lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 11816
Čeká na schválení: 128
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » jurassic » pojištění sluníčko

Nejnovější v kategorii jurassic:


Prevence pohlavních nemocí :: S-xualne

Prevence pohlavních nemocí :: S-xualne

Průběh těchto onemocnění je často bezpříznakový, což má vliv na jejich další šíření a tím představují větší riziko přenosu na sexuální partnery. Pohlavně přenosná onemocnění mohou být vyvolána různými mikroorganismy. Mají odlišnou inkubační dobu (období od počátku infekce po počátek klinických příznaků), klinický obraz, často se vzájemně kombinují a každé z nich vyžaduje specifickou léčbu. Problém u pohlavně přenosných nemocí je zejména jejich častý výskyt a rozvoj rezistence na antibiotika v důsledku nesprávné (často laické) léčby. Některá závažná pohlavně přenosná onemocnění, tzv. „klasická“, podléhají povinnému epidemiologickému hlášení, evidenci, dispenzarizaci (sledování osob podezřelých z nákazy nebo pacientů po léčbě) a depistážnímu šetření (epidemiologické pátrání po zdroji či kontaktu infekce) ve smyslu platných zákonů ČR. pohlavně přenosná onemocnění přísluší do péče odborníků - venerologů. Proč jsou pohlavně přenosné nemoci nebezpečné? 1. Každá nemoc představuje zátěž pro zdraví člověka, protože poškozuje jeho obranyschopnost. pohlavně přenosné nemoci způsobují buď celkové onemocnění, kdy může být postižen kterýkoli orgán těla, nebo postihují jen určité místo organismu v závislosti na místě vstupu nákazy.
Kategorie: pohlavni nemoci a jejich priznakySeznam zdrojů na téma pojištění sluníčko:


Vyplatí se „dětské“ pojištění Sluníčko? - Měšec.cz
Česká pojišťovna - Sluníčko / Dětské pojištění - Peníze.cz
MIMINET.cz
ČESKÁ POJIŠŤOVNA - 5P AGENCY
Zrušení pojištění sluníčko (Příspěvek Rodina.cz)
Stavební spoření x pojištění Sluníčko (Příspěvek Rodina.cz)
Česká pojišťovna Sluníčko
Vlastnosti životního pojištění - Česká pojišťovna, a. s.
Životní pojištění SLUNÍČKO
Pojištění Sluníčko | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček
www.pojistenislunicko.cz/ - dětské pojištění sluníčko
Dětské pojištění SLUNÍČKO Plus | Martin Mařák
pojištění sluníčko
Pojištění Sluníčko - zrušení, přechod? - Diskuse - eMimino.cz
dětské pojištění sluníčko - NRX.cz - Katalog webových stránek a portál
Názor k článku Vyplatí se „dětské“ pojištění Sluníčko? - Měšec.cz
Dětské pojištění Sluníčko - Produktový katalog TOPkontakt
Dětské pojištění Sluníčko
Sluníčko Životní pojištění
Babinet.cz: Poradny a diskusní fóra / Pojištění SLUNÍČKO

Pojistka na blbost » Pojištění

Pojistka na blbost » Pojištění

Pojistka na blbost Vložil pojisteni-hned.cz, 19.2. 2011 - 11:24 | 0 Komentáře Tagy: Pojistka na blbost Pojištění odpovědnosti osob aneb pojistka na blbost. Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech a proto je dobré si uzavřít tzv. pojištění proti blbosti. Každý z nás se může dostat do situace, kdy svému okolí způsobí nějakou újmu, ať již či zdravotní nebo finanční, nese pak viník za tento čin zodpovědnost. Pokud nejste pojištěni druhem pojištění, které se lidově nazývá “pojistka na blbost”, neboli pojištění odpovědnosti osob či firem, pak za vás pojišťovna způsobený úraz nejspíše nezaplatí a budete se muset s poškozeným domluvit na způsobu odškodnění. Máte již sjednané pojištění odpovědnosti? Tak například povinné ručení se oficiálně nazývá “pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla” a tzv. pojistka na blbost se dá pojmenovat například jako “pojištění odpovědnosti za škody způsobené jinému subjektu“. Pokud tedy pojištění odpovědnosti máte, jste poměrně dobře kryti proti způsobení případné škody někomu jinému.
Kategorie: pojištění proti blbosti

www.macmotor.info: pohyblivé tapety na plochu

www.macmotor.info: pohyblivé tapety na plochu

Pohyblivé pozadí | Ivushka na Blog.cz Pohyblivé pozadí 21. května 2008 v 6:21 | pozadí na blogy Reklama http://mademoisellin.blog.cz
Kategorie: pohyblivé pozadí na pc

Stranky firepokemonteam | Pokemon online seriál

Stranky firepokemonteam | Pokemon online seriál

Pokémon Mistr úkolů | Pokémon Šampionát Johtové ligy | Pokémon Johtovy cesty | Pokémon Pomerančová liga | Indigová liga Pokemon online seriál Pokémon Mistr úkolů 212. Kolem dokola 213. Leť se mnou až na měsíc 214. Držet Chinchou a krok 215. Ztřeštěná Corsola 216. Mantine přes palubu 217. Vyvržená Occtillery 218. Soupeřící hrdinové 219. Dokonalý zápas 220. Kdo seje vítr, sklidí Digllety 221.
Kategorie: pokemon online

Lososová polévka | Bistro Florentýna

Lososová polévka | Bistro Florentýna

luckydina 11.9. 2008 • 21.53 já si vždycky kupuji na polévku ořez z lososa, z toho je dobrý vývar, tuřín je u nás fakt opomíjená zelenina, já si ji pěstuji a někdy sehnat semena je umění, prý to nikdo nezná, sklízím menší bulvy a jím ho místo brambor jako přílohu, polévku si uvařím, ale bohužel bude bez toho výhledu na moře Odpovědět
Kategorie: polevka z lososa

Pojištění platební karty tzv. Merlin | Poradte.cz

Pojištění platební karty tzv. Merlin | Poradte.cz

nyní se nacházíte na poradně Poradte.cz na » hlavní strana / Společnost /... Vložit novou otázku Pojištění platební karty tzv. Merlin Autor: para Datum: 30.04. 10 23:38 odpovědí: 1 Přátelé, mám platební kartu u Komerční banky pojištěnou úžasným pojištěním "Merlin", které má krýt celý seznam rizik - to jsem si myslela, dokud jsem neztratila peněženku s hotovostí (větší částka), se všemi možnými doklady, kartami, klíči atd. To všechno by podle smlouvy pojištění mělo nahradit. Ale, všechno je jinak! Zaměstnanci jakési firmy Willis, kteří v případě škody záležitost vyřizují, vám vysvětlí, že v polovině případů se na vás pojištění nevztahuje (jakýsi dodatek malými písmenky) anebo to šílené dokazování, dokladování, protokoly, potvrzení, prohlášení atd. vás znechutí a otráví tak, že se na to vykašlete anebo zjistíte, že není v lidských silách všechny ty papíry sehnat. O pojišťovnách nemám iluze, jsou tady proto, aby vydělávaly. Ale "Merlin" není pojišťení, ale snadný způsob vydělávání peněz.
Kategorie: pojisteni merlin

Kategorie: