lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 10155
Čeká na schválení: 271
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilovna budějovická

Nejnovější v kategorii komunikace:


FITKO Lila, damske fitness v Brne - Fitkolila

FITKO Lila, damske fitness v Brne - Fitkolila

Vyrobil: Prezentuji.cz, tvorba www, webdesign nákupní centrum JAVOR nám. 28. dubna 2 Brno - Bystrc tel: +420 733 255 733 e-mail: info@fitkolila.cz
Kategorie: posilovna brno bystrcSeznam zdrojů na téma posilovna budějovická:


VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA,STŘEDNÍ ŠKOLA,CENTRUM ODBORNÉ PŘÍPRAVY | Borovice.cz
Sauny Praha
sport | Gymnázium Budějovická, Praha 4
Seznam posiloven v ČR - Kompletní seznam posiloven, fitness center a dalších v ČR - F-SPORT
Sauna Praha :: Sauna a saunování
Seznam posiloven - Praha a další města v ČR
Gymnázium Budějovická - Wikipedie
Sport v Písku a okolí
FIRMY - Fitness centra - Česko
FITCLUB KOZÁK - Praha
Aqua aerobic - Zelený pruh, plavecký bazén učiliště
Gymnázium Budějovická
Solná jeskyně – BUDĚJOVICKÁ, Budějovická 1126/9, P 4
Posilovna Budějovická (vstup zezadu španělského gymnásia od sport.hřišť) - Diskuze Omlazení.cz
FitClub Kozák  | Lokola.cz
PÉTANQUE, WALLYBALL, MINIGOLF, BEACHVOLEJBAL - Co, kdy (nejen) v Praze - Aktuální přehled kulturních akcí.
Fitclub Kozák Praha
Lázně Třeboň / Wellness na Třeboňsku - Třeboňsko.com
Kosmetické salóny - Praha 4 | Salóny krásy
FAQ | Gymnázium Budějovická, Praha 4

Porodnice Karlovy Vary versus Ostrov | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček

Porodnice Karlovy Vary versus Ostrov | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček

více Domů | Diskusní fóra | Těhotenství-vývoj | 21. týden Porodnice Karlovy Vary versus Ostrov 3. Březen 2009 - 13:55 | afrika111 Ahoj, máte některá možnost porovnání těchto porodnic z vlastní zkušenosti ? Jednou že jste rodila tam a podruhé tam? Pořád se nemůžu rozhodnout... případně napsat, co Vám tam vadilo? Díky moc. ‹ dadka neskutečná radost:-) › Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.  |  Poslat stránku emailem | Kategorie: 21. týden Ahoj, tak já rodila v Vložila: Rradunka dne 19.
Kategorie: porodnice karlovy vary

Trénink, běh, maraton, tréninkový plán, motivace - web o běhání sportsite.cz

Trénink, běh, maraton, tréninkový plán, motivace - web o běhání sportsite.cz

Glykemický index – 2. část Úterý, 26 Duben 2011 17:10 Od teorie k praxi - teorie nám říká, že bychom se měli zaměřit především na konzumaci potravin s nízkým až středním glykemickým indexem a potravinám s vysokým se velkým obloukem vyhýbat. Jak ale glykemický index toho, co jíme a pijeme, zjistíme? V některých zemích už obaly potravin kromě běžných údajů... Závodní taktika na maraton Pátek, 15 Duben 2011 15:39 Jenom běžet při maratonu nestačí. Chce to taky přemýšlet. Závodní běžecká taktika na jakékoliv trati, a tedy i na trati maratonské, musí stát na pevných základech vybudovaných cíleným běžeckým tréninkem. Úmyslně říkám běžeckým tréninkem, protože můžete být výborně trénovaným fotbalistou, hokejistou... Glykemický index – 1. část Čtvrtek, 07 Duben 2011 13:15 Kdo hubne, ten ho zná - teorie glykemického indexu je ve své současné podobě světu známa již od počátku 80.
Kategorie: posilovací plán pro ženy

Kardiomyopatie | IKEM Klinika kardiologie

Kardiomyopatie | IKEM Klinika kardiologie

Kardiomyopatie Kardiomyopatie (KMP) je skupina onemocnění srdečního svalu spojených s poruchou srdeční funkce. Protože je hlavní funkcí srdce čerpání krve, projevují se KMP řadou příznaků spojených s poruchou této funkce. Některé jsou spojeny s vysokým rizikem život ohrožujících arytmií a prvním projevem onemocnění může být náhlá smrt. O jaká onemocnění jde? Pojem KMP shrnuje 5 typů onemocnění, které mají různý původ a různé projevy. Hovoříme proto o dilatační, hypertrofické a restriktivní KMP. Specifickou jednotkou je arytmogenní KMP pravé komory. Dále existuje skupina vzácných, neklasifikovaných KMP. Která KMP je nejčastější a jakou má příčinu? Nejčastější je tzv.
Kategorie: poruchy srdce

Diskusní fóra - MojePorodnice.cz

Diskusní fóra - MojePorodnice.cz

Kladenská porodnice - horor Do kladenské porodnice bych už nikdy ani nevkročila. Rodila jsem zde v prosinci 2008. Porodní asistentky byly opravdu příšerné,a ačkoli jsem se k nim chovala slušně,ani jedna pro mě neměla dobrého slova. Neustálé negativní a řekla bych až drzé připomínky a také si dovolila jedna z nich mi píchnout několikrát prstem do břicha. Takovéhle chování si zdravotní personál prostě nemůže dovolovat. Lékaři byli vstřícnější, ale značně nezkušení neustále si něco šuškali otočení k nám zády a nesdělili, co se vlastně děje, pravděpodobně si s porodem nevěděli vůbec rady. Až po porodu zjistili, že dítě má omotanou šňůru kolem krku a proto porod postupoval dost pomalu, byl hodně vysilující, takže jsem po porodu šla do kolapsu a dítě se během porodu přidušovalo (což údajně byla moje chyba, protože jsem špatně dýchala!) Ale to, že dítě mělo šňůru kolem krku, se nám po porodu nikdo neobtěžoval sdělit. Řekla bych, že je to dost zvláštní. Kdybych si nevyžádala dokumentaci, tak to do dneška nevím, přestože lékaři mají dle zákona povinnost informovat pacienta o všech skutečnostech, které jsou napsány v jeho dokumentaci (bohužel v dokumentaci některé skutečnosti, které se odehrály prostě chybí).
Kategorie: porodnice kladno

Pension 21 - VrchlabГ­ - YouTube

Pension 21 - VrchlabГ­ - YouTube

Pension 21 - Vrchlabí SPINDL11 Підписатися Підписку оформлено Скасувати підписку Завантаження... 11 відео Увійдіть або зареєструйтеся зараз. Завантаження... Оновіть програвач Flash до версії 10, щоб покращити відтворення. Оновити зараз або Отримати докладнішу інформацію. закрити 953 перегляди Сподобалось Додати до Надіслати Завантаження... Увійдіть або зареєструйтеся зараз. Завантажено користувачем SPINDL11 30 січ. 2010 Pension 21 - Vrchlabí, Pension 21 leží ve Vrchlabí u hlavní silnice, asi 1 km od náměstí, směrem na Špindlerův Mlýn. Nabízíme ubytování ve třech nadstandartně vybavených apartmánech. Apartmány ubytování.
Kategorie: porodnice vrchlabí

Kategorie: