lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 1924
Čeká na schválení: 138
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » porovnej cenu

Nejnovější v kategorii komunikace:


Karmická medicína 5 - Aktivace pánevního dna | ŽIVOTNÍ ENERGIE

Karmická medicína 5 - Aktivace pánevního dna | ŽIVOTNÍ ENERGIE

MAPA STRÁNEK - TISK Karmická medicína 5 - Aktivace pánevního dna sestavil: MUDr. Ladislav Šafránek 1. Posilování svalů pánevního dna 2. K čemu je posilování svalů pánevního dna dobré? 3. Aktivace kundalini (hadí síly) Následující text patří do série článků na téma Karmická medicína. Odkazy na ostatní články v této sekci jsou uvedeny v dolní části této stránky. Posilování svalů pánevního dna Jsou tři místa svalů pánevního dna, které můžeme vědomě posilovat: 1) Oblast konečníku - V konečníku je několik kruhových svěračů. Jako celek pracují převážně automaticky, ale současně část z nich můžeme i ovládat vůlí - což se hodí v situaci, kdy nás potrefí poněkud řidší stolice. Jen pevně sevřené svalstvo konečníku nám umožní dopravit neblahou zásilku na místo určení bez znečištění spodního prádla. Navíc - s přibývajícím věkem i tyto svaly mohou slábnout, takže pro některé čtenáře je to hned o důvod víc proč se jejich posilování věnovat.
Kategorie: posilování pc svaluSeznam zdrojů na téma porovnej cenu:


Povinné ručení porovnání, srovnání sazeb pojištění
LG 47LV5500 od 19 494 Kč - Heureka.cz
ALL INCLUSIVE Last Minute - All Inclusive zájezdy, dovolená
PASIVNÍ DOMY - Hotblok z keramzitu a GT bloky - CENA - SROVNEJ
Kontakt - Srovnání cen, porovnání cen BožíCeny.cz – porovnání cen, srovnání produktů, katalog firem a eshopů
Produkty - Srovnání cen, porovnání cen BožíCeny.cz – porovnání cen, srovnání produktů, katalog firem a eshopů
www.macmotor.info: porovnej cenu
TER / auto porovnej cenu! (Region akcií / mobility / B)
Panasonic TX-P50G20 od 23 382 Kč - Heureka.cz
KALKULAČKA PLYNU ZDE!! Porovnej si ceny online, na Kalkulace.eu ! | Kalkulace.eu Kalkulačka online
Sprchové kouty - Slevy, Akce, Porovnání cen | NajdiSlevu.cz
PorovnejCenu.cz - katalog internetových obchodů
Audio a Mp3 - Srovnání cen zboží, porovnání cen na Srovname.cz
LG 47LW5500 od 22 190 Kč - Heureka.cz
Srovnání cen, porovnání zboží - CenovýRádce.cz
Srovnání cen elektřiny pro rok 2011 všech dodavatelů na českém trhu - TZB-info
Porovnání cen elektřiny | Cena elektřiny - srovnání
Nápověda - FAQ - Srovnání cen, porovnání cen BožíCeny.cz – porovnání cen, srovnání produktů, katalog firem a eshopů
Set top box, nejlevnější set top box a sencor
Battlefield 3 od 649 Kč - Heureka.cz

Posilování s činkami (Wolfgang Mießner)

Posilování s činkami (Wolfgang Mießner)

Posilování s činkami (Wolfgang Mießner) Nakladatelství Kopp Obchod Ronnie.cz > Knihy a DVD > Trénink > posilování Často slýcháme otázku: "Je pro mě trénink s činkami vhodný?" Odpověď je jednoznačná: "Ano!" Záleží jednoduše na tom, jak se trénuje. Trénink s činkami je vhodný pro každého, pokud "volná závaží" používá správným způsobem. Mohou jej provozovat začátečníci ve fitness, rehabilitační pacienti a ti, kteří si chtějí zformovat postavu nebo mají problémy se zády. Samozřejmě je vhodný také pro kulturisty nebo výkonnostní sportovce. Všichni mohou těžit z individuálně naplánovaného programu.
Kategorie: posilování s činkou

Posilovací stroje na břicho, posilovací věž a lavice

Posilovací stroje na břicho, posilovací věž a lavice

Bojove sporty rukavice chranice prilby Nabídka | 3.12. 2011 Predam nove rukavice chranice prilby fitnes opasky za super... dohodou ODBOURAVAČ TUKU X3 Thermogenic Nabídka | 3.12. 2011 Je to X3 Thermogenic fatburner, mormálně je po 120 Cps ale já jsem balení ot... 900 Kč Prodám boxovací trenažer Nabídka | 3.12. 2011 Insportline. stojící na zemi. Zátěž písek. 100kg. výška 180cm.bez známek o... 2 500 Kč Pronájem Fitness centra Nabídka | 30.11.
Kategorie: posilovací stroje ketler

Spektrum poruch příjmu potravy - Papežová Hana - Knihy od Grada Publishing, a.s.

Spektrum poruch příjmu potravy - Papežová Hana - Knihy od Grada Publishing, a.s.

Anotace Kniha je výsledkem dlouhodobé klinické a výzkumné práce editorky, vynikající české odbornice na poruchy příjmu potravy, a spolupracujících odborníků, především lékařů a psychologů. Cílem je seznámit odborníky s komplexní problematikou poruch potravy, s klinicky ověřenými postupy, se standardy léčby a s dalšími možnostmi a úskalími v každodenní praxi. Zaměřuje se na nově zaváděné terapeutické přístupy a technologie v léčbě i prevenci, klade důraz na využití nových technologií ke zmírnění společenského tlaku na štíhlost a na vytvoření podpůrných programů pro pacienty i pro jejich rodinné příslušníky. Jednotlivé kapitoly mapují vztah poruch příjmu potravy k příslušnému oboru (gynekologii, stomatologii, neurologii...) . Publikace je určena odborné veřejnosti, psychiatrům, psychologům, obezitologům, pediatrům, gynekologům, praktickým lékařům, stomatologům, ale také pedagogům, sociologům a studentům těchto oborů a v neposlední řadě i informovaným laikům z řad veřejnosti. Z obsahu Autoři Předmluva SOUČASNÝ POHLED NA ETIOPATOGENEZI ONEMOCNĚNÍ Historie poruch příjmu potravy (František Faltus) Epidemiologie poruch příjmu potravy (Barbara Pavlová) Terminologie, typy studií; jejich přednosti a limity Epidemiologie poruch příjmu potravy v západních zemích a USA Epidemiologie poruch příjmu potravy v ostatních zemích Psychosociální rizikové faktory u poruch příjmu potravy (Barbara Pavlová) Co jsou rizikové faktory? Psychosociální rizikové faktory Osobnostní faktory aneb anorexie jako absolutní dokonalost Psychopatologie a negativní emocionalita Situační a rodinné faktory aneb způsobují náročné a nepříjemné události poruchy příjmu potravy? Kazuistika Tělo, váha, hladovění aneb můžou za to diety? Kult štíhlosti aneb tlustá znamená k ničemu Prenatální a perinatální komplikace Časná menarche Klinický význam dosavadních poznatků o rizikových faktorech pro poruchy příjmu potravy Genetické aspekty poruch příjmu potravy (Debora Martásková, Hana Papežová) Studie dvojčat Studie rodin Role serotoninu Mozkové faktory u poruch příjmu potravy (Rudolf Uher, Hana Papežová) Lesk a bída etiologického výzkumu: kde hledat příčinu? Perinatální poškození mozku Mozkové léze: může nádor způsobit poruchu příjmu potravy?
Kategorie: porucha přijmu potravy

@Brno posilovna@ - Libimseti.cz

@Brno posilovna@ - Libimseti.cz

Diskuze a otázky - @Brno posilovna@ úvodní strana | aktualizovat | dolů uživatel eliminován | 22. 06. 2008, 20:20:33 | Znáte nějakou posilovnu v Brně na úrovni? Ta v Bobycentru se bude přes prázdniny opravovat a nemám kam chodit. Dík!!!! reagovat V diskuzi je 10 příspěvků a shlédlo ji 74 uživatelů. uživatel eliminován | 22. 06. 2008, 20:42:55 | více příspěvků | napsat uživateli ! 1217! uživatel eliminován | 22. 06. 2008, 20:30:07 | více příspěvků | napsat uživateli no jako pruvan je dobra posilka.... a nebo je jeste posilka nad boby na plavecaku a nebo Gold gym... je jich tam hafec...!
Kategorie: posilovna boby brno

Užitečné odkazy | SvětNavigace.cz - GPS navigace, navigace do auta, pro turisty, cyklisty i motorkáře

Užitečné odkazy | SvětNavigace.cz - GPS navigace, navigace do auta, pro turisty, cyklisty i motorkáře

Proč se vyměňují zpětné odkazy Kvůli vyhledávačům. Pozici ve vyhledávačích ovlivňuje jak obsah samotné stránky, tak i zpětné odkazy z jiných webů. Čím větší je počet zpětných odkazů z kvalitních webových stránek, tím je větší šance se dostat na přední místa výsledků ve vyhledávačích. Spřátelené weby Autoforum.cz – Webový automagazín, orientovaný především na náročnější motoristickou klientelu. Heureka.cz – Můj nákupní rádce, porovnání cen z internetových obchodů SrovnáníCen.cz – Nejrychlejší vyhledávání zboží Nejlepší Ceny.cz – Porovnání cen zboží v internetových obchodech Shopy.cz – Internetové obchody – Doporučené internetové obchody Zalevno.cz – Nejlevnější mobilní telefony, LCD a plasmové TV, notebooky, digitální fotoaparáty, videokamery, DVD přehrávače, MP3 přehrávače, bílé zboží a mnoho dalších. Nejlepší ceny na internetu. Frogu.cz – zábava s mobilem – Stáhněte si tapety, polyfonní i reálné melodie, java hry a originální hlášky na váš mobil. Vychutnejte si zajímavé články o mobilech a zábavě. Katalog 1×. cz JAHHO.cz – internetový portál alfa.
Kategorie: porovnání navigací

Kategorie: