lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 4324
Čeká na schválení: 280
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kabelky » porodnice jihlava

Nejnovější v kategorii kabelky:


living.cz - vše pro bydlení, dům a byt • Zobrazit téma - Polystyrén na strop podkroví

living.cz - vše pro bydlení, dům a byt • Zobrazit téma - Polystyrén na strop podkroví

Nahoru Re: Polystyrén na strop podkroví od Pajda v Pát 14. Pro 2007 6:43:57 To Sita: Tak kniha by mě zajímala. Jak se to jmenovalo? Jinak taky ještě zvažuju co se šikminou. Já ji mám jen krátkou, mám pozednici 150 cm nad podlahou, to ještě uvidím, jestli EPS nedo SDK. To milan: Protože se mi hladkej sádroš nelíbí a přijde mi tam jako zbytečná vrstva. Stejně bych dávál ještě pod kleštiny další izolaci, tak proč izolaci ještě něčím zakrejvat, když jde udělat přímo pohledově. Jen jsem chtěl EPS na latě lepit pěnou, ale jaksi mi tam zavazí ta parotěska. To Sifo: Myslím že dám asi 5cm. POtom bude celková tloušťka izolace stropu 26 cm, což mi přijde tak akorát.
Kategorie: polystyren na stropSeznam zdrojů na téma porodnice jihlava:


Porodnice Jihlava nebo Havlíčkův Brod? - Diskuse - eMimino.cz
Porodnice Jihlava | www.aperio.cz
ČEKÁTE MIMINKO, NEBO JSTE SI HO ZROVNA PŘIVEZLI Z PORODNICE ????? - Jihlava - Oblečení
Porodnice v České republice
Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace - porodnice - www.naseporodnice.cz
Obec Dobronín: Nemocnice Jihlava - tel. čísla
Porodnice Jihlava - Porodnice
Téma - porodnice, Jihlava - Aktuálně.cz
Co s sebou do porodnice | Vysočina | Jihlava | Narození.cz
Porodnice Jihlava 05.08.2007 Milé mamink | Baby on line
Jednoduché vyhledávání porodnic na mapě | Hodnocení porodnice Nemocnice Jihlava, o.p,
Porodnice Jihlava | www.aperio.cz
Porodnice Jihlava - provizorní prostory - Diskuse - eMimino.cz
Fórum - Porodnice JIhlava nebo Havlíčkův Brod ? - BABY-CAFE.CZ
Nemocnice Jihlava: Titulní stránka
Porodnice Jihlava - porodnice - eMimino.cz
VERONIKA, Velkoobchod, maloobchod s kočárky a dětským zbožím, Židovská 22, Jihlava; Nemocnice Jihlava, Porodní oddělení
Názory k porodnici Nemocnice Jihlava (Rodina.cz)
Názory k porodnici Nemocnice Jihlava (Rodina.cz)
Porodnice - Jihlava - Zlaté Stránky

Propad polské stavebnictví nečeká

Propad polské stavebnictví nečeká

| Personálie | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | Nacházíte se: Úvod Aktuality 2010 Propad polské stavebnictví nečeká Propad polské stavebnictví nečeká Publikováno: 20.12. 2010, Aktualizováno: 28.12. 2010 10:22 Rubrika: 2010 V roce 2009 bylo Polsko jedinou zemí Višegrádské čtyřky, jejíž stavebnictví neprožilo pokles. V první polovině roku 2010 polské stavební firmy předpovídaly pokračování růstu i v roce 2010, zářijové předpovědi však ukazují spíše na stagnaci. Stále však ne dramatický pokles, který je vidět aktuálně v České republice, na Slovensku nebo i v Maďarsku. V roce 2011 by již mělo dojít opět k růstu (o 3,2 %). Tyto a další závěry vyplývají z výsledků nejnovější Kvalitativní studie polského stavebnictví H2/2010, kterou připravila společnost CEEC Research ve spolupráci se společnostmi KPMG Polsko a Norstat Polsko. Hlavní zjištění Kvalitativní studie polského stavebnictví H2/2010: Optimismus pro další růst odvětví v roce 2010 se vytratil, propad však nehrozí
Kategorie: polské stavební firmy

Radíme vám - Vlhkost v zahradním domku

Radíme vám - Vlhkost v zahradním domku

Odpovědi na vaše dotazy Otázka: V nepodsklepeném zahradním domku mám problém se srážením vlhkosti na stěnách jedné ze dvou místností. Místnost je ve svahu, ze 2 stran v zemi. Při stavbě byla postavena nejdříve "kantka", tedy ochranná zeď, odizolovaná, k ní byla položena i odvodňovací hadice, kantka je z pálených cihel, zeď domku ze šedých pórovitých, jsem ženská - neznám odborný název, zemina přihrnutá až ke kantce, - z tech. důvodů není možné tam rigol nechat. - podlaha je betonová, pod betonem izolace do výšky jaké nevím - manžel na jaře zemřel, nemůžu se zeptat, ale byl stavař, tedy ipa zevnitř i z venku, strop je beton plus hrubý polystyren, beton, zemina - jsou tam bylinky zalívané jenom tím, co naprší - ten je v pořádku a nezlobí. V místnosti je obvykle o 8 stupňů nižší teplota než venku, v zimě je tomu naopak - nikdy neklesne teplota pod nulu. Dokud byly stěny ohozeny jenom vápnem a na podlaze nebylo lino, nic se nedělo. Ve chvíli. kdy byl použit primalex a položeno lino, začal problém se srážením vlhkosti. Na linu se tvořily přímo louže, hlavně v jednom rohu. Odkopali jsme zadní stěnu a použili nopkovou folii k ochraně, že snad původní izolace ipou mohla být z různých důvodu porušená.
Kategorie: polystyren beton

Paul Coelho: Alchymista - popis knihy - Čtenářský-deník.cz

Paul Coelho: Alchymista - popis knihy - Čtenářský-deník.cz

Paul Coelho: Alchymista - popis knihy OBSAH: Práce představuje knihu brazilského autora, který je znám po celém světě a oceňován za své kvalitní práce. Kniha Alchymista je plná zamyšlení a nechává mnoho prostoru pro čtenářovu přemýšlivost. Autor příspěvku se věnuje poměrně podrobně životopisu autora knihy a jejímu samotnému popisu. V závěru je připojen i osobní názor. OBSAH: 1. Paul Coelho 2. Hlavní postavy 3. Obsah knihy Úryvek z práce: Hlavní postavy: Santiago – pastýř, který se vydal do Egypta, aby odhalil co se skrývá v pokladě, o němž se mu po dvě noci zdálo Stařec – král Sálemě, který mu dal kámeny urim (černý – ano) a thurim (bílý – ne), jenž mu měly napomáhat při rozhodování. Sklenář – dal Santiagovi práci. Jeho snem bylo vykonat pouť do Mekky, ale snažil se to oddalovat, protože se nechtěl vzdát toho přání jednou ji spatřit Alchymista – jeden z posledních co ho doprovází až k pyramidám Fátima – žena pouště jejímž posláním bylo čekat na svého milého Obsah: Příběh vypráví o vzdělaném pastýři, který žil svou život po boku svých ovcí. Putoval po zemi a nic mu nechybělo.
Kategorie: popis knihy

Polystyren fasádní EPS 70F 100mm

Polystyren fasádní EPS 70F 100mm

EPS 70 Fasádní Tepelně izolační desky rozměrově stabilizované se zpřísněnými požadavky na přesnost, určené především do fasádních zateplovacích systémů. Tepelně izolační vlastnosti Pěnový polystyren EPS se výborně izoluje, což je dáno jeho buněčnou strukturou tvořenou mnoha uzavřenými buňkami tvaru mnohostěnu vyplněnými vzduchem. Vysoká pevnost v tlaku a tahu Pěnový polystyren EPS běžně vykazuje pevnosti v tlaku při 2% deformaci 2000 kg/m3. Minimální hmotnost Pěnový polystyren EPS při svých vlastnostech má nízkou objemovou hmotnost, kde se jeho použitím snižují náklady na manipulaci a dopravu, zatížení konstrukce. Nízká nasákavost Pěnový polystyren není rozpustný ve vodě, ani nenabobtnává a uzavřené buňky nepohlcují téměř žádnou vodu. Toto významně napomáhá k udržení tepelných a mechanických vlastností. Maximální objemová nasákavost u běžného polystyrenu je 4%. Odolnost proti stárnutí Mnohostranné a dlouhodobé použití pěnového polystyrenu EPS prokázalo, že při správné aplikaci nemění svoje vlastnoti. Biologické vlastnosti Pěnový polystyren EPS nevytváří živnou půdu pro mikroorganismy, nehnije, neplesniví ani netrouchniví, neškodí mu ani půdní bakterie. Chemická odolnost Pěnový polystyren EPS neodolává organickým rozpouštědlům.
Kategorie: polystyrén objemová hmotnost

polni kuchyn pk 50 - Hyperzboží.cz

polni kuchyn pk 50 - Hyperzboží.cz

Polní kuchyně PK 50 Prodám tuto kuchyň, stav viz foto,bez naft. hořáku + částečné kuch. vybavení. Mírně orezlá,jednou použitá. Cena: nejvyšší nabídce 29.10. 2011 - 20:55 Královéhradecký kraj Polní kuchyně PK 50 Prodám tuto kuchyň, stav viz foto,bez naft. hořáku + částečné kuch. vybavení. Mírně orezlá,jednou použitá. Cena: nejvyšší nabídce 29.8. 2011 - 20:40 Královéhradecký kraj Prodám polní kuchyň PK 50 Cena: 7 000 Kč Prodám polní kuchyň PK 50, krb je kompletní, téměř nebyla v provozu. Varnice v zánovním stavu.
Kategorie: polni kuchyne pk 50

Kategorie: