lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 12802
Čeká na schválení: 235
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » jurassic » pohotovost teplice

Nejnovější v kategorii jurassic:


prevence

prevence

Pohlavně přenosná onemocnění sešíří téměř výhradně pohlavním stykem a patří k chorobám, které vykazují zejména v poslední době nárůst počtu onemocnění. Představují velký zdravotní problém, především mezi mládeží a mladými dospělými vstupujícími do sexuálního života. Postihují veškeré obyvatelstvo, ale vykazují vyšší výskyt ve velkých městech a průmyslových aglomeracích. Jsou právem označovány jako choroby sociální. Průběh těchto onemocnění je často bezpříznakový, což má vliv na jejich další šíření a tím představují větší riziko přenosu na sexuální partnery. Pohlavně přenosná onemocnění mohou být vyvolána různými mikroorganismy. Mají odlišnou inkubační dobu (období od počátku infekce po počátek klinických příznaků), klinický obraz, často se vzájemně kombinují a každé z nich vyžaduje specifickou léčbu. Problém u pohlavně přenosných nemocí je zejména jejich častý výskyt a rozvoj rezistence na antibiotika v důsledku nesprávné (často laické) léčby. Některá závažná pohlavně přenosná onemocnění, tzv. „klasická“, podléhají povinnému epidemiologickému hlášení, evidenci, dispenzarizaci (sledování osob podezřelých z nákazy nebo pacientů po léčbě) a depistážnímu šetření (epidemiologické pátrání po zdroji či kontaktu infekce) ve smyslu platných zákonů ČR.
Kategorie: pohlavni nemoci a jejich priznakySeznam zdrojů na téma pohotovost teplice:


Dle výkonu - ZUBNÍ POHOTOVOST - Ústecký kraj - Teplice - Katalog-stomatologu.cz
36. strana Volná pracovní místa v oboru Lékařská a zubní pohotovost Teplice - sluzby.cz
Vyhledávání :: Město Teplice - oficiální stránka
Dětská lékařská pohotovost Teplice - POHOTOVOST DĚTSKÁ - Teplice - NárodníZdravotníRegistr.CZ
Diabetologické ordinace - Instituce a organizace - Teplice - Info-Cechy.cz
Okresní město Teplice - pohotovost dospělí (LSPP) |
Dle regionu - Ústecký kraj - Teplice - Katalog-stomatologu.cz
Pohotovost dД›ti Teplice – ZdravotnickГЎ zaЕ™Г­zenГ­ | Top LГ©kaЕ™
V Litvínově zůstane zachována lékařská pohotovost - okres Teplice
Praha 1, Zubní Pohotovost Spálená, Teplice Nad Metují, Praha 1, Zubní Pohotovost Spálená - ZnamyLekar.cz
Zubní ordinace, stomatologie - Instituce a organizace - Teplice - Info-Usti.cz
Plynaři, pohotovost plyn Praha - Plynbest
pohotovost - Teplice, Teplice, Ústecký Kraj - Zlaté Stránky
Otevírací služba - Proboštov -Teplice - Služby a řemesla
Otevírací služba NON-STOP | Katalog stránek Webnode
Pohotovost webové stránky
Zámečnická pohotovost, Teplice | Ústecký kraj, FirmyvKraji.cz
Veterinární ordinace, veterinární služby, hotel pro psy, psí útulky
Pohotovost chirurgická okres Teplice
FIRMY - Auto-Moto - Teplice

Malý přehled pokojových rostlin

Malý přehled pokojových rostlin

Patří mezi druhově četně zastoupené rostliny. Na našem trhu se však objevuje podstatně méně druhů. Nejčastěji agáve americana, albomarginata. Domovem pochází z Mexika, o bjevena a pojmenována byla v 18 stol. přírodovědcem Carlem von Linné a najdeme ji ve střední části Ameriky. Zdomácněla však i jinde ve světe. Rostliny mají velkou růžici listů s ostnatým okrajem, končícím obvykle delším ostnem. Při zběžném pohledu vypadají listy jako by rostly přímo z kořene. Roste však pomalu a každá růžice kvete pouze jedenkrát. Ze středu rostliny vyraší kmínek vysoký až 9 metrů, na jehož vrcholu se objeví květy.
Kategorie: pokojové květiny seznam

Pohlavní nemoci || Referát » Splhej.wz.cz

Pohlavní nemoci || Referát » Splhej.wz.cz

Autor(asi): Barbora Malá | Zobrazit obrázky k referátu Vytisknout referát Pohlavní nemoci Kapavka Příznaky: Časté močení, pálení a řezání při močení, žlutavý až zelenavý výtok, začervenalé ústí močové trubice. Jindy jen po ránu se možná objeví na vrcholu penisu hnisavá kapička (pokud na toaletu nechodíte ještě v polospánku, nemůžete ji přehlédnout). Dobrým znakem je i špinavé spodní prádlo. O co jde: O bakterii Neisseria genorhoeae, která přežívá v močové trubici a u žen i ve vagině. Co vám hrozí: Chronický zánět prostaty. Kde se můžete nakazit: Přenáší se pouze pohlavním stykem Léčba: Bakterie kapavky je citlivá na drtivou většinu antibiotik, takže si stačí zajít jen k praktickému lékaři, nasimulovat angínu a kapavku si samovyléčit. " Přesto se doporuje návštěva specializovaného lékaře. Syfilis Příznaky: Tvrdý vřídek kdekoli na penisu, který se nehojí. Může připomínat i ranku, na rozdíl od ní ale nebolí! O co jde: syfilis v těle vyvolává zákeřná spirocheta Treponema pallidum, pohyblivá bakterie spirálovitého tvaru.
Kategorie: pohlavni nemoci u muzu

Přání ke svatbě - pohlednice, obrázky, plakáty, tapety, fotografie

Přání ke svatbě - pohlednice, obrázky, plakáty, tapety, fotografie

O Ecards | Ecards Club | Kontaktujte nás | Ochrana osobních údajů | Pravidla serveru | Reklama Pomozte nám zlepšit Ecards Copyright © 2005 - 2011, Ecards.cz, Desing PLUS s. r. o. Provozuje Design PLUS, s. r. o. , Zelený pruh 1560 / 99, 146 00 Praha 4
Kategorie: pohlednice k svatbě

Veganská kuchařka::..

Veganská kuchařka::..

nové [Bramborovo-pórková polévka] [Sambhar - čočka se zeleninou] [Houbová-čočková polévka] <<< zpět Jiné dělení: Tradiční: Houbové: [Houbová-čočková polévka] Cizí: [Sambhar - čočka se zeleninou] Ostatní: nové [Bramborovo-pórková polévka] Mrkvová polévka s rýží mrkev 250 g (nebo i petržel kořen), olej, zeleninový bujón 1 kostka, citronová šťáva, rýže 40 g, na ozdobu: petrželka nebo šťovík Mrkev očistíme a hrubě nastrouháme. Můžeme přidat nastrouhanou petržel, o to méně dáme mrkve. Rýži spaříme vroucí vodou. Osmahneme mrkev, přidáme rýži, přidáme vodu s bujónem (nebo zel. vývar), uvaříme do měkka. Před podáváním ochutíme citronovou šťávou a ozdobíme sekanou petrželkou. Mrkvovou polévku s rýží podáváme horkou. Polévka z červené čočky 100 g červené čočky, 1,5 l vody, 50 g rostlinného tuku, 5 stroužků česneku, sůl, 1 lžička tandoori masaly, 1 lžička sladké papriky, špetka pepře, 100 g rajčat, lístky čerstvého koriandru (nemusí být), příp. kostku zel. bujónu a/nebo lžíci kvalitní soj.
Kategorie: polévka žampiónová

Pojištění Sluníčko | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček

Pojištění Sluníčko | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček

více Domů | Blogs | Věrka80 - blog Pojištění Sluníčko 9. Září 2010 - 15:56 | Věrka80 Ahoj, mám pro malou pojištění Sluníčko a poslali mi zase ať to zvednu, tzv. inderaxe pojištění. Taky vám to posílají a zvyšujete si to? Jeslti to budou zvyšovat tak každý rok, tak místo 400 budeme platit 1000. Ahoj Věrka Věrka80 - blog | Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.  |  Poslat stránku emailem Sluníčko je nejhorší Vložila: Terez dne 11. Září 2010 - 10:44. Sluníčko je nejhorší pojištění pro děti. Indexace znamená navyšování pojistného v návaznosti na inflaci, někdy to je naprosto zbytečné, konkrétně na smlouvách, kde se nic nenaspoří, protože jsou tam vysoké poplatky, které ale běžně klient nevidí a nevnímá...
Kategorie: pojištění sluníčko

Kategorie: