lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 15151
Čeká na schválení: 268
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilovací cviky bricho

Nejnovější v kategorii komunikace:


Vše o posilování

Vše o posilování

Latest Posts Vítejte online v internetovém portálu vše o posilování Posted under Články on Sobota, 26 Září 2009 by admin Vážení návštěvníci vítejte na portálu www. vseoposilovani.tym.cz, který je zaměřen na zdraví a sport života. Nabízíme vám rozsáhlé informace o stylu fitness a kulturistiky v akci. Najdete zde,vše co potřebujete, nebo co vás zajímá. Také nabízíme Články, rozhovory,... Read More... Upozornění Posted under Články on Úterý, 19 Leden 2010 by admin Prosím REGISTRUJTE SE a pište články, nebo KOMENTUJTE to co vám zde... Read More... Dělená strava Posted under Výživa on Středa, 23 Červen 2010 by admin Všichni jsme slyšeli o dělené stravě a o jejím působení na redukci váhy. Avšak víte, na jakém principu ke snížení váhy dochází?
Kategorie: posilování videoSeznam zdrojů na téma posilovací cviky bricho:


Nejlepší posilovací cviky - břicho | Linkuj.cz
Cviky na břicho: video ukázky | SvůdnéBřicho.cz
Ploché břicho za dva týdny? Jde to! | Pro ženy | Blesk.cz
Nejůčinější cvik na břicho | Be Red - Be Thin !
Cviky na posílení břicha (2) > Cvičení doma > Buď-Fit.cz
Proteiny na růst svalů
Posilování a cvičení doma
Posilovací cviky.info | Posilovací cviky na záda, ruce, břicho - Part 2
Posilovací cviky.info | Posilovací cviky na záda, ruce, břicho
Cviky na posílení břicha (1) > Cvičení doma > Buď-Fit.cz
Cviky na břicho » Cviky na bricho » Posilovací cviky na břicho – video
Cvičení na břicho, které vám pomůže zhubnout | Lepší postava.cz
cviky na břicho :: BŘICHO.CZ - cvičení
Posilovací stroje
www.macmotor.info: posilovací cviky bricho
Posilovací Cviky Na Břicho
Cviky na břicho – Viviente
Posilovací lavice – co se snaží výrobce zatajit? | Pravidla Fitness .cz
Posilovací cviky
Cviky posilovací « Rubrika | Fitness trenér Mr.Big

Popis strojů

Popis strojů

Sportcentrum I-R Club je vybavené nejmodernějšími posilovacími přístroji firmy GRUN SPORT, které se vyznačují velkou variabilitou. Ta umožňuje, že praktický každý nezávisle na výšce, váze, tělesných a silových dispozicích si na nich plnohodnotně zacvičí. Každý přístroj prošel desetiletými vývoji biomechanických pohybů a je tedy konstrukčně zhotoven tak, aby maximálně efektivně, bezpečně a s plným výkonem zatížil sval, pro který je určen. Každý přístroj se dá nastavit a lehce seřídit. A aby se každý z vás mohl podrobněji seznámit s technikou cvičení, dýcháním a zatížením svalové partie, připravili jsme pro vás rozbor jednotlivých přístrojů a techniku cvičení na nich. V seznamu nenajdete ty přístroje, kde jsou jako zátěž použity kotouče, velké činky a jednoruční činky (multipress, rovné lavice, šikmé benchové lavice hlavou dolů, hlavou nahoru a vodorovné lavice, lavice na posilování břišního svalstva, Scottovu lavici, hyperextenzní lavice, posilovač zádového svalstva v předklonu, velké činky hmotnosti od 20 kg do 250 kg, stojan na dřepy, velké činky hmotnosti od 10 – 35 kg, EZ činky hmotnosti od 10 kg do 80 kg, sady jednoručních činek od 2,5 kg do 60 kg, stojany na činky). NAHORU HORNÍ PATRO BICEPS STROJ Provedení: nastavte si výšku sedátka, posaďte se na něj, nastavte si úhel sklonu opěrné desky, nastavte si požadovaný rozsah pohybu včetně zátěže na cihličkách. Uchopte osu přístroje v šíři ramen. Nadloktí opřete celou plochou o desku přístroje. Pokrčováním paží zvedejte osu k bradě, aniž byste oddálili lokty od desky.
Kategorie: posilovani vnitrni strany stehen

Benzín LPG Nafta - srovnání cen spotřebovaného paliva u automobilů jezdících na benzín naftu a LPG

Benzín LPG Nafta - srovnání cen spotřebovaného paliva u automobilů jezdících na benzín naftu a LPG

Dobu levných fosilních paliv ODNES ČAS, jako v písni Waldemara Matušky a jejich cena exponenciálně poroste se zmenšováním jejich zásob. Ano, exponenciála je ta křivka nápadně připomínající písmeno J. Ale zatím automobily na trojici klasických pohoných hmot ovládají naše silnice, proto si udělejme malé srovnání nákladů na PHM u automobilů na benzín, naftu, LPG, ale také i paliva s podílem ethanolu E-85 a E-95.
Kategorie: porovnání cen benzinu

Boxovací pytle, Sportovní potřeby pro bojové sporty | BudoPro.cz

Boxovací pytle, Sportovní potřeby pro bojové sporty | BudoPro.cz

Výprodej Pro začátečníky Katalog Bandáže a chrániče zubů Boxerské boty Boxerské rukavice, pytlovky Boxovací pytle Hrušky Ostatní Pytle Úderové míče Volně stojící pytle Chrániče břicha a hrudi Chrániče holení, třísel, rukou Dárkové kupóny Kimona Knihy Lapy a bloky Pásky Přilby Sportovní oblečení Strečink a posilování Sušené maso JERKY Suvenýry a doplňky Tašky a obuv Tréninkové zbraně Upevnění pro pytle a hrušky Fotoknihy a fotoalba Hlavní strana Boxovací pytle Volně stojící pytle Pokud jste náročný uživatel nebo nemáte kam umístit boxovací pytel, je pro Vás jedinečnou volbou volně stojící pytel a figurýny, případně hruška. Volně stojící pytle
Kategorie: posilování v bojových sportech

HKVet - ДЌlГЎnky

HKVet - ДЌlГЎnky

Co je to behaviorální medicína? Obor "behaviorální terapie" by bylo moЕѕné srovnat s oborem psychologie v lidské medicínД›. PЕ™estoЕѕe psychika zvíЕ™at není zdaleka tak komplikovaná, jako ta lidská, mohou psi, koДЌky a další domácí zvíЕ™ata trpД›t Е™adou poruch chování. Jaké jsou nejДЌastД›jší problémy zvíЕ™at? K nejzávaЕѕnД›jším problémЕЇm se Е™adí agresivní chování a to jak u psЕЇ, tak i u koДЌek. Z dalších významných obtíЕѕí je tЕ™eba zmínit separaДЌní anxietu psЕЇ (strach z odlouДЌení), který je provázen výrazným stresem u postiЕѕeného zvíЕ™ete. Ten se ДЌasto projevuje destruktivním chováním, nadmД›rným štД›káním a kЕ€uДЌením, pЕ™ípadnД› i kálením a moДЌením v bytД›. Dále mohou domácí zvíЕ™ata trpД›t strachem z rЕЇzných podnД›tЕЇ, osob nebo prostЕ™edí. Ne vЕѕdy je na první pohled zЕ™ejmé, Еѕe pЕ™íДЌinou zvláštního chování je strach zvíЕ™ete. Pokud není základní pЕ™íДЌina obtíЕѕí správnД› stanovena, mЕЇЕѕe pЕ™i nápravД› nevhodným zpЕЇsobem dojít ke zhoršení obtíЕѕí.
Kategorie: poruchy chování psů

Posilování břišního svalstva

Posilování břišního svalstva

Prohlížíte Rubriky Zdraví Posilování břišního svalstva Posilování břišního svalstva Sobota, 17 Červenec 2010 14:43 Golf & Style Posilování břišního svalstva nepatří k oblíbeným činnostem sportovců, především těch rekreačních. Ale právě tyto svaly patří k jedné z klíčových skupin, které se podílejí na správném držení těla, a tím i snížení výskytu bolestí v oblasti spodních zad. Dnešní lekce bude zaměřena právě na břišní svalstvo. Břišní svaly lze rozdělit na přímé, šikmé a příčné. Důležitým faktorem správné funkce skupiny je vzájemná souhra a vyváženost jednotlivých svalů. Přímý sval břišní, který běží rovnoběžně podél střední čáry těla, se rozpíná mezi spodními žebry a stydkou kostí na pánvi. Při svalové kontrakci dochází k přiblížení hrudníku k pánvi. Funkčně můžeme tento sval rozdělit v úrovni pupku na horní a dolní část. Horní část zaobluje páteř a dolní podsazuje pánev. Právě nevhodným a nadměrným posilováním horní části přímého břišního svalu a nedostatečným posilováním spodní části dochází k výrazným svalovým dysbalancím, které se projevují zvýšeným prohnutím v bedrech a pánví naklopenou vpřed.
Kategorie: posilování břišních svalů

Kategorie: