lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 15323
Čeká na schválení: 133
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » jurassic » pohlavní nemoci příznaky

Nejnovější v kategorii jurassic:


UNIQA pojišťovna, a.s. - Raiffeisenbank

UNIQA pojišťovna, a.s. - Raiffeisenbank

Úvodní stránka Informační servis O bance Skupina Raiffeisen Uniqa pojišťovna UNIQA pojišťovna, a. s. UNIQA pojišťovna je držitelem univerzální pojišťovací licence, která jí umožňuje podnikat ve všech oblastech neživotních i životních odvětví. V současné době má kromě zemědělského pojištění v nabídce prakticky všechny produkty k uspokojení veškerých pojistných potřeb. Informace o společnosti UNIQA pojišťovna, a. s. zahájila svou činnost na českém pojistném trhu v roce 1993 pod svým původním názvem Česko-rakouská pojišťovna. K jejímu přejmenování na UNIQA pojišťovnu došlo v roce 2001 v rámci mezinárodní strategie mateřského koncernu k jednotné identifikaci společností zastřešených značkou UNIQA. Mezinárodní koncern UNIQA se sídlem ve Vídni je největší rakouskou pojišťovnou s více než pětinovým podílem na tamějším trhu. Prostřednictvím více než 30 dceřiných společností působí nyní již ve 20 zemích celé Evropy. Ambicí koncernu UNIQA je být nejdynamičtější rakouskou pojišťovací skupinou působící v Evropě. Jediným akcionářem české UNIQA pojišťovny je UNIQA International Versicherung-Holding, GmbH.
Kategorie: pojišťovna uniquaSeznam zdrojů na téma pohlavní nemoci příznaky:


Léčba Pohlavní choroby | příznaky, léky, léčiva, přípravky, nemoc
Pohlavní choroby - Nečekané projevy a příznaky - Grafiky - Aktuálně.cz
Syfilis – Novinky.cz
Pohlavní nemoci a jejich příznaky
Výukový portál | Základní škola Třebíč, ul. Kpt. Jaroše 836
Yellow.cz / Žlutá je barva naše | Pohlavní nemoci, které možná máte taky
Pohlavní choroby: kondom a opatrnost se vyplácí! - Studenta.cz - Největší magazínový portál pro studenty v ČR
Informace o sexuálních poruchách a pohlavním onemocnění - Seznam
Prostata - onemocnění | Doktorka.cz
Příznaky pohlavních chorob, jednotlivé nemoci, prevence - MUDr. Zbyněk Mlčoch
Pohlavní choroby - Anamneza.cz
Pozor na pohlavní choroby - poznáte příznaky? - Dáma.cz
Pohlavní choroby: Nečekané projevy a zdroje - Grafiky - Žena.cz
PohlavnГ­ nemoci | PЕ™Г­znakyNemocГ­.cz
SPRSV - Sexuálně přenosné choroby
HIV/AIDS a jiné pohlavní choroby :: Ostrov radosti
www.hiv.cz - Otázky a odpovědi
Chlamýdie | Pohlavní nemoci a jejich příznaky
Veš muňka (filcky) | Pohlavní nemoci a jejich příznaky
Pohlavní nemoci :: Dívka

Alianz pojišťovna (Allianz pojišťovna) - Online pojištění Allianz

Alianz pojišťovna (Allianz pojišťovna) - Online pojištění Allianz

Alianz pojišťovna (Allianz pojišťovna) Alianz pojišťovna Alianz pojišťovna je nesprávný název pro Allianz pojišťovnu, kterou jste pravděpodobně hledali. Mohlo se stát, že jste se neúmyslně překlepli, špatně zapamatovali jméno pojišťovny, nebo jednoduše málokrát zmáčkli na klávesnici klávesu "L". To co hledáte tedy nejpravděpodobněji není Alianz pojišťovna, ale je Allianz pojišťovna. Allianz pojišťovna - kdo to je? Allianz pojišťovna je 100% dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí předního pojišťovacího koncernu Allianz SE, který působí po celém světě. Na český trh vstoupila Allianz pojišťovna v roce 1993 a během svého působení si získala prestiž a umístění mezi třemi největšími českými pojišťovnami. Zázemí Allianz Group poskytuje výhodu při využití mezinárodního know-how a zaručuje přístup ke kapitálové síle celého koncernu. Pro zajištění rizik využívá Allianz pojišťovna výlučně renomovaných společností, jako např. Allianz SE, Swiss Re, Munich Re a dalších. Co nabízí Allianz?
Kategorie: pojištovna alianz plzen

Pěstování pokojových rostlin - Abeceda Zahrady

Pěstování pokojových rostlin - Abeceda Zahrady

Katalog rostlin Diskuzní fórum Fotogalerie O Abecedě zahrady Vyhledávání OK Rostliny na zahradě Pokojové rostliny Pěstování pokojových rostlin Palmy Kaktusy a sukulenty Bromélie Kapradiny Kvetoucí a ostatní rostliny Ochrana a péče Pěstování orchidejí Nářadí a stroje Zahrada Užitek ze zahrady Zahrádkářův diář Exotika Soutěže Novinky e-mailem OK Starší články Pěstování pokojových rostlin Jejich domovem je volná příroda tropů a subtropů. V našich interiérech, v teple za okny, přečkají i českou zimu. Jejich prostor pro život je omezen na poměrně malý květináč. Proto vyžadují péči, časté přesazování, vhodnou míru pravidelné zálivky a přihnojování. Rostlinky pro novoroční štěstí: čtyřlístek Oxalis a Soleirolia soleirolii K Novému roku patří obdarovávání rostlinami symbolizujícími štěstí. Aby je vám či vašim přátelům mohly přinášet i po zbytek roku, musíte je nejdříve zajistit rostlinkám samotným: tím, že se o ně správně postaráte. 28. 12. 2011, Ottová Zuzana Péče o pokojové rostliny v prosinci Nároky pokojovek se liší podle toho, odkud pocházejí – pro snadnější postup péče si je rozdělíme do tří skupin, kdy každé vyhovuje jiná zálivka i teplota. Připomeneme si také, co dělat s případnými škůdci. 26. 12. 2011, Kolman Jan Pět zásadních chyb při pěstování vánoční hvězdy Rok co rok si pořizujete vánoční hvězdu, ale její konec bývá neslavný? Na vině je jedna či hned několik pěstitelských chyb, jichž se dopouštíte.
Kategorie: pokojové květiny katalog

POHODOVÉ ČESKÉ PÍSNIČKY (7) - VÁNOČNÍ

POHODOVÉ ČESKÉ PÍSNIČKY (7) - VÁNOČNÍ

POHODOVÉ ČESKÉ PÍSNIČKY (7) - VÁNOČNÍ Kvalita: 320 kbps Velikost archivu: 96 a 7 MB 1. MAGDA HRNČÍŘOVÁ & SBOR - Veselé Vánoce 2. HANA ZAGOROVÁ & PETR REZEK - Vánoční tajemství 3. KAREL GOTT - Alžbětínská serenáda 4. MICHAL TUČNÝ - Vánoční 5. KAREL ČERNOCH - Rolničky 6. JIŘÍ SUCHÝ & NAĎA URBÁNKOVÁ - Purpura 7. JANEK LEDECKÝ - Ryba rybě 8. LUBOMÍR LIPSKÝ & JIŘÍ MALÁT & SBOR - Těšíme se na Ježíška 9. JIŘÍ KORN & PAVLA FORSTOVÁ - To k Vánocům patří 10.
Kategorie: pohodové české písničky

ZÁBAVA online,horoskopy obrázky pohyblivé tapety na plochu zdarma

ZÁBAVA online,horoskopy obrázky pohyblivé tapety na plochu zdarma

www. srandy-kopec.cz Zasmějse.cz Vtipy, legrácky, jokes s možností přidání vtipů a hodnocení. Vtipy v kategoriích sex, blondýnky, policajti a další. www. zasmejse.cz Ftípky.cz Zábava pro všechny, SMS-ky, vtipy, obrázkové emaily, obrázky, texty, prográmky, videa, cedule, hry a mnoho dalšího. www. ftipky.cz Kachna.cz Legrace, zábava, vtipy, legrační SMS, texty zábavných emailů, citáty, básně, zábavné obrázky, flash hry, videa, zvuky a vtipné prezentace. www. kachna.cz Legrace.cz Online vtipy, SMSky, přání, citáty, básničky, mobily, texty, přísloví, pranostiky. www. legrace.cz/ Funny.cz On-line humoristický server - koutek dobré nálady. Obrázky, texty, vtipy, humorný SW, animace, linky. www. funny.cz Humor.cz Humor online, vtipy, zábavné SMS, obrázky, videoklipy, zábavne texty a mp3. www. humor.cz/ Eprdel.cz Vtipy, zábavné SMS, obrázky, videoklipy, zábavne texty a mp3.
Kategorie: pohyblivé tapety na plochu

Pohyb a sport v těhotenství - Mineralfit.cz

Pohyb a sport v těhotenství - Mineralfit.cz

Zdraví a životní styl Pohyb a sport v těhotenství O prospěšnosti sportu pro zdraví člověka není pochyb. Ale je sport užitečný ve všech situacích? Mohou např. sportovat těhotné ženy? Je pro nastávající maminky pohybová aktivita přínosem nebo příliš velkým rizikem? kočárek, žena, procházka Pohyb v těhotenství – ano nebo ne? Jakmile se dostanete do jiného stavu, ze všech stran slyšíte, že se musíte hlídat, ať si neublížíte, ať se nepřepínáte nebo někde něco nechytíte. Nejlepší ochranou před tolika nebezpečími je pohodlí domova, ale jeho následkem začnete přibírat více než by jste musela a z nedostatku aktivity vám začne být prázdno. Pohyb by přitom měl být nezbytnou součástí těhotenství. Správný druh fyzické aktivity udržuje váš zdravotní i psychický stav na dobré úrovni a naopak nicnedělání ohrožuje vaše zdraví i zdraví plodu.
Kategorie: pohyby v těhotenství

Kategorie: