lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 6831
Čeká na schválení: 227
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » jurassic » pohlreich versus babica

Nejnovější v kategorii jurassic:


Altus VARIO - Tiskové výstupy agendy Pokladna

Altus VARIO - Tiskové výstupy agendy Pokladna

Slouží pro vystavení Dodacího listu k dokladu. Obsahuje seznam dodávaných produktů i sériová čísla výrobků (na pokladním dokladu nikoliv). Kromě tohoto Dodacího listu můžete použít Dodací list vytištěný k výdejce (pokud je vystavená) v modulu Sklad, nebo může zákazník potvrdit převzetí zboží přímo na pokladním dokladu. Tisk Dodacího listu není vázán na sklad, jedná se pouze o jiný tiskový výstup vybraného dokladu.
Kategorie: pokladní knihaSeznam zdrojů na téma pohlreich versus babica:


Pohlreich okrГЎdГЎ lidi, tvrdГ­ Babica!
Babica vs. Pohlreich: NatoДЌte svГ©ho kuchaЕ™e!
Jiří Babica nebo Zdeněk Pohlreich? - Diskuze Omlazení.cz
Pohlreich vaЕ™Г­ jako Babica! - YouTube
Babica versus Pohlreich: Válka dvou slavných kuchařů | Kafe.cz
» ZdenД›k Pohlreich paroduje Babicu – video В» CzBlog.cz
Pohlreich vs. Babica: Koho milují čtenáři Blesk.cz? | Blesk.cz
Pohlreich Vs. Babica | Justinův deníček
Babica versus Pohlreich: souboj o chuťové buňky Čechů | Kafe.cz
Babica vs. Pohlreich | Dvě prvačky
Kuchaři Pohlreich a Babica: Dojde k bitce? | Kafe.cz
Babicovy dobroty - Babica vs. Pohlreich - YouTube
Pohlreich vs Babica
FÓRUM.NAVITÝM.CZ-vše o GPS navigacích EVOLVEZobrazit téma - Pohlreich vs babica
Babica nebo Pohlreich? - Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže
Parodie na Babicu v hotelu Hvězda (3.díl třetí řady) | Zdeněk Pohlreich
Válka v kuchyni: Pohlreich paroduje Babicu! - Show - JenProMuže.cz
Pohlreich vs. Babica | Facebook
Pohlreich versus Babica
Jiří Babica má máslo na hlavě! Pohlreich ho označil za břídila! - Čert na koze.cz

Partner vás může žalovat za nakažení pohlavní nemocí | Zdravotnické právo | AKDPP.CZ

Partner vás může žalovat za nakažení pohlavní nemocí | Zdravotnické právo | AKDPP.CZ

Partner vás může žalovat za nakažení pohlavní nemocí Nakazil jsem pohlavní chorobou svoji přítelkyni. Ona mně teď vyhrožuje, že mě zažaluje, protože je to trestné. Já ale o té nemoci nevěděl, i když je pravda, že jsem ji zřejmě chytil od jiné ženy v době našeho vztahu. Může mne vážně žalovat? J. F. Vždy je třeba rozlišovat trestněprávní odpovědnost od občanskoprávní. V prvním případě nese odpovědnost za trestný čin osoba, která naplnila všechny znaky skutkové podstaty některého z trestných činů. U vás lze vyloučit úmyslný trestný čin a v úvahu by teoreticky přicházel trestný čin nedbalostní, a to z nedbalosti nevědomé. Sice jste nevěděl, že svým jednáním můžete porušit nebo ohrozit zájem chráněný trestním zákonem, hodnotilo by se ale, zda jste to kvůli okolnostem a svým osobním poměrům vědět měl a mohl. Tedy, zda jste mohl nebo měl vzhledem ke svému počínání si a k typu té druhé ženy předpokládat, že nakazíte pohlavní nemocí svoji přítelkyni, a tím jí způsobíte těžkou újmu na zdraví. Trestní zákon zná trestný čin ohrožování pohlavní nemocí, ale pokud jste ji už přenesl na přítelkyni, v úvahu přichází jiný trestný čin: ublížení na zdraví.
Kategorie: pohlavní nemoci mužů

Pohon vélkého grilu, dopravníku, prodám, na prodej

Pohon vélkého grilu, dopravníku, prodám, na prodej

Vložit inzerát Inzerce zdarma, bazar >> Stroje >> Motory Sponzorované odkazy Tento inzerát již není platný! Zkuste aktuální nabídku: Nejnovější inzeráty inzerce zdarma Elektromotor Prodám asynchronní elektromotor, přírubový, výrobek MEZ Mohelnice, 380/220V, 50Hz, výkon 0.75kW, 1380 otáček/min. typ třífázový 3AP80-4, M80, 2,2/3,8A. Elektromotor je přizpůsoben pro práci ve vlhkém prostředí, IP-44. tel:318862437 Motory 590,- elektromotor mkr 2451 elektromotor z vysavače aeg vampire Motory dohodou Eelektromotor Siemens - NOVÝ!! Prodám úplně nový,nikdy nepoužívaný elektromotor Siemens. ¨ Velikost:100 - 160L Krytí:IP55 Výkon:0,75 - 22kW Tvar:IMB3, IMB5, IMB35 Počet pólů:2,4,6,8 Kostra: Hliníková (standartně)Jmenovité napětí do 3kW 230/400V 50Hz //460V 60Hz Frekvence:50 / 60Hz Jmenovité napětí nad 3kw 400/690V 50Hz //460V 60Hz Barva:(standartní)RAL 7030 Teplota okolí:od -30°C do +40°C zolace třídyF Nadmořská výška do 1000m Trvalé zatížení S1 Trojfázové asynchronní motory 1LE1 jsou určeny k pohonu průmyslových zařízení, např. ventilátorů, čerpadel, obráběcích strojů, lisů apod. , lze je používat pro prostředí mírného klimatu, ve zvláštních provedeních i v jiných klimatických podmínkách. Trojfázové nízkonapěťové asynchronní motory nakrátko v základním provedení jsou vyráběny s označením:1LE1 Pořízovací cena tohoto motoru je momentálně cca 4500,- Kč Motory 2 990,- Poptáváme ventilátory a elektromoto Naše firma poptává skladové zásoby ventilátorů či elektromotorů.
Kategorie: pohony grilu

Nejkrásnější animované obrázky s květinami narozeniny zdarma

Nejkrásnější animované obrázky s květinami narozeniny zdarma

Portál www. gifzona.com Na našem portálu www. gifzona.com určeny především k animaci obrázky a pohlednice. Naše kolekce nejkrásnějších gif animace neustále doplňován a aktualizován. Dnes jsme největší on-line katalog animace RUnet. V mnoha ohledech se stalo možné díky tomu, že vedoucí mistrů gif animací z naší země jsou aktivní návštěvníky našeho portálu, a proto na našich stránkách můžete vždy první vidět jejich nejnovější výtvor. Chtěl bych říci, velké díky pravidelné návštěvníky našeho portálu, které pomohou, aby to bylo ještě zajímavé a poučné.
Kategorie: pohlednice zdarma

Pokemon Tower Defense - Strategické super hry , Staré klasiky - NETHRY.cz

Pokemon Tower Defense - Strategické super hry , Staré klasiky - NETHRY.cz

Nahraj obrázky | Hry zdarma | astrologie | OKbazar.sk-Inzercia a bazar! | Rychlost internetu | online hry | Online hry | Multiplayer cheaty | Hry online | online hry | hry na mobil | superhry | Odkazy | superhry | Super hry online | Hry online pro dívky | GTA SA cheaty | herni prislusenstvi | hry online | Vložte váš odkaz Pokud chcete umístit váš odkaz na herní server NETHRY.cz, tak navštivte naši sekci PODPORA a řiďte se pokyny. Pokud chcete inzerovat váš odkaz na hlavní straně, vyžaduji umístění mého odkazu na rovnocenné místo. Poté jenom do emailu připište umístění na hlavní straně. Rozsvítit světla|Ztmavit světla|Zmenšit hru|Zvětšit hru|Slova nebyly opsány správně, zkuste to znovu.
Kategorie: pokemon online hry

Elektromotory-převodovky s.r.o. - Elektromotory - převodovky s.r.o. - Největší a nejlevnější velkosklad elektromotorů, převodovek, měničů a pohonů.

Elektromotory-převodovky s.r.o. - Elektromotory - převodovky s.r.o. - Největší a nejlevnější velkosklad elektromotorů, převodovek, měničů a pohonů.

Elektromotory – převodovky s. r. o Elektromotory Převodovky Frekvenční měniče Čerpadla Vibrační motory Elektroválce pro pohon pásů Řemenice, spojky a pouzdra Ložiska Softstartéry Ventilátory Řetězové převody Příslušenství Vratové pohony TLM dopravníky Cizí chlazení Komplety pro grilování Servis Elektromagnetické brzdy, spojky Jako firma Elektromotory – převodovky s. r. o. jsme jednou z největších firem v oboru na českém trhu. Jsme společnost s dlouholetou tradicí a provozujeme největší a nejlevnější velkosklad s elektromotory, převodovkami, frekvenčními měniči, pohony a jejich příslušenstvím na našem území. Samozřejmostí jsou krátké dodací lhůty stejně tak jako záruční a pozáruční servis prováděný kvalifikovanými pracovníky. Skladem máme přes 10000 elektromotorů všech možných typů a provedení od 0,06kW do 500kW, až 4000 kusů šnekových převodovek 400 kusů čelních převodovek, 100 kusů planetových převodovek a až 200 frekvenčních měničů. Elektromotory prodáváme standartní i se zvýšeným výkonem, dále elektromotory dvouobrátkové, kroužkové, jednofázové s jedním či dvěma kondenzátory. Jsme schopni dodat nevýbušné elektromotory (Eex), elektromotory s frekvenčním měničem, pilové elektromotory i motory speciální. Elektromotory také dokážeme upravit dle přání zákazníka. Elektromotory které opravujeme jsou: Elektromotory asynchronní, elektromotory kroužkové, elektromotory stejnosměrné, elektromotory seriové, elektromotory eff1, elektromotory eff2, elektromotory s frekvenčním měničem, elektromotory stejnosměrné s pernamentními magnety, elektromotory se stíněným polem, elektromotory výcepolové, elektromotory do prostředí s nebezpečím výbuchu, elektromotory do chladících zařízení, elektromotory pro specialní účely, elektromotory s regulací, elektromotory se šnekovou převodovkou, elektromotory s čelní převodovkou, elektromotory s planetovou převodovkou.
Kategorie: pohon ke grilu

Kategorie: