lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 3938
Čeká na schválení: 49
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » ethernet » pohádky na dobrou noc ke stažení

Nejnovější v kategorii ethernet:


Night-Vision - PC a PSP hry ke stažení zdarma - Download Games PC,PSP, Počítačové Hry, Playstation Portable

Night-Vision - PC a PSP hry ke stažení zdarma - Download Games PC,PSP, Počítačové Hry, Playstation Portable

Rekalama : Seriály online Nejlepší seriály online zdarma a bez omezení! 07.04. 2011 Přidány hry : Sronghold Crusader Moto GP 08 22.03. 2011 Přidána nová hra : Spore V podobě Spore se hráčům do ruky dostane jejich vlastní vesmír v jediné krabici. Mohou tvořit a rozvíjet život, zakládat kmeny, budovat civilizace, projektovat celé nové světy a zkoumat ty, které zformovali ostatní hráči. více zde 09.03. 2011 Přidána nová hra : Grand Theft Auto IV Dějištěm GTA IV se tak jako při zahájení každé etapy série opět stane fiktivní Liberty City - město volně inspirované New Yorkem, včetně jeho nepřehlédnutelných dominant a pamětihodností (Socha Svobody, náměstí Times Square, mrakodrap Empire State Building apod.) . Co dnes znamená americký sen? Pro nově příchozího Nico Belice z Evropy je to víra, že unikne před svou minulostí. více zde 2000 Návštěv Stránku www. night-vision.wu.cz navštívilo 2000 uživatelů.
Kategorie: počítačové hry ke staženíSeznam zdrojů na téma pohádky na dobrou noc ke stažení:


Pohádky online
Audioknihy.net - Stahujte
3gp filmy ke stažení zdarma - Ke stažení: 3gp- Komedie
Uložto LIVE - Dáda Patrasová - brutální pohádka na dobrou noc
Pohádky na dobrou noc / Bedtime Stories (2008) - download,rapidshare,megaupload,filesonic,free
Pohádky na dobrou noc - soundtrack | kfilmu.net
Uložto - pohadka na dobrou noc 2010 super komedie.avi
FantasyFilmy ke stažení zdarma
Mateřská škola Veltrusy, okres Mělník - Pohádky na dobrou noc - Pohádky ke stažení
...::: PERLA GROUP :::... » Zobrazit téma - [Audio pohádka] Pohádka na dobrou noc
POHÁDKY NA DOBROU NOC pro malé i starší děti.
Film Pohádky na dobrou noc online a ke stažení zdarma | Pohádky na dobrou noc ke shlédnutí
Pohádky na dobrou noc | movies-download
Pohádky na dobrou noc / Bedtime Stories (2008) - WarCenter.cz
Pohádky ke stažení - Dětské hry
Wareznet.cz - Přihlásit se
Pohádky ke shlédnutí zdarma – online pohádka na dobrou noc
Website ke Stažení Zdarma
POHÁDKY KE STAŽENÍ - texty, MP3, pohádkové obrázky
Arabela – 03 – Petr a princezna | Online celé české filmy a pohádky online ke shlédnutí a ke stažení zdarma v HD - pro děti i dospělé - večerníčky, české filmy pro dospělé, dětské filmy, písničky z pohádek, krkonošské pohádky, bob a bobek, mach a šebestová...

OPRAVY POČÍTAČŮ NA SPLÁTKY | KULDA Computers | počítače, notebooky, tiskárny, Kadaň, Kláštěrec, Chomutovsko

OPRAVY POČÍTAČŮ NA SPLÁTKY | KULDA Computers | počítače, notebooky, tiskárny, Kadaň, Kláštěrec, Chomutovsko

Veselé Vánoce a Šťastný Nový Rok ! Děkujeme všem našim zákazníkům, že si nás vybrali ! OPRAVY POČÍTAČŮ NA SPLÁTKY Pokud zákazník přinese svůj počítač k opravě do KULDA Computers a nemá momentálně dostatek hotovosti, je možné domluvit provedení požadovaných servisních prací včetně komponentů od 3 000kč  na splátky. K vyřízení jsou potřeba dva osobní doklady pro ověření totožnosti, o vše ostatní se již v KULDA Computers postarají. Na místě zákazník zaplatí jen 10 procent částky a poté splácí 10 měsíců 10 % z ceny. Kvalitní servisní služby tak jsou dostupné opravdu pro každého.
Kategorie: počítače na splátky

Dlouhodobá předpověď počasí na leden v ČR - TREKING.cz

Dlouhodobá předpověď počasí na leden v ČR - TREKING.cz

Dlouhodobá předpověď počasí na prosinec Astronomická zima začíná sice až zimním slunovratem, jenž letos připadá až na 22. prosince na 6 h 29 min ráno, kdy Slunce vstupuje do znamení Kozoroha. Avšak celý prosinec lze svým charakterem nazvat zimním měsícem. Průměrné denní teploty v průměru klesají o další 3 až 4 °C, den se zkracuje, podobně jako délka slunečního svitu. Podle dlouhodobých předpovědí bude letošní prosinec teplotně nadprůměrný a srážkově naopak podprůměrný. První vydatnější sněžení se očekává v polovině prosince, avšak vánoce asi budou opět na blátě. Další sněhová nadílka a nižší teploty se dají očekávat až v měsíci leden. Předpověď počasí pro Českou republiku na zítřejší den
Kategorie: pocasi na leden

Počítačová grafika - Wikipedie

Počítačová grafika - Wikipedie

Historie Konzole radarového systému SAGE William Fetter, designér firmy Boeing, je považován za autora slovního spojení „počítačová grafika“, které použil když v roce 1960 popisoval svoji práci. Na začátku grafických technologií byly projekty jako Whirlwind, což byl první počítač využívající CRT obrazovku pro výstup dat, který navíc umožňoval využití světelného pera jako vstupní jednotky. Významným krokem byl počítač TX-2 vyvinutý roku 1959 v Lincolnově laboratoři v Massachusetts Institute of Technology. V roce 1963 byl pro tento počítač naprogramován Ivanem Sutherlandem program Sketchpad, který byl prvním programem využívajícím grafické možnosti počítače a tedy i prvním programem s grafickým uživatelským rozhraním. Brzy se začaly významné počítačové firmy zajímat o grafiku a v roce 1965 uvedla firma IBM na trh grafický terminál IBM 2250, první komerčně dostupný grafický počítač.. Na konci 60. let se konaly první konference a vznikly první obecně přijímané standardy, především díky organizaci SIGGRAPH (A Special Interest Group in Graphics), která vznikla v roce 1969 z iniciativy ACM (Association for Computing Machinery). Od roku 1973 se konají pravidelné výroční konference SIGGRAPH, které se staly jakýmsi veletrhem novinek v oblasti počítačové grafiky, ať už jde o software či hardware. Na konci 70. let se začaly rozšiřovat možnosti osobních počítačů a s nimi i způsoby praktického využití počítačové grafiky.
Kategorie: počítačová grafika

Sexuální hygiena a prevence pohlavních chorob

Sexuální hygiena a prevence pohlavních chorob

Příbuzná témata Vytisknout referát Přidat referát do záložek Sexuální hygiena a prevence pohlavních chorob Sexuální hygiena: Obecně platí, že je potřeba se vyhnout oběma extrémům, nedostatečné hygieně, ale i nadměrně pečlivě prováděné hygieně. V současné společnosti dochází nejčastěji k tomu, že hygiena ženy je nadměrná, kdežto hygiena muže bývá spíše nedostatečná. Výplachy pochvy – mnoho let překonaná záležitost: Ještě před cca 25 lety byly tradiční součástí ženské hygieny poševní výplachy. Tyto výplachy dnes nejsou doporučovány, neboť v mnoha studiích bylo prokázáno, že jsou pro zdraví ženy nežádoucí. Ženy, které prováděly poševní výplach alespoň 1x měsíčně, měly o 40% větší pravděpodobnost výskytu vaginální infekce v důsledku osídlení určitými druhy bakterií. Výplachy narušuji přirozené bakteriální osídlení pochvy (zejména laktobacily) a usnadňují tak pomnožení kvasinek nebo bakterií. Výplachy také často vedou k nepříjemným pocitům suchosti v pochvě, které mohou značně znepříjemňovat pohlavní styk. Zároveň je třeba podotknout, že výplach pochvy po nechráněném pohlavním styku nemá žádnou antikoncepční účinnost, jak se dříve věřilo a v některých kruzích traduje dodnes. Intimní hygienu ženy je tedy třeba omezit na oblast vulvy s důkladným omytím velkých a malých stydkých pysků, klitorisu a poševního vchodu (viz. článek Zevní pohlavní orgány ženy).
Kategorie: pohlavní choroby příznaky

Vyhláška č. 146/2008 Sb. o rozsahu a obsahu projektové dokumentace dopravních staveb - TZB-info

Vyhláška č. 146/2008 Sb. o rozsahu a obsahu projektové dokumentace dopravních staveb - TZB-info

146/2008 Sb. VYHLÁŠKA ze dne 9. dubna 2008 o rozsahu a obsahu projektové dokumentace dopravních staveb Ministerstvo dopravy stanoví podle § 194 písm. c) zákona č. 183/2006 Sb. , o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon): § 1 Předmět úpravy Tato vyhláška stanoví rozsah a obsah projektové dokumentace pro letecké stavby, pro stavby drah a na dráze včetně zařízení na dráze, stavby dálnic, silnic, místních komunikací a veřejně přístupných účelových komunikací^1). § 2 Projektová dokumentace (1) Rozsah a obsah projektové dokumentace a) leteckých staveb pro ohlášení stavby je uveden v příloze č. 1 této vyhlášky, b) leteckých staveb pro vydání stavebního povolení nebo k oznámení stavby ve zkráceném stavebním řízení je uveden v příloze č. 2 této vyhlášky, c) leteckých staveb pro provádění stavby je uveden v příloze č. 3 této vyhlášky, d) staveb drah a staveb na dráze pro ohlášení stavby je uveden v příloze č. 4 této vyhlášky, e) staveb drah a staveb na dráze pro vydání stavebního povolení nebo k oznámení ve zkráceném stavebním řízení je uveden v příloze č.
Kategorie: podklady pro stavební povolení

Kategorie: