lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 9538
Čeká na schválení: 152
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kabelky » polyfuzní svářečka

Nejnovější v kategorii kabelky:


Polyuretan - tepelná a vodotěsná izolace nástřikem a litím PUR pěny na místě

Polyuretan - tepelná a vodotěsná izolace nástřikem a litím PUR pěny na místě

TEPELNÁ A VODOTĚSNÁ IZOLACE nástřikem a litím PUR pěny na místě Popis Technologie nástřiku tvrdé polyuretanové pěny je jedinou technologií, která umožňuje současné provedení tepelné i vodotěsné izolace plochých i atypických střech. Vzhledem k výborné přilnavosti polyuretanu téměř ke všem materiálům je tato technologie vhodná také k izolaci svislých i různě zakřivených ploch (např. stěny, zásobníky různých kapalin, teplovodní potrubí ap.) Značnou výhodou uvedené technologie je vedle rychlosti provedení především možnost rekonstrukce střechy bez narušení provozu v uvedeném objektu. Jedná se o bezspárovou technologii, která v kombinaci s výbornou přilnavostí polyuretanové pěny umožňuje jednoduché, ale přitom velmi účinné řešení všech střešních prostupů. Střecha upravená technologií nástřiku PUR je pochůzná pro provádění její běžné údržby. Nástřik PUR pěny na vnější stranu konstrukcí je zakončen ochranným nátěrem (filtrem) proti působení UV záření. V úvahách o celkovém ekonomickém přínosu předkládaného způsobu tepelné a vodotěsné izolace střechy je nutné mít na zřeteli velmi dlouhou životnost PUR pěny (minimálně 25 let) a minimální náklady na údržbu. Po uvedenou dobu odpadají samozřejmě také problémy a náklady vznikající se zatékáním střechy. Na aplikovanou polyuretanovou pěnu poskytuje naše firma záruku 5 let.
Kategorie: polyuretanová izolace střechSeznam zdrojů na téma polyfuzní svářečka:


MELICHAR CZ - železářství od A do Ž - Polyfúzní svářečka - sada instalatérská 14 dílů Proteco
POLYFÚZNÍ SVÁŘEČKY - KONRAD
Konrad souprava 800 trio polyfuzní svářečka | NAKO Pardubice
REMS - Stroje a nástroje
Konrad souprava 800 trio polyfuzní svářečka - 800trio
polyfúzní svářečka plastů, trubek PPR | NÁŘADÍ VÍTEK s.r.o.
Polyfuzní sváření plastových trubek - MůjPlan.cz
Polyfuzní svářečka plastových trubek - Hyperzboží.cz
Půjčovna nářadí, průmyslového zboží Brno
Konrad souprava Kutil - polyfuzní svářečka PP2-350 a příslušenství | NAKO Pardubice
Polyfůzní svářečka - DYTRON P-4a | Púvap
polyfuzní svářečka potrubí - Rychnov nad Kněžnou, Na prodej - Rychnov nad Kněžnou
Polyfúzní trnová svářečka 800 W
Polyfúzní svářečka NEO 900W | Elektro-nářadí.cz
polyfuzní svářečka - Zboží.cz
Polyfůzní svářečka - DYTRON P- 1B | Púvap
Svářečka polyfúzní NEO tools | DINO SERVIS s.r.o.
Svářečky - VELKOOBCHOD v oblasti nástrojů, nářadí a měřidel
Polyfúzní svářečka TUSON | Svartop
svarecka polyfuzni - SrovnaniCen.cz

Cenová nabídka tepelných izolací objektů

Cenová nabídka tepelných izolací objektů

Cenová nabídka tepelných izolací objektů CLIMATIZER PLUS Tepelná a zvuková izolace aplikovaná foukáním sypkého materiálu do předem připra-vených prostor např. dutých příček, stropů, podlah, rovných i šikmých střech apod. Pro splnění požadavků ČSN 730540 o tepelných izolacích objektů postačí izolační vrstva 10 - 12 cm Climatizeru Plus. Ceník aplikace (materiál plus práce) volně foukaný do prostoru tzn. při vrstvě 10 cm 75,- Kč/m 2 - foukaný do dutin se sklonem: do 30 0 1,3 – 1,4 x 750,- Kč/m 3 do 45 0 1,4 – 1,6 x 750,- Kč/m 3 do 90 0 1,6 – 2,1 x 750,- Kč/m 3 izolace nástřikem nástřik s vodou 1.500,- Kč/m 3 nástřik s lepidlem 2.200,- Kč/m 3 Ceny neobsahují náklady na dopravu materiálu a DPH ve výši 5%. POLYSTYRENOVÉ DESKY Jedná se o tepelnou izolaci stěn z vnější strany konstrukce deskami polystyrenu. Zateplení se provádí z polystyrenových desek lepených na podklad tmelem a kotvených hmoždinkami. Na takto upevněné polystyrenové desky se nanáší vrstva tmele vyztužená perlinkou, dále pak penetrační nátěr, tenkovrstvá omítka a fasádní barva. Zateplovací systém je možno aplikovat na porobetonové materiály, cihlové zdivo, vápenocementové omítky s dostatečnou pe vností. Cena zateplení při tloušťce polystyrenu 50 mm, hladké omítce a bílé fasádní barvě činí Při větší tloušťce polystyrenových desek se cena zvyšuje o 20,- Kč/m 2 za 1 cm tloušťky nad 50 mm.
Kategorie: polystyrenové desky cenik

Výroba kuchyní - Moravskoslezský kraj - Firmy.cz

Výroba kuchyní - Moravskoslezský kraj - Firmy.cz

Ivan Baňka Zabýváme se výrobou kuchyňských linek a vestavěných skříní. www. kuchynske-linky. ivanek.name - Čeladná
Kategorie: polske kuchynske linky

Eshop - Centralplast - expert na bazény!

Eshop - Centralplast - expert na bazény!

polystyren XPS tl. 20 mm dno a boky
Kategorie: polystyren xps ceník

Nával v porodnicích. Můžou za to malování a babyboom - tn.cz

Nával v porodnicích. Můžou za to malování a babyboom - tn.cz

Nával v porodnicích. Můžou za to malování a babyboom Foto: Profimedia 17.08. 07:31 | Aktualizováno 17.08. 08:18 | tn.cz / Hana Válková Porodnice praskají ve švech a v létě porodů některým navíc ještě přibývá. Mohou za to malování a rekonstrukce. Letní měsíce často nemocnice využívají k malování nebo zednickým pracím. V porodnicích mají letos nával, a tak malování jedné může znamenat problém pro jinou. Od 1. do 18. srpna maluje například porodnice v Chebu. Nejbližší porodnice je v Sokolově a tak tam v těchto dnech mají plné ruce práce. „Porodů přibylo.
Kategorie: porodnice hradec králové

Kontakty > Policie - okresní ředitelství Beroun | Policie ČR

Kontakty > Policie - okresní ředitelství Beroun | Policie ČR

Navigace Úvod Aktuality Městská policie Policie ve světě Přestupky policie Cizinecká policie Dopravní nehody Kriminální případy Kontakt Dopravní inspektorát Volná místa StB seznamy Bodový systém Poradna Vtipy Anketa Považujete za správné zavedení povinnosti užívat zimní pneu? Ano, rozhodně. 1634 Ne, v žádném případě. 227 Mělo by být povoleno malé množství alkoholu pro řidiče? května 36, 267 01 Králův Dvůr telefon: 974 872 740 fax: 974 872 740 e-mail: beoopdvur@mvcr.cz Obvodní oddělení Zdice adresa: Husova 225, 267 51 Zdice telefon: 974 872 730 fax: 974 872 730 e-mail: beoopzdice@mvcr.cz Krajská správa Středočeského kraje >> aktualizováno: 23.10. 2008 - zdroj a foto: MVČr
Kategorie: policie beroun

Kategorie: