lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 7507
Čeká na schválení: 38
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kabelky

Nejnovější v kategorii kabelky:


ProfiINZERT.cz - Inzerce zdarma: Služby - Hlídání dětí - Poptávka

ProfiINZERT.cz - Inzerce zdarma: Služby - Hlídání dětí - Poptávka

Hlídání dětí Chabařovice (Poptávka) Hledáme náhradní babičku na hlídání dětí v Chabařovicích, která bude mít čas kdykoli na občasné hlídání holčičky 6 let a kluka 4 roky v době jejich nemoci. V případě nemoci je potřeba hlídat od 7:30 do 12:30. Finanční odměnu navrhněte - jsem ale v práci na poloviční úvazek a žijeme sami, takže nemohu nabídnout moc:/, dopo včetně svačiny a obědu pro vás, práce spíše pro někoho, kdo je sám a hledá náhradní vnoučata... ( 24.10. 2011 v 11:16 ) ( Oblast: Ústecký kraj ) ( Detaily inzerátu ) teta na hlídání,levné hlídání i o prázdninách (Poptávka) dobrý den jmenuji se Marcela je mi 36 jsem maminka 4 dětí hlídám již 7 rokem u sebe doma. hlídam ráno,odpoledne,večer nebo jen pár hod. od pondělí do pátku podle potřeby maminek. zkušenosti mám jak s miminky tak z většími dětičkami doporučení mám hlídala jsem děti od 0 do 5 let mojí náplní bylo postarat se o děťátko v době kdy maminka musela být v práci takže postarat se o všechny potřeby dítěte v době nepřítomnosti maminky jako je jídlo,hygiena,hraní,procházky,učení,nových věcí každý den mám připravený program k věku dítěte snažím se aby se děťátko u nás mělo dobře a nic mu nechybělo a rádo se k nám vracelo Cena: 60,- Kč ( 19.9. 2011 v 8:03 ) ( Oblast: Hl.
Kategorie: poptávka hlídání dětíSeznam zdrojů na téma kabelky:


Polystyren - Stropní kazety: Ota Stárek
polystyrénové stropní kazety - Hyperzboží.cz
Stropní kazety
STROPNÍ KAZETY
Decora-Nova s.r.o., garnýže
* DEKORA * - Stropnн kazety s PVC foliн
Stropní kazety: Ota Stárek - stropni-kazety , polystyrenove-bile
Stropní polystyrenové podhledy - Podlahové studio Evans s r.o.
Stropní kazety-POLÍR Děčín
Stropní kazety Podlahy,žaluzie,dveře,konzole
Plastové stropní podhledy - Rady ptáka Loskutáka - TV Nova
Stropní obklady | podlahářství | Uherský Brod | Uherské Hradistě
postup při lepení polystyrenových kazet - poradna.net
Fórum - Stropní podhledy!? - BABY-CAFE.CZ
polystyrenové stropní kazety levně ceník Stavební materiál - Online prodej.cz
Prodej tapet - Česká republika - Firmy.cz
Lepení polystyrenových kazet, lišt, rozet Olomouc, Přerov, Prostějov .... montáž sádrokartonu Čuda
polystyrenové kazety dekorační tepelně izolační
Zateplení stropu - polystyrénové kazety | Poradte.cz
Stropní podhledy v novém kabátě! - ProŽeny.cz ...nejsi v tom sama

GAVENDA POLYSTYRÉN s.r.o., IČO: 26856395, 31.12. - Obchodní rejstřík - Peníze.cz

GAVENDA POLYSTYRÉN s.r.o., IČO: 26856395, 31.12. - Obchodní rejstřík - Peníze.cz

Karel Gavenda - jednatel Jarcová, 272 den vzniku funkce: 26. 3. 2005 Způsob jednání za společnost: Jednatel je oprávněn jednat jménem společnosti samostatně.
Kategorie: polystyren gavenda

PŘÍSNÁ KVALITA ZATEPLOVACÍHO SYSTÉMU, Hyperbydleni.cz

PŘÍSNÁ KVALITA ZATEPLOVACÍHO SYSTÉMU, Hyperbydleni.cz

Hyperbydleni.cz > Stavba > Izolace a zateplení > PŘÍSNÁ KVALITA ZATEPLOVACÍHO SYSTÉMU PŘÍSNÁ KVALITA ZATEPLOVACÍHO SYSTÉMU 19.7. 2007 | Vladimír Iliev | Izolace a zateplení | Komentářů 0 | Zateplovací systém je poměrně velkou investicí, která by se dala svým významem přirovnat i ke střeše domu. Jen dobře zvládnuté technologické postupy výrobce mohou zaručit, že nebudete muset později takový systém reklamovat. Na první pohled by se mohlo zdát, že zateplení domu není žádná věda. V ČR je však bohužel velmi rozšířen názor, že zateplení si šikovný kutil může provést sám a při nákupu je možno kombinovat jednotlivé komponenty od více výrobců. Opak je však pravdou. Výrobce zateplovacích systémů (zkráceně ETICS) společnost Stomix, je prvním českým držitelem Evropských technických schválení pro zateplovací systémy, která umožňujíc, aby STOMIX označoval své výrobky značkou CE. Redakci poskytl rozhovor generální ředitel společnosti Bořivoj Minář. V současné době je móda polystyrenu, jaká je výhoda minerálních vláken? Během třiceti let užívání různých systémů zateplení v Evropě se systémy využívající fasádní polystyren ukázaly jako nejčastější způsob zateplení.
Kategorie: polystyren na zatepleni

POTŘEBY PRO SENIORY OD FILEMONA A BAUCIS

POTŘEBY PRO SENIORY OD FILEMONA A BAUCIS

Potřeby pro seniory od Filemona a Baucis Filemon & Baucis Vítejte na našich stránkách! Název inspirovaný starými řeckými bájemi a pověstmi má symbolizovat vyrovnané a spokojené stáří. Koho chceme oslovit? Především duchem mladé senioy, kteří dosáhli zralého věku, zajímají se o dění kolem sebe, sportují a dál se vzdělávají. Prostě seniory, kteří žijí naplno, jen nestačí bláznivému tempu dnešních třicátníků. Chceme respektovat specifický životní rytmus dříve narozených. Zrovna tak ale na našich stránkách mohou najít zajímavou informaci nebo koupit dárek svým milým děti, vnoučata a přátelé. Nechceme suplovat zdravotnické potřeby, spíš nabízet pomůcky usnadňující každodenní život, pomůcky k protažení těla a procvičení mozku, aby zůstali senioři dlouho fit. Věříme, že se na tyto stránky budete rádi vracet, protože tu každý týden najdete nový článek na aktuální téma či informaci o plánované akci. Budeme rádi, když nám pošlete připomínky a nápady, jak vylepšit a rozšířit náš web a internetový obchod.
Kategorie: pomůcky pro seniory

pomocná síla do kuchyně - Brno - Ostatní

pomocná síla do kuchyně - Brno - Ostatní

Eveline woman Zednické práce Fotografie: Obrázky pomocná síla do kuchyně Česká republika > Jihomoravský kraj > Brno Bezplatné inzeráty v zóně Česká republika > Práce v oblasti Česká republika > Práce v oblasti Jihomoravský kraj > Práce v oblasti Brno Ostatní v oblasti Česká republika > Ostatní v oblasti Jihomoravský kraj > Ostatní v oblasti Brno > pomocná síla do kuchyně Další související inzeráty v kategorii Práce, Ostatní Související záznamy Copyright © 2006-2012 OLX, Inc. Nápověda | Informace o webu OLX | Podmínky používání | Kontaktujte OLX | Sponzorované odkazy | Jak být partnerem OLX | Nástroje a widgety | Procházet města | Mapa webu
Kategorie: pomocná síla do kuchyně brno

Z Nemocnice ve Frýdku-Místku chtějí odejít hlavně porodníci - Frýdek-Místek

Z Nemocnice ve Frýdku-Místku chtějí odejít hlavně porodníci - Frýdek-Místek

Domů Krimi Volný čas Sport Historie Praktické Soutěže Kontakty Práce Ceník inzerce Partneři Z Nemocnice ve Frýdku-Místku chtějí odejít hlavně porodníci vydáno 31.12. 2010, Frýdek-Místek Na stůl personálního oddělení frýdecko-místecké nemocnice došlo do konce loňského roku celkem 86 výpovědí lékařů. Své sbohem říkají nejčastěji porodníci. foto: archiv Nemocnice ve Frýdku-Místku také čelí hromadné výpovědi lékařů. Z celkového počtu 175 lékařů podalo výpověď 49 procent, avšak zastoupení po jednotlivých odděleních je velmi nerovnoměrné. „S téměř stoprocentní podporou se akce Děkujeme, odcházíme setkala na našem gynekologicko-porodním oddělení. Tato skutečnost však nepůsobí izolovaně, když naše porodnice úzce spolupracuje s novorozeneckým oddělením, které je pak součástí oddělení dětského," řekl ředitel nemocnice Miroslav Přádka. Naopak menší než očekávaná je podpora výše uvedené akce na oddělení ARO a v chirurgických oborech. Na interním oddělení zaznamenala solidarita ve výpovědích jen vlažný zájem. Samotní lékaři na porodnicko-gynekologickém oddělení nebyli moc sdílní.
Kategorie: porodnice frýdek

Kategorie: