lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 1764
Čeká na schválení: 194
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kabelky » poptávám rekonstrukci koupelny

Nejnovější v kategorii kabelky:


Střešní krytina Blach Stal | Plastove septiky, krytina, stavebni material, zbozi

Střešní krytina Blach Stal | Plastove septiky, krytina, stavebni material, zbozi

Blach Stal King lesklá Plechová střešní krytina KING je klasická, estetická a... naše cena 189 Kč Koupit Detail s DPH m2 Blach Stal Elita lesklá Plechová střešní krytina Elite navazuje svou linií na k... naše cena 189 Kč Koupit Detail s DPH m2 Blach Stal Dakota matná Plechová střešní krytina DAKOTA je novátorským řešením... naše cena 195 Kč Koupit Detail s DPH m2 Blach Stal Trapez T-8 lesklý Trapézové profily Blach Stal jsou využívané nejen na po... naše cena 175 Kč Koupit Detail s DPH m2 Blach Stal Trapez T-14 matný Povrchová úprava: 35mµ naše cena 199 Kč Koupit Detail s DPH m2 Blach Stal Trapez T-18 matný Na přání zákazníka je možné objednat i trapézové plechy... naše cena 195 Kč Koupit Detail s DPH m2 Výsledky 1 - 6 z 6 [Celkem stránek: 1 ] « Copyright © 2010 EVRON | Staňte se fanouškem systému Evron | Tvorba webových stránek | Přidat k oblíbeným | Majáky | Motořetězy | Dětský bazar | Hračky
Kategorie: polská střešní krytinaSeznam zdrojů na téma poptávám rekonstrukci koupelny:


Poptávám rekonstrukci koupelny
NEJ POPTÁVKA.CZ | Vyhledávání v poptávkách
poptávám rekonstrukci koupelny | www.sluzby.cz
Sháním: rekonstrukci koupelny a WC | Profito.cz - Oslovte profíky v oboru
► Sádrokartonářské práce ◄◄◄
Poptávka rekonstrukce koupelny
Štítek: rekonstrukce koupelny
3D NБVRHY koupelen, kuchynн, interiйrщ, realizace, rekonstrukce koupelny - 3D nбvrhy s.r.o.
Rekonstrukce koupelny a bytového jádra
Poptávám rekonstrukci koupelny | www.sluzby.cz
Rekonstrukce koupelen | Katalog stránek Webnode
► Montážní činnost ◄◄◄
Poptávka - rekonstrukci koupelny a WC v paneláku | NejŘemeslníci
PotЕ™ebujete nabГ­dky firem? :: panelГЎkovГ© koupelny oprava panelГЎkovГ© koupelny
Poptávám: rekonstrukci koupelny, viz poptávka | ePoptávka.cz
Stavební poptávky a zakázky najdete ZDE!
Potřebujete nabídky firem? :: panelákové dveře panelový dům
Vyhledat poptávku | Rekonstrukce bytového jádra cena postup, rekonstrukce domu, bytu, koupelny | SeznamRemeslniku.cz - ověření řemeslníci ve Vašem okolí
Archív starých poptávek | katalog fotogalerie inspirace do koupelny siko rekonstrukce koupelnový nábytek | SeznamRemeslniku.cz - ověření řemeslníci ve Vašem okolí
Poptávám: rekonstrukci koupelny + nová dlažba na WC, koupelna cca 1,6 x 1,6 m | ePoptávka.cz

Polykarbonát Lexan - Plastsvar - David Jelínek - žumpy, septiky, jímky, šachty

Polykarbonát Lexan - Plastsvar - David Jelínek - žumpy, septiky, jímky, šachty

Podrobné informace Technický list: Polykarbonát Lexan Ceník: Polykarbonát LEXAN Výhody polykarbonátové desky Lexan Odolnost proti proražení Dutinkové desky si ponechávají vysokou odolnost proti proražení i po dlouhodobém vystavení působení počasí v teplotním rozsahu od -40°C do +120°C. UV ochrana Dutinkové desky jsou chráněny proti UV záření speciálně vyvinutou technologií ochranné vrstvy, která zaručuje zachování všech klíčových vlastností materiálu i po dlouhodobém vystavení působení počasí. Materiály bez této vrstvy podléhají slunečnímu záření způsobující mikroskopické povrchové trhliny, jejichž narůstání vede až k erozi povrchu. Ochrana před sluncem Čiré polykarbonátové desky mají propustnost světla od 64% do 82% podle tloušťky a struktury. K zasklení jižních stran a k tlumení nežádoucího množství přímého slunečního světla dodáváme bronzové, modré, šedé a zelené odstíny nebo rozptylové opálově bílé. Redukce prostupnosti světla také pomáhá regulovat teplotu daného prostoru, čímž se šetří případné náklady na stínění nebo klimatizaci. Nízká hmotnost Polykarbonátové desky Lexan Thermoclear se v soutěži s tradičními zasklívacími materiály osvědčily jako ideální výrobek pro nové a náhradní zasklení. Ve srovnání s drátěným sklem o tloušťce 6mm ušetří dutinkové desky na hmotnosti o síle 10mm více jak 85% váhy. Nízká plošná hmotnost umožňuje použití lehkých nosných konstrukcí, které pak propouští více světla a navíc šetří náklady na dopravu, montáž i práci. Teplotní stálost Teplotní rozsah použití materiálu Lexan Thermoclear je od +100°C až po -40°C, popř.
Kategorie: polykarbonátové desky ceník

Carpaccio z uzeného lososa - recepty

Carpaccio z uzeného lososa - recepty

Soutěžíme o ceny! Přidej své recepty a fotografie a bojuj o ceny v soutěži Zlatá vařečka >> přihlásit | registrovat
Kategorie: pomazanka z uzeneho lososa

TYP STŘECHY

TYP STŘECHY

TYP STŘECHY Pátek, 25 Únor 2011 08:28 Petr Kebhart Nejběžnější typy sklonitých střech Pultová střecha má jen jednu střešní rovinu s hřebenem a okapem a tři štíty (dva boční a hřebenový). Používá se především na stavby na hranici pozemku, na přístavky, na části činžovních domů přiléhající podélně k sousedním domům a v ekologické architektuře na tzv. aktivní solární domy. Sedlová střecha je historicky nejběžnější typ střechy používaný v Česku; je velmi rozšířena v řadové zástavbě rodinných i bytových domů. Má dvě střešní roviny s přímočarým hřebenem, dvěma okapy a dvěma štíty. Variantami jsou střechakřížová a polokřížová (vznikají pronikem dvou sedlových střech se stejnou výškou hřebene), používané na stavbách složitějšího půdorysu. Mansardová střecha je variantou střechy sedlové; každá její polovina mezi hřebenem a okapem se skládá ze dvou střešních rovin odlišného sklonu. Vnitřní prostor pod touto střechou se nazývá mansarda (obytné podkroví); jméno jí dal francouzský architekt Jules Mansard. V současné době je rozšířena tzv. falešná mansardová střecha: jedná se o střechu sedlovou, kterou doplňuje mansardový obklad na svislé stěně horního podlaží.
Kategorie: polovalbová střecha

cesky-porcelan-dubi -

cesky-porcelan-dubi -

← Reference cesky-porcelan-dubi By admin | Published 11.9. 2011 | Full size is 200 × 80 pixels stival vlnap Bookmark the permalink. Služby Strategické plánování Propagace v médiích Digitální média Internetový marketing . Marketing na sociálních sítích Public Relations, Public Affairs Kreativní design Brand management a sponzoring O společnosti Proč zvolit Via Caroli Partneři Kariéra Kontakt Rezidence Wolkerova Wolkerova 3/24 160 00 Praha 6, CZ info@viacaroli.cz © 2011 Via Caroli s. r. o. Všechna práva vyhrazena.
Kategorie: porcelan dubi

HELUZ uvádí na trh cihlu s integrovanou polystyrenovou izolací -

HELUZ uvádí na trh cihlu s integrovanou polystyrenovou izolací -

HELUZ uvádí na trh cihlu s integrovanou polystyrenovou izolací 1. 7. 2011 HELUZ Family 50 2in1 je název nového výrobku, který v sobě spojuje ty nejlepší vlastnosti kvalitního zdicího materiálu a tepelné izolace. Nové cihelné bloky jsou výsledkem několikaletého vývoje a začátkem července je na český trh jako žhavou novinku přináší firma HELUZ cihlářský průmysl, v. o. s. Projekt, v jehož rámci produkt vznikl, byl realizován ve spolupráci se Stavební fakultou ČVUT v programu Výzkum a vývoj nové generace cihelných prvků jednovrstvého zdiva a byl podpořen z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu ČR. Vývojem tohoto na českém trhu jedinečného produktu, sestávajícího z cihelných bloků HELUZ Family 50 a vloženého expandovaného polystyrenu, se podařilo realizovat záměr nabídnout cihelný blok vhodný pro výstavbu domů s téměř nulovou spotřebou energie. Do dutin cihel, které jsou běžně vyplněny pouze vzduchem, je vložen tepelný izolant, jenž brání přenosu tepla sáláním mezi protilehlými stěnami dutiny ve výrobku. Tepelněizolační vlastnosti výrobku se tím zvýšily až o 40 %. Jednovrstvé zdivo z cihel HELUZ Family 50 2in1 má nejlepší tepelněizolační parametry na trhu, které jej řadí do pole izolačních materiálů při zachování výhodných vlastností jednovrstvého zdiva. S rezervou splňuje požadavky na obvodové konstrukce nulových, pasivních a nízkoenergetických domů bez dodatečného zateplení. Zdivo vyniká svou pevností, masivností, trvanlivostí a tepelněizolačními parametry.
Kategorie: polystyrenové cihly

Kategorie: