lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 10168
Čeká na schválení: 221
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » poruchy chování

Nejnovější v kategorii komunikace:


Posilování zádových svalů | Kulturistika, Fitness

Posilování zádových svalů | Kulturistika, Fitness

Posilování zádových svalů Autor: admin • Čvc 23rd, 2011 • Kategorie: Cviky Záda patří mezi největší svalové skupiny našeho těla, takže je určitě dobré se zamřit na důkladné posilování zádových svalů. V dnešním článku si představíme nejlepší cviky na rozvoj zádových svalů. Uvidíte i video ukázky jednotlivých cviků na zádové svalstvo. Zádové svalstvo Posilování zádových svalů musí probíhat správně tak, aby jsme se zaměřily jak na hloubku našich zad, tak také na šírku vašich zad (kdo by přece nechtěl mít krásné véčko). Je důležité také vždy cviky provádět zcela technicky správně. Pokud budete svalovou hmotu, tak by jste měli v každé sérii jednotlivého cviku odcvičit 8 -12 opakování. V dalším tréninku by jste měli vždy zvýšit počet opakování v sérii nebo váhu na čince. Ideální počet sérií je 4 -5. Mezi jednotlivými sériemi udělejte vždy krátkou pauzu. Cviky na posilování zádových svalů Níže vám představíme nejlepší cviky na posilování zádových svalů.
Kategorie: posilování zádových svalůSeznam zdrojů na téma poruchy chování:


PETR KULIČKA - MOJE STRÁNKY - PORUCHY CHOVÁNÍ
Kočky a poruchy chování.
Poranění mozku - Poradna - Poruchy chování a prožívání
Poruchy chování a učení - Zdravě.cz
Specifické vývojové poruchy chování – Gewiki
Poruchy chování | EEG biofeedback | Šungitová komnata | poruchy učení
Poruchy chování - Wiki
Poruchy chování u dětí a jejich léčba v předškolním, školním a dospívajícím věku - MUDr. Zbyněk Mlčoch
Přehled diagnóz MKN | Help24.CZ
Poruchy chování
Poruchy chování dětí - úvod do problematiky | Vzdělávací a komunitní centrum Integra Vsetín
PORUCHY DUŠEVNÍ A PORUCHY CHOVÁNÍ ZPŮSOBENÉ UŽÍVÁNÍM PSYCHOAKTIVNÍCH LÁTEK (F10–F19) - Prevence a léčba závislosti na alkoholu
Co jsou poruchy chování ve stáří
Značkování koček a další poruchy chování koček. - Potřeby pro zvířata - online obchod
Hyperkinetická porucha a poruchy chování - Paclt Ivo a kolektiv - Knihy od Grada Publishing, a.s.
CEREBRUM - Poradna - Poruchy chování a prožívání
Změny chování (poruchy chování) - nemoci - Vitalion.cz
Specifické poruchy chování, učení a pozornosti | www.bibliohelp.cz
Specifické poruchy chování a učení - Wikipedie
Poruchy chování u dětí předškolního věku

Svět hardware - Megatest grafických karet: vyhodnocení

Svět hardware - Megatest grafických karet: vyhodnocení

Naším hlavním cílem v tomto Megatestu bylo získat pokud možno co nejkomplexnější žebříček výkonu všech dostupných grafických čipů. Proto jsme také stanovily podmínku, že jeden grafický čip smí být zastoupen v Megatestu pouze jednou. Bohužel ne všechny se nám podařilo získat (chybí nám oba Radeony 9600 a Radeon 9200 Pro, nemluvě již o GeForce FX 5900 Ultra). V době přípravy tohoto Megatestu však tyto karty nebyly na českém trhu dostupné a předpokládám, že nejsou ani nyní. V každém případě však (díky společnosti Intel, která nám dlouhodobě zapůjčila testovací sestavu) jakmile tyto karty dostaneme, doplníme jejich testy na identické sestavě a zaktualizujeme celkový žebříček.
Kategorie: porovnání grafických karet

Fitness - Stroje pro posílení břicha, nohou a hýždí

Fitness - Stroje pro posílení břicha, nohou a hýždí

Stroje pro posílení břicha, nohou a hýždí Chcete získat krásné, přitažlivé a zdravé tělo, ale nevíte, jaký posilovací stroj si zvolit? Pokud se při posilování chcete zaměřit především na problémové partie břicha, stehen nebo zadečku, vyberte si jeden z následujících strojů. Nejprodávanější stroj: Ab Rocket s dvojitým účinkem na břišní svaly Ab Rocket je posilovací stroj, který posiluje břišní svaly, tvaruje postavu a zároveň provádí příjemnou masáž zad. Protože se snadno používá a cvičení na něm je příjemné, stal se naprostým hitem a nejdoporučovanějším výrobkem pro rychlé posílení břišních svalů. Jak to, že je Ab Rocket tak účinný? Při cvičení na stroji Ab Rocket svaly neodpočívají, ale pracují jak při zvedání těla, tak i při jeho pokládání. Tím je účinek sedů-lehů zdvojnásoben a výsledky se objeví dvakrát rychleji! Kromě toho cvičení na stroji Ab Rocket nezatěžuje váš krk. Ten totiž spočívá na opěrce, která ho zároveň masíruje. Protože má stroj 3 stupně odporu, můžete si intenzitu cvičení přizpůsobit svým schopnostem.
Kategorie: posílení břicha

Porodnice Uherské Hradiště | www.aperio.cz

Porodnice Uherské Hradiště | www.aperio.cz

stiznost na porodnici Uherske Hradiste 27.09. 2008 20:42
Kategorie: porodnice uherske hradiste

Sms do všech sítí zdarma

Sms do všech sítí zdarma

Sms do všech sítí zdarma Sms do všech sítí zdarma, online a zdarma je nyní již realitou. Poskytujeme odesílání sms zdarma do všech sítí a z jakéhokoliv čísla. Reklamní sdělení: Sms do všech sítí zdarma Sms do všech sítí a zdarma je věc kterou má ve slovníku spoustu lidí. Slovo zdarma v dnešní době představuje magii na kterou lidé jsou jak úchylní. Pokud chcete posílat sms zdarma a do všech sítí, doporučuji tuto službu: intellisms.co.uk kde máte 5 sms zdarma a další již jsou zpoplatněné. Na co posílat sms z mobilního telefonu když můžete zdarma z internetu?... Šetřit se dá naprosto všude! Kolik měsíčně propíšete a kolik provoláte? Volání zdarma je větší oříšek ale i tyto náklady se dají značně srazit. Navigace
Kategorie: posílání sms do ciziny zdarma

Kulturistika - posilování svalů, jak cvicit, posilovací pomůcky a další

Kulturistika - posilování svalů, jak cvicit, posilovací pomůcky a další

ad 3) Pokud nemáte s cvičením ještě žádné nebo malé zkušenosti, tak jednoznačně oslovte buď trenéra nebo zkušeného cvičence o radu jak se provádí správná technika cvičení. Pokud to neuděláte tak hrozí, že ztratíte měsíce možná i roky zbytečnou námahou, v nejhorším případě nechutí na cvičení (neuvidíte na sobě žádné pokroky) či úrazem. Pokud se chcete poradit s námi tak pište na email posilovani@digiprofi.cz. Případně je možné domluvit i ukázkové hodiny v Praze Letňanech v Ice areně. Kontaktujte nás buďto emilem nebo telefonicky 604 664 708.
Kategorie: posilovani svalu

Kategorie: