lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 2351
Čeká na schválení: 187
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilovaci cviky na biceps

Nejnovější v kategorii komunikace:


Proč při posilování nedávat lopatky k sobě a nerotovat pažemi dovnitř

Proč při posilování nedávat lopatky k sobě a nerotovat pažemi dovnitř

Proč při posilování nedávat lopatky k sobě a nerotovat pažemi dovnitř Omlouvám se, že začínám opakováním známých událostí, ale snad … „trocha historie nikoho nezabije“. Zjednodušeně můžeme říci, že to, co dnes nazýváme ramenní kloub, má základy staré půl miliardy let. U našich předků, paryb, byla ploutev připojena k dolní čelisti. Kosterní nálezy z té doby ukazují základy dnešní pažní kosti a ramenního kloubu. Před více než 250 milióny let, když první obratlovci začínali život na souši, došlo u obojživelníků k oddělení dolní části čelisti a stala se z ní lopatka a klíční kost. Lopatka je tedy poměrně „mladá kost“. Naši suchozemští předci se pohybovali po čtyřech přibližně 250 miliónů let. Pak „jsme“ prošli ještě stádiem lezení po stromech, které trvalo zhruba 30 miliónů let. Teprve v etapě, v níž jsme začali chodit po dvou (to je pár miliónů let), jsme začali používat horní končetiny nejen k pohybu, ale k různým činnostem, k práci. S tím vzrostly nároky v ramením kloubu na větší rozsah včetně zevní rotace.
Kategorie: posilovani svaluSeznam zdrojů na téma posilovaci cviky na biceps:


POSILOVACÍ STROJE
Posilovací cviky.info | Posilovací cviky na záda, ruce, břicho
cvik na biceps cviky aerobik cviky Bicepsový zdvih jednoručkami Posilovací cviky Biceps fery stránky Zasady cviceni - fitness.czechpraguecentr.cz
Posilovací stroj Arsenal Multibenchpress Power 10
Posilovací Cviky | Flora fitness
Kladivový zdvih s jednoručkami | Posilovací cviky
Ronnie.cz - Pomoc,cviky na prsa mi nezabiraj!!!
Atletický trénink | Všeobecná příprava | Rozvoj všeobecné síly
Posilovací cvičení
Kulturistika - Posilování - anatomie predni casti paze bicepsu
Posilovací stroj ARSENAL - MC4000 | Hsport
Posilovací cvičení | Fitness-Flóra
Sestava pro ruce a ramena | Ženy.cz
Cviky na ramena « Rubrika | Fitness trenér Mr.Big
Posilovací cviky na záda – Viviente
SHYBY – cvik, na který se zapomíná ? | Fitplus.cz
Biceps | Posilovací cviky
POSILOVACÍ CVIKY | CVIKY NA PŘEDLOKTÍ | Sportovní oblečení, posilování » Primafitness.cz
POSILOVACÍ CVIKY | CVIKY NA ZÁDA | Sportovní oblečení, posilování » Primafitness.cz
Ramena | Posilovací cviky

Posilování pánevního dna: Opravdu víte, jaké svaly zapojit? - Vitalia.cz

Posilování pánevního dna: Opravdu víte, jaké svaly zapojit? - Vitalia.cz

Mohu se spolehnout na instruktora pilates nebo jógy? Bohužel, leckdy i na lekcích pilates a jógy, kde se často pracuje s pánevním dnem, vám jednotlivé cviky nepopíší správně. Většinou pak zatínáme jiné svaly a v jiném pořadí. „Rovněž se mluví o tom, že inkontinenci zabráníte stahováním hýžďových svalů, což je s prominutím hloupost, protože v tom okamžiku se vám otevírá přední strana pánve a to naopak vede ke zhoršení stavu,“ varuje Daniel Müller, který se zabývá preventivním cvičením proti inkontinenci. Foto: Lekce jógy (nejde o posilování pánevního dna)  K tématu: Břišní tanec se netančí jen břichem Posilování pánevního dna totiž není vůbec jednoduché ani pro samotné lektory. „Naši studenti, budoucí instruktoři Pilates Institute®, se věnují posilování pánevního dna tři dny v celkovém kurzu Pilates Institute® – Matwork Level I, kdy se o tom neustále mluví a cviky se zkouší. Stejně po těch třech dnech zjistíte, že tito budoucí lektoři stále neumí pánevní dno perfektně aktivovat. Tyto cviky vyžadují pravidelnost a čas,“ upozorňuje Mgr. Daniel Müller. Co říkají na Kegelovo cvičení urologové?
Kategorie: posílení pánevního dna

Porodnice Ostrava-Poruba (Příspěvek Rodina.cz)

Porodnice Ostrava-Poruba (Příspěvek Rodina.cz)

Diskuze : Hlavní : Kde rodit Všechny názory Témata Názor 3.12. 2009 14:17:34 kajkule+kája 06/07+Maty11/09 Porodnice Ostrava-Poruba Rodila jsem v této porodnici 17.11. 09. takže čerstvý zážitek. Poprvé jsem v této porodnici nebyla spokojená vůbec, teď po druhé (říkala jsme si, že jsem možná poprvé chytla blbou směnu) pravý opak. Byl svátek, takže byl klid. Chytla jsem super doktora i PA. Škoda, že jsem si nepřečetla jména hned bych je tady pochválila Studenty jsem odmítla a nedalo se to srovnat s prvnm porodem, kde jsem studenty neodmítla. Strašně mě to rušilo, ale chápu, že někde se to naučit musí. Tedy mladému panu doktoru a jisté PA moc děkuju za krásný porod, který mi zpříjemnili svým lidským přístupem. Ovšem n apříjmu opět nezklamali, kyselé ksichty, co jako obtěžuju ve svátek s dotazem sestry: co chcete?
Kategorie: porodnice ostrava poruba

Porodnice | Baby on line

Porodnice | Baby on line

Reklama s proklikem Reklama s proklikem Reklama s proklikem Zajímá Vás Těhotenství Dítě: 1. rok Neplodnost Jak otěhotnět? Porodnice v ČR Celebrity na BOL Termíny ovulace-v těhotenství-porod Vývoj miminka Rodíme ONLINE Předporodní příprava krok za krokem Říkanky pro děti Nemoci dětí Očkování dětí Co vyřídit po porodu Porod Vychytávky Recepty Mateřská Aktuální diskuze SOUTĚŽE Dnešní příspěvky Vychytávky našich maminek Bonus pro registrované Fotoreportáže z porodnic Kompletní příprava PŘEDŠKOLÁKA Zhodnoťte svou porodnici! Jak probíhalo vaše těhotenství týden po týdnu? Příběhy našich maminek Blogy aneb jak co dělají jinde! Fotogalerie aneb jak to vypadá jinde :-) Autorský tým Velké poděkování za vznik těchto stránek patří našim autorům, kteří se aktivně podílí na aktualizaci obsahu stránek. Garanti Děkujeme též odborným garantům projektu Baby on line. Kontakt na redakci a autory Chcete-li kontaktovat redakci nebo autory našeho portálu, máte-li pro nás námět, názor, připomínku, pište, prosím, na info@babyonline.cz. Kdo je přihlášen online? (v seznamu se objevíte, jste-li přihlášen/a a v nastavení máte tuto funkci zakliknutou) POZOR!
Kategorie: porodnice ústí nad labem foto

Posilujeme: břicho | xTeen.cz

Posilujeme: břicho | xTeen.cz

Posilujeme: břicho Pevné a ploché bříško. Obdivujeme ho na ostatních holkách a vzbuzuje naše sexy pohledy u kluků. Chce ho zkrátka každý, ale každý na něm musí makat. Jak na břišní svaly? Zpevněné břišní svaly udělají s postavou zázrak. Kdo má pěkné břicho, snadněji mu odpustíme větší boky nebo zadeček. Jenže nic není zadarmo. I na břišní svaly se musí dřít a navíc si je ještě udržovat. Protože i když si je naposiluješ, bez pravidelného cvičení ti utečou dřív, než se naděješ. Kolik je potřeba Ideální denní počet cviků na břicho je rovná tisícovka.
Kategorie: posilování na břicho

Cviky na posílení břicha (2) > Cvičení doma > Buď-Fit.cz

Cviky na posílení břicha (2) > Cvičení doma > Buď-Fit.cz

VYKYDALOVA KATERINA - 01.02. 2008 - 16:39 DOBRY DEN, CHTELA JSEM SE ZEPTAT,JESTLI SE DA U VAS OBJEDNAT NA DVD CVIKY S VELKYM BALONEM.MELA BYCH O NEJ VELKY ZAJEM DEKUJI redakce Bud-fit.cz - 01.02. 2008 - 17:08 Dobrý den. DVD s ukázkami cviků bohužel nemáme. redakce BUD-FIT.CZ Veronika - 21.02. 2010 - 15:23 Dobrý den,nebylo by špatné,když byste vydali nějaké DVD s ukázkami cviků. Martin (jsem dítě) - 03.03. 2008 - 14:10 Dekuji za vaše cviky jsou prostě super už jsem si posílil břicho pomocí balonu anonym - 17.03. 2008 - 17:56 Teda opravdu tomu nemohu uvěřit, ale po pár dnech s vašimi cviky a je to na mě opravdu znát.. Klobouk dolů a mnohokráteré díky martin - 18.03.
Kategorie: posilování břišního svalstva

Kategorie: