lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 11645
Čeká na schválení: 132
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » jurassic » pojištění zodpovědnosti

Nejnovější v kategorii jurassic:


Zákonné pojištění zaměstnavatele - Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Zákonné pojištění zaměstnavatele - Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

[ ↑ k hlavní navigace ↑ ] Zákonné pojištění zaměstnavatele Obsah: Při pojistné události, vzniklé z důvodu pracovního úrazu nebo nemoci z povolání, je povinností zaměstnavatele oznámit tuto skutečnost pojišťovně a v součinnosti s ní se podílet na včasném a řádném odškodnění. Centrum pojištění odpovědnosti za pracovní úrazy Pojistná událost ze zákonného pojištění se oznamuje prostřednictvím níže uvedených formulářů. Zároveň musí zaměstnavatel doložit kopii výpisu s úhradou pojistného za zákonné pojištění za kalendářní čtvrtletí, ve kterém došlo k pojistné události, a kopii záznamu o úrazu (kopie formuláře, kterým zaměstnavatel oznamoval pracovní úraz příslušnému inspekrotátu práce). Veškerá oznámení pojistných událostí a k nim náležející korespondenci je nutno zasílat na adresu: Kooperativa pojišťovna, a. s. , Vienna Insurance Group P. O. BOX 50 664 42 Modřice Zasílaná a předkládaná korespodence včetně dokladů u již zaregistrovaných pojistných událostí (PU) musí být označena číslem pojistné události. Tento údaj zabezpečí jejich identifikaci. Nároky vyplývající z pracovních úrazů a nemocí z povolání uplatňuje poškozený zaměstnanec u odpovědného zaměstnavatele. Poškozený se v případě dotazů k průběhu šetření PU, doložení dokladů nezbytných k likvidaci PU a dalších žádostí musí vždy obrátit na zaměstnavatele, neboť nemá přímý nárok vůči pojišťovně. U dlouhodobě vyplácených nároků (renty, výživy pozůstalých) komunikuje pojišťovna korespondenčně s poškozenými, popř.
Kategorie: pojištění zaměstnanců kooperativaSeznam zdrojů na téma pojištění zodpovědnosti:


Nejlevnější pojištění odpovědnosti za škodu online - Pojištění na internetu .cz
Pojištění odpovědnosti - Generali pojišťovna a.s.
Pojištění podnikatelů - pojištění odpovědnosti a pojistné ochrany - Finance.cz
Finanční vzdělávání - Produkty > Pojišťovnictví > Pojištění – produkty, smlouvy, etc. > Pojistné produkty > Pojištění odpovědnosti za škodu
Pojištění obecné odpovědnosti podnikatele a průmyslu - Česká pojišťovna, a. s.
Pojištění podnikatelských rizik - ČSOB Pojišťovna, a.s.
Pojištění odpovědnosti za škodu, zaměstnance způsobenou zaměstnavateli, občanů, provozu vozidla, srovnání.
Kdy vás neochrání nejen pojištění odpovědnosti - Peníze.cz
Pojištění odpovědnosti - Měšec.cz
Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla - Wikipedie
Pojištění odpovědnosti
Allianz » Privátní klienti » Privátní klienti » Majetek a odpovědnost » Pojištění odpovědnosti za škodu
Pojištění odpovědnosti za škody způsobené - Triglav Pojišťovna, a.s.
D&O - pojištění členů statutárních orgánů :: INSIA
Pojištění odpovědnosti za škodu
Pojištění odpovědnosti za škodu | Pojištění.com
Pojištění odpovědnosti
Pojištění občanů - pojištění odpovědnosti
pojištění odpovědnosti « Pojištění « Hospodaření a účetnictví « Organizace « Křižovatka
Zákon o pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla - BusinessInfo.cz

obrázky pohyblivé

obrázky pohyblivé

obrázky pohyblivé Katalog zábavy » obrázky, básničky, přání » obrázky pro děti » obrázky pohyblivé Pohyblivé obrázky - Pratchett Terry - Talpress : Knihkupectví Neoluxor Pohyblivé obrázky (Pratchett Terry, Talpress) - Sci-fi a fantasy- Všechno začalo v tajemném Holy Woodu - Svatém lese. Tam se zrodila myšlenka, Pohyblivé obrázky - Pratchett Terry - Knihy.ABZ. cz Kniha: Pohyblivé obrázky Autor: » Pratchett Terry. Úžasná Zeměplocha č. Zákazníci kupující knihu "Pohyblivé obrázky" mají také často zájem o tyto tituly Ivan P : Obrázky / Pohyblivé obrázky Preto ak máte záujem o ďalšiu parádnu hudbu, navštívte stránky skrývajúce sa pod označením Obrázky 1, 2, 3 a 6. Ak máte záujem samozrejme môžete navštíviť Pohyblivé obrázky - Pratchett Terry ~ Fantasya.cz ~ Obchod Pratchett Terry: Zeměplocha 10 - Pohyblivé obrázky Ad Pohyblivé obrázky, Pratchett Terry, wiwi, 03. 05. 13:12. RE: Ad Pohyblivé obrázky, Pratchett Terry andulka16 : ---- Obrázky------ / Pohyblivé obrázky No ešte nikdy predtým som nemala svoju webovku, takže táto je mojím miláčikom. misa81 : Prezentace / NOVÉ gifové obrázky / Pohyblivé obrázky I Pohyblivé obrázky I 556 dní zpátky 02.05. 2007 21:15:18 Citace('653437','653437', '6','577')">Oznámit spam. Tyto stránky obsahují gify a animace.
Kategorie: pohyblivé obrázky na plochu

Je nižší zdanění v Česku nebo na Slovensku? - FinExpert.cz

Je nižší zdanění v Česku nebo na Slovensku? - FinExpert.cz

  Celkové mzdové náklady zaměstnavatele tedy činily 29 016 SK, ale na bankovním účtu zaměstnance se k dobru připsalo 16 611 SK (tj. 57,25 %). Budeme-li počítat poměr pouze k hrubé mzdě (21 459 SK), potom činí čistá mzda (77,41 %). 2) Zdanění průměrné mzdy (občan má 2 děti) Výpočet sociálního a zdravotního pojištění je naprosto stejný. Rozdíl je u daně z příjmu fyzických osob, kde občan mající 2 děti odvede 860 SK (místo 1970 Sk). Na každé dítě je na Slovensku daňový bonus 555 Sk. Čistá mzda tak činí 17 721 Sk (82,58 % k hrubé mzdě). Bezdětný má nižší daně na Slovensku, s dětmi v Česku Z uvedeného výpočtu čisté mzdy u průměrné mzdy v obou zemích můžeme říci, že zdanění u bezdětného občana pobírající průměrnou mzdu je nižší na Slovensku – důvodem je podstatně vyšší základní odpočitatelná položka na poplatníka (8 208 Sk měsíčně). U občana majícího dvě děti je však zdanění nižší v Česku, důvodem je vyšší daňový bonus na každé dítě (v Česku 890 Kč, na Slovensku 555 Sk). Obě země však mají společné, že odvody na dani z příjmu jsou na evropské poměry velmi nízké. V obou zemích je však vysoké sociální a zdravotní pojištění, které patří mezi nejvyšší v Evropě.
Kategorie: pojištění na slovensko

Pojištění | ČSOB Autolease

Pojištění | ČSOB Autolease

GAP pojištění ČSOB Leasing připravil u operativního leasingu ČSOB Autolease ve spolupráci s pojistiteli: ČSOB Pojišťovna, a. s. , Allianz pojišťovna, a. s. a Kooperativa pojišťovna, a. s. tzv. „GAP pojištění“. Jedná se připojištění k havarijnímu pojištění vozidla, kdy v případě totální havárie vozidla nebo odcizení vozidla vyplatí pojišťovna místo obecné ceny vozidla účetní zůstatkovou cenu vozidla. Účetní zůstatkovou cenou vozidla se rozumí finanční hodnota vozidla evidovaná u leasingové společnosti k datu vzniku pojistné události, která odpovídá nezaplacenému dluhu zákazníka dle smlouvy o operativním leasingu. Výhodou tohoto pojištění je, že zákazník obdrží při totální havárii vozidla nebo odcizení vozidla vyšší pojistné plnění, než kdyby bylo sjednáno pouze havarijní pojištění vozidla. D. A. S. pojištění ČSOB Leasing Vám dále může nabídnout pojištění právní ochrany, které Vám sjedná u pojišťovny D. A. S. (člen pojišťovací skupiny ERGO Versicherungsgruppe). Pojišťovna D. A. S. se postará o to, aby při prosazování Vašich práv a oprávněných zájmů byly využity schopnosti týmu specialistů D.
Kategorie: pojištění gap

Havarijní pojištění, kalkulačka, online výpočet nejlevnější

Havarijní pojištění, kalkulačka, online výpočet nejlevnější

Aktuality havarijního pojištění Havarijní pojištění ČSOB Pojišťovny Sjednejte si bezpečné havarijní pojištění u ČSOB Pojišťovny a čerpejte exkluzivní výhody! Havarijní pojištění ČSOB komplexně ochrání vaše vozidlo před nečekanými událostmi - nadstandardní 10% bonus za každý rok bez nehody - spoluúčast při škodě již od 3 % -... Havarijní pojištění Uniqa. Kasko a Kasko Max. Komplexní program havarijního pojištění, který kryje škody vzniklé na Vašem vozidle i v případě, že jste sami viníkem nehody. Díky KASKU se nemusíte bát ani odcizení vozu či jeho součástí, rozbití skla, živelních škod a dalších nepříjemných událostí. Pojištění... Havarijní pojištění Axa Spolehlivé havarijní pojištění Axa. Vyberte si Havarijní pojištění s AXA, které zaplatí škody na vašem voze způsobené havárií, živelními událostmi, odcizením vozidla i jeho částí nebo vandalismem. Výhody:   Chraníte svůj vůz lépe S Havarijním pojištěním u... Havarijní pojištění Wustenrot Hlavní výhody havarijního pojištění Wustenrot jsou:   - Výhodnější pojištění pro vozidla nižší a střední třídy - Bezkonkurenční 60% bonus za jízdu bez nehod - Zdarma nadstandardní asistenční služby - Sleva 10 % na druhé a další havarijní pojištění, - 5 %...
Kategorie: pojištění vozidel kalkulačka

Jiří Babica má máslo na hlavě! Pohlreich ho označil za břídila! - Čert na koze.cz

Jiří Babica má máslo na hlavě! Pohlreich ho označil za břídila! - Čert na koze.cz

Odbornou veřejnost novácká cooking show neoslovuje, protože Babica předvádí neuvěřitelné kousky v podobě svých receptů, které nemohou oslovit snad žádného dobrého kuchaře. Babica se brání tím, že vaří především pro lidi a ne pro snoby, ale faktem je, že dokáže zkombinovat takřka nemožné suroviny, a to s dnešní dobou zkrátka nejde dohromady. Babica již dlouho prohrává svoji prestiž u odborníků, ale sledovanost jeho pořadu mu zatím vychází. Je na každém, aby si udělal úsudek sám. Pohlreich je úspěšným šéfkuchařem i majitelem dvou podniků a má za sebou více jak 30 let praxe, Jiří Babica vařil sice v Německu, avšak dnes prodává a půjčuje lyže. Pořad Kluci v akci, který běží na České televizi, vedou Ondřej Slanina a Filip Sajler, kteří donedávna vlastnili restaurant Perfect, avšak právě tento podnik nedávno zavřeli. Možná tyto argumenty mají nejlepší vypovídající hodnotu o současných kulinářských pořadech v českých končinách. Jisté je doslova jedno, boj začíná na ostří nože! Čert na koze vám nabízí rozhovory s hlavními konkurenty: Jiří Babica: http://www.certnakoze.cz/rozhovory/celebrity/jiri-babica-stale-se-mam-co-ucit-1130.html Filip Sajler: http://www.certnakoze.cz/gourmet/filip-sajler-„gordon-ramsay-je-hovado-..." -391.html Zdeněk Pohlreich: http://www.certnakoze.cz/gourmet/sefkuchar-zdenek-pohlreich-297.html (AS) Uložení a sdílení článku: Topčlánky.cz Linkuj.cz Vybrali.sme.sk Jaggni to!
Kategorie: pohlreich versus babica

Kategorie: