lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 14320
Čeká na schválení: 58
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilovani svalu doma

Nejnovější v kategorii komunikace:


Bolí vás páteř? Posilujte zádové svaly - Vitalia.cz

Bolí vás páteř? Posilujte zádové svaly - Vitalia.cz

Bolesti zad patří mezi takzvané civilizační nemoci a v současné době se dokonce jedná o nejčastější zdravotní problémy. Většinou je za ně zodpovědný špatný životní styl – asi jen z jedné čtvrtiny jsou způsobeny skutečným onemocněním páteře. Chceme-li cvičením zlepšit držení těla a ulevit bolestem, měli bychom pravidelné posilování zádových svalů kombinovat s posilování svalů břišních. Zádové svalstvo vždy posilujeme pomalu a tahem, tedy nekmitáme. Pohyby vedeme do krajní polohy možného rozsahu, rozhodně nemá cvik vyvolat pocit bolesti, má naopak uvolňovat a od bolestí pomáhat. Čtěte také: Protáhněte se, aby vás „kancelářské“ tělo nebolelo Cvičení vleže
Kategorie: posilování mezilopatkových svalůSeznam zdrojů na téma posilovani svalu doma:


Domácí posilování svalů rukou a břicha - Sportování - SPORT
Plochá noha | Baby on line
Posilování paží a prsních svalů | Cvičení doma
Posilování - Kilogramy.cz
Posilování
Posilování doma | Kulturistika, Fitness
Cvičení s činkami: posilování stehenních svalů - Ordinace.cz
Cviky na doma | Fajnblog.cz - blog vůdce
Posilování zádových svalů
Posilovací cviky.info | Posilovací cviky na záda, ruce, břicho
Cvičení doma | posilování doma
Máte doma Over Ball? Pokud ne, tak si ho urychleně pořiďte! » SPORT & CVIČENÍ
Deset nejlepších cviků na posílení trupu a paží. Zacvičte si s námi - iDNES.cz
Posilování s činkami nejen ve fitcentru | Ženy.cz
Posilování svalů doma, xTeen.cz
Posilování břišních svalů (2) > Cvičení doma > Buď-Fit.cz
Artróza - výběr nejčastějších otázek a odpovědí / Kompletní kloubní výživa
Své zdraví i sexuální prožitek zlepšíte cvičením svalů pánevního dna | Žijeme naplno
Nezapomeňte posilovat záda
Posilování doma – 5 pravidel, s nimiž uspějete | Lepší postava.cz

Porodnice Pardubice - MojePorodnice.cz

Porodnice Pardubice - MojePorodnice.cz

renach Doporučení maminkám, které se chystají do této porodnice: všem maminkám jen doporučím aby se chovaly slušně. jsme jen lidé a personál na novoroz.je 100%. šikulky. Moje velké díky za Viktorku a za to že kojím Baja Na co je dobré nezapomenout: Omyvatelné přezůvky a neperlivou vodu!!! Doporučení maminkám, které se chystají do této porodnice: Mohu vřele doporučit, ikdyž jsem rodila 15 hodin, přesto byly všichni milý a ochotní. Nesetkala jsem se s nikým kdo by nebyl 100% profesionální!!!! Porodnice Pardubice Pardubická krajská nemocnice a. s. Primář: Doc. MUDr. M. Košťál, CSc. Telefon: 466 015 505 - por. sál / 466 015 508 - odd.
Kategorie: porodnice pardubice

Vyhledávání - porodnice - www.naseporodnice.cz

Vyhledávání - porodnice - www.naseporodnice.cz

Kvalitní dětské kočárky za výhodné ceny s možností osobního odběru. www. nasemimi.cz mimi bazar Naše mimi dětský bazar a aukce s oblečením, hračkami, kočárky pro panenky, kočárky, autosedačkami a dalšími potřebami pro miminka a dospívající děti. Naše antikoncepce přehled všech druhů a metod antikoncepce - přirozené a hormonální metody, kondomy, nitroděložní tělíska, atd. Dřevěné hračky FANFAN Hlavička novorozence Fontanela Jména pro miminka Mateřské školky Dětské vozíky Tipy na zajímavé služby: Mapa stránek na webu | Těhotenství, porodnice | Naše antikoncepce - mužská a ženská antikoncepce
Kategorie: porodnice v ustí nad labem

Jak vybrat a kde koupit jednoruční činky | Posilovací cviky

Jak vybrat a kde koupit jednoruční činky | Posilovací cviky

Jak vybrat a kde koupit jednoruční činky Asi jste si všimli, že většina zde publikovaných cviků využívá jednoruční činky. Proč zrovna jednoručky a ne třeba činku velkou? Jednoruční činky totiž považujeme (a zdaleka to není jen náš názor) za vůbec nejlepší sportovní náčiní. Proč jednoruční činky? Na rozdíl od velké činky (nebo dokonce strojů) Vám totiž umožňují provádět cviky s mnohem větším rozsahem pohybu, což má logicky za následek i mnohem lepší zapojení, protažení a posílení svalstva. Navíc Vás nutí zapojovat i svaly, které při cvičení na strojích nijak neprotáhnete a máte možnost vybrat si z širokého spektra posilovacích cviků na libovolné partie. A samozřejmě – jednoruční činky není problém používat doma a vyhnout se tak nutnosti docházení do posilovny – budete tak mít více času na skutečné cvičení a o penězích ani nemluvě, ty můžete investovat do stravy místo do permanentky do fitcentra. Sečteno a podtrženo, jednoruční činky jsou investice, která se Vám (pokud to s posilováním myslíte vážně) rozhodně vyplatí. Jen těžko budete hledat jiné natolik univerzální náčiní, které Vám umožní odcvičit přímo ve Vašem obýváku. A nenechte se zmást – jednoručky intenzivně používají i opravdoví profesionálové!
Kategorie: posilování s činkami

Katastrofa v Port Royale | PIRATES WORLD

Katastrofa v Port Royale | PIRATES WORLD

na Blog.cz Katastrofa v Port Royale 28. dubna 2007 v 20:24 | Vaše Pirátka :-D | Karibik Stávalo se, že města zasypal vulkanický popel, uragány je srovnaly se zemí. zničilo je zemětřesení. Žádnou z těchto katastrof však nelze srovnávat s tou, která potkala Port Royal v pravé poledné 7. června 1692, kdy se tento kvetoucípirátský přístav nazývaný "nejhříšnější město na světě", ponořil během deseti minut do moře. Takto popsal nehodu očitý svědek: "Nebe zrudlo jako rozpálená pec. Země se zvedla a vzdula jako mořská vlna, začala pukat a pohlcovat lidi. S rachotem se zřítila nejprve dvacetimetrová zvonice a potom celý kostel. Nejživější ulice města prostě zmizela v rozbouřeném moři. Okázalé guvernérovo sídlo a královské sklady se zřítili a moře je pohtilo.
Kategorie: port royale

Specializace posilování zádových svalů

Specializace posilování zádových svalů

Úvod | Trénink | Specializace posilování zádových svalů Specializace posilování zádových svalů Z praktického hlediska se dají zádové svaly rozdělit na svaly, které udávají hloubku zad a na svaly, které zdůrazňují šířku zad a i s tím spojená široká ramena, která každý cvičenec chce jistě mít. Šíře zádových svalů, především širokého svalu zádového je dána šíří ramen. Šíře širokého svalu zádového je dána šíří pletence horní končetiny, tedy postavením lopatky a klíční kosti. Čím více je skelet horní poloviny těla širší (geny po rodičích), tím je úpon širokého svalu zádového dál od středu těla, jelikož se sval upíná na Humerus (pažní kost). Pro jednoduchost je tedy šíře zad dána šířkou vašich ramen. Dále by se dalo svalstvo pro potřeby posilování rozdělit, na svaly spodní části zad (bederní páteř), střední část (hrudní páteř) a horní část zad (přechod hrudní a krční páteře). Ve spodní, bederní části zad naleznete skupinu svalů – napřimovače páteře, které jsou výrazně vidět v bederních místech páteře a dále procházejí pod ostatními svaly zad směrem k lebce a upínají se na týlní kost. Tedy nekončí v půli zad, kde přestávají být vidět, ale probíhají po celé délce páteře a udržují stabilitu postoje. Ve střední části zad naleznete především nejmohutnější sval a to široký sval zádový, který zakrývá skupinu napřimovačů páteře, spodní a střední část trapézových svalů a několik dalších menších svalů, ale zato početných párových svalů, o kterých se zde prozatím nechci více zmiňovat. V horní části zad (část týlu), naleznete viditelnou horní část trapézů, které zakrývá velký podíl týlu a horní část zad.
Kategorie: posílení zádových svalů

Kategorie: