lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13388
Čeká na schválení: 127
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » ethernet » pocket pc freeware

Nejnovější v kategorii ethernet:


Počasí Slovensko online - Předpověď Počasí Slovensko a aktuální počasí

Počasí Slovensko online - Předpověď Počasí Slovensko a aktuální počasí

Počasí Slovensko online - počasí na Slovensku Počasí Slovensko Aktuální počasí Slovensko dnes 31.12. 2011 a předpověď počasí Slovensko zítra 01.01 Podnebí na Slovensku je velmi podobné podnebí v ČR. Území Slovenska leží v mírném klimatickém pásmu, na přechodu mezi podnebím oceánským a vnitrozemským. Nejvyšší průměrné roční srážky jsou v Tatrách (2130 mm). Na horách je chladněji, v nejvyšších polohách (na hřebenech) sníh přetrvává až do léta, v zimě jsou hory bohaté na sněhové přeháňky, sněhová pokrývka se tam drží až do poloviny jara a poskytuje dobré podmínky pro zimní sporty. Nejvyšší průměrná roční teplota je u Štúrova (10,4°C). Počasí na Slovensku je poměrně nestálé, ovlivňují ho vanoucí větry ze všech světových stran. Převážně v zimních měsících se ve velkých městech zhoršuje rozptylová situace. Počasí Slovensko ke dni 31.12.
Kategorie: pocasi slovenskoSeznam zdrojů na téma pocket pc freeware:


Mravenci (FREEWARE) • Pocket PC - Hry • Warez Mobile Forum - iPhone, Android, Symbian, BlackBerry, iG0 8
Správa a údržba - Slunečnice.cz (programy pro PDA a mobily)
Free Media Player For Pocket Pc - výjimečná nabídka
Šrámek Software - AlcControl - Program na výpočet průběhu hladiny alkoholu v krvi pro PocketPC
TCPMP – naprostá jednička v přehrávačích REAL BLOG Osobní…
Stáhnout Futura Pocket PC Freeware téma - Futura Pocket PC Téma je volné futuristické téma z Zelmart
Freeware letecký simulátor pro Pocket PC
Foxit Reader for Pocket PC WM5 - Stáhnout - CZ - Download.CHIP.eu
PocketPC | dobré programy.cz
WMM Jízdní řády free download for Windows Phone 7
PocketPC | dobré programy.sk
DontForget pro Windows Mobile PocketPC uvolněn
Nej, nej... aplikace pro vaše Pocket PC - PDASoft
Nav4All games download | Penda Aiosa
SmartMania.cz • Zobrazit téma - Vyzkoušejte iPhone klávesnici pro Pocket PC (freeware)
Počítače - PocketPC Freeware Pocket pc Themes Články Download ( Pda WinCE ) - pocketpc, pocket pc, freeware, themes, pocket freeware, pocket pc, ppc, wince, download, ppc, pda, e-book, ebook, eknihy, arm, xscale, mda - Katalog vyhledavat.cz
Windows Mobile - Sosej.cz
PDA - zacatek.cz
Stáhnout Bee téma pro Pocket PC Freeware - zdarma včelí téma pro Pocket PC od Zelmart
Freeware pre Pocket PC - free4pocketpc.wz.cz Review

Krkonošské pohádky, Coververze, Reálná vyzvánění na mobil - Hyperzboží.cz

Krkonošské pohádky, Coververze, Reálná vyzvánění na mobil - Hyperzboží.cz

Hyperzboží. cz > Zboží > Hledání: Krkonošské pohádky, Coververze, Reálná vyzvánění na mobil Audio Bílé zboží Telefony Foto Počítače Gps TV a Video Sport Kancelář Krása a zdraví Auto-moto Potraviny Oblečení a obuv Chovatelství Hudba a knihy Dům, byt a zahrada Hračky a hry Dětské zboží Zážitky a relax Volný čas Erotické zboží Krkonošské pohádky, Coververze, Reálná vyzvánění na mobil
Kategorie: pohádky na mobil

Eurounion Praha: Partnerské prodejny

Eurounion Praha: Partnerské prodejny

Novinky Právnická literatura Ekonomická literatura Bezpečnostní literatura Katalog titulů Připravujeme Vydavatelství Partnerské prodejny Objednávka Informace EUROUNION Praha, s. r. o. Trojská 14 182 00, Praha 8 tel. : 284 684 644 fax: 284 684 966 e-mail: info@eurounion.cz Osobní kontakt Po-Čt 8 - 15 hod. Pá 8 - 13 hod. Registrace: Městský soud v Praze oddíl C, č. vl. 20009 EUROUNION Praha, spol. s r. o. Vydavatelství právnické a ekonomické literatury Partnerské prodejny Velkoobchody SEVT, a. s. , Pekařova 4, 181 06 Praha 8 LIBREX spol. s r. o. , Raisova 6, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory Knižní velkoobchod Pemic a. s. , Vratimovská 703/101, 719 00 Ostrava - Kunčice Knihkupectví Brno Prodejna SETVT – Litera, Česká 14, 602 00 Brno Knihkupectví LITERA, Divadelní 6, 602 00 Brno Mgr. Jitka Spiesová, Novobranská 4, 602 00 Brno České Budějovice Prodejna SEVT, Česká 3, 370 01 České Budějovice Hradec Králové LEJHANEC spol.
Kategorie: podještědské knihkupectví

byty pronajem podnajem :: pronájem bytu :: byty k pronájmu :: spolubydlící :: spolubydlení :: podnájem

byty pronajem podnajem :: pronájem bytu :: byty k pronájmu :: spolubydlící :: spolubydlení :: podnájem

albertov / do 13000 edit Kontakt: měchurová Vloženo: 30.12. 2011 - 12:43 KONTAKT DETAIL kdekoli / do 9500 edit Kontakt: honza Vloženo: 29.12. 2011 - 23:08 mlady, slusny par, studenti.. kdekoli po praze, cca do 30 min. od centra. do 9500 vcetne poplatku KONTAKT DETAIL kdekoliv v Praze / do 7000 edit Kontakt: Marie Vloženo: 29.12. 2011 - 20:39 Hledám k pronájmu částečně zařízený (kuchyňská linka, sporák) byt 1+1 klidně i v suterénu do 7000-, Kč i s energií a poplatky v Praze. Bez kauce, jsem pracující žena. Za nabídky děkuji KONTAKT DETAIL Praha 5,6 a 13 / do 9000 edit Kontakt: Svetlana Vloženo: 29.12. 2011 - 15:29 Dobry den, hladam pre seba byt na dlhodoby pronajem v Prahe 5,6 alebo 13 s moznostou nastehovani k 15.1. 2012 alebo 1.2.
Kategorie: podnajmy bez kauce ostrava

Suunto Comfort Dual Belt | Hodinky.cz

Suunto Comfort Dual Belt | Hodinky.cz

Doplňující informace Trénujte chytře s hrudním pásem Comfort Dual Belt - vhodný pro indoor i outdoor trénink. Suunto Comfort Dual Belt je pohodlný hrudní pás, který je optimalizován především pro použítí ve fitness centrech. Je kompatibilní s kardio stroji a všemi modely tréninkových počítačů Suunto. Textilní hrudní pás, který je velmi pohodlný na nošení a zaručuje přesné měření tepové frekvence. Je vyroben z komfortních textilních materiálů, kdy pomocí unikátních stahovacích pásů těsně přiléhá na tělo. Má praktický zavírací mechanismus a bezešvé prodloužení, uživatelem vyměnitelná sada baterie, hmotnost pouze 39g. Přenáší data do vašeho tréninkového počítače Suunto 100% bez rušení díky technologii digitálního přenosu ANT. Tento pás zároveň i podporuje analogový (induktivní) signál pro zajištění kompatibility s kardio stroji a počítači Suunto s technologií nekódovaného přenosu (např. X6HRT, X6HRM, X6HR, Vectro HR, t1c atd.) Suunto Comfort Belt ( pánský, černý ) je součástí balení tréninkových počítačů T3d, T4d a T6d, což značí i zkratka "d" v názvu produktu.
Kategorie: pocitace comfort

Kadeřnictví - příležitost pro podnikání | Příležitost k podnikání

Kadeřnictví - příležitost pro podnikání | Příležitost k podnikání

Jste kadeřnice, pracujete jako zaměstnanec, ale ráda byste zkusila se osamostatnit a být si sama svým šéfem? Pak si musíte zjisti všechny důležité poznatky a informace, sehnat si prostory a můžete začít podnikat! Nápad na podnikání - kadeřnictví Podnikatelský záměr Jako kadeřnice víte, co je třeba pro takové podnikání - je to pult s umyvadlem na umývání vlasů, stojan na pomůcky, jako je fén, natáčky, kulmy, misky, nůžky apod. Dále také křeslo, velké zrcadlo atd. Propagace Dále je třeba počítat s tím, že než si najdete vlastní zákaznice bude to chvíli trvat a dobrá reklama není na škodu, tedy letáky, upoutávky, cedule apod. vám jistě pomohou k tomu, aby se o vás okolí dozvědělo.
Kategorie: podnikatelský zámer kadeřnictví

Kategorie: