnání cen pohonných hmot

Cvičení v posilovně

Cvičení v posilovně

Vlastní trénink - pokročilí Pokročilí si již cvičení v posilovně přizpůsobí konkrétnímu cíli. V závislosti na časových možnostech je možné rozdělit trénink do jednotlivých dnů. Pro zvýšení síly se hodí posilování celého těla, které je založené na základních cvicích. Aby nedošlo ke svalovým disproporcím a tělo se komplexně rozvíjelo, je vhodné procvičovat všechny svalové partie těla. Doporučuje se postupovat od největších svalových partií k nejmenším, zařazovat jak komplexní cviky, tak i cviky izolované. Měla by být použita taková zátěž, aby cvik byl proveden správně technicky. Vlastní posilovací trénink s aerobním tréninkem by měl trvat okolo 40 až 50 minut. Závěrečný strečink Na konci každého tréninku by mělo dojít k uvolnění a protažení všech svalových skupin (cca 10 minut). Pokud nemáte čas, věnujte se zejména svalům, které jste procvičovali a zkráceným svalům.
Kategorie: posilovací trénink

Cihly, program Poroton Schlagmann, nevyužito ke stavbě RD, prodám Praha

Cihly, program Poroton Schlagmann, nevyužito ke stavbě RD, prodám Praha

Přihlásit se | Můj Bazar | Seznam Hlavní stránka > Dům, byt a zahrada > Stavebnictví, nářadí > Cihly, program Poroton Schlagmann, nevyužito ke stavbě RD - Praha (inzerce č. 4155248) Cihly, program Poroton Schlagmann, nevyužito ke stavbě RD - Praha Obdobná inzerce na bazaru: Luxusní holandský komplet-stůl+6 x židle - Jirkov Nabízím tento krásný komplet dovezený z Holandska, který je celý vyrobený z dubového masivu. Stůl rozkládací + 6x židle o rozměru 175 x 89 cm, po rozložení D-215 cm. Desky se dají od stolu snadno sundat pro snadnější manipulaci. Židle mají nezničený a krásný potah. Celý komplet je v naprostém... Postel -pohovka s úložným prostorem za 3000, _kč odvoz možný. - Mladá Boleslav-Židněves Nabízím polohovací lůžko, matrace je pružinová o rozměrech 200x80cm. Jedná se o výrobek který byl vystaven a doposud je na prodejně jako vzorek, lehce opotřebený. Možno prohlédnout po domluvě.
Kategorie: poroton schlagmann

Kategorie: