lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 1935
Čeká na schválení: 389
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » ethernet » podrobná mapa chorvatska

Nejnovější v kategorii ethernet:


tlak pod levym žebrem - Videopůjčovna .cz

tlak pod levym žebrem - Videopůjčovna .cz

Další kategorie Terapie. Info, s. r. o. Psychiatry, psychology and therapy. In center of Prague www. terapie.info Zhubnul jsem 28 kilo Poradili mi 3 triky dietologických poraden. Dost se mi ulevilo. www. Proc-Nehubnu.cz Psycholog. centrum Alivio psychol poradenství, psychoterapie odborná pomoc v obtížných situacích www. aliviocentrum.cz Vaše dítě stoná? Je nutná návštěva lékaře? Poraďte se s odborníkem online!
Kategorie: pod levým žebremSeznam zdrojů na téma podrobná mapa chorvatska:


Chorvatsko
Satelitní mapa Evropa: podrobné satelitní snímky
Turistické mapy | www.turisticky-pruvodce.cz
CHORVATSKO MAPA - mapy pro celé Chorvatsko
Cestovní a turistická mapa Chorvatska
Fotky Chorvatsko- fotografie Chorvatska
Mapy Chorvátsko, automapa Chorvátska, mapa ostrova Pag | NOVALJA
Chorvatsko - Wikipedie
Chorvatsko 2012
Mapy - Cent.cz
Mapy Chorvatska
Mapy a atlasy - Seznam
Mapa Chorvatska - pobreží, dovolená, ubytování - Chorvatsko 2011
Podrobná mapa Chorvatska - informace
e-mapy zemí,plánovače tras,automapy,plány měst a průvodci
Mapa Chorvatska, automapa Chorvatska, mapa ostrova Pag | NOVALJA
Mapy Slovinska a Chorvatska pro PDA
Auto-moto > GPS navigace - Srovnání cen
Vyhľadávanie "mapa chorvatska" - Zoznamtovaru.sk
Chorvatsko - mapa

Podlahové vytápění | Nazeleno.cz

Podlahové vytápění | Nazeleno.cz

Slovníček Podlahové vytápění Podlahové vytápění patří mezi velkoplošné vytápěcí soustavy a je to způsob vytápění, kdy se teplo do vytápěné místnosti dostává z podlahy. Systém podlahového vytápění má obdobně jako jiné vytápěcí soustavy dvě základní části: zdroj vytápění a topnou část. Topná část je zabudovaná do podlahy a zabetonovaná v případě sálavých systémů nebo je uložena do plechových van v případě konvekčních systémů. Zdrojem vytápění mohou být podle typu podlahového vytápění nejrůznější zařízení: kotel na plyn, elektrokotel, solární panely, tepelné čerpadlo nebo kombinace těchto zdrojů. Díky možnosti využít obnovitelné zdroje energie pro podlahové vytápění lze na tyto systémy uplatnit dotace, např. z programu Zelená úsporám. U  elektrického podlahového vytápění je zdrojem elektřina a systém má rozvaděč s pojistkami. Sálavé podlahové vytápění se poměrně často stává součástí vytápěcího systému rodinných domů, v bytech je typické vytápění koupelen, prostoru u kuchyňské linky apod. Oblibu si podlahové vytápění získalo díky dobrým parametrům ve třech základních charakteristikách vytápěcích systémů: předávání tepla (sálavý způsob), teplota topné vody (nízkoteplotní systém) a velikost otopné plochy (velkoplošný systém). Menší zastoupení má v domácnostech konvekční podlahové vytápění.
Kategorie: podlahové vodní topení

Re: Režim po operaci žlučníku (Příspěvek Rodina.cz)

Re: Režim po operaci žlučníku (Příspěvek Rodina.cz)

Diskuze : Zdraví : Žlučníkové problémy Všechny názory Témata Názor 18.12. 2009 16:40:18 Květulina+E. T. Re: Režim po operaci žlučníku Tak to se teda nahlas dívím, že jste měly takové problémy tak "dlouho" po laparoskopii. Já jsem už 6.den uklízela v naší novostavbě (pravda,netahala jsem těžké věci, jen utírala a zametala) a po vyndání stehů(ten 10.den) jsem byla úplně jako před operací... Vůbec jsme necítila,že bych něco absolvovala. Možná mi asi 3. týden po operaci bylo tak nějak dost těžko(jakoby od žaludku),ale myslím,že to byly ty žlučové cesty... tak mi to připomnělo moje bolestivé stavy před operací... ,ale je fakt,že jsem tu 4 dietku moc přísně nedodržovala :-( Moje chyba! Odpovědět Reklama
Kategorie: po operaci žlučniku

Pohádky o mašinkách (TV seriál) online česky ke shlednuti zdarma DVDrip, zadarmo, czshare, download, CZ, free, titulky | Filmy online ke stažení

Pohádky o mašinkách (TV seriál) online česky ke shlednuti zdarma DVDrip, zadarmo, czshare, download, CZ, free, titulky | Filmy online ke stažení

Komentáře Tagy ke shlédnutí zdarma online ke stažení zdarma Pohádky o mašinkách (TV seriál) (1987) Publikováno 15.10. 2011 od admin Neposlušná mašinka, nejvyšší pan železničář Blahoš a strašidelný a čarodějnický konstruktér pan Zababa to všechno v tomto dnes už klasickém desetidílném animovaném večerníčku s velmi osobitým vyprávěním Vladimíra Ráže. Názvy jednotlivých epizod 1. Nejvyšší pan železničář 2. U kouzelníka Zababy 3. O dlouhé lokomotivě 4. Pan Blahoš a černokněžník Zababa 5. Jak z jedné mašinky bylo mašinek deset 6. O pyšné lokomotivě 7. O zvědavé mašince 8.
Kategorie: pohadky online ke shlednuti zdarma

TOPRE - prodej a instalace tepelných čerpadel, el. podlahového vytápění, elektro instalace, revize

TOPRE - prodej a instalace tepelných čerpadel, el. podlahového vytápění, elektro instalace, revize

Nabízíme elektrické podlahové akumulační vytápění jako hlavní topný systém. Elektrické podlahové vytápění Vám nabízí velmi spolehlivý, bezpečný a ekonomicky výhodný topný systém. Elektrické vytápění lze instalovat nejen jako hlavní vytápěcí sytém, ale je ho možné také využít k doplňkovému temperování místností a prostor kolem domu, jakými jsou například vjezdy do garáží nebo chodníky. Systém elektrického podlahového vytápění si Vás získá nejen svými velmi přijatelnými pořizovacími náklady oproti ostatním tepelným systémům, ale také nízkou spotřebou elektrické energie pro celou domácnost. Elektrické podlahové vytápění se vyznačuje dlouhodobou životností, velmi komfortním a bezúdržbovým užíváním s minimálními nároky na obsluhu, je šetrné k životnímu prostředí a velmi efektivní. Elektrické podlahové vytápění je vhodné pro různé druhy podlah a poskytne Vám elegantní interiér bez viditelných topných těles. Teplá podlaha Vám dodá příjemný pocit a je ideální také z hlediska rozložení teplot v místnosti ze zdravotního hlediska. Tepelná pohoda se vyznačuje téměř stejnou teplotou v celé místnosti. Nedochází tak k proudění vzduchu a víření prachu. Optimální teplotu v místnosti přitom získáte již při nižší teplotě než u běžných vytápěcích systémů.
Kategorie: podlahové topení elektrické

Syndrom dráždivého tračníku | Doktorka.cz

Syndrom dráždivého tračníku | Doktorka.cz

Syndrom dráždivého tračníku 15.9. 2005 00:00 Zdraví Syndrom dráždivého tračníku (irritable bowel syndrom - IBS) je uváděn také pod názvy dráždivý tračník (colon irritabile, irritable colon), spastický tračník (colon spasticum, spastic colon) nebo mukózní kolitida (colitis mucosa, mucus colitis). Pro diagnózu je základem anamnéza alespoň 12 týdnů břišních potíží v uplynulém roce. Měly by se vyskytovat alespoň dva z těchto tří příznaků - ústup potíží po defekaci, začátek potíží spojen se změněnou frekvencí stolice, případně se změněnou formou stolice. Mezi podpůrné příznaky patří méně než tři pohyby střeva za týden, více než tři pohyby za den, pocit napětí při pohybech střeva, naléhavé nucení na stolici, pocit neúplného vyprázdnění po defekaci, tvrdá nebo hrudkovitá stolice, řídká nebo vodnatá stolice, hlen ve stolici, pocit plného břicha, nadýmání nebo otékání. Příznaky syndromu často bývají jen mírné a je možné je zvládnout v primární péči, ale průměrně asi jednu třetinu pacientů je třeba odeslat k odbornému vyšetření gastroenterologem. Praktický (rodinný) lékař by se měl snažit zjistit, do jaké míry se na potížích mohou podílet somatické a psychické faktory, doporučit základní léčbu příznaků, vyloučit nádorové onemocnění a zbavit pacienta zbytečných obav ze závažného onemocnění. Symptomatická léčba je zaměřena především na zmírnění převažujících potíží - obstipace, průjmů, bolestí v břiše nebo příznaků v horní části trávicího traktu. Syndrom dráždivého tračníku nemá organický podklad, jedná se o funkční poruchu neohrožující život pacienta. Postihuje ale pracovní i sociální aktivity pacienta a snižuje tak významně kvalitu jeho života.
Kategorie: pocit plného žalůdku

Kategorie: