lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 11283
Čeká na schválení: 230
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilovací cviky záda

Nejnovější v kategorii komunikace:


VIDEO: Posilujte i ruce. Ochablé paže nikoho nezaujmou - Doma.cz - magazín pro Váš úspěšný den

VIDEO: Posilujte i ruce. Ochablé paže nikoho nezaujmou - Doma.cz - magazín pro Váš úspěšný den

Jak sdílet naše videa a články s vašimi přáteli? Pobavilo vás video nebo článek na Nova.cz, chcete ho doporučit svým přátelům anebo se k němu po čase vrátit? Není nic jednoduššího než ho přidat jako odkaz na vaši komunitní síť. Stránky jako je Blog.cz, Facebook, Delicious, Digg, Google nebo MySpace svým registrovaným uživatelům nabízejí jednoduché sdílení a uložení. Pod našim videem nebo článkem klikněte na ikonu vaší komunitní sítě, přidejte zprávu a vaši známí po celém světě budou o vás vědět víc. Je to jednoduché a zdarma! aktualizováno 19.05. 2010, 05:37 | 19.05. 2010, 00:00 | doma.cz / kor Na posilování paží se často zapomíná. Přitom hezky vypracované bicepsy a tricepsy pozornost přitáhnou.
Kategorie: posilovaci cviky na ruceSeznam zdrojů na téma posilovací cviky záda:


Sestavujeme tréninkový plán | Posilovací cviky
Posilovací Cviky Na Záda | Kulturistika, Fitness
Parkour.cz fórum • Zobrazit téma - posilování záda
Uvolňovací a posilovací cvičení celého těla
Posilovací cviky
FITNESS - výběr posilovacího stroje
Posilovací cviky na záda – Viviente
Cviky posilovací « Rubrika | Fitness trenér Mr.Big
Posilovací cvičení | Svět koleček
Bolesti zad a 7m mimino - Diskuse - eMimino.cz
POSILOVACÍ CVIKY | CVIKY NA STEHNA | Sportovní oblečení, posilování » Primafitness.cz
Posilovací cviky
Posilování a cvičení doma
Hrudní kyfóza - kulatá záda | NašeInfo.cz - návody, rady...
Posilovací cviky (proměna za 8 týdnů!) | SCITEC NUTRITION sportovní výživa za super ceny.
Cvičení na záda
Nejlepší cviky na záda » Parallel
Luboš Hrazdira-Kompenzační cvičení
SHYBY – cvik, na který se zapomíná ? | Fitplus.cz
videa: posilovací cviky na záda | JakTak.cz

Elektro co letí - Posilovač břišních svalů JETT-006

Elektro co letí - Posilovač břišních svalů JETT-006

Posilovací stroj Jett 006 představuje revoluční způsob posilování břicha, a to jak jeho spodní, střední a horní části a dokonce také šikmých bočních svalů. Díky JETT-006 konečně může mít vaše břicho tvar, který jste si vždycky přáli po svléknutí trika najít. Nejúžasnější na tom je, že díky geniálnímu konstrukčnímu řešení stroje, vám k tomu stačí cvičit pravidelně pouze 5 minut denně! Houpáním na našem přístoji pohodlně roztavte tuky kolem vašeho pasu! Ať už chcete upravit podobu vašeho břicha, posílit vaše svalstvo, nebo se zbavit tuků v oblasti břicha a pasu, budete překvapeni jak účinně vám k tomu produkt Jett 006 dopomůže. Efektivita cvičení s tímto posilovačem spočívá v pružinách, které zajišťují odpor jak při pohybu dozadu, tak při pohybu dopředu. Posilovač tak posiluje vaše břišní svaly hned dvakrát. Specifikace produktu Posilovač břišních svalů JETT-006 Tento posilovač poskytuje pohodlnou oporu vaší hlavě a krku prostřednictvím měkkých rolovacích opěrek, které se tak zároveň starají i o masáž krku během cvičení. Skrytou výhodou tohoto posilovače je však především skutečnost, že citlivé oblasti krčních svalů nejsou při cvičení nezdravě zatěžovány jako například při provádění sedů-lehů. Díky 3 volitelným úrovním zátěže, které posilovač břišních svalů umožňuje, si sami můžete určit, jak náročné vaše cvičení má být.
Kategorie: posilovače břišních svalu

Miminka z prostějovské porodnice se mají čile k světu - Prostějovský deník

Miminka z prostějovské porodnice se mají čile k světu - Prostějovský deník

http://prostejovsky.denik.cz/publicistika_prostejov/velky-pribeh-arnolda-stonehenge20111228.html Román na pokračování „Velký příběh Arnolda Stonehenge“ sepsal patnáctiletý student zdejšího Mendelova gymnázia Ondřej Fischer. http://prostejovsky.denik.cz/miminka/ Nová miminka Na Prostějovsku Nově narozená miminka na Prostějovsku. Podívejte se. K mání je i rozsáhlý archiv miminek. http://prostejovsky.denik.cz/souvisejici_clanky/uzemak.html Územní plán Prostějova Všechny články k tématu na jednom místě. Podívejte se http://prostejovsky.denik.cz/souvisejici_clanky/sk-prostejov.html 1. FK Prostějov V divizi! Všechny reportáže ze zápasů a dění v klubu přehledně na jednom místě. http://prostejovsky.denik.cz/souvisejici_clanky/tajne_dejiny.html Tajné dějiny Prostějovska Neváhejte a vsupte do světa tajemných příběhů plných překvapení. Všechny se odehrály u nás v regionu http://www.denik.cz/souteze/vyhrajte-kavu-a-kavovar-s-douwe-egberts20111130.html Vyhrajte Kávu a kávovar Zúčastněte se soutěže s regionálním Deníkem a kávou Douwe Egberts „Vánoční recepty s příchutí kávy“ a vyhrajte jeden 45 kusů dárkových balíčků kávy či kávovar zakoupený společností Sara Lee Czech Republic.
Kategorie: porodnice prostejov

Ženy v posilovně

Ženy v posilovně

Ženy v posilovně Vydáno dne 10. 07. 2006 (3593 přečtení) Následující článek vám jednoduše a přehledně vysvětlí vše co potřebujete vědět o cvičení a stravování - jak vymodelovat pevné tělo svých snů. Hned úvodem chci říci, že ženy díky těžkému tréninku v posilovně nezískají vzhled svalnatého kulturisty. Ženy nemají takovou genetiku jako muži, aby získali tolik svalové hmoty, bez ohledu na to, jakou zátěž při tréninku používají. Problémem velkého počtu žen, které nedělají žádné pokroky, je naopak nedostatečné zatížení. Jejich strach s nárustu svalové hmoty je tak velký, že používají 3 kilové činky, se kterými žádné pokroky neudělájí. V prvních měsících je používání lehkých vah zcela v pořádku, ale postupem času musíte přejít na těžší zátěž, aby si svaly nezvykly a nepřestali jste se zlepšovat. Nebudete masivní, to vám slibuji!!! Naopak tělo dostane pěkný, pevný tvar a vy budete spokojeny. A navíc zrychlíte váš metabolismus.
Kategorie: posilovací plán pro ženy

rotoped+jídelníček | Abeceda Zdraví .cz

rotoped+jídelníček | Abeceda Zdraví .cz

rotoped+jídelníček AbecedaZdraví. cz > Poradny > Fitness - Mirka Vošická > rotoped+jídelníček Dotaz Verča, 25.8. 2007 23:31 Dobrý večer,je mi 29 let,měřím 164cm a vážím 70kg. Užívala sem 3měsíce kortikoidy a přibrala jsem 10kilo:-( Pořídila jsem si rotoped na kterém se snažím jezdit skoro každý den 35min-to mi vychází kolem 20km. Myslíte,že je to dostačující čas jízdy a vzálenost,aby se mi časem podařilo ty hrozné kilogramy navíc shodit,nebo mám ještě začít cvičit nějaké cviky-pokud ano,tak bych vás poprosila o radu jaké:-) Mám totiž ještě problém s vytouplým zadkem a dále mám od porodu pravé stehno o 3cm po obvodu větší jak levé:-(Myslíte,že mi jízda na rotopedu pomůže a za jak dlouho asi můžu čekat nějaké výsledky? Ještě sem vás chtěla poprosit,jestli by jste mi mohla napsat nějaký vhodný jídelníček,děkuji moc:-) Můj email:verca. kralova@email.cz Děkuji moc za odpověď Verča:-) Odpověď Mirka Vošická, 26.8. 2007 18:18 Přeji hezký den Veroniko. Pokud přestanete užívat kortikoidy, ještě nějakou dobu trvá než se z těla vyloučí. Myslím si, že by k jízdě na rotopedu bylo vhodné zařadit posilování.
Kategorie: posilování na rotopedu

Cvičení v těhotenství

Cvičení v těhotenství

Posilování na boku. Leh na boku, levá paže pod hlavou, pravá se opírá před tělem. Pravou dolní končetinou provádějte malé švihy vpřed a zad totéž na pravém boku.
Kategorie: posilování boků

Kategorie: