lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13809
Čeká na schválení: 304
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilovací cvičení

Nejnovější v kategorii komunikace:


TRÉNINK STEP MŮSTEK

TRÉNINK STEP MŮSTEK

TRÉNINK STEP MŮSTEK ZDRAVÍČEK RADÍ JAK CVIČIT SE STEPMŮSTKEM J e ideální pro tvarování a posilování svalů hýždí,dolních a horních končetin a aerobního tréninku. Step můstek se používal v rehabilitačním cvičení pro pacienty po operacích kolenního kloubu. Proto by při a zejména po správném cvičení v žádném případě neměla normální zdravou klientelu bolet kolena ani žádné jiné klouby dolních končetin. Je určen nejen instruktorům, ale i běžným účastníkům kteří si mohou cvičení provádět doma. Posilování lýtek: Postavte se na step můstek tak, aby paty přesahovaly přes okraj. Pomalu přecházejte do stoje na špičkách a pak se vracejte patami pod okraj podložky. Pro lepší stabilitu se opřete o stěnu. Neprohýbejte se v zádech, při pohybu nahoru nekrčte kolena.
Kategorie: posilování lýtekSeznam zdrojů na téma posilovací cvičení:


Posilovací cvičení maminek s dětmi | BC Kenny
Posilovací cviky – proč se možná budete jen zbytečně namáhat? | Lepší postava.cz
NABÍDKA
www.tjsokolnehvizdy.estranky.cz - Aktuality - POSILOVACÍ CVIČENÍ PRO ŽENY A DÍVKY
Postupy - kategorie Posilovací cvičení - MůjPlan.cz
Posilovací cvičení 2 – cvičte s eTriatlonem.cz, E Plavání - plavecký magazín
TvFit - VГЎЕЎ osobnГ­ trenГ©r: aerobic, posilovГЎnГ­ a jГіga - YouTube
Posilovací cvičení
KГЎmo club s.r.o.
Posilovací cviky 2
Oficiální server královského města Berouna - Kulturní kalendář - 5PRO Posilovací cvičení
Posilovací cviky.info | Posilovací cviky na záda, ruce, břicho
PosilovacГ­ cviДЌenГ­ - 4basket.cz
Florbalovígólmani.cz – KOMPENZAČNÍ CVIČENÍ – DÍL 4.
Fitness » Aerobní cvičení | ZONE4YOU - Váš fitness klub v Brně
POSILOVACÍ CVIKY | CVIKY NA PRSA | Sportovní oblečení, posilování » Primafitness.cz
Posilovací cvičení 1 – cvičte s eTriatlonem, E Triatlon - triatlonový magazín
Uvolňovací a posilovací cvičení celého těla
DKN FITNESS. Cvičení na vibračních posilovacích strojích. « H.E.A.T. Písek
Posilovací cviky na končetiny - Kulturistika, fitness

Posilování doma - jak správně cvičit ? | Kulturistika, Fitness

Posilování doma - jak správně cvičit ? | Kulturistika, Fitness

Posilování doma - jak správně cvičit ? Autor: admin • Lis 19th, 2011 • Kategorie: Ostatní I posilování v domácích podmínkách může být hodně účinné. Je třeba však dodržovat některá pravidla, aby byly vidět výsledky. Cvičení v domácích podmínkách Posilování a cvičení doma nám ušetří nejen hodně času, ale můžeme cvičit kdy se nám zrovna bude chtít. Nemusíme se ohlížet na žádné otevírací hodiny, nemusíme také čekat až se uvolní nějaký stojan či činka. Ušetříte také čas a peníze za vstupy do posilovny. A i v domácích podmínkách můžete dosáhnout opravdu hodně dobrých výsledků. To třeba ale do toho pořádně šlápnout. Nárůst svalové hmoty nebo zdravotní cvičení Důležité je, co je vašim cílem. Pokud chcete nabrat nějakou svalovou hmotu, tak cvičte základní cviky s volnou činkou.
Kategorie: posilování doma

Fitness blog » Cviky na hrudník

Fitness blog » Cviky na hrudník

Ukázat komentář Cviky na hrudník 25 Čer Napsal MR.BIG v Cviky na hrudník Cviky na hrudník, které můžete procvičovat ve fitness centru, nebo domácí posilovně. Cvik tlak s velkou osou na rovné lavici, je cvik na procvičení prsních svalů. Cvikem procvičíte celkově prsní svalstvo. Cvik na hrudník: tlak s velkou činkou v Multipressu. Cvik  je zaměřen na procvičení prsních svalů. Posilovací stroj Multipress naleznete v každém fitness centrum. Cvik na hrudník: tlak s velkou činkou na šikmé lavici. Cvik je zaměřen na horní část prsního svalu. Cvikem tlaky s jednoruč. činkami hlavou dolů, procvičíte spodní část prsních svalů.
Kategorie: posilovací cviky s činkama

Fakultní nemocnice Hradec Králové - porodnice - www.naseporodnice.cz

Fakultní nemocnice Hradec Králové - porodnice - www.naseporodnice.cz

Porodnice pořádá kurzy předporodní přípravy, a to ve spolupráci s agenturou ZDRAVIS. Porodnice umožňuje prohlídky porodních sálů s ohledme na aktuální obsazenost. Prohlídky pokojů šestinedělí jsou možné jen na požádání. Kromě partnera, rodinných příslušníků a přátel může ženu k porodu doprovázet i vybraná porodní asistentka nebo lékař. Doprovod může být přítomen po celou dobu porodu, a to i v případě porodu císařským řezem. K porodu však může rodičku doprovázet maximálně 1 osoba. Rodičky se připravují v první době porodní v místnosti, která je určena jen jedné ženě. Rodička zde tráví i následující doby porodní. K dispozici jsou 2 nadstandardní prodní boxy. Procedury jako klystýr a zákaz jídla jsou nutné.
Kategorie: porodnice v hradci kralove

Sportcentrum Paráda Kroměříž - squash, ricochet, spinning, solárium, dětský squash, badminton, stolní tenis, power yoga, pilates, masáže, solárium, panské a dámské kadeřnictví

Sportcentrum Paráda Kroměříž - squash, ricochet, spinning, solárium, dětský squash, badminton, stolní tenis, power yoga, pilates, masáže, solárium, panské a dámské kadeřnictví

Počet návštěv : 278219 www. sportparada.cz fitness i pro tebe... fitness i pro tebe... ŽENY S ČINKAMI? PROČ NE? Posilovna rozhodně není místo vyhrazené pouze mužům. Na své si zde přijdou i ženy. Často je ovšem nutné oprostit se od nejrůznějších předsudků. Life studio vám to usnadní, je tu hlavně pro vás, dámy. Ženy mají strach vzít do ruky činku nebo sednout na posilovací stroj, protože mají obavy z vybudování nadměrné svalové hmoty.
Kategorie: posilovací trénink

Posilovací stolice. - Děčín - Sport - turistika - jízdní kola

Posilovací stolice. - Děčín - Sport - turistika - jízdní kola

posilovaci stroj BOX-sibenice-otocne oko Česká republika > Ústecký kraj > Děčín Bezplatné inzeráty v zóně Česká republika > Na prodej v oblasti Česká republika > Na prodej v oblasti Ústecký kraj > Na prodej v oblasti Děčín Sport - turistika - jízdní kola v oblasti Česká republika > Sport - turistika - jízdní kola v oblasti Ústecký kraj > Sport - turistika - jízdní kola v oblasti Děčín > Posilovací stolice. Další související inzeráty v kategorii Na prodej, Sport - turistika - jízdní kola Související záznamy Copyright © 2006-2012 OLX, Inc. Nápověda | Informace o webu OLX | Podmínky používání | Kontaktujte OLX | Sponzorované odkazy | Jak být partnerem OLX | Nástroje a widgety | Procházet města | Mapa webu
Kategorie: posilovaci stolice

Kategorie: