lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 3763
Čeká na schválení: 311
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » jurassic » poklice na kola

Nejnovější v kategorii jurassic:


Zákonné pojištění vozidel

Zákonné pojištění vozidel

Pojištění motorových vozidel Co je to zákonné pojištění vozidel? Zákonné pojištění motorových vozidel neboli povinné ručení je povinností pro každého řidiče. Pokud chcete svůj automobil nebo jiné motorové vozidlo provozovat na veřejných komunikacích, máte technický průkaz nebo přidělenou registrační známku, musíte si vyřídit povinné ručení, a to předtím, než vůz začnete používat. Tohle pojištění pokrývá škody na majetku i na zdraví, které případně provozováním svého vozidla způsobíte druhé straně a jediným platným dokladem o jeho zřízení je pojistníkem podepsaná zelená karta. Nepočítejte ovšem s tím, že nahradí škody i vám samotným, na to byste si museli pořídit ještě havarijní připojištění, které už není ze zákona povinné. Spousta pojišťoven v současnosti nabízí na havarijní připojištění zajímavé bonusy, pokud u ní máte zřízeno i povinné ručení. Jak vysokou škodu za vás pojišťovna uhradí? Podle zákona je minimální hranice 35 000 000 Kč, limit se dá za příplatek zvednout až na 100 000 000 Kč. Pokud by se stalo, že újma, kterou jste způsobili, přesáhne nastavený limit, budete muset rozdíl doplatit z vlastních finančních prostředků.
Kategorie: pojisteni motorovych vozidel cenikSeznam zdrojů na téma poklice na kola:


Spoilercentrum - online tuning shop - Poklice - kryty kol
Autodoplňky, poklice na kola, skoda, ford, vw - Autodoplnky-obchod.cz
Poklice na Kola 15" silver/chrom kryty kol plastové SADA 4 ks : Autodoplnky cz, autopotahy na míru, autokoberce, kryty kol
Vyhledávání "poklice na kola vr" - Seznamzboží.cz
Poklice na kola - www.prokola.cz
Kryty kol : Autofashion.cz - Autodoplňky - Autopotahy
Poklice na kola Philips - Heureka.cz
Poklice na kola - Nejlepší Ceny.cz
Jak zabránit ztrátě či upadení poklice z kola automobilu - návod - MUDr. Zbyněk Mlčoch
AUTODOPLŇKY - Poklice na kola - AUTOTOP Sněhota s.r.o.
Poklice na kola | Autodoplňky.cz - Tuning shop
Poklice na kola 13" | Autodoploky.cz - Tuning shop
!! AKCE !! Poklice na kola | Izisauto.cz
Poklice na kola
Poklice na kola Michelin - Heureka.cz
PokliceNaKola.cz
Poklice, kryty kol - Anglia Trading
poklice kol - SrovnaniCen.cz
Poklice na kola Leoplast 12"
Škoda 105/120-originální poklice na kola - MotoVeteránBazar

Pokémon seriály online - Vše

Pokémon seriály online - Vše

Vše > Rubriky > Pokémon seriály online Pokémon seriály online 1. Pokémon volím si tebe 2. Nemocnice pro pokemony 3. Prvni chyceny pokemon 4. Souboj se samurajem 5. Zapas v Cinovem meste 6. Clefairy a mesicny kamen 7. Vodni krasky z Blankitneho mesta 8. Cesto do pokemonove ligy 9. Tvrda lekce 10.
Kategorie: pokemon serial online

Slovenské lázně

Slovenské lázně

Trenčianské Teplice - léčivé účinky síranově-hydrouhličitano-vápenatě-hořečnatě-sirné minerální vody poznali již římští legionáři. Postupem času byly zmodernizovány a r. 1888 zde byla postavena nejvýznamnější památka Lázně Hammam v maurském stylu. Dnes se zde léčí pohybové ústrojí a nervová soustava. Mapa.
Kategorie: pohybové ústrojí lázně

Allianz - Doplňkové pojištění

Allianz - Doplňkové pojištění

V případě poruchy nebo nehody vozidla je nabízeno zorganizování a úhradu nákladů za přistavení náhradního osobního automobilu nebo odvozu celé posádky vozidla do autopůjčovny, včetně odvozud zapůjčeného vozidla zpět do autopůjčovny až do vzdálenosti 50 km od místa jeho vyzvednutí a dále odvoz celé posádky vozidla do místa bydliště nebo jiného avšak maximálně stejně vzdáleného místa. Tuto službu může využít osobní nebo nákladní automobil o celkové hmotnosti do 3 500 kg, vozidlo je v důsledku poruchy nebo nehody nepojízdné (v ČR i zahraničí) a je nezbytný jeho odtah do autorizovaného nebo smluvního servisu Allianz pojišťovny nebo dojde k odcizení vozidla s platným havarijním pojištěním pro případ odcizení u Allianz pojišťovny
Kategorie: pojištění alianz

Pocket PC - Wikipedie

Pocket PC - Wikipedie

Pocket PC Z Wikipedie, otevřené encyklopedie Skočit na: Navigace, Hledání O 2 Pocket PC Pocket PC (zkráceně též P/PC nebo PPC ) je hardwarová specifikace pro kapesní počítače ( PDA ) s operačním systémem Microsoft Windows Mobile. Mohou být schopny používat alternativní operační systém, jako NetBSD nebo Linux. Současné Pocket PC mohou být vybaveny GPS přijímačem, GSM modulem, hardwarovou klávesnicí nebo digitálním fotoaparátem. Displej bývá dotykový s rozlišením nejčastěji 240x320 pixelů ( QVGA ) nebo 480x640 pixelů ( VGA ) Výrobci
Kategorie: poket pc

Internetový magazín » Blog Archive » Direkt pojištění

Internetový magazín » Blog Archive » Direkt pojištění

Direkt pojištění Napsal admin Pojišťovna Direkt je jednou z mladších pojišťoven na našem trhu. V České republice začala fungovat až od roku 2007, ale i přesto se stala jednou z nejvýznamnějších pojišťoven, a to hlavně v oblasti pojištění vozidel. Čím Direkt pojišťovna láká? To, proč je Direkt pojišťovna tak oblíbená jsou zejména nízké ceny, které si může dovolit nasadit díky odlišné strategii pojišťovnictví. Tato pojišťovna je totiž jedinou ryze online pojišťovnou u nás, což znamená, že nemá klasické kamenné pobočky, ale své produkty nabízí výhradně prostřednictvím komunikačních kanálů jako je telefon či internet. Tím dokáže ušetřit nemalé prostředky, které se pak odrazí ve snížené ceně pojistného pro její klienty. Produkty Direkt pojišťovny Hlavní doménou Direct pojišťovny je pojištění motorových vozidel, ať už se jedná o vozy či motocykly. Nejvyužívanějším produktem je samozřejmě povinné ručení na auto, které poskytuje za nízkou cenu až z 50 % slevou také řadu asistenčních služeb a volbu mezi limity krytí. Sjednat pak lze i řadu připojištění vozidla či havarijní pojištění. Kromě automobilu si však u Direktu můžete pojistit i svůj dům/byt a domácnost.
Kategorie: pojištění direkt

Kategorie: