lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 2462
Čeká na schválení: 156
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilování doma

Nejnovější v kategorii komunikace:


Některé středočeské porodnice mohou skončit, rodí se v nich málo dětí - iDNES.cz

Některé středočeské porodnice mohou skončit, rodí se v nich málo dětí - iDNES.cz

"Velký otazník visí nad gynekologicko-porodnickým oddělením, kde ubylo pacientek," upřesnil místostarosta Nymburka Zdeněk Vocásek. Vedení města jednalo v pondělí s VZP. Právě na smlouvě s pojišťovnou totiž bude záležet, zda se porodnice a gynekologie v Nymburce udrží. "Budeme proti omezení primariátů," řekl po jednání starosta Miloš Petera. Ten ale sám před měsícem zánik oddělení připustil. Ministerstvo a VZP o minimálním počtu porodů zatím nerozhodly. "Přesné číslo porodů za rok, od kterého se budou jednání o dalších smlouvách na porodnice odvíjet, ještě není stanoveno," sdělila mluvčí VZP Marcela Mommersová. Porodnice mohou mít limit 500 nebo i 800 porodů za rok V diskusích ze strany VZP, ministra Leoše Hegera a Sdružení nemocničních gynekologů a porodníků už padly tři návrhy: 500, 600 a 800 porodů ročně. "U porodnice, kde je méně než 500 porodů, je podle mě z ekonomického i odborného hlediska diskutabilní, zda by měla fungovat. Není to ani 1,5 porodu za den," vypočetl hejtmanův náměstek pro zdravotnictví Zdeněk Seidl.
Kategorie: porodnice nymburkSeznam zdrojů na téma posilování doma:


Posilování doma - dyna-band, cvičení na míči... - Kulturistika, fitness
Posilování doma – 5 pravidel, s nimiž uspějete | Lepší postava.cz
Cvičení doma - články - budování svalů - Tajemství metod bulharského posilování
Posilování Doma | Proteiny na růst svalů
Fitness z domova – oáza posilování svalů | Hubneme-cvičením.cz
Posilování doma
Fórum o posilování a kulturistice
Posilování doma (začněte cvičit) | Michal Vurm - Enjoy Your Life!
Fórum o posilování a kulturistice
Posilovací lavice - posilování doma, cviky na posilování břicha - Trofitlavička
Posilování svalů doma | xTeen.cz
F-sport diskuse - jde posilovat doma? - hubnutí dieta diety zhubni zhubnout fitness cviky kulturistika svaly hubni hubnout
Posilování doma? Při úklidu a… | Kafe.cz
Členská sekce - Tréninkové tipy - Nejčastější chyby při posilování - fitness-trenink-doma.cz
Posilování stehen a hýždí (2) > Cvičení doma > Buď-Fit.cz
Trofit - posilovací stroje, lavice, výroba, prodej, posilování doma, ve fitness, cena
Mass Builder.eu
Posilování doma | Kulturistika, Fitness
Ronnie.cz - posilování doma a bolest svalů
Posilování doma - jak správně cvičit ? | Kulturistika, Fitness

Roudnice nad Labem - porodnice

Roudnice nad Labem - porodnice

Poslat odkaz na tuto stránku příteli | Přidat tyto stránky k oblíbeným Domů | Těhotenství | Péče o dítě | Výchova dítěte | Zdraví | Zábava a volný čas | Rodiče sobě | Diskusní fórum | Vaše deníky a články Roudnice nad Labem - porodnice Tato stránka obsahuje informace o tom, jaké zkušenosti mají rodiče s porodnicemi v Roudnici nad Labem. Může obsahovat jak informace o tom, kde je porodnice v Roudnici nad Labem k dispozici, tak i tipy, kam se případně za ní vydat. Pokud máte sami zkušenosti s porodnicemi v Roudnici nad Labem, napište je sem, prosím. Pomůžete tak ostatním rodičům. Zajímají-li vás podrobnosti o Roudnici nad Labem, nahlédněte sem - do encyklopedie Wikipedia. Další odkazy: lékař - lékárna - nemocnice - jesle - školka (mateřská) - základní škola - střední škola - volný čas - nákupy Jste přesvědčeni, že rodiče v Roudnici nad Labem nenajdou to, co hledají? Doporučte jim tedy návštěvu jiného místa ze seznamu a dole připojte svůj komentář. Obě informace se po odeslání zobrazí pohromadě. Vybrané místo: zatím nevybráno
Kategorie: porodnice roudnice

Posilovací stroje | i-Bazar.cz

Posilovací stroje | i-Bazar.cz

RSS Posilovací stroje Zde naleznete inzeráty s tématikou Posilovací stroje. Právě prohlížíte obsah inzertní rubriky Posilovací stroje, pro změnu rubriky klikněte na menu vlevo, výpis inzerátů přejde z rubriky Posilovací stroje na Vámi zvolené téma inzerce. zobrazuji inzeráty 1 - 20 z 102.
Kategorie: posilovací stroje bazar

Fórum o posilování a kulturistice

Fórum o posilování a kulturistice

# Zasláno: 27 Čvc 2009 16:43 Kolik ti je, kolik meris, vazis a jaky mas objem hrudniku? O takovem problemu jako "moc objemny hrudni kos, kvuli kteremu se spatne dycha" slysim poprve. Muzes mit neco s plicemi nebo srdcem, ale trochu pochybuju, ze je to dano velkym objemem hrudniku. Ostatne, jaky hlavni sport delas?
Kategorie: posilování hrudníku

POSILOVACГЌ LAVICE INSPORTLINE ADJUST - LEVNДљ,IHNED (1988505969) - Aukro - Aukce OnLine

POSILOVACГЌ LAVICE INSPORTLINE ADJUST - LEVNДљ,IHNED (1988505969) - Aukro - Aukce OnLine

MultifunkДЌní skládací posilovací lavice inSPORTline Adjust s moЕѕností rychlého sloЕѕení do vertikální polohy pro úsporu místa. Posilovací lavice inSPORTline Adjust má kvalitní ocelový rám s robustní konstrukcí a poskytuje potЕ™ebnou stabilitu pЕ™i provádД›ní cvikЕЇ. Profesionální zpracování tuto posilovací lavici pЕ™edurДЌuje pro intenzivní domácí trénink.
Kategorie: posilovací lavice levne

Ceny plynu, srovnání, m3 | Ceny Energie

Ceny plynu, srovnání, m3 | Ceny Energie

Prakticky všichni dodavatelé plynu svým zákazníkům nabízejí (pokud je k tomu zmocní – buď v rámci uzavírané smlouvy, nebo na zvláštním formuláři) vyřízení veškerých úkonů spojených se změnou dodavatele plynu zdarma. Přejděte k levnějšímu dodavateli. ZDARMA! Je to jednoduché: najděte si nového dodavatele elektřiny a  plynu a zbytek ponechejte na nás! Průměrná česká domácnost s námi ušetří 2 324 Kč. Kolik ušetřím: Elektřina Plyn Srovnání cen dodavatelů plynu: První čtvrtletí 2012 Jací dodavatelé plynu mají nejlepší ceny? Přinášíme vám přehledná porovnání, kde uvidíte, jakou cenu má váš dodavatel oproti ostatním. Zjistili jsme například, že rozdíl mezi nabídkami může činit  24–26 % a roční úspory tak mohou jít až do tisíců korun. Kde ušetříte? Dozvíte se v našem článku o  srovnání cen  dodavatelů plynu. ( více o srovnání dodavatelů plynu ) Tarify plynu Cenu plynu, resp.
Kategorie: porovnat ceny

Kategorie: