lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 5342
Čeká na schválení: 43
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilování s gumou

Nejnovější v kategorii komunikace:


Jak správně posilovat v posilovně - hýždě a zadeček | JakTak.cz

Jak správně posilovat v posilovně - hýždě a zadeček | JakTak.cz

Fitness Jak správně cvičit na rotopedu Nasednu, čtvrthodinky si pošlapu, jdu si dát kafe a mám odcvičeno. Praktikujete to s vaším rotopedem také tak? Pak... Lyžování Jak si vybrat nejlepší lyžařské středisko Kde lyžovat? Není pochyb o tom, že při výběru lyžařského zájezdu hledíme na to, kolik nás to bude stát. Obzvlášť pokud... Ptáci Jak na ruční výrobu krmítka pro ptáky Na výrobu tohoto jednoduchého krmítka pro ptáky nebudete potřebovat žádné speciální nářadí ani vrtačky. Na výrobu... Mohlo by zajímat Jak správně posilovat v posilovně - prsa... Jak dosáhnout svůdného dekoltu a pevných zad? V této části videokur... Jak cvičit na stepperu Rozhodli jste se zlepšit si kondici a pořídli jste si stepper?
Kategorie: posilování zadekSeznam zdrojů na téma posilování s gumou:


Jak posilovat
Cvičení s gymnastickou gumou - Žena-podnikatelka.cz
Cviky na zadek: Pro pevné a krásné pozadí
Cvičení s gumou (záda) > Cvičení doma > Buď-Fit.cz
TRÉNINK BŘIŠNÍ SVALSTVO A CVIKY NA ZÁDECH
Posilování a cvičení doma - Part 2
PŘEDSTAVUJEME - Cvičení i doma s posilovací gumou
Cvičení s gumou
Spinning Cyklo Faltýnek
Cvičení s gumou (zadek, boky) > Cvičení doma > Buď-Fit.cz
Posilování problémových partií 1 - hejbejseTV
Cvičení s gumou
Cvičení s gumou – 5 tipů pro dokonalou postavu | TvojeHubnutí.cz
GUMA NA POSILOVÁNÍ NA SUCHU FINIS | SWIMMING.cz - Vaše cesta k plaveckým potřebám
Sestava s cvičební gumou | Ženy.cz
Cvik pro posilování šikmých břišních svalů a rukou – cvičení s gumou | Cvičení doma
Fitness cviky a vybavení, přístroje na hubnutí | Pravidla Hubnutí
Pro posilování Sedco Rotana s posilovací gumou 3738 | Sportovní potřeby, sportovní oblečení, batohy, stany, obuv
Posilovací tyč inSPORTline s gumou 130 cm - Posilování s vlastní vahou, Fitness zařízení
Cvičení S Gumou | Cvičení doma

Posilování s činkami vede k holohlavosti | Asistentka.cz

Posilování s činkami vede k holohlavosti | Asistentka.cz

Domů Můj životní styl Cvičení a pohyb Posilování s činkami vede k holohlavosti Jste tu poprvé? Tak se nejdříve zaregistrujte a získejte výhody Posilování s činkami vede k holohlavosti LONDÝN (Korzo) - Vědci varují, že svalovci, kteří hodně posilují, mohou sice dosáhnout vytoužené postavy, ale nejspíš za to zaplatí svými vlasy. Zjistili totiž, že po cvičení s činkami se silně zvyšuje hladina testosteronu, který se dále rozkládá a vytváří sloučeninu, která je pro kořínky vlasů toxická. Výzkum ukázal, že muži, kteří zvedají činky už i jen třikrát týdně po 45 minut po dobu dvou let silně zvyšují pravděpodobnost, že jim brzy na hlavě nezbude ani vlásek. Po každém cvičení se totiž úroveň testosteronu zvyšuje v průměru o 25 procent. Po půl hodině se vrací do normálu, ale je to až poté, co tělo zpracuje mužský hormon na chemickou sloučeninu zvanou DHT. Je ale dobře známo, že DHT, čili dihydrotestosteron, vede k oslabení kořínků vlasů a v průběhu času tak způsobuje, že vlasy rostou čím dál tím slabší. Kromě genů, které také hrají v plešatosti nezanedbatelnou roli, je DHT hlavní příčinou mužské plešatosti. "Vídáme u nás čím dál tím více mužů kolem dvaceti a třiceti let, kteří pravidelně trénují s činkami. Nedá se pochybovat o tom, že posilování hraje v jejich problémech roli," říká jeden z odborníků na transplantaci vlasů z kliniky Rogers Medical Group.
Kategorie: posilování s činkama

Fitness centrum Brno

Fitness centrum Brno

Weisser Sport Centrum Součástí jsou 3 sály na cvičení a posilovna. Najdete u nás H. E. A. T.
Kategorie: posilovna brno komín

Fitness pro ženy - Fitness pro každého

Fitness pro ženy - Fitness pro každého

Fitness pro každého Fitness pro ženy Ženy se obvykle pouští do fitness zejména s cílem shodit nadbytečné kilogramy, případně zpevnit problémové partie jejich těla... Za nejvíce problémové partie jsou obecně považovány zejména boky, stehna a bříško. Fitness je prospěšné také jako prevence či způsob řešení již vzniklých zdravotních komplikací. Jakému typu fitness se tedy věnovat, aby šly kilogramy co nejrychleji dolů a docházelo ke spalování tuků ? Z fitness aktivit lze doporučit aerobní cvičení typu spinning, běh, posilování s činkami s malou zátěží ve více sériích s větším počtem opakování jednotlivých cviků. Pozornost může být zaměřena buď pouze na problémové partie (nedoporučuje se), vhodnější je však posilovat svaly celého těla s důrazem na cvičení problémových oblastí. Spalování tuků může být podpořeno také vhodnými potravinovými doplňky. Za problémové partie jsou u žen považovány zejména hýždě, stehna a bříško. Pro zeštíhlení a zpevnění těchto problémových partií lze doporučit zejména toto fitness vybavení :   Hýždě a stehna Rotopedy KETTLER Rotoped je ideální fitness pomůcka pro posílení fyzické kondice, snižování váhy a objemu tuku v těle. Jedná se o stroj simulující jízdu na kole posilující zejména stehenní a hýžďové svalstvo.
Kategorie: posilovací plán pro ženy

Nehoda? - YouTube

Nehoda? - YouTube

Nehoda? jfstod Підписатися Підписку оформлено Скасувати підписку Завантаження... 1,257 відео Увійдіть або зареєструйтеся зараз. Завантаження... Оновіть програвач Flash до версії 10, щоб покращити відтворення. Оновити зараз або Отримати докладнішу інформацію. закрити 129 перегляди Сподобалось Додати до Надіслати Завантаження... Увійдіть або зареєструйтеся зараз. Завантажено користувачем jfstod 12 жовт. 2010 Vsechno nejak zacina...
Kategorie: porodnice stod

Posilování zápěstí, posilování břišních svalů, posilování rukou | Zdravi-Sport.cz

Posilování zápěstí, posilování břišních svalů, posilování rukou | Zdravi-Sport.cz

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail. Posilování - pomůcky
Kategorie: posilování rukou

Kategorie: