lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 10299
Čeká na schválení: 291
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilovna chodov

Nejnovější v kategorii komunikace:


Poruchy výživy a přeměny látek - Prevence a léčba závislosti na alkoholu

Poruchy výživy a přeměny látek - Prevence a léčba závislosti na alkoholu

Tyto poruchy jsou velmi časté a mohou mít různé klinické projevy. Abúzus alkoholu může vést na jedné straně k proteinoenergetické podvýživě, na druhé straně k obezitě, zejména u pijáků piva. Většinou dochází k výrazným vitamínovým karencím, zvláště vitamínů skupiny B. Poruchy metabolizmu glycidů byly již zmíněny. Někteří pacienti mají typický průběh křivky tolerance glukózy: hypoglykémii nalačno, značné zvýšení glykémie po zátěži glukózou a přechod do posthyperglykemické hypoglykémie. Poruchy metabolizmu proteinů se projevují ve změnách spektra krevních bílkovin. U poloviny chronických abuzérů alkoholu dochází k poklesu albuminů pod 35 g/l a současně je utlumena i tvorba hemokoagulačních bílkovin v játrech. Změny ve spektru krevních bílkovin se objevují ještě dříve, než dojde k jaterní cirhóze. Klinickým projevem je snížená srážlivost krve. Poruchy metabolizmu lipidů se staly středem zájmu v posledních letech, protože alkohol zvyšuje hladinu HDL (high density lipoproteins), které se podílejí na zpětném návratu cholesterolu z cév do jater.
Kategorie: poruchy výživySeznam zdrojů na téma posilovna chodov:


vítejte
Hany Bany Chodov | posilovna
FITNESS STAR CHODOV, Praha 11
Dětská hřiště - Praha 4 - Park u Chodovské tvrze-Posilovna
Posilovny a fitness centra - okres Praha 4  -  Najisto
Test: World Class Fitness Center Chodov - behej.com: BĚH, MARATON, OUTDOOR, LYŽE, KOLO, FITNESS
Diskuse - Posilovna BBC , fitness bbc, solarium BBC , BBC fitness, Solarium fitness bbc
World Class Chodov | MotivГЎtor.cz
Fitness centra - Služby a řemesla - Chodov - Info-Vary.cz
posilovna chodov - jak.ipax.us
Koleje a menzy - ELSA.cz
Fitness centra - Služby a řemesla - Praha-Chodov - Info-Cechy.cz
World Class Chodov + outdoorové sporty na rok! - Bonus.cz
Ladies Fitness Edita Mihoková Chodov | kam vyrazit za sportem
Fitness Center Chodov Praha
FITNESS STAR CHODOV - Vitalia.cz
PÉTANQUE, WALLYBALL, MINIGOLF, BEACHVOLEJBAL - Co, kdy (nejen) v Praze - Aktuální přehled kulturních akcí.
fitnesscentra.cz-TRENÉRSKÉ KURZY (INSTRUKTOR FITNESS), trenerska skola, osobní trenér , fitness a kulturistika,masérské kurzy,posilování,masáže,rekvalifikační masérské kurzy-masér, masérská škola
Luxusní Slevy.cz
Sport - Praha - Fitness Star Chodov

Životní pojištění srovnání | Životní pojištění

Životní pojištění srovnání | Životní pojištění

Podrobné srovnání životního pojištění výhod a nevýhod je pod tímto heslem: Podrobné srovnání životního pojištění srovnání výhod a nevýhod Uzavřít životní pojištění online   Kontaktujte nás   Rizikové životní pojištění Shrnutí: Za peníze, které vkládáte získáte jen a pouze zajištění proti předem definovanému riziku. Smrti, event. invalidita, nemoc, úraz.. Nic nespoříte. Pokud se Vám nestane, to co máte v pojistní smlouvě, tak nic nedostanete. Ani po skončení.
Kategorie: porovnání životního pojištění

Informace o fitness - Informace a zábava - Brno-Lesná - Info-Brno.cz

Informace o fitness - Informace a zábava - Brno-Lesná - Info-Brno.cz

Hany Bany Brno Lesná - Fitness & wellness - Vacu Shape - Power Plate Hany Bany Brno Lesna. Přijďte si zacvičit do dámského wellness a fitness centra nové generace. www. fithanybany-brno-lesna.cz
Kategorie: posilovna brno lesná

Cvičení doma - články - budování svalů - Tajemství metod bulharského posilování

Cvičení doma - články - budování svalů - Tajemství metod bulharského posilování

Tajemství metod bulharského posilování Zajímalo vás někdy, jaké cviky jsou nejúčinnější při budování opravdové síly? Bulharští vědci přišli na zajímavé poznatky při hledání odpovědi na tuto otázku. Při zkoumání tohoto problému zjišťovali, množství uvolňovaných hormonů (především testosteron) při různých cvicích. Zde se můžete dozvědět, k jakým závěrům došli. Cviky jsou seřazeny podle množství uvolněného testosteronu, což má za následek rychlejší nárůst svalové hmoty a síly. 1. Cviky s pohybem těla Cviky, kdy se tělo pohybuje prostorem, jsou nejúčinnější při uvolňování tohoto hormonu. Mezi tyto cviky patří: dřepy, různé výpady, shyby, kliky, sprinty, kliky na bradlech, kliky vzhůru nohama a podobné. 2. Cviky s velkou činkou Další skupinou jsou cviky s velkou činkou. Tyto cviky zapojují více svalový partií najednou, avšak neprodukují takové množství testosteronu jako cviky z první skupiny. Řadí se sem různé přítahy, zdvihy a tlaky s velkou činkou (bench press, mrtvé tahy, tlaky na ramena a podobné).
Kategorie: posilování cviky

Posilování břicha

Posilování břicha

Související články: Jak posilovat břišní svaly (15.06. 2011) Posilování ramen (07.06. 2011) Posilování zad (18.02. 2011) Posilování rukou (12.11. 2010) Posilování doma (03.11. 2010) Posilování prsních svalů (29.03. 2010) Posilování břišních svalů (28.03. 2010) Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. (c) 2007, 2008, 2009 | info o reklamě | návštěvnost | Kontakt | Odkazy | Chceą se stát redaktorem? | Zásady ochrany osobních údajů
Kategorie: posilovani zad doma

HOLMES PLACE – one life. live it well. | Premium Anděl

HOLMES PLACE – one life. live it well. | Premium Anděl

Kontaktujte nás Holmes Place Premium Anděl OC Nový Smíchov, 2. patro Plzeňská 8 Praha 5 Kontakt +420 257 313 830 andel@holmesplace.cz Novinky Novoroční rozvrhy startují jíž 2. ledna Spoustu energie a zábavy při plnění novoročních předsevzetí v prostorách Holmes Place Czech Republic přeje instruktorský a koordinátorský team! Vánoční rozvrh a sváteční speciály V rámci VÁNOČNÍHO ROZVRHU jsem pro Vás připravili ty nejlákavější studiové speciály! Rozvrh pro jednotlivé dny v období 19.12. 2011 - 1.1. 2012 naleznete již nyní v sekci "rozvrh k tisku". Nový design Holmes Place Premium Anděl Vážení členové, dovolujeme si vás informovat, že v rámci zvyšování komfortu klubu Holmes Place Premium Anděl bude v termínu 28.11. – 30.12. 2011 probíhat rekonstrukce vstupních prostor.
Kategorie: posilovna anděl

Kategorie: