lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 6056
Čeká na schválení: 324
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » jurassic » pokojové květiny seznam

Nejnovější v kategorii jurassic:


Pojištění kola proti krádeži.

Pojištění kola proti krádeži.

Co dostanu za ukradené jízdní kolo? Pojištěný dostane POUKAZ, který ho opravňuje k nákupu nového jízdního kola u jakéhokoliv prodejce v síti BikePoint.biz (seznam uveden na www. bikepoint.biz ). Platnost poukazu jsou 3 měsíce. Dostanu v případě krádeže plnou cenu jízdního kola? Ne, spoluúčast činí 20 % minimálně však 500 Kč. Aktivace pojištění Co uvádět na prodejním paragonu koupí-li zákazník: -    kolo s příslušenstvím - na jeden paragon vypsat zvlášť částku za kolo, zvlášť za příslušenství, to musí být konkrétně vypsáno - položky nesmí být na více paragonech! -    více kol - každé kolo musí být na samostatném paragonu   Základní podmínky pojištění - výtah (plné znění na www. bikepoint.biz ) -    aktivace pojištění musí proběhnout do 5 hodin od prodeje -    musí souhlasit datum na paragonu a datum aktivace pojištění kola -    na každou aktivaci BPA se musí vyplnit Registrační formulář - 1x za měsíc se odesílá na BikePoint.cz s. r. o. -    zákazník dostává automatický aktivační email do své schránky - jeho doklad o aktivaci pojištění -    pojištění se sjednává na 1 rok (po roce možnost prodloužení) -    ke každému pojištěnému kolu musí být doklad o koupi zámku ke kolu (průměr 0,5 cm s cylindrickou vložkou se zvýšenou odolností proti vyhmatání planžetou - v případě uzamčení na volném prostranství a v uzamčených společných prostorách) -    v případě plnění pojistné události je spoluúčast 20%   Co doložit při krádeži kola: (plné znění na www. bikepoint.biz ) -    Ohlásit písemně neprodleně pojistnou událost (musí obsahovat: identifikaci pojištěného a poškozeného; číslo pojistné smlouvy, datum a místo vzniku škody, datum škodné události, je-li pojištěnému známo; rozsah škody, včetně jejího vyčíslení; popis škodního děje; číslo jednací, je-li událost šetřena příslušným policejním nebo jiným příslušným orgánem.
Kategorie: pojištění proti odcizeníSeznam zdrojů na téma pokojové květiny seznam:


NetMagazines Bydlení | Zahrada a pokojové květiny
pokojové květiny do stínu - domupsa.info
Pokojové květiny « Květiny « Eshopy « Catalog Clonet cs
Pokojové rostliny - Seznam
Botanika - Seznam stránek se zaměřením na botaniku, Informace z botaniky o rostlinách a květinách - Bezva Portál.cz
Pokojové květiny České Budějovice, České Budějovice 5
POKOJOVÉ KVĚTINY BSC7 stolní od 79 Kč - Heureka.cz
Pokojové rostliny > Pokojové květiny nevyžadující dostatek světla
www.Činčila.com :: Zobrazit téma - Jedovaté pokojové rostliny - seznam
Pokojové květiny okres Karviná
Vyhledávání "Pokojové květiny" - Seznamzboží.cz
Pokojové květiny a papoušci. | Diskuzní fórum | Šelmy | chovzvířat.com
Pokojové květiny střední Čechy - Seznam
Malý přehled pokojových rostlin
Herbář, Fenykl obecný, Fuchsie, seznam - balkonovekvetiny.cz
Hydroponie - pokojové rostliny v živném roztoku
Katalog rostlin, atlas rostlin
Oblíbené pokojové rostliny - Chovatelka.cz
Pokojové květiny , Šeberov
Abecední seznam - Abecední seznam rostlin : Katalog rostlin

Pojištění auta proti krádeži - Pojištění motorových vozidel

Pojištění auta proti krádeži - Pojištění motorových vozidel

Online porovnání všech dostupných nabídek. Pojištění auta proti krádeži I když máte drahé zabezpečovací systémy, alarmy a řetězy na volant, může se vám stát, že vaše auto bude odcizeno. To je samozřejmě smůla a neštěstí, ale mnohem větším neštěstím bude, když auto nebudete mít pojištěné a nedostane od pojišťovny ani korunu. Proto dobře zvažte, jestli byste si kromě povinného ručení neměli zřídit také pojištění, které se bude stahovat přímo na škody na vašem vozidle. Pojištění auta proti krádeži Chcete-li pojistit své auto proti krádeži, využijte havarijního pojištění, které se vztahuje na tyto pojistné události. S havarijním pojištěním budete mít auto pojištěné nejen proti krádeži, ale i proti vandalismu, živelným pohromám, ale i proti škodám na vašem autě, zaviníte-li dopravní nehodu. Pojištění auta proti krádeži vozidla se vám vyplatí v případě, že máte nový automobil či je jeho cena stále ještě vysoká. Kde si sjednat pojištění proti krádeži automobilu Havarijní pojištění vám poskytuje celá řada pojišťoven. Jsou jimi: Allianz pojišťovna, a. s. , Carlife PMP, spol.
Kategorie: pojištění vozidel proti krádeži

Pojišťovna Generali

Pojišťovna Generali

Úvodní stránka » Pojišťovny » Pojišťovna Generali Pojišťovna Generali Pojišťovna Generali má už své pevné místo na území celé České republiky. Pojišťovna Generali totiž nabízí svým klientům a zákazníkům komplexní pojišťovací služby. Dějiny pojišťovny Generali Kořeny pojišťovny Generali sahají až do slunné Itálie. Její mateřská společnost Assicurazioni Generali byla založena v italském Terstu roku 1831. V roce 1832 však už měla své pobočky v Praze, Vídni a Budapešti. Generali fungovala v Praze až do roku 1945, kdy byla znárodněna. Trvalo dobrých padesát let než se pojišťovna Generali opět vrátila do České republiky a navázala na svou tradici. Od ledna roku 1995 účinkuje Generali opět v České republice. V roce 2007 podepsala pojišťovna Generali smlouvu o vzniku holdingu Generali PPF. Touto smlouvou se pojišťovna Generali stala členem největší pojišťovací skupiny v zemích východní a střední Evropy.
Kategorie: pojišťovna generalli

» KuЕ™ecГ­ maso – grilovГЎnГ­ recepty В» CzBlog.cz

» KuЕ™ecГ­ maso – grilovГЎnГ­ recepty В» CzBlog.cz

Porce kuЕ™ecГ­ho masa oplГЎchneme studenou vodou a peДЌlivД› osuЕЎГ­me. PlГЎtky kuЕ™ecГ­ch prsГ­ДЌek uprostЕ™ed rozkrojГ­me. Do oleje vsypeme sЕЇl, papriku a dobЕ™e promГ­chГЎme. Vznikne kaЕЎovitГЎ hmota. JednotlivГ© porce masa potЕ™eme tenkou vrstvou kaЕЎe a grilujeme do zaltohnД›da. Na grilu je potЕ™eba maso obracet.
Kategorie: pokrmy z kureciho masa

Nákup auta ze zahraničí - Zákonné pojištění vozidel

Nákup auta ze zahraničí - Zákonné pojištění vozidel

Články z internetu Likvidace vozidel Likvidace vozidel je obecně poměrně „horké“ téma, které sice stanovuje zákon, ale většina Čechů se ho v praxi snaží různými způsoby obch.... Povinné ručení jako zákonná povinnost Každý vlastník motorového vozidla by měl být zodpovědný také za jeho provoz na pozemních komunikacích, což bylo v ČR ustanoveno i záko.... Povinné ručení 2011 Srovnání nabídek online pojištoven. Uzavření online. Povinné ručení online Porovnání povinného ručení. Jednoduchý online formulář. Nákup auta ze zahraničí Od doby, kdy Česká republika vstoupila do Evropské Unie, se automobilový trh potýká s novou situací – levný dovoz jak nových, tak ojetých aut ze zahraničí. Je to vcelku logické, protože podle mnoha statistik má ČR vůbec jedny z nejvyšších cen nových automobilů, což se pochopitelně projevuje i na cenách ojetin. Každého Čecha pak láká koupit auto například v sousedním Německu, když na něm může ušetřit i sto tisíc. Na druhou stranu už málokdo uvažuje o některých úskalích, které nákup auta ze zahraničí přináší, a před kterými odborníci varují.
Kategorie: pojištění vozidla do zahraničí

Zabijačkové polévky :: Zabijačky

Zabijačkové polévky :: Zabijačky

Domácí zabijačka > Recepty na zabijačku > Zabijačkové polévky Zabijačkové polévky Klasické české zabijačkové jídlo je zabijačková polévka. Při akždé zabijačce se vaří, a vayužívá se do ní těch surovin, které vznikají při přípravě jiných zabijačkových jídel - jitrnic, jelit, ovaru i dalších.
Kategorie: polévka zabijačková

Kategorie: