lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 7578
Čeká na schválení: 275
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » ethernet » počasí šumava

Nejnovější v kategorii ethernet:


Dlouhodobá předpověď počasí na leden v ČR - TREKING.cz

Dlouhodobá předpověď počasí na leden v ČR - TREKING.cz

Dlouhodobá předpověď počasí pro ČR Dlouhodobá předpověď počasí na listopad Pro měsíc listopad jsou typické mlhy, proměnlivé počasí a proudění chladnějšího vzduchu od severu. Nejvyšší denní teploty se v průměru pohybují okolo 6 až 10 °C, noční teploty v rozmezí 2 až 4 °C, ke konci měsíce pak noční teploty klesají k nule. Srážkově je listopad měsícem průměrným, průměrný úhrn srážek činí jen asi 100 mm. S klesajícími teplotami se objevují sněhové srážky i v nižších polohách. Délka slunečního svitu činí 50 - 60 hodin. Zpočátku přinese listopad inverzní charakter počasí, takže se mají na co "těšit" zejména obyvatelé průmyslových aglomerací. Na horách bude jasno a poměrně teplo. Postupně začne přibývat frontální oblačnosti a srážek. Klimatologové vzhledem k vysokým teplotám v Arktidě a na severu Kanady (až o 8 °C více oproti dlouhodobému průměru) předpokládají, že teplotně bude listopad 2011 nadprůměrný, denní teploty mohou vystoupit až nad 12 °C. Avšak s úbytkem toku slunečního záření může dojít k rychlému ochlazování i těchto oblastí.
Kategorie: počasí dlouhodobéSeznam zdrojů na téma počasí šumava:


Na Šumavě se nemusí dál kácet, kůrovec začal kvůli počasí sám hynout - iDNES.cz
Šumava, levné ubytování a turistika - TREKING.cz
Pension České chalupy, Nové Hutě, Šumava - Počasí na Nových Hutích na Šumavě
Chata rehek, Šumava, Nové Hutě - Počasí na Nových Hutích na Šumavě
Počasí na Šumavě - www.info-sumava.cz
Sumava.eu: JAKÉ BUDE POČASÍ
Modrava - Počasí
Předpověď počasí Špičák na Šumavě - SNOW.CZ - lyže, lyžování, sníh
POČASÍ TŘEBÍČ - šumava
Šumavské rekordy
Ubytování Lipno Šumava
Počasí | penzion na Šumavě | U černého kohoutka
PoДЌasГ­ na Е umavД› | Е umava info
Výhled počasí na Šumavě | iSušice.eu
Šumava: tip na výlet za špatného počasí, KALiMERA
Lyžařský areál ZADOV - Šumava : Teploty a počasí
Sněhové zpravodajství | Počasí - Šumava
$$$ Ubytování Šumava $$$
ASTER - Odbavovací systémy AXESS & AUTEC, vizualizace systémů MaR
Šumava počasí - předpověď počasí Šumava - SNOW.CZ - lyže, lyžování, sníh

Venerologická poradna: ptejte se na pohlavní nemoci! | Proti šedi

Venerologická poradna: ptejte se na pohlavní nemoci! | Proti šedi

ilustrační foto Adam Fuchs Máme pro vás novou rubriku. Týká se pohlavních nemocí a je otevřená všem vašim dotazům - odpovídá na ně MUDr. Přemek Procházka, člen venerologické sekce České dermatovenerologické společnosti. Dotazy posílejte na protisedi@protisedi.cz s předmětem PORADNA VENEROLOGIE. Na úvod přinášíme výběr z častých dotazů, které doktor Procházka zpovídá ve své ambulantní praxi. Je pravda, že chlamýdie se přenášejí pouze pohlavním stykem? Někde jsem četla, že se přenáší také líbáním či vzduchem. Pokud máme na mysli urogenitální chlamýdie, které patří do skupiny pohlavně přenosných onemocnění, tak se opravdu přenášejí pouze pohlavním stykem. Klasickým i orálním či análním. Vyjímečně se přenášejí přenosem z matky na oční spojivky dítěte při průchodu porodními cestami.
Kategorie: pohlavní choroby fotografie

Hry na pc - online Hry na pc | Online HRY ZDARMA = eXtraHRY.cz

Hry na pc - online Hry na pc | Online HRY ZDARMA = eXtraHRY.cz

Hry na pc - online Hry na pc | Online HRY ZDARMA = eXtraHRY.cz Tricky jungle game 26.1. 2009 Zahrajte si skořápky aniž byste si zruinovali své úspory :-) Gunslinger 26.1. 2009 Jste na divokém západě a soutěží­te o to kdo déle udrží­ plechovku coly ve vzduchu. UDI 2 3.11. 2008 U této hry můžete objevit alternativní­ způsob cestování­ do školy. Twisted Military 17.7. 2009 Střílejte nepřátele, vyzvedněte si speciální zbraně a zvyšte svou cestu až 6 intenzivními bitvami, které jsou založené na příběhu z Odpadlých velitelů. Tato impozantní jízdní hra má co nabídnout s odemknutelnými herními požitky a Stamina režimy, které vám umožní soutěžit na vysoké skóre. Tato hra je vysoce návyková a je s okamžitou akcí! Ovládání: A- posunout elektrickým proudem doleva, D- posunout elektrickým proudem doprava, šipka dolů- brzda/ vzad, šipka vlevo/ vpravo- směr, P- pauza, S- udeřit elektrickým proudem, mezerník- kulometná palba, šipka nahoru- urychlit, W- pokládání min After Glow 19.7.
Kategorie: počítačové hry zdarma

Poptávka: podlahový profil N - podlahová vata Orsil, 100 m2 - Stavebný materiál - České dopyty - AAA DOPYT.SK

Poptávka: podlahový profil N - podlahová vata Orsil, 100 m2 - Stavebný materiál - České dopyty - AAA DOPYT.SK

Za minulý mesiac dopyt v systéme dosiahol hodnotu: 122 575 338 € Zaregistrujte sa ako dodávateľ a odoberajte nový dopyt z Vášho oboru priamo na Váš e-mail. Zadarmo. Referencie dodávateľov "Služby serveru AAADOPYT.sk sme začali využívať až v roku 2010, ale už prinášajú pre našu spoločnosť prvé výsledky. Túto službu..." VO DOMY, s. r. o. - Ing. Igor Chovan Referencie dopytujúcich "Ďakujem veľmi pekne za Vaše služby. Poskytujete maximálne komfortné riešenie. Stačilo zavolať na Vami zaslané ponuky a všetko..." Peter Šumeraj Dopyt zadarmo Ide o dopyt niekoľko dní starý aj s kontaktnými údajmi na dopytujúceho. Vyskúšajte si ako služba funguje. Bezpečnosť Máte strach z nakupovania na internete? Chceli by sme Vám pripomenúť niekoľko základných pravidiel pre bezpečné nakupovanie na dopytovom systéme AAADOPYT.SK.
Kategorie: podlahová vata

Podlahové topení - skladba 380 mm - Diskuse TZB-info

Podlahové topení - skladba 380 mm - Diskuse TZB-info

V rekonstruovaném domě budu mít podlahové topení. Po realizaci podkladních betonů mi zbývá cca 380 mm do konečné výšky čisté podlahy. Jak nejvhodněji tento prostor vyplnit? Děkuji odpovědět na příspěvek
Kategorie: podlahové topení skladba

Prodej nemovitostí, pronájem bytů bez realitky Praha Brno

Prodej nemovitostí, pronájem bytů bez realitky Praha Brno

Prodej nemovitostí pronájem bytů Pro výhodnější koupi, pronájem, prodej nemovitosti Prodej, koupě, pronájem bytů bez realitky Podnájem, nájem a pronájem bytu. Jaký je v tom rozdíl? Lidé si často pletou tyto termíny a zaměňují je. Zejména zájemci o bydlení v nájemním bytě často neví co je co a může je to přivést do problémů neboť při nechtěné záměně těchto slov ve smlouvě o nájmu bytu nemusí být zákonem nijak chráněni, zejména při výpovědi. Začneme slovem pronájem bytu. Z právního hlediska nemá žádnou váhu, ale na druhou stranu v běžné mluvě se běžně používá a jeho význam lze volně vyjádřit jako vztah mezi vlastníkem bytu a zájemcem o bydlení. Celý článek: Podnájem, nájem a pronájem bytu. Jaký je v tom rozdíl? Stanovení výše ceny nájemného u pronájmu bytu Stanovit správnou výši nájemného je u úspěšného pronájmu bytu alfo a omegou. Pokud přestřelíte, bude váš byt ležet ladem a nebude vám vydělávat.
Kategorie: podnajmy bez rk

Kategorie: