lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 2494
Čeká na schválení: 33
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kabelky » poptavka zednicke prace

Nejnovější v kategorii kabelky:


Poptávky / Bazar / bagry.cz - vše o stavebních strojích pro zemní práce

Poptávky / Bazar / bagry.cz - vše o stavebních strojích pro zemní práce

Vázací řetězy zadáno 01.01. 2012, typ inzerce: koupím příslušenství, Koupím vázací řetězy(jednoduché) s nosností od 3 tun výše. provedení oko-oko, oko-hák popř hák-hák nabídky prosím na email omnimatic@seznam.cz Další kontakty: email omnimatic@seznam.cz Koupím jeřáb Praga AD 080 nebo Tatra AD 20 zadáno 01.01. 2012, typ inzerce: koupím jeřáb, Koupím jeřáb Praga AD 080 nebo Tatra AD 20 jen v dobrém stavu s platnou STK. Platba ihned. E-mail: 604952935@seznam.cz Telefon: +420 604952935 Koupím nebo doplatím leasing na smykem řízený nakladač LOCUST,CAT,JCB,UNC zadáno 01.01. 2012, typ inzerce: koupím smykem řízený nakladač kolový, Koupím nebo doplatím leasing na smykem řízený nakladač LOCUST, CAT, JCB, UNC včetně příslušenství. Jen v dobrém stavu, platba ihned. E-mail: 604952935@seznam.cz Telefon: +420 604952935 Koupím stavební stroj zadáno 01.01. 2012, typ inzerce: koupím smykem řízený nakladač kolový, Mám zájem o koupi stavebních strojů: nakladače, minibagry, příslušenství, jeřáby, bagry, plošiny, sklápěče, nosiče kontejnerů, vysokozdvihy apod.
Kategorie: poptávka výkopové práceSeznam zdrojů na téma poptavka zednicke prace:


Práce ve stavebnictví, hledám práci ve stavebnictví
zednicke prace | Online Poptávka.cz
Stavební práce, řemeslníci, nabídka stavební práce, poptávka stavební práce | Subdodávky
Zednické práce, poptávka a nabídka práce
Poptávka stavebních prací | poptavky-stavebnich-praci.cz - Poptávám: zednické, štukatérské a fasádnické práce, jednotky - desítky zakázek
poptavka zednicke prace plzen - motivycviky.info
Zednické práce - Nabídka, poptávka
Nabídka - Práce na ŽL - zednicke prace,kopacske prace,bouraci prac
Zednické práce
Veškere zednicke prace+služby hodinovi manžel - nabídka a poptávka práce
Inzerce práce v stavebnictví (poptávka) - www.bazac.cz
Stavební práce - poptávky - koupím, inzerce
Zednické práce - Nabídka, poptávka
Zednicke prace, poptávka, Vyškov - inzerce, bazar - ČeskýPortál.eu
Zednické práce - Nabídka, poptávka
Prace.Bazos.cz - Nabídky práce - Poptávka
Zedníci - zednické práce, stavební práce, stavby, bourání, vyklízení, stavby
Prace.Bazos.cz - práce Stavebnictví - Poptávka
Stavební práce, Stavební bazar, Stavební firmy, Nabídka práce | Sudbdodávky
Stavebnictví - nabídky - prodám, prodej, inzerce

Policie - obvodní oddělení Karlovy Vary - Firmy Karlovy Vary

Policie - obvodní oddělení Karlovy Vary - Firmy Karlovy Vary

Policie - obvodní oddělení Karlovy Vary Adresa: I. P. Pavlova 26, 36001 Karlovy Vary Telefon: +420 974 366 255 | Kde nás najdete Mapu si můžete oddálit, či přiblížit kliknutím na +, nebo - symbol na mapě. Mapa je intereaktivní - můžete jí posouvat stisknutým levým tlačítkem myši.
Kategorie: policie karlovy vary

LANIT PLAST - ESHOP polykarbonát, polykarbonátové desky, plexisklo

LANIT PLAST - ESHOP polykarbonát, polykarbonátové desky, plexisklo

Parametry: Desky ze sklolaminátu FILON - v rámci výprodeje je k dispozici pouze omezené množství desek. Čirá průsvitná deska ze sklolaminátu, profil 177/51, síla desky 0,86 mm. Profil desky je kompatibilní se střešní krytinou CEMBRIT ETERNIT A5 (velký Eternit) a desku tak můžete použít i jako prosvětlení této krytiny. Tento typ desky je opatřen speciální úpravou Melinex (zjednodušeně – na vnější stranu desky je z výroby přilepená folie z polyetylenu, která funguje jako její ochrana). Vlnité desky ze sklolaminátu - desky dodáváme v sílách od 0,55 mm do 0,97 mm (na objednávku i větší síla). Desky nejsou úplně průhledné, ale díky obsahu skleného vlákna spíše průsvitné, takže mírně odstíní slunce. Desky jsou určeny především k prosvětlení střech zemědělských budov (profily 130/30, 177/51) nebo i k zastřešení pergol a přístřešků (profily 94/35, 100/30, 130/30). Nabízíme profily kompatibilní s řadou střešních krytin. Např. profily, které máme skladem: 94/35 - kompatibilní s krytinou Ondulin 100/30 - kompatibilní s krytinou Vertex 130/30 - kompatibilní s krytinou Cembrit B8, B9 177/51 - kompatibilní s krytinou Cembrit A5, A6 Výrobek firmy Sintostamp - Itálie nebo Magniplast - Itálie. Na tento typ desky poskytujeme prodlouženou záruku 5 let na nerozbitnost krupobitím.
Kategorie: polykarbonátové desky ceník

Servis a opravy notebooků Praha a okolí

Servis a opravy notebooků Praha a okolí

Opravované značky notebooků Opravy mechanicky poškozených notebooků Zajistíme vám výměnu prasklého displaye, opravu poškozeného napájecího konektoru, výměnu nefunkční CD nebo DVD mechaniky. U většiny modelů jsme schopni zajistit i výměnu prasklých krytů. Pokud máte politý notebook, odpojte jej z el. sítě, vyjmětě baterii a kontaktujte servisli linku, při používání hrozí zkratování a výrazné prodražení opravy.
Kategorie: politý notebook

iMeníčka.cz | Restaurace Penzion Pomněnka - polední menu a obědová menu vaší oblíbené restaurace

iMeníčka.cz | Restaurace Penzion Pomněnka - polední menu a obědová menu vaší oblíbené restaurace

Nabízíme města Kroměříž Valašské Meziříčí Rožnov pod Radhoštěm Otrokovice Vsetín Holešov Uherské Hradiště Staré Město Uherský Brod Zlín Napajedla Vizovice Bystřice pod Hostýnem Luhačovice Nivnice Uherský Ostroh Ostrožská Nová Ves Veselí nad Moravou Záříčí Topolná Kyjov Hluk Strážnice Hodonín Dolní Bojanovice Rohatec Bánov Modrá Břeclav Vracov Bojkovice Valtice Zašová Svatobořice Olomouc Znojmo Hranice Huštěnovice Slavičín Penzion Pomněnka | Luhačovice Adresa: Příční 292, 763 26 Luhačovice Email: info@penzionpomnenka.... Telefon: +420577113213 Mobil: +420606763600 Web: www.
Kategorie: poměnka luhačovice

Poličky do koupelny neslouží pouze jako úložný prostor — Zastreseno.cz

Poličky do koupelny neslouží pouze jako úložný prostor — Zastreseno.cz

Nacházíte se: Úvodní stránka > Nábytek > Poličky do koupelny neslouží pouze jako úložný prostor Poličky do koupelny neslouží pouze jako úložný prostor Tagy: police, poličky, nástěnné police, dřevěné police, plastové police Koupelna patří k místnostem, ve kterých snad denně řešíme otázku úložných a odkládacích prostor. V českých domácnostech stále převládají koupelny menších rozměrů, a tudíž je zapotřebí šetřit každým místem. Tuto problematiku jednoduše vyřeší police, poličky a policové systémy, které nám místa neuberou, ale naopak přidají. Design versus praktika Poličky mají v koupelně nezastupitelné a mnohdy i dominantní místo, avšak jejich funkce splňuje spíše stránku estetickou než praktickou. Při výběru poliček do koupelny zpravidla upřednostňujeme jejich design a vybíráme dle toho, co se nám líbí. Důležitějším aspektem při výběru poliček by však měla být jejich obsahová stránka, rozměry úložného prostoru a dispoziční řešení. V koupelnách se často vyskytují poličky drobného vzhledu, na kterých jsou umístěny menší flakonky s parfémy nebo pleťové krémy. Další sortiment se však na ně již nevejde a tak se opět řeší problematika úložného prostoru. Na našem trhu však existuje tak neskutečně rozmanitý výběr polic, poliček a kompletních systémů, že výmluvy typu „nic jiného jsem nesehnal“ nejsou opodstatnělé. velmi praktickým řešením jsou poličky ve zdi Z čeho tedy vybírat?
Kategorie: policky do koupelny

Kategorie: