lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 6607
Čeká na schválení: 357
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilovaci cviky

Nejnovější v kategorii komunikace:


Městská nemocnice v Litoměřicích - porodnice - www.naseporodnice.cz

Městská nemocnice v Litoměřicích - porodnice - www.naseporodnice.cz

Porodnice pořádá kurzy předporodní přípravy pro těhotné ženy a jejich doprovod, které vede porodní asistentka a dětská sestra. Kurz se skládá ze dvou lekcí. Porodnice také nabízí budoucím maminkám po domluvě prohlídky porodních sálů a pokojů šestinedělí. Porodnice organizuje těhotenská cvičení - těhotenskou gymnastiku, gravidjógu, břišní tance, cvičení na balónech a plavání. Cvičení pro těhotné vede porodní asistentka. V případě zájmu porodnice nabízí přípravné konzultace o průběhu porodu. K porodu může rodičku doprovázet maximálně jedna osoba, nejčastěji to bývá partner, rodinní příslušníci a přátelé, ale ženy si mohou vybrat i porodní asistentku nebo lékaře. Doporovod může být přítomen po celou dobu porodu, pouze v případě porodu císařským řezem nemůže být operaci přítomen. Některé rodičky se připravují v první i druhé době porodní v místnosti, která je určena jen jedné ženě. Porodnice má jednu takovou místnost.
Kategorie: porodnice litoměřiceSeznam zdrojů na téma posilovaci cviky:


Uvolňovací a posilovací cvičení celého těla
Posilovací cviky
Atletický trénink | Regenerace a výživa | Cviky posilovací
Cvičení při inkontinenci (úniku moči) - posilovací cviky svalstva pánevního dna pomáhají ženám zlepšit potíže se samovolným únikem moči - TENA
Ronnie.cz - posilovací cviky pro valetudo a mma
Posilovací cviky na záda – Viviente
POSILOVACÍ CVIKY | CVIKY NA PRSA | Sportovní oblečení, posilování » Primafitness.cz
Kick-back s jednoručkami | Posilovací cviky
Cvičení doma - články - hubnutí - Zaručený způsob, jak se zbavit tučného břicha a širokých boků
Kejtys blog: Nejlepší posilovací cviky - břicho
Posilovací Cviky | Flora fitness
Posilovací cviky – proč se možná budete jen zbytečně namáhat? | Lepší postava.cz
PosilovacГ­ cviky na kruhovГЅ trГ©nink - TOPZINE.CZ - YouTube
POSILOVACÍ STROJE
Posilovací cviky 2
Cvičení doma - jak začít
Tréninky a cviky - Návody jak sestavovat tréninky a jak správně cvičit plus ukázkové tréninky pro hubnutí i přibírání. - F-SPORT
Kladivový zdvih s jednoručkami | Posilovací cviky
Posilovací cviky - Cvičení na DVD
Posilovací cviky na končetiny - Kulturistika, fitness

Cvičení doma proti bolesti zad | Cvičení - Cvičení doma

Cvičení doma proti bolesti zad | Cvičení - Cvičení doma

Cvičení doma - Facebook Domů Cvičení doma proti bolesti zad Pročtete si následující článek a získáte několik ověřených rad proti bolesti zad. 1. Posilování břišních svalů Posilování břišních svalů je velmi důležité pro správné držení těla. Břišní svaly drží pletenec pánevní. Dokáží poskytnout podporu páteři. Lidé, kteří mají ochablé břišní svaly, mají nepřirozené zakřivení páteře a to má za následek bolest zad. Stačí pouhých 10-20 minut denně cvičení doma a budete mít pevné svalstvo na břiše. 2. Plavání Asi nejlepšími sporty na bolavá záda jsou plavání a veslování. Voda odlehčuje zátěž, kterou musí páteř nosit. Velmi důležitý je taky styl plavání. Například znak a kraul je velmi dobrý.
Kategorie: posilovani zad doma

PŘEDSTAVUJEME - Cvičení i doma s posilovací gumou

PŘEDSTAVUJEME - Cvičení i doma s posilovací gumou

PŘEDSTAVUJEME - Cvičení i doma s posilovací gumou 1.2. 2010 | V našem shopu vám nově nabízíme cvičební pomůcky, s nimiž si hravěp poradíte i při cvičení doma v soukromí. Posilovací guma  je vhodnou pomůckou pro cvičení zaměřené na posílení zádového svalstva, ramen, bicepsů i tricepsů. Posilovací guma je určena především ženám a nejvíce se osvědčí pro kondiční cvičení, formování postavy a nenáročné posilování. Posilovací gumy jsou známy jako jednoduché pružné pásy, spojené gumy s úchyty nebo klasické expandery. Najdete je v našem obchodě ZDE. Jako u všech obdobných fitness pomůcek platí pravidlo, že vynalézavosti se meze nekladou a konečné množství cviků záleží jen na vás. Volte gumy podle jejich délky, případně úchytu a podle obtížnosti cvičení - gumy jsou často ve verzích lehká - střední - těžká.
Kategorie: posilovací cviky s gumou

TvFit - VГЎЕЎ osobnГ­ trenГ©r: aerobic, posilovГЎnГ­ a jГіga - YouTube

TvFit - VГЎЕЎ osobnГ­ trenГ©r: aerobic, posilovГЎnГ­ a jГіga - YouTube

TvFit - Váš osobní trenér: aerobic, posilování a jóga recenzepodlozek Підписатися Підписку оформлено Скасувати підписку Завантаження... 4 відео Увійдіть або зареєструйтеся зараз. Завантаження... Оновіть програвач Flash до версії 10, щоб покращити відтворення. Оновити зараз або Отримати докладнішу інформацію. закрити 19,210 Сподобалось Додати до Надіслати Завантаження... Увійдіть або зареєструйтеся зараз. Завантажено користувачем recenzepodlozek 28 лист. 2010 Představujeme Vám interaktivní podložku pro připojení j TV - TvFit, která nabízí pohyb i zábavu všem, bez rozdílu věku. Jednoduše ji připojíte k jakékoliv televizi, nepotřebujete žádné drahé herní konzole ani drahé hry. V mžiku tak máte k dispozici svého osobního trenéra.
Kategorie: posilovací cvičení

Porodnice | Olomoucký kraj | Prostějov | Narození.cz

Porodnice | Olomoucký kraj | Prostějov | Narození.cz

Kraje: Vybraný kraj: Olomoucký kraj << zpět na celou ČR Okresy: Vybraný okres: Prostějov Jeseník, Olomouc, Přerov, Prostějov, Šumperk Porodnice Prostějov POrodnice poskytujeK 3 samostatné, klimatizované porodní boxy s úplným sociálním zázemím. K vybavení patří porodní vana, polohovatelná porodní lůžka. Pacientka má možnost volby způsobu porodu, standartní je aplikace epidurální analgézie.... Prostějov Články Blahopřání k narození dítěte Narození miminka patří jistě k těm nejvýznamnějším událostem v manželském životě. Při této šťastné příležitosti je určitě vhodné alespoň popřát hodně štěstí a zdraví novému špuntovi, ať už se jedná o holčičku, chlapečka nebo dokonce o dvojčata. :-) Maminka i tatínek si gratulaci opravdu zaslouží, za... více Genetický screening Ivana Königsmarková – soukromá porodní asistentka, viceprezidentka Unie porodních asistentek - Prenatální diagnostika - Podmínky pro provádění prenatálního screeningu - Jak hodnotí těhotenské screeningy ženy a jak zdravotníci? - Doporučení V ČR v současné době zákon řadí těhotenství mezi nemoci nebo... více Menu
Kategorie: porodnice prostejov

Kategorie: