lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 3991
Čeká na schválení: 211
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilování břišních svalů na míči

Nejnovější v kategorii komunikace:


Porodnice Šternberk | www.aperio.cz

Porodnice Šternberk | www.aperio.cz

Milá Kristýno, chtěla bych Vám napsat, že jsem sice rodila už před rokem, ale z celého těhotenství, je pro mne porodnice Šternberk noční můra dodnes. Jednak chování mladého dr. na ambulanci... potom sestra, která chtěla měřit ozvy, tlak a odběr krve - vše najednou a " seřvala " mne za uzký rukáv, který nešel vyhrnout. No a poslední kapka bylo kojení... to jako by nebylo. Nebudu to tady rozepisovat, prostě co bylo - bylo.... , jsem ráda, že je to za mnou a že mi ve všem pomohla taky moje rodina a moji přátelé.
Kategorie: porodnice šternberkSeznam zdrojů na téma posilování břišních svalů na míči:


Posilování na míči
Šup do plavek- posilování břišních svalů | Cesta k dokonalosti je dlouhá <3
Hana Kynychová - hejbejseTV
Posilování břišních svalů
Zacvičte si na velkém míči!
WEISSER SPORT CENTRUM Brno - BODY & MIND
Posilovací cvičení 1 – cvičte s eTriatlonem, E Plavání - plavecký magazín
Cviky pilates, ukázky, videa a návody jak cvičit pilates | Hubneme-cvičením.cz
Cviky na posílení břicha (2) > Cvičení doma > Buď-Fit.cz
Cvičení na míči | Kulturistika, Fitness
Malé míče :: DO FORMY
Posilování doma - dyna-band, cvičení na míči... - Kulturistika, fitness
Fitness cviky - Posilování břišních svalů na míči
Gymball - velký míč pro posilování - Zdraví a zdravá výživa - Gymbal, míč
Jak posilovat
TRÉNINK MÍČ AEROBIC A JEHO VÝBĚR
Cvičení na míči: břicho | xTeen.cz
POSÍLENÍ A PROTAŽENÍ - II. SÉRIE
.: Cvičení s fitballem v těhotenství
Cvičení na míči zpevní postavu

Porodnice Ostrava-Vítkovice nebo Fifejdy? - Diskuse - eMimino.cz

Porodnice Ostrava-Vítkovice nebo Fifejdy? - Diskuse - eMimino.cz

Rychlá navigace: eMimino.cz » Diskuse » Porodnice » Porodnice Ostrava-Vítkovice nebo Fifejdy? Diskusní fórum Skupiny Poradny Deníčky Fotoalba Bazárek Maminky Nevíte si rady? Napište nám. Nejnovější deníček: Rok 2012 dnes Od: DianaAndílek Jsou za námi dva roky plné mučení a trápení. Rok 2011 byl sice ve finále krásný, ale do té doby těžký, plný trápení a strachu.
Kategorie: porodnice ostrava fifejdy

EXCELentní triky: Velmi negativní zkušenost s pračkou Whirlpool

EXCELentní triky: Velmi negativní zkušenost s pračkou Whirlpool

Velmi negativní zkušenost s pračkou Whirlpool Nerad píšu na tyto stránky příspěvky v negativním duchu, ale teď mi to prostě nedá. Chci se podělit o zkušenost s pračkou Whirlpool 6sense - o hodně negativní zkušenost. Jednoduchý příběh: 1. Koupili jsme pračku za cca 9 000 Kč 2. Dva a tři čtvrtě roku jsme v ní, cca jednou za týden, prali 3. Pračka přestala prát 4. Přišel autorizovaný opravář Whirlpool, za deset minut práce si vzal 700 Kč a řekl nám, že pračka vyžaduje opravu bubnu a čehosi dalšího za dalších 7 000 Kč. Na přímou otázku, jestli jsme něco dělali špatně, řekl, že ne, že se to prostě rozbilo samo. Detailní popis závady si nepamatuji - nerozumím tomu. 5. Zdvořile jsem napsal Whirlpoolu, jestli si nemyslí, že by se na opravě mohli podílet, i když už je pračka těsně po záruce.
Kategorie: poruchy pračky

Cviky na posílení břicha (2) > Cvičení doma > Buď-Fit.cz

Cviky na posílení břicha (2) > Cvičení doma > Buď-Fit.cz

VYKYDALOVA KATERINA - 01.02. 2008 - 16:39 DOBRY DEN, CHTELA JSEM SE ZEPTAT,JESTLI SE DA U VAS OBJEDNAT NA DVD CVIKY S VELKYM BALONEM.MELA BYCH O NEJ VELKY ZAJEM DEKUJI redakce Bud-fit.cz - 01.02. 2008 - 17:08 Dobrý den. DVD s ukázkami cviků bohužel nemáme. redakce BUD-FIT.CZ Veronika - 21.02. 2010 - 15:23 Dobrý den,nebylo by špatné,když byste vydali nějaké DVD s ukázkami cviků. Martin (jsem dítě) - 03.03. 2008 - 14:10 Dekuji za vaše cviky jsou prostě super už jsem si posílil břicho pomocí balonu anonym - 17.03. 2008 - 17:56 Teda opravdu tomu nemohu uvěřit, ale po pár dnech s vašimi cviky a je to na mě opravdu znát.. Klobouk dolů a mnohokráteré díky martin - 18.03.
Kategorie: posílení břišních svalů

Přehled cviků | Kulturistika.com - Nejlepší web o kulturistice a fitness

Přehled cviků | Kulturistika.com - Nejlepší web o kulturistice a fitness

Přehled cviků Prsní svaly Záda Biceps Triceps Ramena Předloktí Břicho Stehna Lýtka Poslední komentáře článků Zázračný banán 16:37 Mat. L Wau veděl jsem že banán je super věc ale že až takhle... Číst dál Trénink nohou podle Ch. Thi... 16:35 bedynka... Parádní trénink. Není nad to,když z fitka sotva lezeš... Číst dál Phil Heath končí! 16:32 Mat. L ... Číst dál Zázračný banán 14:07 Charovs... odbalíš sníš, jednoduchá příprava...
Kategorie: posilování na břicho

Vyhlášení soutěže POROTHERM DŮM 2009 | Dům a byt

Vyhlášení soutěže POROTHERM DŮM 2009 | Dům a byt

CENY Hlavní cena STAVBA POROTHERM 2009 ve výši 150 000,- Kč Cena společnosti Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. ve výši 50.000,- Kč Zvláštní cenou Vydavatelství JAGA MEDIA ve výši 50 000,- Kč
Kategorie: porotherm ceník 2009

Kategorie: