lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 11075
Čeká na schválení: 222
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » ethernet » pocket pc download

Nejnovější v kategorii ethernet:


Nejkrásnější české pohádky - pohádky ke stažení zdarma | Spidla.cz

Nejkrásnější české pohádky - pohádky ke stažení zdarma | Spidla.cz

NEJKRÁSNĚJŠÍ POHÁDKY Obrovská kolekce více než 20 poctivých pohádek - více než 5 hodin vyprávěni. V doprovodu vynikajících herců navštívíte Popelku i Sněhurku, dozvíte se, jak to bylo s duchem v lahvi, co je to čarodějné zelíčko a také třeba jak přelstít loupežníka. A nebojte se - vše nakonec dobře dopadne! Další podrobnosti zde>> STÁHNĚTE SI PLNOU VERZI POHÁDKY ZDARMA ZDARMA: Tradiční české pohádky pro počítač POHÁDKY V PLNÉ VERZI KE STAŽENÍ ZDARMA Zpracováno do "počítačové" knihy. Poutavý příběh dětem podmanivě vypráví příjemným hlasem zkušený vypravěč. Pohádku provázejí milé ilustrace - podobně jako v knize. Tradiční pohádky spojují zábavu u počítače s poučením z četby knih. Podobně jako klasické knihy, vyprávění tříbí intelekt, rozvíjí slovní zásobu a představivost. Dítě nemusí samostaně číst - při vyprávění příběhu si může kreslit, skládat stavebnici nebo jen sledovat ilustrace, která příjemně podkreslují vyprávěný příběh. A co je hlavní - dítě má příjemnou zábavu, při které se samostaně zabaví a přitom nezhloupne.
Kategorie: pohádky stahuj zdarmaSeznam zdrojů na téma pocket pc download:


PDAmobile.cz | Pocket PC - Download sekce
Mobilnautova download sekce
Download Anglicko - иeskэ slovnнk pro PocketPC - INSTALUJ.cz - programy ke staћenн zdarma
TotГЎlnГ­ zmД›na vzhledu Pocket PC s programem WisBar Advance - SmartMania.cz
Download-Centrum.cz | Pocket PC > Mobilní telefony
download hry na pc ke stazeni zdarma manager
ICQ pro Pocket PC - Stáhnout - CZ - Download.CHIP.eu
Adobe Reader pro Pocket PC - Stáhnout - CZ - Download.CHIP.eu
Greg-TV & Radio pro Pocket PC 1.0.1 download - Slunečnice.cz (programy pro PDA a mobily)
Pocket pc warez - free download - (73 files)
PC - HRY - počítačové hry, hry na počítači, game, pc games, warcraft, ...
Sachydokapsy
USBLoader.rar Download - PDA (Pocket PC, MDA) - Firmware (ROM) - Asus - P750 - Software for ROM Update - iProTebe.cz - VŠE pro Mobily, XDA (PDA, MDA) | Czech by SiViN
Diskuzní fórum Světa hardware - Download - ClearTemp for Windows Mobile Pocket PC
bvcsoft DVD to Pocket PC Converter 3.0 | Zdarma ke stažení pro Mac, Linux, Windows
Macromedia Flash Player 7 for Pocket PC - Stáhnout - CZ - Download.CHIP.eu
fotoshop ke stažení zdarma
ICQ for Pocket PC 1.0 beta download - Slunečnice.cz (programy pro PDA a mobily)
download - PocketDrake - freeware aplikace pro geocaching
Podrobnosti k souboru ke staЕѕenГ­: Mobile Favorites for Pocket PC - ДЊeЕЎtina

Počasí Rotterdam | 15 denní dlouhodobá předpověď počasí | Nizozemsko | TripZone.cz

Počasí Rotterdam | 15 denní dlouhodobá předpověď počasí | Nizozemsko | TripZone.cz

Aktuální počasí Rotterdam 6°C Přeháňky Pociťovaná teplota: 3°C Vlhkost: 100 % Vítr: 17 km/h jižní Viditelnost: 3 km Tlak: 1000.0 hPa Aktualizováno 31.12. 07:25 Další aktualizace za 2 min Dlouhodobá předpověd počasí Rotterdam na 15 dní Sobota 31.12. Přeháňky Max: 10°C Min: 8°C Neděle 1.1. Přeháňky Max: 10°C Min: 8°C (oblačno s ojedinělým výskytem přeháněk) Pondělí 2.1. Polojasno Max: 8°C Min: 2°C (možný výskyt přeháněk) Úterý 3.1. Déšť Max: 9°C Min: 2°C Středa 4.1. Přeháňky Max: 6°C Min: 3°C Čtvrtek 5.1. Déšť Max: 4°C Min: 1°C Pátek 6.1. Malá oblačnost Max: 5°C Min: 4°C (polojasno) Sobota 7.1. Déšť Max: 8°C Min: 5°C Neděle 8.1.
Kategorie: počasí holandsko předpověd

Moucha pohádky online - online pohádky ke shlédnutí zdarma

Moucha pohádky online - online pohádky ke shlédnutí zdarma

Pohádky online Pohádky online vám přináší online pohádky ke shlédnutí zdarma. Pohádky online jsou roztříděny do kategorií a pravidlně aktualizovány. Moucha - Klonování
Kategorie: pohadky online ke shlednuti zdarma

Inzerce podnájmy, spolubydlící: nabízím podnájem - Ostrava

Inzerce podnájmy, spolubydlící: nabízím podnájem - Ostrava

Kategorie podnájem nabídka je určena pro Ty, kteří právě nabízí podnájem/samostatný pokoj v bytě/domě v Ostravě. Najděte si své spolubydlící, pronajměte výhodně samostatný pokoj. S pomocí inzerce zdarma a bez registrace v sekci nabízím podnájem budete určitě úspěšní. Inzerce: nabídka podnájmů Ostrava - nabízím podnájem - Ostrava Pro všechny kategorie v dalších zemích: Аренда комнат в Москве и Московской области Аренда комнат в Санкт-Петербурге и Ленинградской области Аренда комнат в Киеве и Киевской области Аренда комнат в Казахстане Αθήνα Συγκατοικηση.
Kategorie: podnájem ostrava

Věty podmínkové | H E R M E N E T

Věty podmínkové | H E R M E N E T

Jste zde Domů › Vedlejší věty Věty podmínkové 30. Prosinec 2007 - 11:45 — hermenet Podmínkové věty jsou vedlejší věty příslovečné vyjadřující okolnost, na jejímž uskutečnění závisí uskutečnění jiného děje nebo stavu.
Kategorie: podmínkové věty

Podstavná myčka Brandt VS1009J – Kuchyně Brandt.cz

Podstavná myčka Brandt VS1009J – Kuchyně Brandt.cz

Podstavná myčka Brandt VS1009J Zakoupíte-li si u nás jako koncový zákazník tuto myčku nádobí Brandt VS1009J a necháte-li si ji odborně instalovat, poskytneme vám za podmínek uvedených v sekci "ZÁRUKA" zcela BEZPLATNĚ prodlouženou záruku v délce 24 měsíců, celkem tedy 4 roky záruky!!! Při platbě hotově v okamžiku objednání zboží (nejpozději však do 2 dnů převodem na náš účet) vám k předchozímu benefitu poskytneme navíc dodatečnou slevu 6% z nákupní ceny zboží. Sleva se vám nepromítne ihned v objednávce ale bude vyčíslena v konečné fakturaci. Tato akce platí proti ověření dostupnosti do odvolání! Na území města Prahy v případě zájmu zákazníka zajistíme základní odbornou montáž za cenu uvedenou níže v technické specifikaci. Zákazník si však může zajistit montáž i svépomoci, a to jakoukoli nejbližší firmou nebo živnostníkem, kteří se zabývají montážemi kuchyňských celků a elektroinstalací. Toto platí především pro naše zákazníky v mimopražském regionu, kde tuto službu již nezajišťujme. V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte během provozní doby naše obchodní oddělení na číslech: 233 320 122 nebo 603 481 720.
Kategorie: podstavná myčka

Kategorie: