lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 8711
Čeká na schválení: 247
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kabelky » poliklinika zahradní město

Nejnovější v kategorii kabelky:


Události 2011

Události 2011

Dne 14.10. 2011 ve 21:40 hodin přijala autohlídka MP OŘ Praha 5 oznámení cestou OPES OŘ MP Praha 5, že v ul. Strakonická leží osoba na chodníku hlavou u rozbitého okna. Autohlídka se na místo dostavila ve 21:50 hodin. Zde spatřila osobu (muže), jak sedí a spí u domu a hlavou se opírá o okno do suterénu. Autohlídka spící osobu probudila a zároveň provedla kontrolu okna, které nejevilo žádné známky poškození. Poté se autohlídka osoby dotázala, zda má nějaké zranění a jestli na místo nepožaduje přivolání RZS k ošetření. Osoba autohlídce sdělila, že zraněná není a žádné lékařské ošetření nevyžaduje. Během zákroku a úkonu autohlídkou, začal pan stupňovat svojí agresivitu a to tím, že hodil plastovou lahví velkou silou o zem. Poté se rozeběhl proti zdi domu, na kterou skočil a pak vběhl do vozovky se slovy: „ Já se zabiji a Vy s tím neuděláte vůbec nic.
Kategorie: policie praha 11Seznam zdrojů na téma poliklinika zahradní město:


POLIKLINIKA ZAHRADNÍ MĚSTO spol.s r. o., Praha-město
Poliklinika Zahradní Město, s.r.o. (Praha - Záběhlice) - Najisto
Poliklinika Zahradní Město spol.s r.o. - InfoKlik
Medica centrum, s.r.o. - Zdravotnické zařízení pro léčbu v oboru ušní, nosní, krční - MUDr. Ibrahim Issa - Úvod
Veterinární nemocnice AAVet
poliklinika zahradní město - Praha - Zlaté Stránky
Poliklinika Zahradní Město, spol. s r.o. - Firmy.cz
Desítka.cz - Informace týkající se městské části Praha 10 - Záhadná rekonstrukce parku u polikliniky Zahradní Město
Poliklinika Zahradní Město, s.r.o. | Zdravotnické zařízení
Poliklinika Zahradní Město, spo. s.r.o. - Vitalia.cz
POLIKLINIKA ZAHRADNÍ MĚSTO spol.s r. o. - Podnikatel.cz
Vizuální obchodní rejstřík - Poliklinika Zahradní Město spol. s r.o.
Poliklinika Zahradní Město, spol. s r.o.
Poliklinika Zahradní Město, s.r.o. - Jabloňová 8/2992, 10600 Praha 10
Poliklinika Zahradní Město spol. s r.o., IČO: 48037427, 01.01. - Obchodní rejstřík - Peníze.cz
Poliklinika Zahradní Město spol. s r.o.
Městská část Praha 22 - oficiální stránky města - Důležité telefony a odkazy
www.novezahradnimesto.net :: Zobrazit téma - Lékařská péče v okolí, zvláště pro dětičky
ROPID-2010-Praha zřídila novou linku pro tělesně postižené v rámci PID
Město Touškov, Varnsdorf Poliklinika Zahradni - ZnamyLekar.cz

Oprava notebooku DELL - Politý notebook (kofola, pivo, ...) : servisvbrne.cz - Servis POČÍTAČŮ, NOTEBOOKŮ, PLAYSTATION, XBOX, PSP A MOBILNÍCH TELEFONŮ - OPRAVA BRNO, Servis PC BRNO, oprava notebooku Brno

Oprava notebooku DELL - Politý notebook (kofola, pivo, ...) : servisvbrne.cz - Servis POČÍTAČŮ, NOTEBOOKŮ, PLAYSTATION, XBOX, PSP A MOBILNÍCH TELEFONŮ - OPRAVA BRNO, Servis PC BRNO, oprava notebooku Brno

Pokud se budete držet těchto kroků, předejdete zbytečnému poškození komponent a tím i prodražení celé opravy. Notebook je profesionálně demontován a vysušen ve speciální ultrazvukové čističce. Jsou propájeny veškeré potřísněné komponenty a důkladně otestován. Cena za opravu viz. ceny oprav. Pokud nemáte možnost donést zařízení k nám na opravu do servisu ( kontakt ) nebo jste z jiné části Brna nabízíme Vám službu  SVOZ DO OPRAVY ZDARMA
Kategorie: politý notebook

ODSKOK.cz - Informaиnн, zabavnэ a vyhledбvacн server

ODSKOK.cz - Informaиnн, zabavnэ a vyhledбvacн server

SMSKY sms zdarma na Eurotel a Oskar Vodafone. Rozveselte svщj mobil, zmмnou pozadн melodie nebo java aplikacн. Spousta vtipщ zdarma. - Smsky.cz je sms brбna zdarma do sнtн Eurotel a Oskar Vodafone. U nбs najdete vtipy melodie loga a java hry na mobil. Podporovбny jsou telefony znaиek Nokia, Sony-Ericsson, Siemens, Samsung, LG, Motorola, Alcatel a dalљн zanиky.
Kategorie: polyfonní melodie na mobil zdarma

Jaký polystyren do podlahy? | Poradte.cz

Jaký polystyren do podlahy? | Poradte.cz

nyní se nacházíte na poradně Poradte.cz na » hlavní strana / Domácnost a bydlení /... Vložit novou otázku Jaký polystyren do podlahy? Autor: kahsa® Datum: 19.07. 11 21:19 odpovědí: 10 Zdravím, rekosturuji dům, v kterém děláme podkrový. Do podlahy chceme dávat jako izolaci polystyrten (složení: strop, polystyren 10-12cm, kary sít a lehký betón- dál už plovoučka,lino dlažba) Dnes jsem byl ve stavebninách se optat na polystyren a pán mi řekl že je zbytečný dávat podlahový polystyren že stačí fasádní. Že mi udělá dobrou cenu. Děkuji za rady. Podotýkám nejdem zedník, takže tomu moc nerozumím. Upozornění Tato otázka je 166 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena. Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Kategorie: polystyren na podlahy

Victoria Francés - Lecho de muerte (popis obrazu) [Popisy] | Slohové práce

Victoria Francés - Lecho de muerte (popis obrazu) [Popisy] | Slohové práce

Aktuální známka: 2.60 Hodnoceno: 5 x Prosím, ohodnoť práci Victoria Francés - Lecho de muerte (popis obrazu) Lecho de muerte (česky Smrtelná lóže) je jedním dílem ze souboru Favole 2: Libérame (Osvoboď mě) španělské malířky Victorie Francésové, jejíž díla jsou inspirována gotickým stylem i dílem španělského malíře Luise Roya. Ústředním motivem tohoto obrazu je žena ležící mezi starými náhrobními kameny a keltskými i klasickými kříži. Je oblečená do dlouhých černých šatů s červeným korzetem s hrubými ramínky, na kterých jsou vyšity složité ornamenty. Ruce s černě nalakovanými krátce zastřiženými nehty položené na jejím štíhlém pasu jsou holé a kůži má jemně opálenou. Oči stříbrné barvy upírají svůj zrak na diváka obrazu a zaujmou nejen svou nevšední barvou a slzou tekoucí po tváři, ale hlavně svým pronikavým pohledem. Čelo jí zkrášluje čelenka z černých korálků, která se ztrácí v jejích dlouhých tmavě hnědých vlasech, jež zasahují až do popředí obrazu a ztrácí se na zemi porostlé břečťanem. Krk jí zdobí hrubý náhrdelník s velkým gotickým křížem. Má plná narůžovělá ústa a rovný nos. V pozadí vidíme pochmurný zámek s dvěma vížkami a jednou větší věží. Na ztemnělém nebi mezi mraky svítí luna v úplňku a její svit ozařuje náhrobky.
Kategorie: popis obrazu

Dřevodomek » 122 Podlahy

Dřevodomek » 122 Podlahy

Dřevodomek Jak jsme plánovali a stavěli náš domek a (později) jak se nám v něm bydlí. 122 Podlahy Podlahami, resp. úrovněmi podlah, jsme se začali zabývat v okamžiku, kdy jsme si všimli, že projektant pro finální podlahy uvažuje pouhých 15 mm. Dlažba, kterou jsme si vybrali, je tlustá 10 mm, podlahové topení má tloušťku cca 5 mm a ještě je potřeba pamatovat na nějakou vrstvu lepidla, takže celková tloušťka naší finální podlahy vychází cca 20 mm. Ihned jsme tuto nesrovnalost hlásili Penatusu. Protože jsme nechtěli oslabovat anhydritovou desku, ani polystyrén v podlaze, dohodli jsme se, že vstupní dveře do domu a dveře na terasu se namontují o 5 mm výše, čímž vznikne pro podlahu podle našich plánů dostatečný prostor. Nevím, zda jsou dveře skutečně o 5 mm výš, protože po jejich montáži to nebylo možné jednoduše změřit - nebylo od čeho, základová deska nebyla zcela rovná a byl na ní led hrbolatý led. Stále jsem se bál, že by přece jen mohlo dojít k zeslabení vrstvy anhydritu, která už tak mi připadala hodně tenká - 30 mm nad 120 mm polystyrénu se mi zdálo hodně nedostatečné. Stavbyvedoucí, když viděl mé obavy, navrhl použití anhydritu vyšší třídy (bez navýšení ceny), tuto nabídku jsem samozřejmě přijal. Místo klasického anhydritu se měl použít jakýsi obdobný (a údajně kvalitnější) materiál s názvem Baumit Alpha 3000.
Kategorie: polystyren na podlahu

Kategorie: