lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13898
Čeká na schválení: 252
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » ethernet » podpora angličtiny

Nejnovější v kategorii ethernet:


ZOO a jiné básně pro děti – online knihkupectví Barrister.cz

ZOO a jiné básně pro děti – online knihkupectví Barrister.cz

Anotace Překlad Petr Motýl Ilustrace Jan Marcin Szancer Výbor z tvorby největšího klasika polské dětské literatury básníka Jana Brzechwy. Poprvé se v novém překladu Petra Motýla představují českému čtenáři verše, které znají zpaměti všechny polské děti. Texty doprovázejí klasické ilustrace Jana Marcina Szancera.
Kategorie: poezie pro dětiSeznam zdrojů na téma podpora angličtiny:


Obchodní a servisní služby
AC PODVYS - Metodickб podpora pro uиitele angliиtiny - AKCENT college - soukromб vysokб љkola, jazykovй vzdмlбnн, vэuka lektorщ jazykщ
Vyhledávání slov s použitím Pomocníka pro psaní angličtiny - Podpora - Office.com
Vyhledávání slov v pomocníkovi pro angličtinu - Podpora - Office.com
E-learning na CJV MU | Centrum jazykového vzdělávání MU
Vítečkovy ministránky - Angličtina
Angličtina - portál na podporu výuky » Blog Archive » Interaktivní materiály k výuce angličtiny pro 1.–3. ročník ZŠ
Program na podporu výuky angličtiny na 1. stupni základních škol Portáljazyků.cz - informační portál o jazykovém vzdělávání
Jedinečná internetová podpora Evropského vzdělávacího centra pro jazykové kurzy angličtiny
Projekty Britské rady na podporu výuky anglického jazyka, MŠMT ČR
On-line podpora (nejen) angličtiny :: Farmerama1503
Výuka angličtiny s předškoláky > Školský portál Pardubického kraje
Projekty | Bakalka
Angličtina online ::: Angličtina online
Tea-learning.cz - podpora výuky angličtiny - Bezva Portál.cz
Podpora - Angličtina pro iPhone, iPod, iPad
LANGMaster : AngliДЌtina pro dД›ti
Rozšířená výuka Aj
Projekty | EuForAll o.s.
Telefon v hodinkách M919 | Telefon v hodinkách

Česká hospodyňka - recepty, vaření, rady

Česká hospodyňka - recepty, vaření, rady

Počet přístupů ČLÁNKY Poezie vánočního cukroví Vánoční cukroví peču skoro půl století. Ale než jsem tuto větu napsala, několikrát jsem si to v hlavě přerovnala, abych se ujistila, že je tomu skutečně tak. Pečení vánočního cukroví mám odjakživa ráda, o tom tedy sama sebe ujišťovat nemusím. Nejsem sice žádný expert, ale myslím si, že pokud něco člověk dělá s láskou, nemusí to dopadat úplně špatně. Jsem prostě normální česká hospodyňka. > Moje první vzpomínka týkající se vánočního cukroví, jsou samozřejmě z oblasti jeho konzumace. Po Štědrém dnu jsme občas jezdívali k babičce, která žila na malém městě v Podkrkonoší. Z té doby mi zůstala vzpomínka na velký dřevěný vál, na kterém byly v řadě jako vojáci vyrovnané košíčky a věnečky, plněné máslovým krémem a zdobené hranolky báječného jistřivého jablečného rosolu. Bylo to v době, kdy jsem na vál položený na stole sotva dohlédla. Vím, že chutnaly báječně, nejlépe snad ten kousek nakyslého rosolu, který tam byl hlavní ozdobou.
Kategorie: podvodnice recept

Podlahové otopné systémy, radiátory, konvektory

Podlahové otopné systémy, radiátory, konvektory

Podlahové otopné systémy, radiátory, konvektory Proč podlahové vytápění: „Nohy v teple, nemoc v pekle“, říkají i primáři. Podlahové topení je zdravé, nevíří prach, zlepšuje tepelnou pohodu. Již samo podlahové topení snižuje náklady cca o 30 %. Je jedno, topíte–li zemním plynem, elektřinou, nebo tepelným čerpadlem. Podlahové topení pro tepelná čerpadla se dimenzuje malinko jinak, než na zemní plyn. Správně navržené podlahové vytápění není drahé, ale zvyšuje výkon a topný faktor tepelných čerpadel až na 7,3!!! Tedy 1 kWh vezmete od elektráren, 6,3 vám dá tepelné čerpadlo. A to je zatraceně zajímavé. Doloženo státní zkušebnou Arsenal Vídeň. Kvalitní podlahové vytápění může být poměrně levné, lze jej snadno zhotovit i svépomocí.
Kategorie: podlahové topení svépomocí

Proč je nutné používat při montáži podlahového topení folii? - TZB-info

Proč je nutné používat při montáži podlahového topení folii? - TZB-info

"PE fólie pod trubkami podlahového topení nemá co dělat a nemá tam žádnou funkci," píše v jedné z diskusí na TZB-info.cz pan Zdeněk. Pan Petr zase dodává: "Na IPU jsem pokládal přímo 15 cm EPS a pak už jen trubky a beton. Proč tam lidi cpou pořád nějakou folii, je mi záhadou. Stejně je tam k ničemu." Ne abyste dali na tyto a podobné rady! Folie nutná je! Stanovuje ji norma pro montáž systému podlahového vytápění ČSN EN 1264-4, kapitola 4.1. 2.3: "Před položením roznášecí vrstvy se izolační vrstva pokryje ochrannou vrstvou fólie z polyetylenu minimální tloušťky 0,15 mm s přesahem minimálně 80 mm nebo jiným výrobkem ekvivalentně odpovídající funkci." Proč folii? Kvůli hydroizolaci.
Kategorie: podlahové topení montáž

Podnikatelský plán firmy Kosmetické a kadeřnické studio Kočka s. r. o. – Hana Lokajová

Podnikatelský plán firmy Kosmetické a kadeřnické studio Kočka s. r. o. – Hana Lokajová

Hana Lokajová Bakalářská práce Podnikatelský plán firmy Kosmetické a kadeřnické studio Kočka s. r. o. Business plan of the firm Kosmetické a kadeřnické studio Kočka s. r. o. Abstract: Cílem této bakalářské práce je vytvořit podnikatelský plán nově vznikajícíhokosmetického a kadeřnického studia. Bakalářská práce má tři částí. První část se věnuje základní teorii, která jepotřebná pro vytvoření podnikatelského plánu a slouží jako podklad k vypracování částipraktické. Ve druhé, praktické části je vytvořen podnikatelský plán firmy Kosmetickéa kadeřnické studio Kočka s. r. o. Tato část obsahuje popis podniku, jeho umístění,analýzu trhu a rizik, marketingový a finanční plán. Jsou zde také popsány služby, kterébude firma nabízet a požadavky na zaměstnance. Třetí část práce obsahuje doporučení k realizaci podnikatelského plánu, kde senachází cenné rady pro podnikatele a závěr, který rekapituluje celou práci. Klíčová slova: podnikání, podnikatel, podnik, právní formy podnikání, podnikatelský plán, produkce a provozní činnost, analýza trhu, marketingový plán, personální zdroje, finanční plán, anylýza rizik Jazyk práce: čeština
Kategorie: podnikatelský zámer kadeřnictví

Aktuální počasí - Tunis-Carthage, Tunisko - Portál divoch.net

Aktuální počasí - Tunis-Carthage, Tunisko - Portál divoch.net

Meteorologická zpráva - Tunis-Carthage, Tunisko. Zpráva byla sestavena před 35 minutami, v 07:00 UTC. Rychlost větru byla 5.7 metrů za sekundu ze západu/severozápadu ( 300° ). Teplota byla 13 °C a rosný bod byl 9 °C. Atmosférický tlak byl 1020 hPa. Relativní vlhkost vzduchu byla 76.7%. Byla roztroušená oblačnost (3-4/8) se základnou mraků ve výšce 701 metrů, roztroušená oblačnost (3-4/8) se základnou mraků ve výšce 1006 metrů a protrhaná oblačnost (5-7/8) se základnou mraků ve výšce 2835 metrů. Viditelnost (dohlednost) byla 8.0 kilometrů. Aktuální počasí: slabý déšť.
Kategorie: pocasi tunis

Kategorie: