lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 14755
Čeká na schválení: 177
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kabelky » polystyren na strop

Nejnovější v kategorii kabelky:


www.SWISSPOR.pl

www.SWISSPOR.pl

Desky z pěnového polystyrénu SWISSPOR FASSADENDÄMPLATTE WDV Na známem z vysokých požadavku německém trhu se pro zateplování staveb používají desky z pěnového polystyrénu FASSADENDÄMPLATTE WDV, které mají ve srovnání s obyčejným polystyrénem EPS70 i EPS 100 vyšší technické parametry než (mnohem přísnější tolerance pokud jde o rozměry, menší savost atd.) . Výroba fasádních polystyrénových desek FASSADENDÄMPLATTE WDV staví producenta před nutností dodržovat během výroby mnohem přísnější technologické postupy. Polystyrénové desky Swisspor FASSADENDÄMPLATTE WDV byly pozitivně hodnoceny ve všech zkouškách vyžadovaných německou legislativou a získaly certifikát, který výrobce opravňuje k používání názvu FASSADENDÄMPLATTE WDV. Vlastnosti: - univerzální termoizolační materiál - odolný proti vlhku a biologické degradaci; - pevný při mechanickém zatížení - lehký a snadno opracovatelný;bce - s nízkým součinitelem tepelné vodivosti - samohasnoucí, - odolný proti působení chemických látek (kromě organických rozpouštědel) Polystyrénové desky SWISSPOR FASSADENDÄMPLATTE WDV se vyrábějí v rozměrech 1000 x 500 mm nebo podle přání zákazníka. Můžeme nabídnout také desky vyfrézované (hloubka drážky 15 mm).
Kategorie: polystyrenové deskySeznam zdrojů na téma polystyren na strop:


Stropní kazety: Ota Stárek - Zateplení, Sádrokartony, Lišty, Bordury
Polystyren k zateplení stropu - Dotaz do poradny
Polystyrenové bednění stropu | STAVITEL.IHNED.CZ - Technologie - konstrukce
Nabídka - originální stropní podhledy, stropní kazety | Stropní podhledy
Polystyren na strop sklepa
Energoportál.cz > Zatepleni stropu - tramové
living.cz - vše pro bydlení, dům a byt • Zobrazit téma - Polystyrén na strop podkroví
Odhlučnění bytu v paneláku - Diskuse - eMimino.cz
www.bauland.sk
Pasivní domy - diskuzní fórum • Zobrazit téma - Ytong + polystyren
Renovace dveří a odstranění lepidla na polystyren ze stropu
Starý strop? Zakryjte jeho nedostatky! - ProŽeny.cz ...nejsi v tom sama
Energetická poradna: Zateplení stropu nad sklepem.
lepidlo na polystyren - SrovnaniCen.cz
Zateplení stropu - polystyrénové kazety | Poradte.cz
Laasy - vše pro fasádu a interiér
Polystyrenové stropy JS - Diskuse TZB-info
Jak připevnit polystyren na strop | Poradte.cz
POLYSTYRENOVÉ STROPY - NENÍ NIC SNAZŠÍHO !!
Polystyren na stropě i příčky musely pryč. Proměna rodinu rozplakala - iDNES.cz

Aukro - Wikipedie

Aukro - Wikipedie

Historie Aukro je součástí polské Allegro Group, stejně jako největší polská online obchodní platforma. Na zrodu Aukro.cz se podílel Václav Liška, současný výkonný ředitel. Po celou dobu své existence je Aukro spjaté se Zlínem, kde má i svou poštovní adresu. Ocenění Ačkoliv Aukro není klasickým internetovým obchodem, získalo v anketě Křišťálová Lupa 2008 první místo v kategorii e-shop. Aukro uspělo i navzdory tomu, že není klasickým eshopem a na českém internetu je populární jako aukční portál. Aukční platforma nebyla nominována pouze ve své vítězné kategorii, ale současně i ve dvou dalších – projekt roku a také anticena. V roce 2010 společnost získala v soutěži Křišťálová lupa 1. místo v kategorii internetové obchodování. Kritika 21. června 2011 se Aukro (konkrétně reklama na něj) zařadila do série Koutek reklamní tuposti na serveru Britských listů, za reklamu ve formě papírové visačky, umísťované na kliky v předprázdninovém období.
Kategorie: polské aukce

Pronájem polní kuchyně

Pronájem polní kuchyně

Polní kuchyně PK 26 Polní kuchyně PK 26 je určena na ohřívání a přípravu stravy pro jednotky s počtem do 150 osob. Topeniště je upraveno na topení dřevem. Je možné zapůjčit s originálním topeništěm na motorovou naftu. Krb PK 26 je na kolovém podvozku se spojovacím zařízením "oko". Krb je možné dle potřeby z podvozku snést pro samostatné použití. Součástí PK 26 jsou 3 nerezové kotle a 4 termosy pro udržení teplé stravy po stranách krbu. V provozu je nutné prázdné kotle vyndat a otvory zaslepit záslepkou či kotle ponechat, ale dolít vodou, aby nevařili na "sucho". Technické údaje PK 26 Hmotnost: 580 Kg Délka/šířka/výška: 2438/1565/2100 mm Obsah kotlů: 225 l (3 x 75 l) Rychlost vaření: 30 - 40 min Spotřeba nafty při vaření: 4 l/h Maximální rychlost: 50 km/h Cena za půjčení
Kategorie: polní kuchyně pk 26

Dubnová miminka z jičínské porodnice - Jičínský deník

Dubnová miminka z jičínské porodnice - Jičínský deník

Rubrika: Jičínský deník - Miminka Dubnová miminka z jičínské porodnice Jičín - Opět vám přinášíme další snímky miminek z jičínské porodnice. Autor: Redakce reklama
Kategorie: porodnice jičín

Stropní kazety

Stropní kazety

  Stropní kazety Kazetový strop se v posledních době stává doslova hitem a je stropní kazety jsou velmi oblíbeným nástrojem každého interiérového designéra. Umožní tak nejlepší využití barev v designu stropu. Kromě estetického využití, ale mají také stropní kazety velký význam v úspoře energie jakožto izolační materiál. Výhodou je velká flexibilita co do tvarů, barevnosti a také snadná údržba. Existuje více druhů kazet - nejčastěji jsou polystyrenové, extrudovaé a s PVC folií, které se dají navíc velmi jednoduše omývat. Kazetové stropy se hojně využívají nejen v domácnostech, ale hojně v restauracích, obchodech, kancelářích a hotelech. Stropní kazety a osvětlení Společně s unikátně zvoleným designem stropních kazet a celého stropu jednoznačně souvisí i volba osvětlení, která dotváří celkovou atmosféru interiéru. Kazetový strop umožňuje efektně využít nejrůznějších LED bodových osvětleních v různých barvách. Instalace do kazet je poměrně snadná a pokud je vše harmonicky sladíte, tak získáté velmi útulné a luxuně vypadající prostředí. Diskusní téma: Stropní kazety Datum: 13.08.
Kategorie: polystyrenové stropní kazety

Dali byste si pořádný kus masa? - Bonus.cz

Dali byste si pořádný kus masa? - Bonus.cz

Detaily slevy Už jste dlouho neměli pořádný kus masa? Tak Vás určitě potěší nabídka na Ball Tip (200g steak z amerického hovězího) s jedinečnou přílohou které neodolá žádný labužník - zelené fazolky s anglickou slaninou, sekaným česnekem a grilované brambory za pouhých 155,- Kč. Zajisté Vás potěší nádherné prostředí s tradicí od roku 1910. Naši kuchaři vědí, jak potěšit chuťové buňky!. Určitě Vás překvapí příjemný a pohotový personál. Prostředí u nás je velmi příjemné, klidné, ale také krásně čisté. Přijďte jako parta chlapů a pořádně se najezte steaku z amerického hovězího a dejte si k tomu točený Prazdroj nebo pivo z Chýňského minipivovaru. Nabídka není pouze pro pány, ale i dámy si pochutnají na tomto skvělém steaku za pouhých 155,- a určitě je potěší, že od úterý do pátku Vám vždy od 19:00 posezení zpříjemní živé hraní na piáno. Po dohodě s restaurací je také možnost pořádání oslav, večírků a svateb. Kontaktujte nás na telefonu 224 323 876.
Kategorie: pořadny kus

Kategorie: