lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 15198
Čeká na schválení: 173
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » komunikace » posilování bicepsů

Nejnovější v kategorii komunikace:


Jak zhubnout stehna

Jak zhubnout stehna

Pravidla Hubnutí Jak zhubnout stehna | Cviky na stehna Jednoduché cviky, se kterými tvarujete přitažlivá stehna: Sleduji nové fitness studie a podle posledních studií Vám nejefektivněji pomohou následující cviky na stehna. (Nejlepších výsledků dosáhnete, když budete střídat posilování různých partií.) I. Přední část stehen: - Jako nejúčinnější se prokázaly tzv. „dřepy do výpadu“ (mohou být i bez činek, viz. obrázek) - Druhé nejúčinnější cvičení již můžete provádět v posilovně, ale lze to i bez přístroje, pouze na židli – i samotné propínání nohou je namáhavý pohyb. II. Vnitřní část stehen: - Stahování a roztahování stehen na přístrojích v posilovně (obrázek). - Ten samý pohyb, ale v tureckém sedu. Pokud nohy nemáte protažené, ucítíte nejdříve, jak se Vám protahují třísla, ale po chvíli určitě poznáte, jak se Vám svaly namáhají. III. Zadní část stehen: -Přitahování k hýždím na přístroji – viz obrázek -K druhému cvičení potřebujete zase klasický cvičební balón Pozor – ať si nevypracujete stehna jinak, než chcete! Všechny cviky na stehna se dají provádět dvojím způsobem: a) intenzivně, kratší dobu a několikrát opakovat b) méně intenzivně, ale delší dobu Způsob a) tvoří silné, objemné svaly.
Kategorie: posilování stehenSeznam zdrojů na téma posilování bicepsů:


Cvik pro posilování bicepsů | Cvičení doma
Posílování bicepsů | inSPORTline.cz
bicepsy
Specializace posilování bicepsů
Posilování rukou | Kulturistika, Fitness
Cviky na posilování bicepsu | Cvičení doma
Posilování bicepsů
Posilávní bicepsů
Posilování bicepsů Finnlo Bioforce Curl Bench
Trénink pro pevná ramena | Pro ženy | Blesk.cz
Závěsný pás na posilování bicepsů. - Sportovní oblečení New-Alpine
Kulturistika - Posilování - bicepsovy zdvih s velkou cinkou podhmatem
ZÁVĚSNÝ PÁS NA POSILOVÁNÍ BICEPSŮ INSPORTLINE BB23 Body-Solid Bicep Bomber | SPORTCZ
Sportovní výživa
Posilování: Paže - Biceps - Kulturistika, fitness
Posilovací stroje inSPORTline - Heureka.cz
Cvičení s činkami: posilování bicepsů - Ordinace.cz
Ronnie.cz > Posilování doma - biceps
Kulturistika - Posilování - cviky pro objem bicepsu
Cvičení s činkami: posilování bicepsů - Ordinace.cz

Sestava pro stehna | Ženy.cz

Sestava pro stehna | Ženy.cz

Sestava pro stehna Už za sebou máme sestavy pro břicho, prsa, hýždě a dnes k tomu přidáme sestavu stehna- další problém mnoha žen. 27.9. 05 | 0:00 | Redakce vytisknout poslat e-mailem Stehna a hýždě patří k nejčastějším partiím, které chtějí ženy zpevnit a vytvarovat. Vzhledem k vyšší hladině estrogenu se totiž ženám právě v těchto partiích ukládá tuk, svou roli hrají genetické předpoklady. Aby se mohly tyto části těla efektivně tvarovat, je třeba přidat kromě cvičení také aerobní aktivitu pro spálení tuku a nezapomínat na zdravý jídelníček. Cvik první -přední část stehen 1) Postavíme se zpříma, nohy mírně od sebe, ruce pokrčíme a ohneme v loktech. 2) Ruce napřáhneme vpřed, nohy pokrčíme v kolenou (jako bychom jeli na lyžích). 3) Pomalu se vrátíme do výchozí polohy. 4) Cvik opakujeme po patnácti ve třech sériích. Cvik druhý- stehna, hýždě 1) Opřeme se o lokty, klečíme na jednom koleni, druhá noha je zvednutá a v pravém úhlu. 2) Z této polohy provedeme protažení pokrčené nohy a vrátíme se do původní polohy.
Kategorie: posilovací cviky na hýždě

Mania.cz - Agregátor slev - VIOLET - Patentovaná pomůcka pro posílení svalů pánevního dna!

Mania.cz - Agregátor slev - VIOLET - Patentovaná pomůcka pro posílení svalů pánevního dna!

Sleva 20% Jihlava | 1 konec nabidky za -28 dnů 23 hodin 23 minut VIOLET - Patentovaná pomůcka pro posílení svalů pánevního dna! VIOLET - Patentovaná pomůcka pro posílení svalů pánevního dna! Zakoupilo 1 zakazniku. původně 1480 Kč, nyní 1184 Kč KOUPIT 1 0 Města Beroun Brno Celá ČR Česká Republika České Budějovice Chomutov Cr Děčín Frýdek-Místek Hlučín Hodonín Hradec Králové Jablonec nad Nisou Jihlava Karlovy Vary Karviná Kladno Kolín Kutná Hora Liberec Mladá boleslav Most Olomouc Opava Ostrava Pardubice Plzeň Praha Přerov Příbram Prostějov Šumperk Tábor Teplice Ústí nad Labem Zlin Znojmo Esport.cz Novinky 01.02. 2011 | Začínáme Spuštění webu
Kategorie: posílení svalů pánevního dna

Cviky na zadek | Kulturistika, Fitness

Cviky na zadek | Kulturistika, Fitness

Cviky na zadek Autor: admin • Srp 5th, 2009 • Kategorie: Cviky Představíme si nejlepší cviky na zadek, jak cviky na zadek správně technicky provádět. Cviky na zadek- cviky Výpady s činkou na ramenou Mezi vynikajicí cviky na zadek patří výpady s činkou na ramenou. Jejich provedení je následujicí: Stojíme mírně rozkročeni a a velká činka nám leží na trapézovém svalu. Jednou nohou vykročíme dopředu. Důležité je v tomto okamžiku nekulatit vaše záda!!! A provedeme výpad, stehno by se při tom mělo dostat do vodorovné polohy. Tento cvik výborně buduje hýždový sval, patří tedy mezi vynikajicí cviky na zadek. Zanožování na spodní kladce Mezi další dobré cviky na zadek patří zanožování na spodní kladce. Provedení je následující: Stojíte a na jedné noze a máte ji na kotníku připojenou řemínkem ke kladce. Rukama se držíme držadel.
Kategorie: posilování zadek

Medicaviva - Trávicí ústrojí - záněty a funkční poruchy jater

Medicaviva - Trávicí ústrojí - záněty a funkční poruchy jater

Trávicí ústrojí Na čistotě a zdraví trávicího ústrojí závisí zdraví celého organismu. Každá jednotlivá buňka očekává, že se jí dostane potřebných živin, ne odpadních produktů různých přemnožených patogenních organismů. Proto Vám zde nabízím celou škálu přírodních produktů, které Vám pomohou očistit trávicí trakt a zlepšit kvalitu výživy. záněty a funkční poruchy jater Játra jsou jedním z nejdůležitějších orgánů našeho těla. Často však bývají napadána nejrůznějšími viry. To má potom vliv na celkovou jejich funkčnost. Mezi nejnebezpečnější viry patří všechny typy virů hepatitidy (dnes je jich známo již více než jen A, B, a C), dále virus EB (mononukleoóza) a neméně nebezpečné jsou viry herpetické, které mají negativní vliv na cévní systém a ovlivňují také náš nervový systém. Nabízím Vám zde několik přípravků, kterými je možno většinu těchto virů odléčit (opravdu lze přírodními prostředky vyléčit i žloutenku a to včetně důsledků, které v organismu vyvolala).
Kategorie: poruchy jater

Poruchy přijmu potravy « Rubrika | Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos

Poruchy přijmu potravy « Rubrika | Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos

Poruchy přijmu potravy Test 27. května 2008 v 16:49 Tady je test na zjištění jestli trpíte či ne poruchami příjmu potravy Test ZDROJ: http://due-italiana-ragazze.blog.cz/ Přidat komentář Chew and spit ( rozkousej a vyplivni ) 2. července 2007 v 14:02 Je to vlastně nemoc, při které se potrava rouzkousá a poté vyplivne! Dívky které si osvojili "Chew and spit" se často dostávají do začarovaného kruhu, ze kterého se jen velmi těžko vymaní. Ze začátku vyplivnou jen třeba čokoládu a tlusté maso ale postupně vyplivávají stále víc potravin, takže nakonec skončí s těžkou anorexií, která ohrožuje jejich život. Přidat komentář Obrázky 2. července 2007 v 13:42 Přidat komentář Příběh ze života - anorexie 2. července 2007 v 13:36 Příběh ze života... U Od útlého dětství byla Linda tlustá. Její rodiče ji říkali "Medvídek", protože byla vždycky baculatá.
Kategorie: porucha přijmu potravy

Kategorie: