lepidlo.nazory.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 6604
Čeká na schválení: 96
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » ethernet » podmínkové věty angličtina

Nejnovější v kategorii ethernet:


Pohlavní nemoci || Referát » Splhej.wz.cz

Pohlavní nemoci || Referát » Splhej.wz.cz

Autor(asi): Barbora Malá | Zobrazit obrázky k referátu Vytisknout referát Pohlavní nemoci Kapavka Příznaky: Časté močení, pálení a řezání při močení, žlutavý až zelenavý výtok, začervenalé ústí močové trubice. Jindy jen po ránu se možná objeví na vrcholu penisu hnisavá kapička (pokud na toaletu nechodíte ještě v polospánku, nemůžete ji přehlédnout). Dobrým znakem je i špinavé spodní prádlo. O co jde: O bakterii Neisseria genorhoeae, která přežívá v močové trubici a u žen i ve vagině. Co vám hrozí: Chronický zánět prostaty. Kde se můžete nakazit: Přenáší se pouze pohlavním stykem Léčba: Bakterie kapavky je citlivá na drtivou většinu antibiotik, takže si stačí zajít jen k praktickému lékaři, nasimulovat angínu a kapavku si samovyléčit. " Přesto se doporuje návštěva specializovaného lékaře. Syfilis Příznaky: Tvrdý vřídek kdekoli na penisu, který se nehojí. Může připomínat i ranku, na rozdíl od ní ale nebolí! O co jde: syfilis v těle vyvolává zákeřná spirocheta Treponema pallidum, pohyblivá bakterie spirálovitého tvaru.
Kategorie: pohlavní choroby fotografieSeznam zdrojů na téma podmínkové věty angličtina:


Gramatika | E-academy | angličtina online zdarma | english online |:-)
Inverze v podmínkových větách - Help For English - Angličtina na internetu zdarma!
WHEN nebo IF ? (WHEN or IF ?)
Podmínkové věty – Internetový portál Coptel – Mechatronika
Vedlejší věty příslovečné
Podmínkové věty (reálné - nereálné) - ve zkratce
Vedlejší věty podmínkové reálné
Podmínkové věty #2 - Help For English - Angličtina na internetu zdarma!
Angličtina na internetu zdarma : Testy
Vedlejší věty - Help For English - Angličtina na internetu zdarma!
Podmínkové věty: reálné podmínky - Help For English - Angličtina na internetu zdarma!
Aj - podmínkové věty
WILL a WOULD v podmínkových větách - Help For English - Angličtina na internetu zdarma!
Podmínkové věty, AJ - Anglický jazyk - - unium.cz
podmínkové - Help For English - Angličtina na internetu zdarma!
Gramatika - podmínkové věty | byJeNNyS
Vedlejší věty - Help For English - Angličtina na internetu zdarma!
Angličtina/Gramatika/Podmínkové věty – Wikiknihy
Podmínkové věty: úvod a přehled - Help For English - Angličtina na internetu zdarma!
Srovnání anglické a české gramatiky – podmínkové věty

GOBI parket Ostrava - Plovoucí podlahy Egger - 31 Classic

GOBI parket Ostrava - Plovoucí podlahy Egger - 31 Classic

Laminátové plovoucí podlahy Egger Zámkový mechanizmus "CLIC" umožňuje zaklapnutí podlahových dílců do sebe bez lepení a okamžité používání podlahy. Podlaha je jednoduše a rychle pokladatelná, bez lepení, šetří čas a peníze. Precizně vyfrézovaný profil garantuje optimální přesnost ve spojích. Snadná výměna lamel. Silenzio - Podložka silenzio zabudovaná přímo na lamele. Redukce prostorového hluku téměř o polovinu. Ceník * Akční cena platná do vyprodání zásob.
Kategorie: podlahy egger

Byliny a plodnost

Byliny a plodnost

Drmek obecný a plodnost u žen Abyste navodila rovnováhu ženských hormonů, můžete nasadit osvědčený drmek obecný (Vitex agnus). Semena této rostliny řídí hospodaření s hormony tím, že normalizují tvorbu prolaktinu a stabilizují fázi žlutého tělíska. Tím drmek obecný podporuje ovulaci a může takto zvýšit plodnost. Připravte každé ráno šálek čaje z drmku obecného nebo jej užívejte ve formě kapek podle návodu z lékárny. Čaj pro každou polovinu cyklu Jako první polovina cyklu je označováno období od konce menstruace až k ovulaci. V této době můžete posilovat krvetvorbu, když si připravíte čaj z následujících přísad: 25g listů šalvěje, pelyňku a kořen anděliky čínské. Doba od ovulace až ke krvácení je druhá polovina cyklu. Na tuto dobu doporučujeme čajovou směs, která podporuje uvolnění a reguluje krevní oběh. K tomu potřebujete za 25g kontryhele, řebříčku, meduňky lékařské a semena drmku obecného. Oba čaje připravte podle popisu.
Kategorie: podpora plodnosti

Počasí Rožmitál na Šumavě - aktuální počasí a dlouhodobá předpověď - Slunečno.cz

Počasí Rožmitál na Šumavě - aktuální počasí a dlouhodobá předpověď - Slunečno.cz

Místo a čas měření: České Budějovice, 31.12. 2011 06:00 UTC Předpověď počasí pro Rožmitál na Šumavě Dnešní předpověď Předpověď počasí na další dny Počasí ze světa Sněhové přeháňky doprovázené silnýmí vichry komplikují dopravu v ČR Silný vítr, jehož rychlost dosahuje v nárazech až 125 kilometrů v hodině, sužuje Českou republiku již řadu dní. Na většině silnic ČR komplikují provoz sněhové jazyky,... více Himálaje se vlivem silného zemětřesení otřásaly v základech Už je to sice nějaký ten měsíc, co seismologové naměřili v nejvyšších horách světa nebývalé silné zemětřesení o síle 6,9... více Hrozba jménem aerosoly Lidé se domnívají, že globální změny klimatu, ovlivňuje pouze zvýšená koncentrace CO2 v atmosféře. Americké studie potvrzují, že na... více Všechny články Články Internetový obchod Dormeo - kvalitní matrace a polštáře Společnost Dormeo působí na trhu s kvalitními matracemi a ložním prádlem již 9 let. Už od počátku bylo jasné, že Dormeo přichází s... více Jak ušetřit v domácnosti - porovnání cen plynu a elektřiny V posledních letech se většina z nás trápí neustálým zdražováním elektřiny a plynu. Naštěstí však na území ČR existuje několik...
Kategorie: počasí na šumavě

POJIŠŤOVNA VZP, a. s.

POJIŠŤOVNA VZP, a. s.

*) These are products of Česká podnikatelská pojišťovna, a. s. , Vienna Insurance Group VZP branches Partner insurance companies which sell products offered by Pojišťovna VZP, a. s. Česká podnikatelská pojišťovna, a. s.
Kategorie: podnikatelská zdravotní pojišťovna

Egypt - diskuze - Marsa Alam - počasí v lednu na Orbion.cz

Egypt - diskuze - Marsa Alam - počasí v lednu na Orbion.cz

Původní dotaz Marsa Alam - počasí v lednu 16.12. 2010 19:50:12 | Lenocka85 Zdravím, chystáme se hned začátkem ledna do Marsa Alam a trochu se bojíme počasí. Budeme sice v hotelu v zátoce, ale konkrétně já jsem zmrzlina. Jaké máte zkušenosti? Fouká hodně? A když fouká hodně, je to třeba na mikinu, nebo stačí tričko a nelézt do vody? Vůbec nevím co si mám představit. Byli jsem touto dobou jen v Tabě a tam to bylo naprosto v pohodě. Děkuji za každou reakci (prosím nekritizovat téma, v diskuzích jsem hledala a našla jen jeden užitečný příspěvek). S pozdravem Lenka Poslední reakce admin stop admin2 17.12.
Kategorie: počasí egypt leden

Kategorie: