lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 8324
Čeká na schválení: 355
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » ethernet » pneubazar brno

Nejnovější v kategorii ethernet:


Novela počítá s růstem mzdy nekvalifikovaných učitelů — Domácí — ČT24 — Česká televize

Novela počítá s růstem mzdy nekvalifikovaných učitelů — Domácí — ČT24 — Česká televize

Cílem novely je narovnat platové podmínky pro takzvané kvalifikované a nekvalifikované učitele. Zatímco kvalifikovaným se od ledna zvýšil plat, nekvalifikovaným se mzdy nezvýšily. " Jednoduše řečeno, pokud absolventka zaměřená na první stupeň nesežene práci ve škole a jde učit do mateřské školy, je považovaná za nekvalifikovanou. Stejně jako učitel angličtiny pro druhý stupeň, který učí více než 12 hodin angličtinu na prvním stupni," uvedla autorka návrhu Vlasta Bohdalová (ČSSD). Pokud bude tato novela schválena, budou již absolventi magisterských programů považováni za kvalifikované, i když budou pracovat na jiném stupni vzdělávání. " Připravujeme zákon, kde řešíme i další problematiku pedagogických pracovníků, a prostupnost v tom máme také zakotvenou. Proto nevidím jako problém podpořit tento zákon," uvedl ministr školství Josef Dobeš (VV). Učitelé mateřských, základních a středních škol dostali pro tento rok 2,1 miliardy korun navíc. Nástupní plat kvalifikovaných pedagogů se zvýšil na 20 tisíc korun, například učitelka mateřské školy si tak mohla polepšit o 8 tisíc korun. Zdroj: ČTK
Kategorie: počítání mzdySeznam zdrojů na téma pneubazar brno:


PNEUSERVIS BRNO & PNEUBAZAR TUŘANY - KOMISE a VÝKUP - Brno - město, inzerce, prodám
Pneuservis Brno, pneubazar, autodílna - TUŘANY | Vladislav Řezník
Pneuservis, pneubazar, odtahová služba Brno, zabíjačky
pneubazar - Brno - Zlaté Stránky
|BAZAR PNEU BRNO| Geno pneuservis brno | geometrie kol brno
pneubazar
Pneuservis Brno & Pneubazar Brno Jaroslav Řezník - Pneuservi
Jihomoravský kraj :: pneubazary.cz
Nabídka zboží a služeb firmy PNEUSERVIS Brno & PNEUBAZAR Brno & AUTOSERVIS - inzeráty z Hyperinzerce
PNEUSERVIS ŘEZNÍK - pobočka firmy PNEUSERVIS Brno & PNEUBAZAR Brno & AUTOSERVIS - PNEUSERVIS Brno & PNEUBAZAR Brno & AUTOSERVIS
PNEUSERVIS Brno & PNEUBAZAR Brno & AUTOSERVIS
PNEUBAZAR f.o., Brno, Brněnské Ivanovice - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz
Slevuška.cz - Za 299 Kč SUPER LAST MINUTE PŘEZUTÍ PNEUMATIK 28. a 29. října! Stihněte přezout včas, svátek, nesvátek, se slevou 58 %!
Vladislav Řeznik - Pneuservis & Pneubazar Brno | Hledat.cz
Půjčovna Přívěsů - OdtahAut i s lidmi - PneuServis+PneuBazar - Brno - Ostatní služby - Černovice
Klikané :: pneubazary.cz
Pneuservis brno & pneubazar brno , prodám Brno
Pneubazar Venapneu - Brno - Prodej náhradních dílů a autodoplňků
PNEUSERVIS Brno & PNEUBAZAR Brno & AUTOSERVIS | Adresář firem | AktuálníStroje.cz
Nové :: pneubazary.cz

5x Pohádky na spaní papírové listy

5x Pohádky na spaní papírové listy

5x pohádky, papírové listy, 4x A4 je jedna pohádka. Ideální pro čtení před spaním. Tyto máme 2x,tak posíláme dál.
Kategorie: pohadky na spani

Disney Pohádky na dobrou noc cena od 0 Kč - Srovname.cz

Disney Pohádky na dobrou noc cena od 0 Kč - Srovname.cz

Přihlásit | Registrovat Porovnání cen Disney Pohádky na dobrou noc heuréka ! Srovname.cz nabízí srovnání cen zboží v internetových obchodech (např. Mall.cz, Alza.cz, Datart.cz ). Porovnejte Disney Pohádky na dobrou noc podle různých parametrů. Na Srovname.cz najdete nejlepší ceny, akce v shopech, porovnání cen. Hledejte levné televize, levné mobilní telefony, nejlevnější notebooky, DVD a domácí kino za výhodné ceny, levné domácí spotřebiče. Další kategorie: • TV, DVD, foto • Mobily a komunikace • Počítače a hardware • Domácnost a kancelář • Auto-moto • Nářadí a zahrada • Sport a fitness • Audio a Mp3 • Koníčky a outdoor • Děti a maminky • Erotika • Krása, styl a zdraví • Knihy, filmy, hudba • Software a Hry Porovnání ceny - hledejte nejlevnější Disney Pohádky na dobrou noc v internetových obchodech. Dárky Vánoce 2011
Kategorie: pohádky na dobrou noc online

Zeptejte se

Zeptejte se

ZC s. r. o. VELKOOBCHOD Zahradní Centrum www. filuna.cz Zeptejte se Zeptejte se Zeptejte se > Jahody Koupila jsem vsrpnu originální sazenice jahod v OBI. Přes pečlivé zalévání za sucha začaly po nějaké době chřadnout. Kořenový bal po vytažení byl plný drobných bílých kuliček, ty větší po zmačknutí praskly. Mám obavy že jsem si do zahrádky zanesla škůdce. Jak je zaručeno, že koupím zdravou sadbu ? – jana dudrova (22.09. 2008) Ty kuličky co praskaly je dlouhodobě působící hnojivo. Čili to není žádný škůdce.
Kategorie: pnoucí jahody

Bezdrátové telefony Panasonic

Bezdrátové telefony Panasonic

Digitální bezdrátový telefon s dobře čitelným displejem a digitálním záznamníkem ( kapacita 20minut). Sluchátko s protiskluzovou úpravou, SMS zprávy, CLIP, kompatibilita GAP, seznam posledních 50 přijatých / zmeškaných hovorů, podsvícení klavesnice a displeje, optická indikace vyzvánění, hlasitý telefon, tel. seznam na 100 jmen, polyfonní vyzvánění, budík, omezení volání, zámek klávesnice, jednodotykový eko režim, české menu. Barva klavírní černá. Připojuje se na klasickou analogovou linku.
Kategorie: podsviceni klavesnice

Podlahové vytápění: Návod, jak na to! | Nazeleno.cz

Podlahové vytápění: Návod, jak na to! | Nazeleno.cz

Vytápění se tak stává energeticky úsporné. Roční náklady jsou při použití podlahového topení v průměru 20 000 Kč (při vytápění radiátory je tato částka minimálně o 10 000 Kč vyšší) a oproti vytápění klasickými radiátory je teplota v místnosti rovnoměrně rozložená. Podlahové topení: Teplovodní trubky Důležitou součástí podlahového topení jsou teplovodní trubky, které v podlaze (popř. stěně domu) rozvádějí teplo. Výhodou podlahového vytápění je, že v 1 m 2 topné plochy teplovodních trubek koluje a ohřívá se jen půl litru vody. To znamená, že je potřeba ohřát mnohem menší objem vody než v klasických radiátorech. Podlahové vytápění je efektivní a komfortní. Zdroj: Istockphoto.com Teplovodní trubky jsou vyrobeny z několika vrstev, aby odolaly jakémukoliv tlaku nebo jinému mechanickému narušení. Může se jednat o měděné potrubí, kombinaci plastu a hliníku, ale mnohem častěji je používán pouze pevný, pružný a odolný plast. Měděné trubky jsou pro podlahové vytápění méně vhodné, navíc je tento materiál znatelně dražší než plast.
Kategorie: podlahové topení teplovodní

Kategorie: