lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 4557
Čeká na schválení: 226
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilování na břicho

Nejnovější v kategorii komunikace:


Posilování zádových svalů – proč je posilovat a jak postupovat pro optimální výsledky za co nejkratší dobu: | Lepší postava.cz

Posilování zádových svalů – proč je posilovat a jak postupovat pro optimální výsledky za co nejkratší dobu: | Lepší postava.cz

Lepsipostava.cz -> Posilování zádových svalů Posilování zádových svalů – proč je posilovat a jak postupovat pro optimální výsledky za co nejkratší dobu: Posilování zádových svalů by nemělo být v žádném případě zanedbáváno. My vám poradíme, jak posilovat bezpečně a efektivně. 1) Jak a proč posilovat zádové svaly Pevné zádové svaly jsou nezbytné pro správné držení těla a zdravou páteř. V současnosti trpí obrovské procento lidí bolestmi zad v důsledku sedavého zaměstnání, nadváhy a celkového nedostatku pohybu. Zádové svaly byste měli posilovat 1krát až 2krát týdně. Vyvarujte se jejich přetěžování, dejte svalům vždy dostatek času pro regeneraci. Pamatujte také na pečlivé zahřátí svalů před cvičením a protažení po skončení posilování. Záda jsou velmi citlivá a jejich zranění mohou být velmi vážná. 2) Posilování horní části zad K procvičení zádových svalů v horní části zad můžete použít obrovské množství cviků, zde je několik nejúčinnějších.
Kategorie: posileni zadSeznam zdrojů na téma posilování na břicho:


Posilování na břicho 1 | Láska až za hrob
Kulturistika - Posilování - cviky | Břicho
Cviky na břicho | Kulturistika, Fitness
cviky na břicho :: BŘICHO.CZ - cvičení
Fórum o posilování a kulturistice
Bolest svalů břicha po posilování - Diskuze Omlazení.cz
Břicho posilujte pravidelně, cvičení střídejte. VIDEONÁVOD - Doma.cz - magazín pro Váš úspěšný den
Cvičení na břicho
Posilování břišních svalů - budujeme skvělé břišáky
Fórum • Posilování na břicho
Posilujeme: břicho | xTeen.cz
Cviky na břicho, posilování břicha, cvičení
Ploché břicho a štíhlý pas / ČLÁNKY / aerobics.cz
Cviky na pevné břicho pro každého - Vitalia.cz
VIDEO: Jak na ploché bříško! - ProŽeny.cz ...nejsi v tom sama
Posilování břicha. VIDEOLEKCE - Doma.cz - magazín pro Váš úspěšný den
Cviky na posílení břicha (1) > Cvičení doma > Buď-Fit.cz
Posilování břicha
Cviky na břicho
Parkour.cz fórum • Zobrazit téma - Trabsy compact - posilování břicha

Zajímavosti - Poruchy příjmu potravy - Katalog-stomatologu.cz

Zajímavosti - Poruchy příjmu potravy - Katalog-stomatologu.cz

Domů › Zajímavosti › Poruchy příjmu potravy Poruchy příjmu potravy   Potom jsem se z médií doslechla o mentální anorexii a bulimii a věci mi začaly zapadat do sebe. Několikrát jsem na to, že se něco děje upozorňovala rodiče i sestru, ale většinou mi dali najevo, že se nic neděje a že slečna normálně jí. Ano normálně jedla, ale po tom většinou pospíchala při hodině na záchod. Snažila jsem se jí pomoct. Nosila jsem jí různé kontakty na lidi, kteří se tím zabývali, chodila s ní na různé povídání, kde dívky které prošly něčím podobným vyprávěly své příběhy, ale vše bylo marné. Po skončení školy jsme spolu ztratily kontakt. Od různých lidí se mi postupně doneslo, že slečna odjela do Anglie, odkud se za necelý měsíc vrátila podvyživená a musela být hospitalizována v nemocnici s problémy se žaludkem. Proč? Paní, které se měla starat o děti, jí prý nedala nic jíst a ona neměla prostředky, aby si jídlo mohla obstarat sama. Věřili byste tomu? Její rodiče ano a opět neudělali nic.
Kategorie: porucha přijmu potravy

Porucha pračky Electrolux - poradna.net

Porucha pračky Electrolux - poradna.net

Re: Porucha pračky Electrolux truhlik, 04.09. 2010 22:36 Vodu vypusti? Odpovědět Re: Porucha pračky Electrolux veckoo, 04.09. 2010 22:46 Indikuje nějaký chybový stav podle manuálu? ╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮ Odpovědět Re: Porucha pračky Electrolux Filip390, 04.09. 2010 23:12 Podle manuálu to zjistit nejde,protože tam nic takového není. Ohledně té vody,tak tu to nevypustí,jinak až při ručním přepnutí na cyklus ždímání. Odpovědět Re: Porucha pračky Electrolux Rce, 05.09. 2010 01:03 Když při přepnutí na ždímání vodu vypustí, není to v čerpadle. Chyba bude v programu na máchání, že nesepne vypouštění.
Kategorie: porucha pračky

Gynekologická ordinace - MUDr.Taťána Hanáková | Nemoci z lásky |

Gynekologická ordinace - MUDr.Taťána Hanáková | Nemoci z lásky |

Diagnostika Prohlédnutí vzorku poševního sekretu mikroskopem může odhalit přítomnost mikroorganizmů spojených s BV. Diagnóza bývá nejčastěji stanovena na základě přítomnosti tzv. příznačných buněk (clue cells - odloučené buňky výstelky poševní pokryté G. vaginalis a jinými mikroorganizmy vyvolávajícími BV), rybího zápachu a snížené kyselosti poševní flóry. Léčba Každá žena trpící BV by měla být informována o své diagnóze včetně možnosti šíření onemocnění pohlavním stykem, a měla by jí být nabídnuta léčba. BV může být léčena antibiotiky. V případech, kdy obvyklá léčba BV nezabírá, může pomoci i přeléčení sexuálního partnera. Řada žen s příznaky BV nevyhledá lékařskou pomoc. Komplikace Bv může sehrát úlohu při vzniku pánevních infekcí vedoucích k neplodnosti a mimoděložnímu (ektopickému) těhotenství. Narůstá množství důkazů pro zvýšení počtu nepříznivých výsledků těhotenství - jakými jsou předčasný porod či nízká porodní hmotnost plodu - u žen trpících Bv.
Kategorie: poševní výtok v těhotenství

Posilovací Cviky Na Záda

Posilovací Cviky Na Záda

Štítky posilovací cviky na záda Cvičení na záda 21. Čvc Napsal admin do Posilování Žádné komentáře Cvičení na záda slouží k rozvoji vašich zádových svalů. V článku si představíme jednotlivé cviky na záda, které vám pomohou zpevnit vaše záda a vybudovat na zádech nějakou svalovou hmotu. V článku najdete i video ukázky jednotlivých cviků.
Kategorie: posilovací cviky záda

IKEM: Léčba poruch srdečního rytmu

IKEM: Léčba poruch srdečního rytmu

> Pracoviště > Kardiocentrum > Klinika kardiologie > Co u nás léčíme > Poruchy srdečního rytmu - arytmie > Léčba poruch srdečního rytmu Léčba poruch srdečního rytmu Poruchy srdečního rytmu nazývané odborně arytmie patří mezi nejčastější srdeční onemocnění. Vznikají jako důsledek odlišného vytváření nebo vedení elektrických vzruchů v srdci. Ve většině případů jde o naprosto nezávažné arytmie, které si postižený člověk vůbec neuvědomuje a které lze zachytit pouze dlouhodobým monitorováním elektrokardiogramu. Kromě toho existuje celá řada záchvatovitých nebo setrvalých poruch srdečního rytmu, ať ve smyslu plus (rytmus rychlejší než normálně) nebo minus (pomalý rytmus nebo dlouhé pauzy v srdeční činnosti), které mohou působit nemocnému celou řadu obtíží. Zatímco u jinak zdravých lidí nepředstavují tyto arytmie až na výjimky bezprostřední ohrožení života, u nemocných s postižením srdce (například po infarktu myokardu) mohou být některé arytmie životu nebezpečné. Jaké je normální vedení elektrických vzruchů v srdci? Lidské srdce je z technického hlediska obdivuhodným orgánem, který je schopen pracovat bez přestávky 24 hodin denně po celý život příslušného člověka. Srdce se přitom stáhne zhruba 100 000-krát denně, přečerpávajíce v klidu okolo 5-7 000 litrů krve, při běžné zátěži až jednou tolik a při těžším cvičení až 5 krát tolik v průběhu 24 hodin. K tomu, aby srdce mohlo plnit tuto svoji hlavní úlohu, tj. pumpovat krev bohatou na kyslík k ostatním orgánům lidského těla, potřebuje být rytmicky poháněno elektrickými impulzy.
Kategorie: poruchy srdce

Kategorie: