lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 9649
Čeká na schválení: 290
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kabelky » policie zlín

Nejnovější v kategorii kabelky:


Úvod - Městská policie hlavního města Prahy

Úvod - Městská policie hlavního města Prahy

Události Strážníci zadrželi muže podezřelé z posprejování zdi nákupního střediska na Veronském náměstí. Případem se zabývají policisté 30. 12. 2011 Včera v půl druhé ráno přijal operátor linky tísňového volání 156 oznámení, že na Veronském náměstí sprejují dva muži na stěnu místního nákupního střediska. Strážníci zadrželi muže podezřelého z vykradení osobního vozidla. Podezřelý předtím šplhal po okapech na balkony domů v Praze 10. Případem se zabývají policisté 29. 12. 2011 Včera krátce před šestou hodinou ráno přijalo operační středisko Městské policie Praha 10 oznámení, že v ulici Volyňská neznámý muž leze po okapu na balkóny. Oznamovatel se domníval, že se jedná o zloděje. Na místo byla ihned vyslána autohlídka strážníků. Po příjezdu na místo hlídku kontaktoval oznamovatel s tím, že muž mezitím utekl do přilehlé Dukelské ulice.
Kategorie: policie praha 11Seznam zdrojů na téma policie zlín:


Územní odbor Zlín - Policie České republiky
Policie zlín
Mladistvé sprejery zadrželi strážníci Městské policie Zlín Vychytané.cz fotky, fotoreporty, fotogalerie, akce a parties..
Policie Zlín
Územní odbor Zlín - Policie České republiky
INSPEKTORÁT CIZINECKÉ POLICIE Zlín , Slavičín - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz
Známý zlínský rapper Steel skončil ve vazbě - Zlínský deník
Územní odbor policie Zlín (Zlín) - Najisto
Městská policie Zlín
Kontakty > Policie Zlín - územní odbory a obvodní oddělení | Policie ČR
Policie | Zlin.cz - informační server pro Zlínský kraj
Návštěva Městské policie Zlín - 1. A 2010/2011
Městská policie Zlín | Policie ČR
Policie ČR - Krajské ředitelství policie Zlínského kraje - Firmy.cz
Zpravodajství policie Zlínského kraje - Policie České republiky
Městská policie Zlín - Zlín - Městská policie
Policie odložila tři ze čtyř trestních oznámení o dotačních podvodech na zlínské univerzitě | Mediafax.cz
Policisté učili děti přecházet silnice - Zlín
Městská policie Zlín
Policie ČR - Krajské ředitelství policie Zlínského kraje

Tábor Bítov » Archiv » 18.7.2011 Chýnovská policie s psovody z Tábora

Tábor Bítov » Archiv » 18.7.2011 Chýnovská policie s psovody z Tábora

« 17.07. 2011 Den grilování 19.7. 2011 Rozluštění Orlokova deníku » 18.7. 2011 Chýnovská policie s psovody z Tábora 18. Červenec 2011 zaslal admin-Pedroz Milí rodiče, dnes dopoledne za námi zavítal velitel chýnovské policejní stanice s psovody z Tábora. Psovodi dětem předvedli doslova „psí kusy“. Přivezli si na to hned tři německé ovčáky a odpověděli nám na všechny otázky, takže teď už třeba víme, jak si psi ráno čistí zoubky. Chýnovský velitel pak děti seznámil s policejní prací. Ukázal nám, jak fungují trubičky na orientační dechovou zkoušku, dobrovolníkům sejmul otisky, vyzkoušeli jsme si i neprůstřelnou vestu a viděli i mnoho dalších zajímavostí. Touto cestou bych chtěl naší dnešní návštěvě ještě jednou poděkovat, byla velmi milá a ochotná.
Kategorie: policie tábor

Dejte si polníček a budete v pohodě - Magazín ČeskéNoviny.cz

Dejte si polníček a budete v pohodě - Magazín ČeskéNoviny.cz

Polníček obohacoval talíře strávníků již ve starém Římě. Planě roste po celé Evropě, tedy i u nás. Vyšlechtěné kultivary jsou ale přece jen chutnější. Pěstují je zejména ve Středomoří, ale i v Německu, Belgii a Dánsku. Zachutná-li vám, můžete jej vysít i na své zahrádce. Polníček řadíme mezi listové saláty. Nutričně jde ale o mnohem významnější zeleninu než například klasický hlávkový salát. V maličkých listech polníčku nalezneme hojnost vitamínu C - dokonce 1,5x více než v citronech, a také vitamín A a E. Z minerálních látek je výrazně zastoupeno železo, ale i hořčík, draslík, vápník a samozřejmě kyselina listová. Za zmínku stojí i obsah betakarotenu.
Kategorie: polníček salát

ICP Karlovy Vary - Policie České republiky

ICP Karlovy Vary - Policie České republiky

Drobečková navigace Úvodní strana / Útvary Policie ČR / Celorepublikové útvary / Služba cizinecké policie / ObŘ Plzeň / O nás / Úřední deska / ICP Karlovy Vary ICP Karlovy Vary Policie České republiky – Služba cizinecké policie Oznámení o možnosti převzít písemnost Thi Chi NGUYEN, nar. 25.07. 1989, st. přísl. Vietnam  por. Ing. Ilona  Vaníčková  - 15.4. 2009 Oznámení o možnosti převzít písemnost Thanh Tung NGUYEN, nar. 31.10. 1990, st. přísl. VNM  por. Ing. Ilona  Vaníčková  - 15.4. 2009 Oznámení o možnosti převzetí písemnosti SPILKA Valdyslav, nar. 18.07. 1972, st.
Kategorie: policie karlovy vary

DUHOVÁ PLANETA, s.r.o., Prodej korálky lýko vatovky bižuterie barevné kartony polystyren pěnová guma twist art quilling

DUHOVÁ PLANETA, s.r.o., Prodej korálky lýko vatovky bižuterie barevné kartony polystyren pěnová guma twist art quilling

Prodej korálky lýko vatovky bižuterie barevné kartony polystyren pěnová guma twist art quilling Velkoobchod, prodej, internetový obchod: - materiály pro ruční práce - lýko - sisal - polystyrénové výlisky - vatovky - twist art - kartony, vlnité lepenky - bižuterní komponenty - korálky - barvy - výsekové strojky. zobrazit celý text... Klasifikace produkce: VELKOOBCHOD
Kategorie: polystyren prodej

Zednické práce - Nabídka, poptávka

Zednické práce - Nabídka, poptávka

Zednické práce - Nabídka, poptávka Zednické práce Stránky pro nabídku a poptávku se zaměřením na zednické práce Zednické práce nabídka, poptávka popřání nového roku Datum: 31. 12.2011 | Vložil: 723436819 Všem tu chci popřát jak poptávajícím aby v novém roce našli spolehlivou firmu která provede zakázku dle představ a nám řemeslníkům spoustu spokojených zákazníků a spousty realizovaných zakázek. Tak hlavně zdraví a spoustu spokojenosti v roce 2012 Hodnocení inzerátu úvěr Datum: 30. 12.2011 | Vložil: willsrichardloancompany@yahoo.com Ahoj Potřebujete úvěr? Pokud ano, kontaktujte nás emailem pro více informací. E-mail: willsrichardloancompany@yahoo.com Hodnocení inzerátu Hledam dlouhodobější brigádu Datum: 29. 12.2011 | Vložil: kawasakiroman@e-mail.cz Kdo nabídne zednické práce,sádrokarton,omítky,stavba trubkového lešení,zateplování fasád. Ps:Praha a okolí. Hodnocení inzerátu Zednické práce všeho druhu Datum: 22. 12.2011 | Vložil: Zelinka Miroslav mobil :603588238 email : zednickepracezelinka@seznam.cz Provádime veškeré stavební práce na ŽL.
Kategorie: poptávka zednických prací

Kategorie: